U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 29.10.2014, 07:18 hod.

Včera večer jsem se vrátil z Krkonoš. Počasí vyšlo báječně, ze Sněžky i z Černé hory byl nádherný pohled na moře mraků. Jak je ta inverze hnusná zespoda, tak je krásná shora! Krkonoše prožívaly úžasný podzim, slunce svítilo, vítr nefoukal, listí se třpytilo zlatě a červeně...
Nohy mám úplně zrasované, sotva se belhám. Achilovky v čudu, lýtka mrtvá, holení svaly zničené, nárty nepohyblivé, kolena vypovídají poslušnost, ale odpočinul jsem si jak to jen šlo. Dvě masáže zad a šíje, bašta naprosto dokonalá ať jsme přišli do jakékoliv hospody... No, co budu dál popisovat, že jo :)
Trošinku mám absťák, předpokládám, že dnes vlezu do hry, byť není ani pondělí, ani čtvrtek. Rozhodně ponížím detaily na minimum, kdyby se stalo, že se mnou najednou hrajou další tři lidé. Dál se podívám na archievementy, předpokládám, že je někde jejich seznam, mohl bych si to párkrát rozdat s Kadalou, už mě unavuje říkat jí stále dokola jen: Rukavice, rukavice, rukavice, rukavice... Když to unavuje mne, unavuje to jistě i ji a dá mi. Rukavice. A když ne, postěžuju si skirim188ovi, ten mě pochopí.
Mimochodem, v Krkonoších jsem sebral dvě kešky, žádné kukri v nich nebylo.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 29.10.2014, 09:15 hod.

no fyzicky si sa unavil ale psychicky oddychol tak mozes zase nervacit v D3 :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 29.10.2014, 09:35 hod.

Tokugawa píše:Dál se podívám na archievementy, předpokládám, že je někde jejich seznam,
Tak o achievmentech tady na fóru někdo psal a snažil se je posbírat všechny. A co jsem tak pročítal to vlákno, tak to nění nic snadnýho :D
Podle mě je systém achievmentů nedokonalý - jelikož za jejich splnění není žádná odměna. Kdyby Blizzard vytvořil systém odměn za splnění určitých skupin achiemnetů tak si myslím, že by se o jejich plnění snažilo mnohem víc hráčů....
Ale co není může být. Vždyť Blizzard svými úpravami vždycky dostane svoje ovečky tak, kde je chce mít :twisted:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 29.10.2014, 09:37 hod.

Hanacie, spíš mě to láká tak říkajíc pro pořádek :) Jistě, kdybych za plnění měl odměnu, bylo by to milé, ale i tak :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 29.10.2014, 09:41 hod.

Jasně... já se do toho chtěl kdysi taky pustil ale když jsem viděl jaké šílenosti tam jsou, tak jsem to vzdal. Jak říkám, kdyby za to byly odměny - hned bych do toho šel

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 06:46 hod.

Včera díky hanaciovi svižná hra. Díky! Dostal jsem od něj spoustu oranžového materiálu, kterého mám zatím stále málo. Jsem za to rád, hra už mě nejspíš nepovažuje za hloupého sedláka. Tudíž mi nedává sklízet největší brambory. Přemýšlím, jak se teď dál posunout. T4 dávám s občasnými smrtěmi, a to ještě jen v případě, že mne ty potvory zaskočí ze všech stran. Po smrti se nechám resuscitovat na posledním checkpointu, přijdu k nim pěkně z kraje a je to na pohodu. Takže dnes prubnu T5, protože posun ve věcech se poslední dobou nedostavuje.

Další možnost bude nahradit Royal Topazy v mém gearu Flawless Royal Topazy, čímž získám 320 inteligence. Jako na potvoru topazy jsou mi nejvzácnější kameny, zatímco rubíny bych mohl dláždit chodníky.

Vyměnil jsem včera také RoRG a kaťata, obojí ale jen o malilinko lepší. A Kadala? Herdek, na modrou barvu začínám být alergický :)

Napadá mě, mám v bedně jedny Magefisty, jestli by nebylo vhodné nahradit Addling Toads těmi Explosive Toads.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 30.10.2014, 07:14 hod.

Dobre ranko Tokugawo a vsici ;) ,

jestli ctu spravne,tak se vyletovani vydarilo a fajne si spocnul :D

Co se Diabla tyce,jen mu poradne naloz ;) Prinese to sve ovoce.Ikdyz ja jsem zase zoufaly :( Ke Kadale uz chodim skoro 2 tydny a porad nic...Ona treba da za 500 = 5 lg rukavic,jenze ne ty TaTky.Navic jde uplne videt,ze je vse takove lenive bez tech rukavic.Jak fetaci tak i pes...Ale kdyz s nekym hraju,tak se ten pocit ztrati na chvilku :)[quote][/quote]

Mno jak mas slusne Magefisty,tak je nahod a pak bouchaci zaby :D Ale vsadim se,ze se na tobe dlouho neohrejou a odnekud ti prileti Taskry.To uz se pak asi rozbrecim :D

Lovu zdar :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 08:54 hod.

Tokugawa píše:Včera díky hanaciovi svižná hra. Díky! Dostal jsem od něj spoustu oranžového materiálu, kterého mám zatím stále málo.
Nemáš vůbec zač... jen pokud bys zvládal vyšší T, bylo by to určitě zajímavější...
Škoda, že mi nepadlo něco použitelnýho co bych ti mohl dát... Včera mi drop moc nepřál. Snad to dneska bude o něco lepší :-|
skyrim1988 píše:Ke Kadale uz chodim skoro 2 tydny a porad nic...Ona treba da za 500 = 5 lg rukavic,jenze ne ty TaTky
Ono je důležité si uvědomit, že ta šance na drop i u té smradlavé gikánky je docela mizivá...
Na Kukri je to aktuálně 1,52% a na Tasker and Theo 1,75% :D

Viz. tahle tabulka:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1127881656

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 30.10.2014, 09:36 hod.

@hanacius: hlavne uz mu dropni lepsi ring :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 09:37 hod.

Jo, prsteny mi fakt nejdou :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 09:46 hod.

No tak prsten bych sám potřeboval :) pokouším se u Kadaly vyškemrat Tall Man´s Finger, kterej by byl lepší než co mám ale zatím se nějak nedaří. Přitom je na něj celkem vysoká šance 4,33% ale od vydání nového patche jsem o lepší nezakopnul.
Jinak ringy padají dost ale většinou nic moc použitelnýho. Všechno co mě neboostne vyhazuju na zem pro potřeby "slabších" :D
A jak se tak dívám na ten tvůj prsten (Manald Heal) tak by neměl být problém ho něčím nahradit. Vždyť snad každej druhej Leoric´s Signet je lepší než to co máš teď....

Edit: Jinak pokud můžu poradit... Jestli máš dostatek materiálu na craft tak si určitě opatři lepší Aughild´s set. +422 Vitality na ramenách je fakt málo, redukci cooldown teď možná využiješ jelikož ještě nemáš Kukri ale i tak myslím, že Armor nebo AllRes by byly platnější staty... Stejně tak i bracers - slabé hlavní staty a element i CHC by měly být na max. V tom mám taky menší nedostatky - nejsou suroviny... Stejný je to u Zuni chestky.
Chápu, že jsi na nízkým PL takže asi materiálu moc není.
Naposledy upravil(a) hanacius dne 30.10.2014, 09:55 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 09:47 hod.

Mám asi pět kousků nějakýho odpadu v truhle. Prohlídnu to pečlivěji.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 30.10.2014, 11:04 hod.

Dneska snad bude zase večer čas hrát ... TMF na čokla mi padnul tento týden, docela slušnej. Několik měsíců jsem nosil ten úplně první co mi padnul už velmi dávno a teď konečně padl lepší. Společně dáme T5 na pohodu, určitě se taky nějakej prstýnek povede.... dejme si to jako závazek :-) Včera mi za 1 rift padlo jednou i 7 legendárek (ale všechny klasicky na prd ...) a hlavně i konečně R-gift, takže jsem mohl použít ten o malinko lepší kopáč, co po vytažení z Kadalina lůna už asi 3 týdny ležel v truhle a čekal na díru. Ale i tak je to pořád spíš mizerný. Na zbraň jsi měl docela štěstí, Unterwassermane :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 11:09 hod.

Pane HU, to mi nedělej! Kdykoliv zavřu oči, vidím, jak z Kadalina lůna vytahuješ krumpáč! :-D
Také mi tu dělají problémy jména. Koukám, žádost o přátelství, nějaká Poldinka. Kde ke mně přišla, povídám si... a on pan HU. Nebo Střecha - Skyrim. Nebo já. Tady Tokugawa, na battle.netu Unterwasser, ve hře Andulajzna... Už mi z toho šibe. A teď ještě Kadalino lůno... ;)
Nestěžuju si na drop, naopak, baví mě to čekání a napětí. Včera 2x ceremonial knife. I dýchat jsem zapomněl. A nic :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 30.10.2014, 11:13 hod.

Jinak teda Haničko-opičko ... ty v podstatě nemáš už co na svém WD vylepšovat ... a jak koukám na sebe ... cesta k dokonalosti bude ještě hodně dlouhá :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 11:37 hod.

pan HU píše:Jinak teda Haničko-opičko ... ty v podstatě nemáš už co na svém WD vylepšovat ... a jak koukám na sebe ... cesta k dokonalosti bude ještě hodně dlouhá :-)
Tím myslíš mě..? :shock:
Pokud ano, tak vylepšení je třeba ještě hodně.
Konkrétně to mám všechno v merku ale nějak není matroš nebo to prostě nepadá.
Potřebuju lepší Aughild´s Bracers a Shoulders, lepší Witching Hour (jeden mám na DH, ten by se dal použít ale ztratil bych AllRess), lepší Mask of Jeram (vyšší staty CHC a Inteligence + 100% Pet dmg). Jinak jsem celkem spokojenej. Cain´s set je téměř dokonalej, ten zatím novej řešit nebudu :ble:
A samozřejmně mě čeká znovu hon na Hellfire amulet, kterej potřebuju jako sůl :OXO Na wizně se mi podařil jeden solidní, takže už mám vyzkoušené že se to dá. Jen to chce trpělivost. Na WD jsem zatím zkoušel craftit 13 amuletů a povedl se jenom jeden, bohužel s pasivkou Circle of Life. Takže na PetWD zatím nepoužitelnej... O víkendu u toho budu sedět asi celkem dost tak plánuju ty Wardeny trochu potrápit.
Takže zlepšení je třeba celkem dost ale většinou se už jedná o stejné itemy pouze s lepšími staty :oops:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 30.10.2014, 11:38 hod.

Hanacie, ucraftil jsem toho aspoň deset kusů, to co mám na sobě je nejlepší.
Máslo mi kdesi v začátku téhle diskuse radil mít na shoulders a bracers toto:

SHOULDERS
Int (485), Vit (422), AllRes (Cooldown 6%), Life 15%

BRACERS
Skills deal 20% more dmg (19%), Int (427), Vit (457), CC (5%)

V závorkách jsou hodnoty, které mám já. Jaká jsou maxima, kterých bych měl dosáhnout? Hanacie, píšeš, že mám na bracerech slabé hlavní staty. Mám 19% místo 20%. To není tak zlé, ne? Nebo mohu mít víc než 20%?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 30.10.2014, 11:45 hod.

hanacius : Vim,ze sance je mizerna.Jenze me zacina pripadat,ze neni zadna :D Budu asi muset cekat az mi je nekdo dropne nebot ta mrcha K. je nenasytna jak prase...Mam odpoledni :( tak snad tam jeste nekdo bude na hru ;)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 30.10.2014, 11:45 hod.

@pan HU: na tom krumpaci jsi mel rerolnout base dmg.. dostal by ses vyse s dps a jeste ziskal ten stat cos reroloval (asi vit).. defacto bys pak mel stejny jako ma Tokugawa a to je myslim docela rozdil ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 30.10.2014, 12:23 hod.

Jaká jsou maxima, kterých bych měl dosáhnout? Hanacie, píšeš, že mám na bracerech slabé hlavní staty. Mám 19% místo 20%. To není tak zlé, ne? Nebo mohu mít víc než 20%?
Víc než 20% být nemůže. Já myslel spíš staty Int, Vit a CC. Inteligence a Vitaly mají maximum tuším 500, na Armoru pak tuším 750. Hodnota CHC, kterou máš 5% se může zdát oproti 6% maxima jako bazírovaní na prkotinách. Ale jelikož není nějak složité získat matroš na craft, tak mi připadá jako nezbytné získat téměř top roll. Dřív nebo později se k tomu stejně dostaneš, že budeš shánět top roll. Teď je to spíš o tom, jak jsi na tom s matrošem. Prioritou jsou jednoznačně TnT a prsteny.
Nevím jak jsi na tom s All Resistance celkově. Já dávám většinou přednost +Armor před +AllRes. Když tak pozoruju svůj build tak mám vlastně All Res jenom na pásku. Pak už jenom jednotlivě jako secondary affix.
skyrim1988 píše:Mam odpoledni :( tak snad tam jeste nekdo bude na hru ;)
když to bude v celkem rozumnou dobu, tak mě tam s největší pravděpodobností potkáš :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“