U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Stanley » 04.11.2014, 07:50 hod.

Ještě jsem něco doplnil v předchozím příspěvku :)

K tomu diamantu... když žvýšíš výdrž, tak budeš moc jít víc na tělo a lépe zafunguje pasivka GI, která má dosah 20y, což může být dost, ale pokud člověk hodně uhýbá a manévruje, tak to účinnost sníží. Předpokládám, že když máš Zuni set, tak tě cooldown trápí pouze na totemu. Hraješ Tribal Rites, taky hraju na vyšší obtížnosti místo Spirit Vessel, s tím máš cooldown na 90 sekundách a když nepočítám CDR v paragonu (kterej bych ti zatím nedoporučoval, ale tady zase sto lidí sto chutí), tak ti ten diamant sníží cooldown o pouhách cca 11 sec, což je 11 zabitých mobů. Někdy se těch 11 sekund bude hodit na prázdné mapě, ale většinou tu mezeru mezi elitama vyplní pár bílejch srá*ů :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 08:03 hod.

Na Movement Speed jsem nějak rezignoval, až mi hanacius řekl, že běhám pomalu a že je to nutné. Předělal jsem kvůli tomu paragony a už to tam cpu. Ovšem nejen do MS. Hlavně do Int.
Jasně, cooldown mě trápí na totemu a pak když přijdou za sebou dvě smrti. Mám pak pod cooldownem i feťáky a jsem tedy dost dlouho prakticky nepoužitelnej.
Mimochodem, jak se ve hře měřej ty yardy? Docela by mě to zajímalo :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 08:12 hod.

Tady máš pro představu ty yardy:
Obrázek

Edit: Jinak k tomu MS. Jestliže jsi na nižším paragonu - většinou platí MS na gearu (většinou boty) + zbytek v paragonu do celkové výše 25%.
Jakmile jsi na vyšším paragonu, je výhodnější rollnout defensivní stat na botech a MS mít jen z paragonu.
Naposledy upravil(a) hanacius dne 04.11.2014, 08:16 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 08:14 hod.

Aha, dík. Tak to těch 20 není moc, dvakrát položená postavička, obvykle stojím dál. No... když hraju sám. V grupě a tom fofru jsem tak jeden yard od elity :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Stanley » 04.11.2014, 08:34 hod.

1 yard, to už je jistotka :lol:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 10:33 hod.

Hanacie, udělám to (úprava MS). Povedlo se mi teď do spoďárů dát nejvyšší dva topazy, tak v paragonech odeberu Int a přidám MS a na věcech to rerollnu.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 10:50 hod.

Jasný... já mám na škrpálech taky pořád movement speed +13% v paragonu.
Taky bych to mohl předělat ale nejsem si teď úplně jistý, jaký stat se může místo MS na polobotkách rollnout.
Boty co nosím mají celkem top roll, možná jen ten armor by mohl být lepší:

Obrázek

Budu muset navštívit tu tlustou maminu a podívat se co je schopná mě místo MS nabídnout..

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 10:52 hod.

Tyhle Cainovy věci se mi zdají příliš slabé, je jiný důvod než MS, který já ve své nezkušenosti nevidím a kvůli kterému to nosíš? Kdybych neměl Zunimassí boty, asi bych nasadil Illusory boots.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 04.11.2014, 10:54 hod.

Pravděpodobně nevidíš Cainův set bonus za 2 kusy ;-). Což je 8% AS ;-) :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 10:59 hod.

Cain´s set nosím hlavně kvůli +8% Attack speed, který podstatně zvyšuje dmg Petů. To je jedinej důvod proč je nosím.
Dřív jsem nosil kombinaci kalhot The Hexing Pants of Mr. Yan a bot Ice Climbers. Problém byl se způsobem hry. Boost z kalhot byl brutální ale když kouzlím žáby, tak pochopitelně stojím a naopak se potom damage extrémně snižuje. Cain´s set mi připadá jako nejlepší varianta...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 11:11 hod.

8% AS vidím, ale nenapadlo by mě, že je to tak významný stat.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 12:29 hod.

Attack speed: Pets have a set attack speed, but their damage is based on your attack speed.
Critical hit chance: Pets take advantage of your sheet critical hit chance to do critical damage.
Critical hit damage: Pets benefit from your crit damage. When they have a critical hit, they use crit damage since Patch 2.04.
Znamená to, že Peti (jak FA tak FS) mají danou svoji vlastní AS. Ta může být navýšena jen a pouze rukavicemi Tasker and Theo.
Vlastnost Attack Speed jako taková na gearu tak neovlivňuje jejich rychlost útoku, ale navyšuje jejich damage.
Co jsem se díval na žebříček WD, kteří se zaměřují na Pety, tak většina z nich využívá právě Cain´s set.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 04.11.2014, 13:18 hod.

tak Cain´s set ovlivňuje fatišáky a to v tom že je rychleji vyvoláváš (jak tu někde bylo psáno je hranice AS kdy se fetišáci nejrychleji vyvolávají)
asi nejlešpí varianta je buď Ice Climbers nebo Blackthorne's boty a kalhoty popřípadě Blackthorne's kalhoty a pásek + HF amulet.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 13:30 hod.

Tak na HC vyjde určitě líp varianta, která dokáže kombinovat Blackthorne set + Ice Climber kvůli imunitě. Na SC je u této varianty velká ztráta damage.
AS z Cain´s setu, případně CHD z Witching Hour pásku je na výsledku hodně znát. Na druhou stranu má Blackthorne výhodu v damage do elit a naopak redukci dmg z elit. Je to určitě dle vkusu dle každého soudruha :D
Mě osobně se jeví Cain´s set jako nej varianta.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 13:32 hod.

Budu si to muset napsat. Když si vezmu, co všechno mám na sobě, mimo jiné Blackthorna, a proti tomu dám jen 8% AS, tak jsem zmatenej :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 13:39 hod.

Tak pro tebe teď určitě bude vycházet lépe Blackthorne set jelikož nemáš Kukri, tím pádem nemůžeš nosit Uhkapian Serpent offhand. Kdybys momentálně svléknul BT set, asi bys to absolutně nedával s toughness. Tak jak to máš teď poskládané je OK.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 04.11.2014, 14:19 hod.

hanacius píše:Tak na HC vyjde určitě líp varianta, která dokáže kombinovat Blackthorne set + Ice Climber kvůli imunitě. Na SC je u této varianty velká ztráta damage.
AS z Cain´s setu, případně CHD z Witching Hour pásku je na výsledku hodně znát. Na druhou stranu má Blackthorne výhodu v damage do elit a naopak redukci dmg z elit. Je to určitě dle vkusu dle každého soudruha :D
Mě osobně se jeví Cain´s set jako nej varianta.

tak na SC si zkus jít nějaký GR 35 a uvidíš že Cain´s se ti nevyplatí na T6 je jasné že klidně páč tam tě nemá co zabít (jedině nepozornost) a to kord na SC

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.11.2014, 14:49 hod.

Tak vyšší GR jsou problémem WD obecně (s klasickým Pet Buildem). S Tiklandian a Horrify se dá dojít poměrně daleko. GR solo moc nechodím ale zkusím to testnout jestli aspoň tu 35 dám. S Cainem dostáváš nakládačku a s BT to pižláš, že je často problém rift stihnout. Nikomu tu Cain´s set nenutím, ani tobě ne. Jen jsem vyjádřil + a - obou variant a to s čím se mi hraje líp. Zbytečnej flame...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 14:51 hod.

Nevnímám to jako flame. Také nechci jeden univerzální a nejlepší build, kdepak. Sosám, chlapci, sosám informace a jsem za ně vděčný :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 04.11.2014, 14:58 hod.

hanacius: Nebylo to myšleno jako flame jen sem zkusil nespočet variant i na vyšších GR a to hraji na HC a tak jen popisuji mé poznatky a věci o které jsem se zajímal.

Jinak on GR 35 z fetišákama není takový problém (i bez kukri) jde o to že se ti musí dobře GR nalosovat a musíš na vše dávat pozor jinak jdeš na IK.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“