U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 10:21 hod.

jojo, právě sem to ještě nezkošel, takže jak píšu, můžem testnout :). Tak či tak s tím Last Breath (díky Střecho) to bude zas o něco lepší :). Perma Fear už je to teď,ale nasadit k tomu Mass confusion bude pěknej boost
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 10:22 hod.

To se mi líbí. Začnu si tu psát o Diablu a najednou se tu formuje skupinka souhráčů :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 10:25 hod.

Jojo, myslím, že někdy v minulosti když se utvářel první Arpanet a posléze první fóra tak právě k tomu měli sloužit :D ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 31.10.2014, 12:16 hod.

Hodím sem jeden tip, který jsem vyčetl v diskuzi na battle.netu

"Tip for you: you no longer have to mash your horrify key over and over thousands of times.Blizzard changed it in the last patch, when your horrify is almost off cooldown you can simply hold the button down and it will cast it immediately when it comes off cooldown. (any skill)"

Pro ty, co nevládnou angličtině to jinými slovy znamená, že už nemusíme jako zběsilí mačkat klávesu skillu, u kterého probíhá cooldown. Nyní stačí klávesu pouze držet a kouzlo se znovu aktivuje po uplynutí cooldownu (zatím jsem netestoval). Pro PetWD to sice asi nebude velkým přínosem ale pro Horrify build jistě ano.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 12:18 hod.

Na mončí mantry jako dělané. Díky, hanacie.
P.S.: Tedy jestli to platí pro cokoliv a ne jen pro Horrify.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 31.10.2014, 12:21 hod.

Není zač. Ale jak jsem uvedl, netestoval jsem... Teď jsem to vyčetl :)
Jestli to funguje, tak je to super... Vzpomínám na ty křeče v prstu když jsem hrával např. Wand of Woh build s wiznou :OXO

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 12:28 hod.

Tokugawa píše:Na mončí mantry jako dělané. Díky, hanacie.
P.S.: Tedy jestli to platí pro cokoliv a ne jen pro Horrify.
Nemyslím si, že to bude fungovat na mantru. Je to pro skills který mají CD. Mantra CD nemá (spouštění jako takový, efekt jo, ale to se toho netýká)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 12:30 hod.

Trošku se snažím ta monstra znehybňovat. Teplář má Azurewrath, piraně mám mrazící a ještě i 15% šanci na Confuse. Je to příjemné.
Setone: škoda...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 12:35 hod.

Neříkám, že to tak bude nutně, ale z anglickýho popisu vyplívá, že je to změna pro skills, který jsou v CD (mají CD) což mantra není :/ :/. Ale jak jsem ve vláknu monka, používám na SW automatickej stisk kláves. Prostě jednou za půl sekundy program stiskne "W" (tam kde mám nastavený SW) a je to. Moc se mi ta metoda nelíbí, ale vzhledem k tomu, že makám u PC i v práci, tak doma na diablu už bych si vážně koledovalo karpál a to fakt nechci :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 12:37 hod.

To máš nějakou herní myš nebo kýho výra?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 12:43 hod.

nene, nějakej auto key presser, nevím teď název přesně. Je to fakt jen jednoduchý makro typu "opakovaně stiskni klávesu". Běží na pozadí.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Brum » 31.10.2014, 12:54 hod.

Kukri -> Last Breath pro fear support WD. Ten rozdil je tak velky, ze o tom nema cenu ani psat. Ted vazne. Last Breath je solidni nahrada, pokud nemas Kukri. Na GR 37- to funguje jakz takz solidne v dobre grupe. Vec se ma tak ze Support WD je v grupe pro dve veci. Jasne logicky pro perma fear, ale druha, nemene dulezita uloha je perma BBV:Slam dance. To bohuzel bez Kukri nejde udelat. TnT naopak nejsou extra dulezite. Perma BBV jde i bez haste pro pety. Tady jsou lepsi nejake full tougness rukavice, treba Gladiators. Mozna na GR 45+ se uz museji dat TnT, protoze se pocita kazda kapka DPS.

Bez Kukri to jde, ale neni to ono. Buildu chybi druha zasadni funkcnost. Pokud teda mas Kukri a nechces si ji dokurvit rerollem na CDR, tak ji nech jako DPS a stejne ji nasad. Perma fear jde i bez CDR na zbrani. Nebude to ideal, ale rozdil na prvni pohled prakticky nepoznas.

Souhlasim, ze je to asi, alespon pro me, nejzabavnejsi build ve hre, navic pravdepodobne pro vysoky GR nenahraditelny. Bohuzel nemam Kukri, takze jsem to aktivne prestal hrat. Vcera jsem zkusil farmit GR s pet WD pro zoufalou sanci na Kukri, ale po GR33+34 jsem to psychicky nevydrzel a vratil se na DH. Asi budu alespon utracen BS za 1h na WD v zoufale snaze o Kukri. Dokonce mi vcera padl Rechels ring na DH. Pro me je mentalni problem hrat support WD v GR 35-, kde WD neni potreba a pro vysoky GR, kde bych ho hral moc rad a byl bych platny zase nemam Kukri. A protoze ho proto moc nehraju, tak logicky sance na drop Kukri dramaticky klesa. Trochu zacarovany kruh :wave:
Naposledy upravil(a) Brum dne 31.10.2014, 13:02 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 31.10.2014, 13:00 hod.

Jasně, já ani neplánuju se pachtit za Last Breath. Samozřejmně když padne, tak ji vyzkouším. Bez Kukri si už WD nedokážu moc představit. Kukri nechám tak jak je, jen ji budu přehazovat z jedné postavy na druhou... TnT určitě použiju už kvůli snížení cooldownu BBV.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 13:06 hod.

Asi tak, Kukri mám na petovy a nechce se mi furt prehazovat...druhou kukri už jsem daroval
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Brum » 31.10.2014, 14:27 hod.

Obavam se, ze situace si, v tomto pripade, primo zada prehazovat Kukri :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 31.10.2014, 15:55 hod.

Tak oni jsou na to opakované mačkání prográmky ... já už začínal vymýšlet olověná závažíčka na klávesy :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 16:04 hod.

:D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.11.2014, 09:46 hod.

Zdravím všecky :D ,

jelikož pořád myslím na ty Taskry,tak pro změnu nemyslím na jiné itemy :D A proto jsem včera žasl nad mým 2 Ringem na doga :D Možná to časté hraní teď,přináší své ovoce.Pomalu a jistě :)

Jinak hanacius mi podaroval děrovač,takže ten si počká na budoucí Kukri :D

Jo a osud je prostě osud.Kdybych se nešel sprchovat,tak by mi ještě dal můj 1 Witching Hour.Mno co už :D

Obrázek
free screen capture

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.11.2014, 16:31 hod.

Tak ten Witching Hour neměl úplně dobrej roll... ale dal by se asi použit. Jinak se dívám že jsi rollnul socket za vitalitu. Nebylo lepší nechat vitalitu? Tam bylo snad 480 vitality. To bych radši rollnul socket za inteligenci... ale i tak je pěknej...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.11.2014, 17:09 hod.

Mno Vitka tam nebyla mam takovy pocit :) Zrejme tam byl LIFE %.Nevim presne.Mno ten WH by se sikl...Jsem zvykly na ne moc dobre rollnute veci :D Co dneska?Poladime to zas?Momentalne jsem na oslave,ale hrani urco zvladnu :D

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“