U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 12:26 hod.

Díky za odpověď. AllRes dávám na paragonech. Armor také, ale výrazně méně. Podívám se tedy po lepším Aughildovi, když už vím, co hledat :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 30.10.2014, 12:40 hod.

hanacius : Dorazim tak jak vcera.Kolem te 11 vecer :( Cas je to na nic mno...Ale co uz.Nejaky ten rift stihnem :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 12:41 hod.

To budu akorát končit, počítám. A hrabat se v truhle a říkat si: Co mám, bohové, schovat a co rozebrat?!
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 12:45 hod.

Tak to ještě nějakej ten riftek stihnem... vždycky mám v plánu hrát do půlnoci ale poslední dobou to nějak protahuju. Včera skoro do 01:00, předtím do 02:00... Špatně se mě ráno vstává.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 14:29 hod.

Tak dnes mám v plánu zkusit zDPS Build (viz. http://www.diablofans.com/builds/1193-z ... speed-lock)
Naštěstí mám v zásobě křovačku XiXao takže si nebudu muset překopávat PetDoctora - jen mu na chvilku seberu Kukrinu :lol:
Většinu potřebné výbavy bych měl mít v truhle (Tiklandian Visage, Born´s set, Xephirian amulet, TnT, Strongarm bracers i nějaké části Blackthorne setu). Sice to asi nebude všechno v top rollech ale myslím, že použitelné to bude.
Jediné co mi bude chybět je Stormshield štít a Rechel´s Ring of Larceny. A určitě nějakej matroš na pár rerollů...
Útok na vysoké GR a lvl gemů může začít >:D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 30.10.2014, 14:40 hod.

hanacius : Toz to ja se budu tesit uz ted.Klidne GR muzem dat.A preju hodne zdaru pri testovani toho buildu :) Ja zas musim pro zmenu dodelat 70tku na Jade WD.Kdyz jsem to poskladal zdarne...Ale to az bude cas,tak zas budu muset nekoho otravovat o pomoc :D

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 14:46 hod.

Hehh... Jade setu mám v truhle strašně moc ale zatím jsem taky nezkoušel. Podle žebříčků se s tím dá dojít v GR hodně vysoko. Ale co jsem viděl ty videa tak si nejsem jistej jestli by mě bavil ten playstyle...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 14:49 hod.

Mně se JADE líbí, pomalu si ukládám gear, i když všechno padlo zatím jen jednou. Až toho bude víc, rozhodně to zkusím. Je to takové... dynamické. Teď stojím jako jelito a feťáci, totem a psi udělají všechnu práci. A když nevlítnu do laseru nebo mezi pack spojenej řetězem, tak je nuda :) V JADE se aspoň běhá :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 14:54 hod.

Já na vysokejch GR běhám s feťákama až dost abych nezdechnul :D
Ale jo, i Jade má něco do sebe... Na WD je fajn, že těch buildů je celkem dost oproti jiným charům. Například Wizard hrají všichni jen Firebird, jelikož s ničím jiným se těžší úrovně prakticky nedají hrát.
skyrim1988: - Pokud budeš chtít nalevelit postavu, tak stačí napsat. Je to otázka 40 minut :lol:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 14:58 hod.

Včera jsem s hanaciem hrál na T4 asi... hodinu a naskákalo mi 14 PLVL :)
Tak jasně, taky běhám, ale zdaleka ne tak jako při JADE.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 30.10.2014, 15:10 hod.

Mno chybi mi uz jen 16lvlu do 70tky :D Slozene to mam tak celkem sikovne.Zadne top veci nemam,ale rozjed to muzu :D Jen Strongarmy mi chybi.Mam tam jine.Takze Jade WD tes se.

A to ja si celkem i pobeham.Nebot nekdy dostavam dobre nalozeno.Vzdy neco upravim a pak se divim.Treba jsem srazil Life per Hit na 8,5k.To je moc malo coz :( ?

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 15:19 hod.

Nejlepší na rychlé farmení LVL je založit T6 a přizvat si hráče, který už na 70 je. V praxi to pak znamená to, že jelikož založíš s postavou např. 54, tak všechny potvory jsou taky na lvl 54. Tím pádem ten hráč, kterej už lvl 70 má to seká jedním hitem a tobě jen skáčou zkušenosti :D
Včera jsem sledoval jak ti to pěkně skáče. Já jsem rád že dám jeden PLVL za den :D
Life per Hit je dobrá věc ale ne zas tolik aby stálo jí cíleně na věcech hledat. Podle mě je lepší použít Armor či All Res ale pokud máš někde LpH, tak jedině dobře. Já mám na gearu jen 6800 Life per Hit. Pak už jen paragon body...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 30.10.2014, 16:54 hod.

No kdyz na to sezenu vic lidi a nebo kdyz budou mit cas,chut apodobne :D Dneska to kazdopadne oslavim PL 400 :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 06:55 hod.

Včera mi konečně padl prsten, Stone of Jordan. Nemám ho zatím na sobě, nedaří se mi udělat do něj díru, chybí mi gemy. Hraní bylo výtečné, Soptík, Poldinka, hanacius a Kájínek. Naskákalo mi opět aspoň deset PLVL, ani jsem nestihl přidělovat body. Smrtí bylo nepočítaně, pokud hraju ve skupině, netroufnu si povýšit T4 na T5. Jednak se mi při čtyřech lidech dost seká obraz a jednak se v tom zmatku efektů vůbec nevyznám, takže je celkem běžné, že odněkud vyběhne spoluhráč a já mu frknu pod nohy piraně, zatímco hledám útočiště u nějaké elity. Vůbec nevidím, kde je kdo. Takže jestli T5, tak maximálně sólo hra, abych měl všechno pod kontrolou.
Kromě SoJ padly Illusory boots, které jsem uložil do truhly a také ty rukavice, co prodlužují shrine efekt na deset minut. Také jsem je schoval. Zbytek nestojí za řeč (a nebo to neumím posoudit). Kadala, ta babice zlá, mě zásobuje žlutým a modrým haraburdím, rukavice Tasker and Theo odolávají. Také jsem si nechal udělat nové lepší Aughildy, bracery se celkem vyvedly, ale ramena ne. Udělal jsem si jich aspoň třicet, žádná nebyla lepší, takže zatím nic.
Hra ve skupině mě baví, když jedeme pouze se Soptíkem, jde to pěkně hladce. Od tří hráčů nahoru už ale ne. Pravda je, že jsem zapomněl snížit detaily grafiky, uvidím v pondělí, snad na to nezapomenu.
Odpadl jsem v jedenáct v noci po x riftech a přemýšlím, jak dlouho mě to takhle bude bavit. Diablo 2 mě bavilo roky, pravda ale je, že jsem byl příležitostný hráč a pokud si vzpomínám, do konce jsem to dohrál jednou. A pokračoval znovu s novou postavou. A tak pořád dokola. Tady, v Diablo 3 jsem dokončením příběhu přes všechny akty vlastně začal, teď se ale z hraní stává rutina. Jo, až budu mít TaT, kukri a další vysněné cajky, bude to fajn, ale je to jako s Vánoci. To těšení se na ně je nejlepší. Co potom. Povečeřet, rozbalit dárky a... je po Vánocích.

Mimochodem: reklamaci routeru se asi opravdu nevyhnu, včera mě vypekl třikrát, kdy jsem ho musel vytahnout ze zásuvky...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Stanley » 31.10.2014, 07:27 hod.

A s jakým elemntem padla ta SOJka? Na bracerech určitě přetočit armor na vitalitu ;)

Nevěš hlavu nad stereotypem, ještě máš k dispozici dalších pět postav ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 07:28 hod.

Nevzpomínám si :-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 31.10.2014, 09:09 hod.

Jak píše Stanley: přetočit Vitalitu na bracerech a jsou super. Ono se to vyplatí investovat trochu toho materiálu a opatřit si set, se kterým vydržíš prakticky napořád. Ještě ty ramena a je to cajk. Mimochodem na pásku ti chybí reroll za Corpse spiders.

Já hrál včera dlouhou dobu s Majklusem z klanu a od něj jsem dostal taky 2 SoJky. Obě s perfektním rollem. Jedna má 20% Phys, cca 470 Int, Socket. Druhá je s Poison dmg. Obě leží v truhle. Jinak drop celkově mi včera moc nepřál ale díky Majklusovi jsem získal spoustu materiálu na craft, jelikož on naháněl jen Kukri a ostatní bordel co našel mi všechen vyhazoval ve městě. Díky tomu jsem mohl dát dohromady gear druhého WD na zDPS build: (odkaz na postavu).

U některých itemů jsem se zatím nesnažil přetočit roll, jelikož jsem neměl moc v hlavě co je výhodné. Např. amulet a TnT jsou zatím bez rerollu. Zatím jsem s tím nezkoušel hrát, takže nemůžu říct ani A ani B. Ale všude na fórech čtu, že je to nejzábavnější build WD, takže už se dost těším. Během víkendu proběhne důkladný test :twisted:
Jen ta zbraň mi chybí, zatím budu muset měnit Kukri, než mi padne Last Breath. Zároveň řeším, co použít za druhý prsten. Zatím nechám SoJ, jelikož nic jinýho zatím nemám. Do budoucna bych chtěl sehnat Rechel´s Ring of Larceny, případně Pandemonium Loop. Ten padá z cache-ky v 5. aktu, takže by to nemělo být nic složitého.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 31.10.2014, 09:13 hod.

Vidíš, na opasek jsem úplně zapomněl :) To je vidět, jak zodpovědně k hraní přistupuju :) Ten Tvůj nový build si asi nikdy neprohlédnu, z práce se díky proxy nikam nepodívám a doma na to není kdy. Když už sedím u počítače, tak jen kvůli hraní :)
Ale... zkusím to přes mobil, i když data jsou tu tragická.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 31.10.2014, 09:57 hod.

hanacius píše:Jak píše Stanley: přetočit Vitalitu na bracerech a jsou super. Ono se to vyplatí investovat trochu toho materiálu a opatřit si set, se kterým vydržíš prakticky napořád. Ještě ty ramena a je to cajk. Mimochodem na pásku ti chybí reroll za Corpse spiders.

Já hrál včera dlouhou dobu s Majklusem z klanu a od něj jsem dostal taky 2 SoJky. Obě s perfektním rollem. Jedna má 20% Phys, cca 470 Int, Socket. Druhá je s Poison dmg. Obě leží v truhle. Jinak drop celkově mi včera moc nepřál ale díky Majklusovi jsem získal spoustu materiálu na craft, jelikož on naháněl jen Kukri a ostatní bordel co našel mi všechen vyhazoval ve městě. Díky tomu jsem mohl dát dohromady gear druhého WD na zDPS build: (odkaz na postavu).

U některých itemů jsem se zatím nesnažil přetočit roll, jelikož jsem neměl moc v hlavě co je výhodné. Např. amulet a TnT jsou zatím bez rerollu. Zatím jsem s tím nezkoušel hrát, takže nemůžu říct ani A ani B. Ale všude na fórech čtu, že je to nejzábavnější build WD, takže už se dost těším. Během víkendu proběhne důkladný test :twisted:
Jen ta zbraň mi chybí, zatím budu muset měnit Kukri, než mi padne Last Breath. Zároveň řeším, co použít za druhý prsten. Zatím nechám SoJ, jelikož nic jinýho zatím nemám. Do budoucna bych chtěl sehnat Rechel´s Ring of Larceny, případně Pandemonium Loop. Ten padá z cache-ky v 5. aktu, takže by to nemělo být nic složitého.
Pandemonium nasazenej, včera s Váma padl Last breath, takže to pak můžem prubnout :), vše ostatní mám na zDPS Fear WD ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 31.10.2014, 10:12 hod.

Co jsem se tak dočetl, tak Pandemonium loop není úplně vhodná volba. Ale určitě stojí za to, pokud není Rechel´s ring. Principem buildu je znehybnit monstra což s Pandemoniem je trochu v rozporu. Chce to vyzkoušet v praxi...

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“