U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110
Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.11.2014, 17:51 hod.

Tak určitě.... :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tyckin » 02.11.2014, 11:21 hod.

Omg, já už TMF našel snad desetkrát a crity nikde :roll: WH a Kukri jsem ještě neviděl - až se vymarodím, jdu na věc :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 02.11.2014, 12:27 hod.

Rozhodl jsem se, že získám použitelnej Hellfire amulet.
Nafarmil jsem nějaké klíče, matroš a pak šel gamblit.
Takhle nějak to dopadlo :shock:
Obrázek

Z 20 ks co jsem craftnul je "pouzitelnej" snad jenom jeden:
Obrázek

Průser je že nemá Socket. Takže jediná možnost je rollnout CHD za AllRes ale přidu tak o jeden gem.
A to se mě moc nepozdává. Každopádně to zkusím, zda to bude mít nějakej přínos.
Zdá se, že musím farmit klíče dál :OXO
Umanul jsem si že dostanu Hellfire CHC, CHD, Socket + dobrá pasivka.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.11.2014, 12:44 hod.

Tak to drzim palce do budoucna pro lepsi HF AMU.Mozna se tez nekdy odhodlam pro jeho stvoreni :) Aspon jeden.Pac me shaneni klicu nebavi :(

Tyckin : No vidis to a tohle byl muj druhy jak jsem uz napsal :) WH a Kukri nekdy tez najdu :D A at si vypadaji jak chtej...

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 02.11.2014, 13:46 hod.

Tak ono to shanění klíčů mě osobně celkem i baví, jelikož to jde rychle a odměna může být hodně sladká :D
Ale je fakt, že farmu klíčů musím hrát s wiznou a teleportem. WD je na takovou farmu až moc pomalej a brzdí tím celou partu...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.11.2014, 14:43 hod.

Aha :lol: tak to je pak pro mě nereálné >:'( Navíc málo času...No nevadí,zas nemusím mít vše :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.11.2014, 07:09 hod.

Hanacie, ten print je úžasnej :) Materiál jsem posbíral jen jednou a náhodou. Prostě mi to během bounties napadalo, ani nevím kde. Lítal jsem pak jako blázen po Tristramu a hledal, kde je ten dům, ve kterém se o HF amulet bojuje, až jsem si musel najít na webu nápovědu. Jo, byl to ten jedinej barák, na kterej jsem nekliknul :) A samozřejmě z těch potvor vevnitř nevypadlo vůbec nic :)

O víkendu jsem si trochu zahrál, nalákal mě ten halloweenský boost. Ve šrajtofli mám 200 mega a začínám vážně uvažovat, že vyměním Boon of the Hoarder za Pain Enhancer. Každopádně ho pozvolna povyšuji, i když ho nenosím. Nasadil jsem Magefisty a Addling Toads vyměnil za Explosive, řekl bych, že je to dost znát. Každopádně jsem schopný celkem dobře dávat T5, ovšem umírám v některých situacích víc, než je mi milo. Ale věřím, že se to poddá.

Kolik jsem už vyhodil Shardů u Kadaly za rukavice, to jsem líný počítat. A TaT nic. Zato druhé Frostburny, Magefisty i spousta jiného legendárního haraburdí. Kdyby aspoň roll na nich byl lepší, než mám. Ale ani to. Inu - nechci všechno hned, to rozhodně ne. Prsteny mi také nepadají, i když SoJ od posledně mi docela pomáhá, jsem rád, že ho mám.

Včera jsem v rámci riftu vlezl do takového toho rozlehlého žaláře, co jsem v něm v rámci příběhu osvobozoval duše uvězněných, nevím, jak se ta lokace jmenuje. A samé packy. Řežba to byla nebývalá. A najednou vidím na mapě Treasure Goblina. A druhého! A dalšího! Celkem jich bylo šest nebo sedm, v té hrůze se nedali spočítat, ani jsem nebyl schopen udělat printscreen, pohled to byl ale famózní, stihl jsem zlikvidovat tři.

Mám vás ve friendlistu už docela dost, ani nepamatuji, kdy jsem hrál sám. Nesoustředím se jen na jeden úkol, dělám všechno. Běžím bounties, potom rift, následně třeba GR. A pravidelně se ke mně do hry připojí spoluhráč v okamžiku, kdy jsem v GR, kam za mnou nemůže. Ale přijdu o followera, což mě dost ochudí, můj templář jednak mrazí potvory a jednak mě healuje. Často :) Musím myslet na to, že GR jen se skupinou a nebo hru pro ostatní zavřít. Ale na to vždycky zapomenu :) Včera mě ztráta templáře stála tolik smrtí, až jsem chtěl GR vzdát, nakonec mě napadlo požádat spoluhráče, ať skupinu opustí, že se k němu přidám, až GR dodělám. Peklo.

Věci mi moc nepadaly, mám novou Zunimassí chestku, tu jsem navíc nenašel, alébrž dostal darem. Když Poldinka napsal, že mu v riftu spadlo pět lege, já měl pouze jeden plán pro kováře. Ble. Ale vlastně mi padly Strongarm bracers, které jsem kdysi chtěl. Tak jsou v truhlici.

PLVL mám díky boostu na 183, šlo to nahoru jak víno. Obzvlášť když jsem hrál s hanaciem, to mi to cinkalo co chvíli. Neměl jsem moc čas, loučil jsem se snad pětkrát, ale tomu fofru nešlo odolat. Ještě rift, ještě a ještě jeden. Každý byl samozřejmě poslední :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 03.11.2014, 08:53 hod.

A samozřejmě z těch potvor vevnitř nevypadlo vůbec nic :)
Ono je důležité hrát ty Uber bossy na T6. Jelikož na T6 je garantovaný 100% drop materiálu na craft Hellfire amuletu/prstenu. Na nižší T se to prakticky nevyplatí. Je ideální to hrát v partě 4 hráčů. Jelikož zabití Uberů je jednodušší ale hlavně, získáš mnohem více surovin když každy v partě přinese klíče.
začínám vážně uvažovat, že vyměním Boon of the Hoarder za Pain Enhancer
To je jednoznačně +
Boon of Hoarder je sám o sobě naprosto k ničemu. Prakticky nedává žádný damage boost - pouze ty prachy. Já to praktikuju tak, že když mám málo peněz, tak ho dva dny nosím a pak tam zase vrátím Pain Enhacer. Jelikož byl teď ten boost na prachy, tak jsem ho nosil celej víkend. Damage byl sice slabší ale nahrabal jsem si cca 950 milionů a mám teď zase na chvilku pokoj.
Ale přijdu o followera, což mě dost ochudí,
Psal jsem ti to jednou v chatu. Jestli nechces přijít během GRiftu o followera, tak si v nastavení vypni funkci Quick Join. Je to v sekci Social. Stačí jen odškrtnout políčko a nikdo se ne tebe nepřipojí a nepřijdeš tak o templáře.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 03.11.2014, 09:49 hod.

Dobry den panove :) ,

taktez jsem se dal na klicovy zber :) Diky hanaciusovy i vysvetleno jak na to...Chci proste obcas zkusit ten HF AMU.Snad se mi vzdy podari sehnat nekoho na ty Uberaky.

Jinak mam konecne vyexpeneho Jade WD.Ted se jen naucit s nim hrat :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.11.2014, 09:58 hod.

Už na něj mám, Střecho, komplet set. Sice první drop, takže nic moc, ale sestavit mi to půjde. Těším se, až to vyzkouším. Jenže to znamená udělat si další postavu a tahnout jí z nula na 70. A to jsem trochu línej :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 03.11.2014, 10:25 hod.

No me k radosti chybela uz jen helma.Tu jsem nedavno dropnul hned z prvniho GR bosse :) Pochopitelne takovou nic moc :( Socket mi tam chybi :( Mno co uz.A samozrejme Strongarmy chybi tez :( Asi budu tocit u Kadaly bracery.Pac Taskry mi neda svina jedna :D Sun Keeper jsem si vylakoval druhym derovacem,ktery mi soupl hanacius...Ten Jade bude prijemna zmena.Pet WD jsem nejak prejezen.

Mno neni problem te na tu 70tku vytahnout :D Diky tomu buffu,ktery je ted.Mi jeden kolega udelal zbyvajicich 16 lvlu asi za necelou pul hodku.I po buffu to pujde rychle.Jen je potreba vice lidi.3 co maj 70 a pak ty ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.11.2014, 10:27 hod.

Dneska rozhodně budu hrát, tak od osmi do jedenácti počítám. Bylo by to fajn :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 03.11.2014, 10:27 hod.

Už jsem to tady někde psal i v jiných vláknech ale napíšu to i sem.

Předem se omlouvám, pokud tu budu vypisovat něco, co je většině hráčů všeobecně známé ale třeba to pro někoho bude přínosem.

Na farmu klíčů a následné Ubery je velice dobré být v komunitách "Keywardens" a "Uber bosses" (možná nejsou ty názvy úplně přesné).
Sehnat spoluhráče na farmu klíču a následné Ubery je pak o dost jednodušší.

Co se týče farmy klíčů - je nejlepší samozřejmně chodit split (tedy každej hráč jeden akt).
Jakmile hráč zabije Keywardena, napíše do chatu + pokud klíč padne, - pokud klíč nepadne (např. 3+, 2- atd. atd.).

Teď to nejdůležitější! Jestliže napíšete, že Vám dropnul klíč - MUSÍTE na tom místě zůstat a čekat na všechny ostatní hráče aby mohli klíč sebrat. Vyjímkou jsou situace, kdy klíč dropne v blízkosti portalu - pak to stačí napsat do chatu a jde se dál. Není nic horšího, než hráči v partě, kteří toto nedodžují - většinou dostanou během několika runů kick.

Jedna vychytávka - jdete např. A3, který je hodně dlouhý a často se stává, že Warden je až na konci. Jste v půlce mapy a Warden v nedohlednu. Najednou někdo napíše do chatu např. 1+ a vy můsíte pro klíč.
Ideální je se portnout nejdříve do města, čímž si vytvoříte portál k poslednímu prozkoumanému místu v A3 a pak se teprve portnete na hráče, kterému klíč dropnul, seberet klíč a teď to důležité - napíšete do chatu aby se někdpo portnul do města. Většinou stačí napsat jen Town. Portnete se přímo na daného hráče a ve městě máte stále otevřený svůj portál do A3. Tímto si ušetříte spoustu času se znovuprocházením již prozkoumané mapy.

Jelikož chodím Keywardeny celkem pravidelně, mám vypozorované, že je často lepší nechodit v partě 4 lidí ale třeba ve 3 nebo ve 2.
Když je plná parta, jde to opravdu rychle, ale často nastávají zmatky v tom, kdo se kdy kam portne, jestliže padnou 2 nebo 3 klíče současně.
Teď o víkendu jsem potkal jednoho maďara (DH), kterej je opravdu hodně hodně rychlej. Prakticky pořád využívá skok a mapy prozkoumá bleskurychle. Chodíme pouze ve dvou - Wardeni padají rychle a další hráči navíc by byli spíše na obtíž.
Za včerejšek mám v truhle klíče na cca 18 Infernal mašinek. Dneska odpoledne plánuju znovu farmu klíčů cca 1 hodinku. Pak se vrhnout na Ubery.

Jak probíhá boj s Ubery?

Podmínkou je jasně plná parta 4 hráčů, přičemž všichni mají dostatek klíčů na IM.
Výhodou je rychlé zabití Uberů ale hlavně větší retabilita - máte např. klíče pouze na 4 portály (tedy jeden amulet) ale ve výsledku získáte amulety 4 díky hře v plné partě.
Jakmile se sejde parta, řeknou si jakým způsobem se budou portály otvírat. Většinou se hraje systém "one of each" - tedy každý kráč si vyrobí jeden portál od každého. Hraje se tedy systémem, kdy v jedné hře jeden hráč otevře všechny 4 typy portálů. Pak se založí nová hra a otevírá další hráč.
Druhý způsob je ten, že jednotlivý hráč v partě vytvoří 4 stejné mašinky. Každý z hráčů tedy v každé hře otevře svůj typ portálu.
Proto je důležité nevyrábět si IM dopředu a skladovat je v truhle, jelikož dopředu nevíte, jakým způsobem se budou portály otevírat. Lepší je nasbírat klíče a až po domluvě s ostatními IM vyrábět.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.11.2014, 10:31 hod.

To je tak složité, že už teď vím, že mě to neba :-D
Hanacie, píšeš: portne se přímo na hráče. Za tu dobu, co hraju v grupě jsem pochopil, že se to nějak dá, ale umím to jen přes vlajky ve městě. Jak se to, prosím Tě, dělá?

EDIT: Jinak ale díky za návod. Líbí se mi, že v tomhle vlákně najde kdokoliv, co začíná hrát za WD, úplně všechny informace a nemusí procházet dvacet dalších diskusí :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 03.11.2014, 10:38 hod.

Port přímo na hráče - pravé tlačítko myši na jeho ikonu v levém horním rohu. Je tam položka "Teleport to player"

Edit: Složité to není, stačí si to párkrát zkusit a pak to budeš brát jako automatiku.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 03.11.2014, 10:54 hod.

Tak to je parada.To by se dalo rychle sfouknout ta 70tka :) Jak se jeste nekdo prida :D

Ty klice to beru zatim jen jako zacatek :) Urcite se tomu budu,ale casem venovat :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 03.11.2014, 11:20 hod.

Protáhnutí postavy z lvl 1 na lvl 70 je otázkou 40minut. Většinou se jedou bounties ve všech aktech + nějaký rift a je to.
Pokud nemáš člověka co by tě expil tak se to dělá tak, že po zabití Guardiana si přehodíš postavu a pak zavřeš rift. Tím pádem dostaneš miliony zkušeností z 70lvl postavy na postavu lvl 1. Rychlejší je rozhodně, když tě někdo protáhne.
Odpoledne tam určitě budu, tak stačí napsat :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 06:51 hod.

Střecha se mě včera večer ptal, jak je to s tím protažením, ale byl jsem zrovinka ve hře s Andulajznou, nechtělo se mi tu holku šamanskou opouštět. Tak někdy příště. Běhali jsme se Soptíkem (crusader někde kolem 90 PLVL), časem se přidali na střídačku další. Nastaveno jsem měl T5, sám ho paradoxně dávám lépe než ve skupině. Tam ztrácím v chaosu boje totálně přehled a dostávám často pěkně za uši. Hráli jsme převážně GR, udělal jsem maximálně GR26, výš jsem se nedostal ani v Trialu, ani povýšením Keystone. Já je totiž moc nepovyšoval, chtěl jsem dotáhnout legendární gemy na rank 25, což se mi povedlo u Enforcer a Pain Enhancer. Bane of the Trapped je teď na ranku 22, takže jeden až tři GR a je to.

Co se týče padání, tak padalo. Vyměnil jsem Zunimassa's Trail, udělal jsem si asi padesát nových Aughild's Power, ale nedařilo se mi. Jedny byly přecijen lepší než co jsem měl na sobě, tak aspoň to. Padl mi další Azurewrath, ten původní nosí můj follower. Zaradoval jsem se, ale když jsem pak ty meče porovnával, nedokázal jsem si úplně jasně odpovědět, jestli je ten novější lepší nebo ne. Tak zabírá další místo v truhle.

O Kadale marné mluvit, nevím, jestli jsou Tasker and Theo nejlepší volba, pomalu si začínám myslet, že je Kadala nemá nebo neumí. Navíc si usmyslela, že od ní nebudu dostávat jiné rukavice, než stále dokola St. Archew's Gage a Pride of the Invoker. Na druhou stranu Soptíkovi prý včera dala. Nevím, možná myslel něco jiného než gear...

Ty moje věčné smrti mě trápí - je jich moc. Čert je vem při bounties nebo riftech, ale v GR to naštve, obzvlášť, když se to rolluje tak blbě, že dostáváte samé dlouhé chodby bez příšer jako já včera. Dost často to jsou IK. Jednu pěknou smrt si pamatuji, pobavila mě. Už nevím kdo, jestli Sigi, Poldinka, Kájík nebo někdo další, každopádně zakukal u takové té pece, co z ní v pravidelných intervalech šlehají plameny. Vidím to, vidím křížek, doběhnu k němu že udělám resuscitaci a bim ho - plameny a křížky jsou hnedle dva :)

Budu muset probrat truhlu, je plná lege. S největší pravděpodobností z toho využiju jen Jade set a Strongarmy a Illusory boots. Ostatní mi nepřijde moc zajímavé, nicméně kdo ví. Sem tak tu čtu nějaký zajímavý build, kde někdo urputně hledá nějakej gear, kterej mi přišel totálně nezajímavej a bez mrknutí oka jsem ho rozložil. Takže mám plnou bednu krámů a utápím se v nerozhodnosti :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Stanley » 04.11.2014, 07:34 hod.

Jestli můžu :)... Pokud tě trápí umírání, tak na botech a kalhotech můžeš narolovat armor. Bez krumpáče by byla blbost tam mít +dmg do žab, ale v tvém případě je to alespoň na zvážení ;) Na chestě určitě místo +dmg do piranhí (mělo by to jít, setový chesty mají 3 sockety vzdy, takze jsi to ještě neroloval) dát armor, ale spíš %life (max je 15). V helmě se u pet WD spíš užije fialovej kamen na %life, díky Grave Injustice tam není diamant nutný, ale tohle může být diskutabilní. Když budeš mít štěstí na offhand, tak ideálně int, vit, cc a dmg do fetishů, ale tady je to štěstí. Rukavice nejsou žádnej zázrak, kdyby jsi měl nějaké jiné = int, vit, cc, cd... bylo by to lepší.

Ještě k té chestě, pokud už tam mít + skill dmg, tak určitě + fetish army.

Jinak ty shouledery jsou už pěkný, někdo tam dává místo armoru %life, ale u WD není armoru nikdy dost. MOJ ti závidím :)

Poslední věc k botám, když jsi zmínil, že jsi je vyměnil... Ideál je mít int, vit, armor a MS vs all res je taky na zvážení, blížíš se k pragonu 200 a už by jsi zvládl plnejch 25% MS jen z paragonu. (nevím jaký jsi měl předtím)
Naposledy upravil(a) Stanley dne 04.11.2014, 07:51 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.11.2014, 07:41 hod.

Díky Stanley, podívám se na to. Jediné s čím mám problém je Ametyst místo Diamantu do masky. Cooldown mě trápí dost hodně, možná víc než umírání. Až bude kukri, pokud bude, vyměním to, zatím ale ne. Zbytek rad provedu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“