Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: Graveyard

Příspěvek od Tokugawa » 02.10.2014, 13:02 hod.

Je to poněkud off topic, nicméně na to narážím stále. Prosím vás, v čem tkví to protáhnutí? Jak se z nuly udělá 70 lvl za půl hodiny? Akorát jsem dokončil prvně RoS, 68(12), takže nemám tolik zkušeností. To jdou spolu ta nula s nějakou vysokou sedmdesátkou, sedmdesátka mlátí a nule naskakujeou expy? Nebo jak? Díky.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Graveyard

Příspěvek od Shadou » 02.10.2014, 13:07 hod.

přesně tak, ale jen určité questy v adventure mode..
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Graveyard

Příspěvek od Tokugawa » 02.10.2014, 13:09 hod.

A ty určité questy jsou někde k přečtení konkrétně?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Graveyard

Příspěvek od witekcz » 02.10.2014, 13:14 hod.

Tokugawa píše:Je to poněkud off topic, nicméně na to narážím stále. Prosím vás, v čem tkví to protáhnutí? Jak se z nuly udělá 70 lvl za půl hodiny? Akorát jsem dokončil prvně RoS, 68(12), takže nemám tolik zkušeností. To jdou spolu ta nula s nějakou vysokou sedmdesátkou, sedmdesátka mlátí a nule naskakujeou expy? Nebo jak? Díky.
Poprosíš nějakou slušně vybavenou 70, založíte adventuru, Torment 6, a jedete bounty. My dělali všechny úkoly v prvních 4 aktech a pár z pátýho. Hotový bounty jsme neodevzdávali, to jsme udělali až na 70 a hodilo to 8 PL. Pomáhal mi o víkendu jeden borec z DF.cz komunity, hned za první splněnou bounty mi naskočily 4 levely. 70 jsem měl během hoďky.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Graveyard

Příspěvek od Tokugawa » 02.10.2014, 13:15 hod.

Díky oběma :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 02.10.2014, 13:43 hod.

... tak myslím že nejrychlejší je ( dělali jsme to nedávno když frozenovi riplo WD ) když jedou 3x70 a jeden se levelí, všichni hledají T6 bounty v a1 old ruins ( myslím cellar cosi ) ... bylo to cca za 40 minut a to jsme u toho kecali a kdoví co, dá se to i někde kolem 25-30 minut ... a hlavně je to naprosto absolutně bezpěčný a v podstatě u toho nejde ripnout ( viz. oheň v Agony :-)))) ....

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Graveyard

Příspěvek od Džema » 06.10.2014, 18:03 hod.

Tak dnes RIP diky DC.T6.krasne to padalo a ja skapu jak idiot :-)
NO co uz ide sa dal.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 06.10.2014, 18:37 hod.

R.I.P.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 12.10.2014, 14:56 hod.

Tak jsem zapichl DH v gr32 .
Kingovi zbejvalo 200m. Nevšiml jsem si ze me Procla pasivka a už to bylo.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 12.10.2014, 14:59 hod.

rip, kámo..
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 12.10.2014, 19:20 hod.

Včera jsem si chěl pomalu dojet wizzinu co jsem si založil na HC už před dvěma měsící a postupně se jí snažil vytáhnout na 70tku. A RIP, pěkné DCčko a bylo po čarodějce.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 12.10.2014, 19:53 hod.

Stačí říct a vyexpenej ses za chvilku.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 12.10.2014, 21:20 hod.

No mám vyexpenýho křížáka, ale ta wizzna měla být moje vlastní dílko bez cizí pomoci. Ale už mám novou wizzku na 33levelu (za pár hodin hraní) Každopádně děkuji za nabídku pomoci. Věřím tomu, že pokud zůstanu u HCčka, tak že jí někdy využiju, protože net co mám není zrovna spolehlivý a blizz taky neoplívá moc spolehlivostí.

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Talis » 13.10.2014, 06:54 hod.

Gz Kuki :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Graveyard

Příspěvek od Y0G1 » 28.10.2014, 18:52 hod.

Teraz rip mojho noveho dh played cca 25hodin full marauder priemerny equip. Dovod skapania ?

Isiel som trial a samozrejme sa mi hra tahala do ramiek , alebo co to presne robi ked vam z 55ms vyskoci na 1500ms freezol mi obraz a bol som dole .

Neviem ci je chyba u mna , alebo je to v hre , ale ine hry mi toto nerobia (wow,dota2) ..Nemam uz chut sedet pritom 8hodin v kuse a expit to cez rifty to naozaj nie .

Myslim si ze je spravny cas tuto hru zapichnut aspon na dlhsiu dobu.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 28.10.2014, 23:35 hod.

R.I.P.. Je to chyba blizzu. Stalo se mi to predevcirem, ale mel jsem kliku, ze jsem byl v parte.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Graveyard

Příspěvek od iki » 04.11.2014, 13:08 hod.

M6 DH, GR 35, asi 15 vterin pred koncem riftu, boss Kulle. Chodby ve sklepech, Kulle uz skoro lezel, ale pak se mu podarilo pekne hodit zpomalovaci bublinu a do toho tornado. Zivoty dolu a pasivka. Vysekal jsem se z toho, flaska vypita, hatred/disc prazdny, sentry makaly jako o zivot (doslova) a bylo to kdo z koho. Nemel jsem kam utect, vsude pasti, prez ktere jsem nemohl skocit. nasledoval uprk do koutu, abych byl stale v dosahu sentry a dalsi bublina. Pak uz jsem jen sledoval, jak se blizi dalsi tornado, Kullemu zbyvalo kousek HP, countdown uz byl skoro dole a RIP. Uz jsem nemel jak utect, cim se vylecit :)

Zcasti to byla sebevrazedna mise. Uz jsem pohrbil hodne DH, neni problem postavit hned noveho, horsi gear mam stale v truhle. Proste jsem nasel v truhle kamen do 28 GR, vlezl tam a byl odhodlany to tahnout tak daleko, kam to az pujde, abych vyzkousel krajni moznosti. 35 GR me celkem prekvapil.

Odhinn je mrtev, at zije Nosferatu!

:dead: http://www.diabloprogress.com/hero/iki- ... n/50907518

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Graveyard

Příspěvek od witekcz » 05.11.2014, 07:15 hod.

Tak jsem v neděli zrakvil WD. Fallen Angels, walleři. První wall padl přímo na mě, nemohl jsem se hnout, ale Spirit Walk mi pomohl. Druhý wally opět pode mě, tentokrát už jsem bezmocně sledoval, jak mi ubývají životy... :dead: >:'( Odehráno 250+ hodin, přes 200 PL, v patchi 2.1 vše zcela sólo.

V pondělí jsem si dal trochu oraz, zahrál jsem si HotS, a můžu vám říct, že docela masakr. Jediný versus, který jsem ten den hrál jsem sice prohrál, ale nemrzelo mě to tak, jako v DotA. Tak nějak mě to i celou dobu bavilo, ikdyž od začátku bylo jasný, že to projedeme.

V úterý po obědě jsem sedl k Diablu, bedna plná intelektových věcí, rozhodoval jsem mezi mágem a WD (pro kterýho tam mám nachystanej Jade set). Nakonec volba padla na mága, postarší DiamondTiara z dob před 2.1., doexpil jsem za odpo 40 levelů a příští týden hurá na PL. Uvidíme jaký je v ní potenciál.

Queen is dead, God save the Queen.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Azazel_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:Azazel#2395

Re: Graveyard

Příspěvek od Azazel_cz » 14.11.2014, 16:27 hod.

taKŽE RIP s DH http://eu.battle.net/d3/en/profile/Azaz ... o/51228504 nebyl to žádnej top equip, ale na to moje hraní to už celkem ušlo, první postava (a jediná) se kterou jsem běhal T6 až jsem doběhal svojí vlastní chujovinou, nebudu tvrdit jak se mi sešli elit packy atd, prostě jsem vocas a lezu na T6 kdy a kde nemám. Kombinace nízký Tough udělala svoje, sice jsem procnul ale jenom proto abych oddálil tu tryznu :D

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od WulFgaR77 » 14.11.2014, 16:46 hod.

už jsem měl strach, že umřel Wulfgar :lol:

Ale jinak samo RIP

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“