Je D3 (opet) mrtvy?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Psychotoxic » 11.11.2014, 10:10 hod.

Čo stým bude robiť? Zvýšia HP monster a dajú obtiažnosť Uber Torment

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Dava_C » 11.11.2014, 10:43 hod.

Vendetta píše:babacho reset hry SC a HC nikdy nebude to si nedovolia by ich hraci ukamenovali. Ale pokial ma pamet neklame pre ludi co chcu reset su tu seasons.
Souhlas s tím, že na fresh start jsou tu sezony, tak proč to cpát na nonseason. Ale reset hry přichází pravidelně a přijde i nyní, stačí kouknout na diablofans.com, je tam shrnutí Blizzconu a jsou tam pohromadě nějaké screeny Ancients itemů. Vyšší AVG damage, vyšší mainstat, vyšší vit, vyšší AR, vyšší Armor, vyšší single resist, vyšší LpK, vyšší LpS. Jen gear posune postavu o několik GR výše a bude must have. Jediné co zůstane použitelné jsou, jak psal Mlok, itemy bez mainstatu a def statu, tedy amulety a prsteny s % a socketem.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od babacho » 11.11.2014, 12:37 hod.

No samozrejme jsem nemel namysli primy tvrdy reset hry, ale tokovy nenapadny formou zmeny itemu jak o tom pise Dava_C.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Vendetta » 11.11.2014, 13:13 hod.

Jo tak to potom takyto nindza reset je kazdy velky patch kedy si skraftis truhlu do par hromadiek matrosu :wave: To ja som myslel ze by si chcel skor reset typu season kde zacnes s nulu a taky blizzard urcite nespravi.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Mlok » 11.11.2014, 14:13 hod.

Od toho tu jsou season. Kdyby byl reset úplný s patchem, tak bych s D3 hned zkončil. Hrát znovu pro mě to nejméně zábavné období (žádný paragon, žádné věci) by pro mě byla ztráta času.
Pro mě už je až až ten měkký reset některých itemů navýšením statů. To ještě dokážu zkousnout, ale to je tak maximum.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Nekronaut » 11.11.2014, 14:19 hod.

Tak koukám, že je to svým způsobem stále stejné. Já dal Diablu vale před cca 20ti měsíci a teď se k tomu chci zase rekreačně vrátit. Koupil jsem datáč a dle toho co si tu teď různě čtu mě to asi zase pár stovek hodin stát bude. Poté zřejmě opět nastoupí nálada, kterou teď zřejmě pociťuje autor tohoto tématu ;)

JInak zdravím ty, kteří ještě hrajou a vzpomenou si na mě :wave:

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od McT » 11.11.2014, 15:24 hod.

Tak buď tě hrá baví a nebo ne. Nemá to nic společného stímto tématem. Za posledních 20 měsíců se hra hodně změnila a pokud tě to předtím bavilo ne zrovna velkou chvíli, tak tyto změny ti nepomůžou aby tě hra bavila zase znova :-)
Popravdě řečeno mě hra baví, ale nedokáži říct v čem. Je to stále to stejné, sbírat věci dokola aby jsi byl stále lepší a lepší. Samotného mě to absolutně nebaví, ale ve skupině mě hra baví víc už jen proto že se dá pokecat během hry a také to že ostatní ti můžou pomoci si vybavit tvou postavu.

Já se zeptám jak dlouho vyšel datadisk po vydání hry? 2roky a více? Takže za dva roky nic na tu hru nevyšlo krom nějakých patchů a drobným změn. Pak tomu hodně pomohl patch 2.0 a pak datadisk, ale dva roky byla hra téměř bez velkých změn a nikomu to nevadilo. Po 2letech vyšel datadisk a najednou by lidé chtěli další ani ne po půl roce? Jestli nějaký bude a nebo nová postava tak si asi dlouho počkáme.

Blizzcon byl dle mě hodně chudý, kdyby aspon řekli že pracuji na novém datadisku nebo na PvP, ale že to bude za rok bylo by to lepší než přidat těchto pár změn co vydali.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Nekronaut » 11.11.2014, 15:41 hod.

Jestli ti 3/4 roku celkem masivní pařby připadá jako "ne zrovna moc velká chvíle", tak na to máš asi až moc HC pohled ;-)

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Zmener » 11.11.2014, 22:26 hod.

Jestli je Diablo 3 mrtvé? To bych ani neřekl jen mě nebaví si odejít pár riftů bez jediné kloudné věci. Pro equip Diablo hraju a když mi nepadne nic, co by mě jakkoli pomohlo, tak mě to prostě bavit nemůže. V podstatě je mi to jedno, protože hraju jiné hry, které mě baví. BTW ty novinky na tom jejich slavnym Blizzconu jsou opravdu směšný. Co mě opravdu dostalo jsou jejich "vylepšené legendárky" bez nápadu, jen upravit pár číslíček a je to. Bez komentáře...
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od NargarotH » 11.11.2014, 22:31 hod.

Na datadisku určitě pracují, jen ho oznámí až budou mít něco kloudného co můžou nějak představit lidem.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od witekcz » 12.11.2014, 07:50 hod.

Datáč bude imho oznámený za rok na blizzconu. Do tý doby proběhne ještě minimálně jedna sezóna, spíš dvě. Když si to vemete, tak letos to byl z velkých her SC a WoW, příští rok by D3 dávalo smysl. WoWko dostane taky další datadisk.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Slw » 12.11.2014, 09:10 hod.

hype dávno opadlo. ale lidi budou hrát dál. d3 mrtvé není (jako d2 - i to se dnes hraje). já jsem ve fázi jako svého času v d2 - čekání na nový reset. zas budu chvíli hrát, pak zas chvíli "stát" :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
mooDy
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mooDy#2997

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od mooDy » 12.11.2014, 10:13 hod.

presne tak, kto ma chut ten si zahra vzdy :) pre mna je ta hra ikonou nech je uz akakolvek :D pacila sa mi obycajna D3vanila a aj RoS ... si pamatam ked hraci vypisovali po forach, ze na itemoch sa roluju nezmyselne staty napr. pre barbara intelligence atd.. a teraz ked to tak neni je samozrejme, ze kazdy kto to hrava zachvilku nadobudne tie najlepsie veci s velmi dobrymi vlastnostami (a nadobuda nazor, ze hra mu uz nema co ponuknut a ze dosiahol vsetko aka ''mrtva hra'')....a to iste plati aj o goldoch, ked este fungoval AH :) ... a teraz ma kazdy goldov na rozdavanie ....vsetci by chceli mat tie najlepsie itemy a vela goldov co mozno najskor, ale uz sa nezamysli co potom, co budem potom robit ked uz teraz mam vsetko ... a hra ich prestava bavit :( osobne si myslim, ze smart loot tej hre uskodil co sa tyka dlhodobeho hrania ... a vsetko okolo toho mozno stacilo pridat iba enchantera a kludne si kazdy mohol prerolovat nezmyselny stat na ten chybajuci ....

tym nechcem povedat, ze hra je dokonala alebo ze musi kazdeho bavit kto chce ten si zabavu najde .... z mojho pohladu ta hra mrtva nie je :)

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od smajli » 12.11.2014, 10:52 hod.

Hra bude mrtva, až nepujde nainstalovat, na nejnovější železo. Řekl bych, chybně zvolený název tématu.

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Vizharan » 12.11.2014, 11:48 hod.

Myslím si že tohle téma je celkem zbytečné... Když tě ta hra nebaví tak jednoduše ji nehraj no :), nás které baví tímhle tématem stejně nic neodradí. Jak někdo psal výše tak i mě tenhle koncept hry jako je D3 baví, i když to je stále dokolečka tak prostě ta hra baví :) A když člověk chce tak se vždycky nějak zabaví :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Tokugawa » 12.11.2014, 12:19 hod.

Hrával jsem D2, casual. Teď D3, měsíc a půl. Za tu dobu jsem došel do T6, gear a styl hraní celkem zmáklej. Co dál? Scházím se s kamarády, hrajeme spolu. Je to daleko zábavnější než solo. Pak jsem začal skládat novou postavu, opět WD, jen jiný build. Je to tak rozdílné hraní, že mě to opět totálně připoutalo ke hře. A dalších postav a buildů je nepočítaně. Mety jsou přede mnou stále. Archievementy, vyšší GR, drop gearu, který se mi vyhýbá, těšení se na změny po patchi 2.1.2 atd. Ano, baví mě ten koncept.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od HELLERcz » 12.11.2014, 12:23 hod.

Tak ono zakladatel je notorický stěžovatel :)
Obrázek

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od easyyy » 12.11.2014, 13:25 hod.

Počkej na novej patch a budeš mít zase na měsíc zábavu.. pak zase počkej půl roku na další patch a možná to vydrží 2 týdny.. no a pak počkej na další datadisk a to bude zábava na 2 měsíce..
level 99 byl pro hodně lidí super motivace a člověk musel něco umět, aby se tam dostal.. paragon 800 je úplně o ničem.. je jen o tom sedět u toho několik týdnů/měsíců 10h+ denně.

a ty jejich ancient legendárky ať si strčí víte kam.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Seton » 12.11.2014, 13:38 hod.

zajímavý je, vždycky když se objeví téma tohoto typu, tak se tu objeví i lidi, co jsem na fóru rok nebo nikdy neviděl :D :).
Jen takový postřeh, nic ve zlým samozřejmě :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Je D3 (opet) mrtvy?

Příspěvek od Still-Alive » 13.11.2014, 08:50 hod.

Protože ti lidi hrajou a nedržkujou na foru jak je to a to špatné/mrtvé/podělané :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“