Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 04.11.2014, 11:48 hod.

Yaka: u tohoto buildu nebo klasika pet? Podle profilu mám momentálně skilly na klasiku Pet.
Ohledně tohoto buildu, já včera zkoušel grasp of death, což zpomaluje, né moc, ale zpomaluje a navíc kdo v tom umře má šanci vyvolat psa. Zkusím taky piraňádo, pes bude asi efektivnější, když to napráší do grupy v piraňádu.

EDIT: jinak taky si myslím, že TGH nemá moc cenu na vysokých GR řešit...stejně se to tam pak rozdělí na DMG makery a immortal support.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 04.11.2014, 12:47 hod.

Já mám zatím připraven tento build, který chci vyzkoušet a pro ten hledám navýšení AOE dmg:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YeV!bcabbb

Klady a synergie
- spirit vessel snižuje CD na použité skily Horify a SW = tím pádem už bude možné mít redukci CD jen v paragonech a ramenou a mělo by to stačit na perma CC přes horify
- při vynechání TMF lze nosit physical SOJ což dost pomůže na elitách a hlavně guardovi, kde na opravdu vyšších GR 41/42 se dá hodně získat těmi 30%

Problémy:
- proc Trapped gemu zajišťuje pouze aura z gemu, takže musím stát uprostřed monster a držet je v horify jinak IK
- využití piranhada nelze, protože bych ho mohl dát pouze místo spirit walku a zároveň musím mít 3xAughil kvuli set bonusu (bylo by možné řešit RoRG ringem místo TMF/SOJ)

Sám jsem zvědav, jak to bude nebo nebude fungovat.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 04.11.2014, 12:59 hod.

Jo to je ta obdoba mýho s horrify, budeš používat Tiki? asi jo co?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Rúrka
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Rúrka » 04.11.2014, 13:04 hod.

Yaka:Seton menil len offhand. Ty planujes asi aj Tiki. Lebo ked das fear bez tiki, creepy sa rozletia po mape a AoE je ti naprd. Predpokladam, ze tak to budes skusat.

Seton: Kolko Ti crituje sac bez TMF. Ak uz mas aspon 3 stacky,pls. Skus to pozriet. + DPS petov s cca 60% buffom a bez neho.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 04.11.2014, 13:15 hod.

Jasný, jestli se k tomu v noci dostanu, mrknu a napíšu ;-). Tuším ,ale nevím to jistě, že mi critoval cca 25-30mega první pes(tzn. bez Sac boostu). Fetišové na 3 stacku cca 38-46 mega. Ale to lovím z hlavy, není to přesný. Já mám taky hodně problém s tím, že na tom off-hand chybí +% FA skill!! což je obrovská ztráta :/
Na test Sac psů jsem vyměnil víc než jen off-hand. Oproti tomu co je teď vidět v profilu jsem měnil amu a prsten:
TMF pryč a místo něj Compas rose (48% CritDmg,6%AS,INT,díra)
Golden Leoric pryč a místo něj Travelers pledge (CritCH 8%, CritDmg 96%, AS 6% INT)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 04.11.2014, 13:32 hod.

Samozřejmě s Tiki - bez ní to nemá smysl. Je tam víc možností
- můžu vyměnit jen offhand a hlavu
- můžu vyměnit ještě ring za SOJ nebo jiný DPS ring ideálně dobře rolnutý compas rose, který ale nemám nyní i když jsem jich disnul mraky už jak to tak bývá
- můžu dát RoRG a nasadit bracery na +29% dmg a místo spirit walku dát piranhado

Ale nějak si to WD bez spirit walku nedokážu představit prostě. Nakonec to ale stejně bude tak, že všichni budeme maximalizovat AOE dmg a kašlat na vše ostatní, pak už jen počkat na ten správnej rift a je to doma.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Brum » 04.11.2014, 15:03 hod.

Zajimava diskuze. SW bych nechal. Mas pravdu ze na 40+ nema smysl resit tougness, protoze je vse stejne IK. Ale verim, ze SW dokaze nekolika IK zabranit v kazdem riftu a dramaticky tak snizit potrebu idealnich riftu na to, aby se jeden zadaril se vsim vsudy.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 05.11.2014, 16:59 hod.

Rúrka píše: Seton: Kolko Ti crituje sac bez TMF. Ak uz mas aspon 3 stacky,pls. Skus to pozriet. + DPS petov s cca 60% buffom a bez neho.
Tak sem an to včera koukal ,ale je těžký to vypozorovat při normální hře, interní CD Sac buffu je strašně malej! tak malej, že začínám uvažovat, jestli není sníženej skrz CDR na postavě (bug). Takže to nebudou přesný čísla, spíš pro představu ;-). Navíc to píšu až teď, práce nedovolila dřív. Příště si to zapíšu hned u testu ;-).
Všechny hodnoty jsou s aktivním BVV, protože to je drtivá většina času. Taky ber na vědomí, že čísla budou malý, stále nemám +%FA na moju a bídnej SoJ!

Normál mob,0% Sac buff:
FA: 18-23 mega
Sac: 23-26 mega
Normál mob, 40-60% Sac buff:
FA: 30-37 mega
Sac: 35-40 mega

Elita, 0% Sac buff:
FA: 37-40 mega
Sac: 40-50 mega
Elita, 40-60% Sac buff:
FA: 53-60 mega
Sac: 70-80 mega

EDIT: Tak si uvědomuju, že mám nasazenej Bane of Powerful, takže ty čísla jsou ovlivněný i tímto buffem.
Tzn celkově buffy (mimo Sac): Bane of Powerful (rank 36), BBV, Enchancer (rank 34), PtV pasivka
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Rúrka
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Rúrka » 06.11.2014, 08:31 hod.

Ahoj Seton,

v prvom rade dakujem za test a predostrene cisla. Ja osobne som este pet spec nehral.gear by aj bol,len ten styl mi moc nevyhovuje. radsej jade a tiki. len som experimentoval so sacrifice.

Normal mob bez buffu veru nic moc dmg.Je dobre vidiet, ze tie stacky zjavne naozaj funguju a dmg sa rekalkuluje ako tak spravne.

Ale aj tak ide hlavne o elite packs.. Tam uz to zacina byt zaujimavejsie.Cisla niesu zle. Aspon podla mna. Zalezi naozaj, ci sa ti dari bez TMF urobit zo sacrifice primarny zdroj dmg.

Urcite to nieje prijemne hrat tak,ze sa snazis urzat perma napr. 60%. To asi ani nieje zabavne.Udrzat buff, generovat fetakov a manevrovat. Z tohto mi vychadza, ze je asi najlepsie pouzit pre tento spec slusny TMF a sac pozuvat kazdy mozny cooldown. Bez ohladu nato, ci dokazes buff udrzat alebo nie. Ako sekundarny zdroj slusneho AoE dmg.

Mozno tu je prave priestor vyuzit to na TIKI helmu a AoE pecky.

Spekulacia bez vyskusania v praxi:
Nemat TIKI helmu, nechas si MoJ, bez TMF, ale runu na sacrifice-black blood. Primarny DMG ti spravia fetisi, ale moby su v stune od psov. Neskusal som,asi to tiez nieje pohodlne hranie..

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 09:44 hod.

No není zač :).
...."Zalezi naozaj, ci sa ti dari bez TMF urobit zo sacrifice primarny zdroj dmg."....
No tak to určitě ne. Na to aby byl Sac primární zdroj DMG bude potřeba slušnej TMF. Bez něj je to opravdu jen boost Fetišů s příjemným AoE přilepšením, určitě né main DMG.
Na druhé straně, nemám na gearu nikde +% Sacrifice, to by možná pomohlo docela brutálně, ale i tam bych to viděl na použití TMF. V minulé specifikaci (můj build popsaný v prvním příspěvku) dává pes z TMF okolo 120 mega...Kdybych to samé vyzkoušel s pěkným TMF (né ten co mám já :( ) a maximem +% Sacriffice na gearu, teoreticky by to mělo dávát nad 200 mega AoE za psa, tedy každý 4sec nebo dřív, při použití podpůrných skill na výrobu psů (pasivka a Grasp of death,možná ještě BBV)!! Tohle bych chtěl opravdu vyzkoušet, protože to by mohlo šlapat :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od geekker » 06.11.2014, 09:54 hod.

Mě se tenhle build taky moc libí asi zatím nejvíc co jsem viděl tak snad se mi na to podaří nasbírat gear.
Tenhle pán to celkem hezky popisuje: https://www.youtube.com/watch?v=8JxYyh3YrZw

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 06.11.2014, 12:18 hod.

+ Sacrifice se dá rolovat na botách a pouze na botách a 15% AoE se hodí určitě
- ramena, chesta a offhand musíte rolovat FA protože Ti vždy budou primární dmg dealeři tohoto buildu
- velikou otázkou zůstává to použití TMF, nerad spekuluju, ale za použití TMF je to 120M AOE při jeho nepoužití je to 5x jaký dmg? a to včetně nahození většího stacku sacrifice buffu takže podle mě je lepší ten ring prostě na tenhle build nenosit
- čím dál víc jak koukám na ta videa mi přijde, že hodně rozhodující (bohužel) jsou ty boty za bounty, to běhání skrz trash je v některých momentech doslova lepší než spirit walk, protože nemá CD

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 12:29 hod.

Koukám na to video (bohužel bez zvuku a po částech-práce) a jedna věc mě opravdu zaráží. Když vypustí 5 psů za sebou, tak CD toho buffu(informační okno nad skills) má skoro 3/4 času na stacku 5 a až tu poseldní 1/4 času to rapidně klesá na 4-3-2-1-0 stack. Mě to dělá přesně naopak!! 1/4 jsem na 5 a 3/4 času to klesá :(.Což je sakra velkej rozdíl !!. Otázkou tedy zůstává? není to bug, který dobu trvání buffu snižuje o moje CRD na postavě???
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 06.11.2014, 12:36 hod.

+ Sacrifice se dá rolovat na botách a pouze na botách a 15% AoE se hodí určitě
Není tak úplně pravda, ještě se dá rollnout na offhandu. Měl jsem na svém Homunculu +15% Sacrifice, dal jsem tam +15% FA

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 06.11.2014, 13:53 hod.

No to nebylo myšleno - že jinde se nedá narolovat, ale tak - že jinde se to rolovat prostě nevyplatí = takže se to tím pádem jinde rolovat nedá.

Setone je to jak říkáš, ten mechanizmus i podle toho jak jsem to sledoval u sebe funguje tak, že:

Odpálíš prvního psa máš buff +20%
- běží 5sec CD +20%
Odpálíš druhýho psa máš buff +40%
- běží 5sec CD +20% ale z prvního psa už jen 4,5sec CD zbývá
Odpálíš třetího psa máš buff +60%
- běží 5sec CD +20%, z druhýho zbývá 4,5sec +20%, z prvního zbývá už jen 4sec CD +20%
Odpálíš čtvrtýho psa máš buff +80%
- běží 5sec CD +20%, z třetího zbývá 4,5sec +20%, z druhýho zbývá 4sec +20%, z prvního zbývá 3,5sec +20%
Odpálíš pátýho psa máš buff +100%
- běží 5sec CD +20%, z čtvrtýho zbývá 4,5sec +20%, z třetího zbývá 4sec +20%, z druhýho zbývá 3,5sec +20%, z prvního zbývá 3sec +20%

V této chvíli máš 5 stacků buffu, který Ti vydrží 3 sekundy a hned po uplynutí 3 sekund ti následujících každých 0,5 sekundy spadne jeden stack buffu až na nulu postupně jeden za druhým. Určitě tam bude fungovat nějaký diminishing returns ale to fakt zkoumat nebudu.

Naopak Ti to dělat ani nemůže, pokud je odpálíš takhle po sobě bez prodlevy. Prostě každej obětovanej pes a buff, který za něj dostaneš, má svůj interní CD, který se nerefreshuje s tím, že do toho pustíš dalšího psa. Proto se dostaneš na pět a pak to během posledních 2 sekund všechno spadne.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 14:11 hod.

No tak to bude asi ono, tzn. že pokud těch 5 psů neodpálím náráz, hned, okamžitě tak ten 5 stack tam bude fakt jen chvilinku. Vyzkouším večer.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 06.11.2014, 15:21 hod.

Dneska zkusím ten rusákův build (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 897?page=1)
Snad to bude šlapat :) Illusory boty i Pox Faulds kalhoty mám v truhle - jen nevím jak dobrej roll.
Problém bude předpokládám v helmě, ta moje má jenom 6s.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 15:35 hod.

Helma, 6s ?? nepobírám :D

Ajo, teď mě to došlo, já byl v hlavě přepnutej na jiný WD
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 07.11.2014, 09:03 hod.

Já mám 7 sekund a budu zkoušet během víkendu. Mám pro jistotu připravenej i ring s další redukcí CD, kdyby nestačily ramena. Tak držím všem palce - ať se to někomu podaří...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 10.11.2014, 08:25 hod.

Tak o víkendu jsem vyzkoušel sacrifice build. V pátek jsem musel farmit ještě boty, které jsem neměl, ale nakonec se povedly více než dobře viz profil, kde mám aktuálně oblečený a nahozený vše co by mělo být.

Hra bez SW
- neuměl jsem si moc představit, v průběhu hraní jsem ale zjistil, že v drtivý většině používám SW ne proto, abych neumřel, ale kvůli lepšímu pozicování abych mohl procházet přes všechny překážky. V momentě, kdy jsem nasadil ty boty jsem přestal sám od sebe defakto SW používat, takže jsem ho postupně i vyhodil = dobré zjištění.

POX Kalhoty
- zkoušel jsem snad všechny možné varianty včetně toho physical dmg místo life per second. Nakonec musím uznat, že tyhle kalhoty (a to mám hodně špatný roll) dávají opravdu pěkné AoE. Bohužel jsem hodně limitovanej kombinací špatný roll kukri + špatný roll kalhoty.

Největší problém celýho buildu a chození 40+ GR je dmg. Prošel jsem cca 10 GR 40 s naprosto tragickým rolem, dlouhé uličky, několik kruhových map takže za víkend jsem neměl defakto žádný slušný roll s opravdu dobrou densitou monster. Nicméně 3x jsem ten GR prošel bez smrti a stejně mi chyběly dvě minuty na timeru. S takto nahozeným gearem mám 1,3M DPS, abych to dával slušně potřebuju odhadem 1,,6+ spíš 1,7M DPS. Elity držím ve fearu, tiká na nich dotka, koušou do toho fetishové ale je to prostě nekonečný to zabít. Ten rusák má 1,8M DPS a to je ten hlavní rozdíl.

Pokud by to někdo skládal - k tomu co mám na sobě doporučuju:
- jedna možnost je opravdu dobře rolnutý compas rose ring
- nebo opravdu dobře rolnutý HF amulet a physical SOJ (možný i dobrý 5stats ring)
- lepší Mojo s critem
- co nejlépe rolnutý kukri se základním DPS

Největší pozitivum buildu
- i když jsem nedal 40tku, přišel jsem v průběhu testování, přehazování gearu a změn na to, že tenhle build je naprost skvělý na farmení všeho od split bounty, t6rifty až po split keywardeny. Mám razer myšku, přes makro jsem si tam nastavil automatické horify s prodlevou 6,5 sekundy a tím jsem se dostal do stavu, že probíhám mapy, všechny mobky kolem jsou ve stunu včetně elit, díky botám můžu běhat skrz všechno co kde je a zabíjím jen to co chci.
Takže máte:
- perma stun na všem
- neomezený pohyb skrz vše
- DPS 1,5M do všeho krom GR kde Vás omezuje Unity a Mojo na generování psů, při standartní farmení jsem chodil s TMF a RoRG + jiný Mojo

Pokud někdo máte tyhle itemy - doporučuju vyzkoušet. Lidi v T6 riftech Vás budou milovat:) Při farmení keywardenů split t6 jsem rychlejší než DHčka, protože celá mapa je ve stunu a zabíjím jen guarda a nemusím řešit žádnej trash, který zůstává ve stunu za mnou.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“