DH sentry build

Odpovědět
Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic
Re: DH sentry build

Příspěvek od vakek » 29.10.2014, 22:16 hod.

Zdravím. Chci se jen pochlubit, ze po dlouhém zkoušení štěstí u Kadaly se na mě usmálo a dala mě tyto T&T. Už jsem v to ani nedoufal...Obrázek

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 29.10.2014, 23:33 hod.

Tak som ukraftil luk a pretocil gear na 2,85. Da sa. Pokial nepadne calamity a witching hour bude toto lepsie.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 30.10.2014, 07:44 hod.

Valihrach píše:Dík za odpověď, zpřeházel jsem tedy gear na luk s BP6, a vyšlo mi 127,849,599. Teď mám ale 22% ATS navíc, co by šla nahradit něčím jiným, nejspíš by to chtělo Unbound s % dmg než ATS, ale lepší roll mi nepadl a došel mi materiál :) No nic jdu farmit :)
Nějak mi to nevychází pro tvůj gear. Když ho hodím do kalkulátoru, tak mi vyjde 93,865,845. Paragon jsem nastavil 50 CDR, 50 ChD a zbytek do ChC (do ATS nepotřebuješ nic).

Přidal jsem navíc Powerfull (aktuálně máš nasazený Hoarder, tak aby srovnání sedělo) a pak vyjde 120,885,653. A dále všechna čísla jsou už s přidaným Powerfull gemem.

Celé to máš ale ještě s Archery. Archery je špatně pro tuhle variantu. Pro luk vždy platí Ambush >> Archery. Ambush se ale blbě počítá při srovnání. Reálně přidá 10%+ (čím menší life monster, tím více přes 10%, v extrému to může být až 40% když dáš monstru one hit kill).

Pro srovnání je tedy zajímavější Archery vyhodit a Ambush nepočítat a jen vědět, že ho pak použiješ. Já si to také počítám bez Ambush i když ho používám.

Bez Archery je to už na 114,583,290. A to by odpovídalo. Mně vychází 115,177,148 a mám o dost lepší luk (ATS u tebe na luku je vyhozený stat a dost velká ztráta dmg, až budeš mít lepší s 10% dmg, tak půjdeš s celkovou dmg slušně nahoru). Gear máme +- nastejno. Ty to máš akorát se SoJ, čím zase získáš zpět dmg co jsi ztratil za luk (já to mám s unity a i když perfektní unity, tak pořád dá dmg do elitek méně než SoJ).

ReptileSVK:
Třeba z toho nakonec uděláš i slušný build :-)

Teď jsi na 63,254,691 DPS pro signle elitku a single sentry.

Ještě pár zásadních věcí změnit:
- použít Steady aim místo CE! Jen tohle tě zvedne na 74,677,042.
- použít Ambush místo Archery
- na Rucksacku reroll na sentry dmg
- jinou helmu s multishot dmg nebo life
- amulet s dírou (je potřeba ale jiný, abys nepřišel o ChD) a použít třetí gem (na amulet bez díry je už použitelný ten co jsi nahodil)
- CDR na ramenou místo 12% life (to se ale shání blbě, mně se povedlo až asi na 15. kousek M6 ramenou)

Pokud bys dále jen vyměnil fire dmg na amuletu za díru a dal Powerfull gem, tak by tě to hned posunulo na 89,912,688.

Ale zase všechna čísla jsou s Archery, která by mělo přijít pryč a nahradit Ambush. Bez Archery půjdou všechna ta čísla lehce dolů a Ambush stejně jako v předchozím případě se blbě v kalkulátoru srovnává, takže raději srovnávat bez něj.

Bez Archery s jsi se Steady aim a Powerfull gemem na 85,147,219.

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Gepi » 30.10.2014, 10:48 hod.

Teda hoši tak to já se svými 95M DPS sem docela looser :-D kdyby jste mi na to mrkli kde třeba co zlepšit budu rád ;-)
Obrázek

Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575

Re: DH sentry build

Příspěvek od Valihrach » 30.10.2014, 11:54 hod.

Měl jsem špatně paragon body (39 v ATS) a archery, teď mi to vychází jak píšeš. Ale zkusil jsem nahodit Burizu (tam už je archery snad dobře :) ) co sem měl v truhle, a vyletělo mi to na 129M na BP5, s tím, že PP mam 50ChC, 50 ChD a 39 CDR. Pokud bych dal 50 do ATS, tak mi chybí 13% na BP6 a to by byl slušnej boost. Jenže těch 13% bude už problém, bude potřeba víc absolutních rollů, a hlavně SoJ s ATS. Každopádně dík za ochotu, přesně kvůli tomu jsem sem psal :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 30.10.2014, 12:04 hod.

Jakmile bys byl schopný dát Burizu na BP6, tak v tu chvíli máš současně už i pro 1-hand cross. na BP7.

Ani pro Crosbow nemusí vyjít Archery lépe. Mně třeba pro můj gear přidá 50% ChD přesně 8% dmg. Oproti luku je to o chlup lepší, protože je to čištých 8% (u luku je to adivní s dalšími bonusy). Pořád Ambush vyjde o chlup lépe. Ale tady je to individuální a chce srovnat přesně dle konkrétního gearu.

Gepi:
Nemáš nic vyloženě blbě. Dmg je nižší za součet více drobností:
- chybí nějaké to procento sentry dmg
- na botech dá více dmg multishot
- lvl gemů (i oproti mě trochu už rozdíl, oproti těm co mají 50-51lvl už velký rozdíl)
- chybí WH
- když není SoJ, tak ten ring by mohl být o něco lepší
- perfektní roll Unboult by přidal nepatrně dmg (ale tak málo, že to asi ani nemá smysl, když bude mít stejný roll base dmg a 35% ChD, tak budeš akorát nastejno, tedy pro navýšení by musel mít ještě lepší roll base dmg)
- zvýšit roll na RoRG, přeci jen 42% je už dost málo, já trvale zkouším zvyšovat i 48% na unity (to už se ale jen tak nepodaří)
- na TaT nemáš ChD (já také nemám), s tím ale jen tak nic neuděláš a CDR je také dobré mít

leviathan969
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:leviathan#2188

Re: DH sentry build

Příspěvek od leviathan969 » 30.10.2014, 18:43 hod.

Čaute. Aj ja mám otázku. Je lepšie ísť cestou čo najvyššieho CDR na úkor % do sentry? Ja tento build momentálne hrám takto: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Levi ... o/31935734
Poprípade viete mi poradiť na čo sa zamerať ako prvé aby som sa dostal do vyšších GR? Hrávam viac menej sólo a zatial mám max lvl 33 GR. Čo je vidieť aj na gemoch :)
Ďakujem

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 30.10.2014, 19:02 hod.

CDR na úkor sentry dmg určitě ne. Sentry dmg je hodně důležité, je to samostatný násobič (nesčítá se s žádným dalším bonusem do dmg).

CDR na Rucksacku být může, ale maximálně na úkor vit.

Na vyšších GR máš stejně permanentně venku všechny 4 sentry, takže CDR až tolik nepomůže (trochu samozřejmě ano ve chvíli kdy sentry přesouváš jinam). Ztráta dmg je větší problém. I na RoRG by měl být raději ChC nebo ChD než CDR.

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Gepi » 30.10.2014, 19:06 hod.

Mlok : dikec
No ty sentry vím jen na batohu už mám jedno otočení za 11M a furt ne a ne to padnout ale nevzdávám se
Boty tedy pretocim...
Na gemy se taky zaměřím určitě bych je měl dostat všechny nad 40 pak už to bude těžší no...
WH vím no ale nějak mi ho asi Zapoměli napsat do seznamu :-)
SoJ bohužel není, mám jeden od Barbara na fire ale chtělo by to aby padl pro DH. mám skoro maximální unity ale SoJ by to chtělo do party a na Normál rifty no
Luk tedy asi moc řešit nebudu... Pár sem jich zkoušel ale myslím ze lepší asi nebyli kouknu mám asi 3ks v bedně který se mi zdali použitelné ale nejspíš asi nebudou lepší...
Rorg tedy ještě taky protocim je fakt že na to jak sem na něj dlouho čekal tak tolik otočení sem mu ještě nedal...
TaT mi padli zrovna včera do té doby sem sice měl chd na nich ale byly to jen 40. Tak sem natočil ta těchto radši chc a říkal si ze cdr není špatný Kort když v paragonech ještě nemám na tři 50... No mám co dělat a to je dobře... Ještě jednou díky za odpověď

Edit : tak sem právě utratil 300M ale docela se povedlo...
Batoh 15 sentry
Boty 15MS
Rorg 50 chd

Tak už jen ten amor dostat ze 14 na 15
Hz
Naposledy upravil(a) Gepi dne 30.10.2014, 20:15 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

leviathan969
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:leviathan#2188

Re: DH sentry build

Příspěvek od leviathan969 » 30.10.2014, 19:10 hod.

Ďakujem. Na RORG mám stašnú smolu. Tu som potreboval socket na gem takže ten CDR tam nie je schválne. Skúsim teda na ramenách pretočiť späť CDR na % sentry DMG. Ono jasné, že časom sa to zlepší. Na drop čo sa týka kvantity nemám problém horšie je to s kvalitou :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 31.10.2014, 09:15 hod.

no neviem mam zmiesane pocity z toho buildu. stale mi chyba k dokonalosti lepsi amulet s dierou a witching hour. A nezatracujte attack speed! Neznemena, ze ked mate 10% attack speedu nad ramec BP tak to je zbytocne. Attack speed zvysuje damage! ktora je samozrejme aplikovana aj na sentry!

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 31.10.2014, 09:31 hod.

Co si to vyblil za hovadinu? Když nerozumíš fungování sentry buildu a odkud se bere damage na sentry. Tvůj každý druhý příspěvek mystifikuje nové hráče co jsem příjdou. A je tu pak spousta nepravd o fungování tohoto buildu.
Naposledy upravil(a) Makinaky dne 31.10.2014, 09:37 hod., celkem upraveno 1 x.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 31.10.2014, 09:34 hod.

chlape ako tak vidim ty nerozumies pocitaniu damage-u vobec.

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 31.10.2014, 09:41 hod.

ReptileSVK píše:Neznemena, ze ked mate 10% attack speedu nad ramec BP tak to je zbytocne. Attack speed zvysuje damage! ktora je samozrejme aplikovana aj na sentry!
Úplně vše z toho je absolutni nesmysl. Ale jelikož mám dobrou náladu, tak ti vysvětlim proč.
"Neznemena, ze ked mate 10% attack speedu nad ramec BP tak to je zbytocne" - Zbytečné to je, sentry to přidá přesně 0% dmg. Zvedne ti to sice číslo v profilu, ale dmg to sentry nepřidá žádnou. Pokud se nedostaneš na další BP jakýkoliv as navíc je nesmysl.

"Attack speed zvysuje damage! ktora je samozrejme aplikovana aj na sentry!" - Opět ti to zvýší číslo v profilu, ale dmg sentry ne.

Valihrach
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Valihrach#2575

Re: DH sentry build

Příspěvek od Valihrach » 31.10.2014, 14:30 hod.

Konečně se mi poštěstilo jak na prstenu z aktu 1 tak u Kadaly s TaT, a podařilo se mi vyhnat dmg na 148M. Jen nevím kam dál, na PB6 s 2H kuší potřebuji pokud dám 50PP do ATS ještě dalších 17% a to je téměř nereálné. Napadá vás jak pokračovat? Kam cpát shardy?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH sentry build

Příspěvek od hulkxxxl » 31.10.2014, 14:39 hod.

podle mě do jiné postavy :D máš všechno a vše téměř perfektní

jedině perfektní calamitka by tě ještě boostla
Obrázek Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 31.10.2014, 14:44 hod.

valihrach: no sak na braceroch nemas attack speed, ani na amuletu a TaT s 41% do petov su prachbiedne. Sa necuduj ze nedosahujes Break point 6.
A hlavne dvojrucna kusa sa nenosi tam stracas attack speed. Si ukrafti luk.
Naposledy upravil(a) ReptileSVK dne 31.10.2014, 14:51 hod., celkem upraveno 1 x.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 31.10.2014, 14:45 hod.

makinaki: jasne a to si vycital z kodu hry. Tak ako aj kalkulatory aj toto su len dohady, ktore nie su potvrdene.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: DH sentry build

Příspěvek od Vendetta » 31.10.2014, 15:11 hod.

Ty vole Raptak zasa hviezdi toto si precitat menej skuseny hrac /tie jeho posledne dva prispevky/ tak asi zmaze postavu. Prosimta prestan uz poucovat o tom comu sam nerozumies. Ty si este vcera ani nevedel ze neake TaT a gem existuju. Uz si zaloz tu tvoju elite DH BP 4,15 supa dupa fly temu a prestat tu sirit svoje nepravdy a polopravdy .
PS: sa spametaj uz stym tvojim attack speedom / ako ti uz pisalo milion krat x ludi o 4,15 mozes zacat snivat svoje vlazne sny az ked budes mat prefekte roli nie na ukor ostatnych statoch/ Umenie je naflaskat attack speed na bp 4,15 a pizlat to bielymi ciselkami. Dostanes ban v 4,15 tak ti nepomeze ani Zbinek Zedzisral taku rychlost naberies :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble: :ble:

A vobec uz si vymyslel ten svoj WD ultimate GR 50+ build ? nechces sa pre zmenu na cas povenovat sekcii WD?
Naposledy upravil(a) Vendetta dne 31.10.2014, 15:18 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Gepi » 31.10.2014, 15:14 hod.

Reptile : ty si fakt lama... ATS tam nemá asi proto že není potřeba a může tím zvednout dmg na úkor zbytečného ATS nad BP. Cokoliv nad BP je zbytečnost ale to už tady bylo a ty to stejně nepochopis... Kort ATS má amuletu je kravina veliká když vezmeš místo čeho by si ho tam musel mít... 2H kuše na druhým BP se naopak nosí a dává to slušnou dmg ale není to jednoduché ji tam dostat vyžaduje to skoro všude max ATS a skoro maximální TaT. Podobně jako BP 4.15 s 1h tak aby nemusel být ATS na amuletu... Ale to tady bylo už tisíckrát a ty si budeš furt stejně hledat nesmysly... Vím že nemá cenu reagovat ale píšu to kvůli novým lidem kteří by z tvých "rad" mohli být dost mimo...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“