DH sentry build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: DH sentry build

Příspěvek od Seton » 23.10.2014, 12:50 hod.

Zapoměl jsi na čistě fire build s BP 4,15 :). výbornej do party s monkem, nejlépe monk+WD :)
Viz můj profil DH
Jinak už jsem testoval i 2H xbow na 2,84 BP, taky dobrý pecky :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH sentry build

Příspěvek od hulkxxxl » 23.10.2014, 13:17 hod.

jo tak když je monk tak se přehazuje runa to je snad jasný :)

já jel ten xbow rychlej to bylo super, však jsme to tu rozebírali, ale přece jen bow mi na hc umožní mít víc toughness, na sc bych jel asi xbow na 2,84, případně perfektní 1h na 4,15
Obrázek Obrázek

Pif
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pif#2166

Re: DH sentry build

Příspěvek od Pif » 25.10.2014, 21:00 hod.

Ahoj všem, prosím o radu ohledně dosažení BP 4,15. Z tabulek ve vláknu jsem zmatený jak lesní včela a tak jsem si stáhnul aplikaci na mobil (Diablo 3 breakpoint calculator) a dle ní je zapotřebí 1H (1,71 ApS) +TaT 50% + Minimálně 62% AS aby bylo dosaženo přesně 4,1553 BP. Dotaz zní - počítá to aplikace blbě?:-) a kolik v takovém případě stačí AS jestli třeba 55% nebo 57% jak uvádí seton a ReptileSVK.

Díky moc za odpověď. Pif

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 25.10.2014, 22:56 hod.

S TaT 50% musíš mít v profilu minimálně 2,77 as, aby jsi se dostal na 4,15 bp. To odpovídá těm +62% as co jsi napsal.
S TaT 49% by jsi potřeboval 2,79 a to odpovídá +64% as. Podle mě to počítá dobře.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: DH sentry build

Příspěvek od Shadou » 27.10.2014, 09:36 hod.

Ahoj, jen v rychlosti...

koukal jsem na nějaká videa na youtube a něco mě trošku zarazilo. Každý druhý , možná každý první DH když má legendární gem bane of trapped jede elemental arrow - frost arrow, aby ten gem procoval. V těch videích jsem viděl, že místo frost arrow jedou nějaký lebky (screaming skulls). Když jsem koukal na ten skill tak se píše, že to má 40% šanci na to, že se nepřítel bude bát a bude utíkat. Takže čistě hypoteticky když se bojí a utíká, tak mi to taky zamezuje v pohybu a tudíž přes to procuje ten trapped šutr? Když mám AS cap, tudíž vystřelím pět střel za vteřinu a z toho jsou tři EA tak by se mohli bát a utíkat skoro pořád, tak by ten gem procovat mohl, ne? Díky za odpo...

Jde mi o to, že kdybych jel fire, tak se mi ty lebky vyplatí víc, než ten frost arrow...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 27.10.2014, 09:47 hod.

Koukáš na stará videa.

2.1 patch notes
Skill Rune - Screaming Skull
Has been removed
Replaced with: "Immolation Arrow"

Aktuálně je pro solo hru jeden cold spender nutností (v partě pokud cc zajistí někdo jiný, tak můžeš jet čistě fire). Nejde jen o Trapped gem, ale také o Cull the weak.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: DH sentry build

Příspěvek od Shadou » 27.10.2014, 10:56 hod.

hm tak to je pak tento post taky pro redaktory webu, pač tam ve skillech u DH mají pořád elemental arrow screaming skull....kdyby to tam nebylo, tak to neřeším, nebo kdybych to sem psal a byl i ve hře, tak bych to viděl, jen mě to napadlo ráno cestou do práce, tak jsem kouknul na web, tam to bylo, tak jsem dál rozvíjel myšlenku :) Každopádně díky
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 27.10.2014, 12:26 hod.

ja za 4,15 tkovu elitu potvrdzujem, ze frost je nutnost koli chilled efektu.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 27.10.2014, 12:45 hod.

Ta 4,15tková elita mi zaujala, že jsem se na to i podíval. Jen by mě zajímalo k čemu ten breakpoint hraješ, když na něj nemáš pořádný gear a dmg máš tak akorát nižší než bys mohl mít s 2,84 breakpointem?

Můj neelitní (a jen 3 týdny starý DH) obyč 2,84 cold/fire rocket build dává o 58% více dmg než těch tvojich "elitních" 4,15.
Díky novému kalkulátoru, co umí načítat postavy bylo srovnání hotové hned (jinak bych se tím ani nezaobíral).
A to jsem ti tam navíc nechal všechny zbylé body z paragonu v ChC a ChD (do IAS přesně na breakpoint). To znamená, že takhle nemáš v paragonu žádné CDR.
A vlastně proč neudělat druhé srovnání s 50 body v CDR (o to méně bude na ChC a ChC). Když ti dám 50 bodů do CDR, tak už mám dokonce o 69% větší dmg (já to mám s 50 body v CDR).

A jako bonus ti tak vyjde i menší tougness (a to máš navíc bez unity)...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 27.10.2014, 12:51 hod.

si poniz bane of trappered a enforced na moju uroven a potom uvidis. A cakam na witching hour, potom to pojde hore. Aky mas rekord v rifte? samozrejme solo hru.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 27.10.2014, 13:08 hod.

Lvl gemů udělá mnohem méně. Při lvl gemů jako máš ty přijdu jen o 7% dmg. GR jsem s DH zatím moc nehrotil. Jen co jsem levelil gemy a při tom jsem zatím jednou úspěšné dal GR40 a to s mizerným časem (minimální rezerva), takže už to ani nestačilo (o více než 1,5 minuty) na umístění v žebříčku.
A jinak vidíš dle lvl gemů, hraju výhradně sólo (včetně trialu) a nějak jsem je tam dostat musel...

WH také nemám, takže to je do srovnání jak ti to na 4,15 vychází blbě ok. Základem 4,15 breakpointu je gear, který umožní to postavit bez použití ATS na amuletu. Jakmile je nutné použít ATS na amuletu, tak to nemůže vyjít nikdy moc dobře.

S cold/fire rocket buildem jsou GR40+ pouze o dobrém rollu. Je to ještě daleko více závislé na dobrém rollu než u Wiz, protože s DH se při blbém rollu i umírá a nic moc se s tím nedá dělat v tomhle buildu (když je plný rift skákacích potvor a cokoliv je proc Awareness a následně one hit kill, tak to dříve nebo později přijde, celý rift se tomu vyhýbat nedá, to samé když je hodně thunderstormu a jailerů).
Při perfket rollu bych to aktuálně viděl na GR42, že by se dal dát. Limit buildu je dle nejlepších až někde na 44-45 lvl. Na to mi ale chybí pořád dmg (nemám pořád více věcí do ideálního gearu) a pak hlavně chuť zkoušet 100+ pokusů než dostanu perfekt roll riftu.

Nějak mi ale ty vysoké GR už moc neberou. Kdyby ano, tak si postavím slow ball build, kde je limitací už skill hráče jak ho umí použít a když umí, tak díky perma SS už umírání problém není.

Edit:
A teď navíc ještě koukám, že máš v rocket buildu Impale - penetration místo CA-Ma. Proč? To celé ještě hodně zhorší tvůj build, Impale - penetration nemá co dělat v rocket buildu. Srovnání jsem počítal pro single target, kde tím kolem 1% dmg získáš a tím to srovnání nevypadá ještě tak špatně. Ovšem pro multitarget ještě dmg hodně ztratíš a bude to daleko horší.
A tím jsem narazil i na jeden problém toho nového kalkulátoru. Ten si Impale - penetration počítá pro více cílů tak, že to trefí každý cíl (což je v praxi samozřejmě úplná blbost, většinou to trefí cíl naopak pouze jeden a sem tam při troše štěstí 1-2 další). Takže pro více cílů to děsně nadhodnocuje dmg Imaple - penetration a počítá tak nesmysly (ostatní kalkulátory počítají za impale penetration jen 1 hit i pro více cílů, což je realitě nejbližší).

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 27.10.2014, 15:02 hod.

Už jsem se mu to snažil vysvětlit, že to má úplně ho*no a můj vlk dělá větší dmg než jeho elite DH.

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: DH sentry build

Příspěvek od smajli » 27.10.2014, 15:57 hod.

Ale to je přece náš reptik breptik a máme ho za to rádi. :wave:

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 27.10.2014, 19:13 hod.

To Mlok:
1. neznamena, ze to co tam vidis nastave aj pouzivam, proste skusam a pred vypnutim hry to neprehodim. Skor hram s ricochet impale.
2.ze mam slaby equip? ved preto cakam na witching hour, calamity, lepsiu helmu, ring s 9% atack speed a nasledne amulet.
3.elitou sa nazyvam preto, lebo len par ludi ma BP 4.15. Ked sa mi zachce prepnem na lighting build a valcujem rebricky.
4.chcem dokazat rift 50 s cold/fire buildom ako prvy na svete.

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Gepi » 27.10.2014, 19:21 hod.

1. Tak nastav svůj top Build ať se máme z čeho inspirovat
2. No comment no každý na něco čeká a proto to všichni hrajeme
3. Konečně bod k zasmání :-D BP 4.15 nahodi každý druhý ale právě jde o to s jakým gearem. Nevidím důvod proč bych nahazoval BP 4.15 když na to nemám poradny věci a musel to dohánět na amuletu. A tudíž dmg půjde dolů oproti BP 2.84. No ale to stejně nemá cenu rozebírat...
4. Už se všichni těšíme až tě uvidíme v řebříčku ;-)
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 28.10.2014, 10:00 hod.

1. No ved si prehod na impale-ricochet a mas to
2. jasne cakame a preto enzavrhuj moj build
3. nahodi ale neprejde ani rift 20. Ja davam rift 32. Sice bez prstu v nose, ale davam
4. Je niekto odtialto v rebricku?

Makinaky
Quill Rat
Příspěvky:43
BattleTag:Makinaky#2141

Re: DH sentry build

Příspěvek od Makinaky » 28.10.2014, 10:31 hod.

Sice nejsem elite DH, ale v rebricku jsem s měsíc starým pokusem, od tý doby jsem solo GR nešel. Propadl jsem se o cca 200 míst. Vůbec nemám aktuálně chuť zkoušet GR dokud jeden nevyjde.

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: DH sentry build

Příspěvek od Tesiah » 28.10.2014, 11:05 hod.

ja bohuzial nepatrim medzi elitu, ani keby som sa jej oproti rozbehol. CCa mesiac dozadu som dal gr38, potom som aj tak gr nechodil. Gear potrebuje este vela veci poladit, momentalne mam na sebe zly amulet, v bagu mam Hell amulet s dierou, 730dex, nejaky + xx - yy dmg a 100chd a aim pasivkou, este mam vaxo amulet s dierou, 749dex, 10chc a 98chd .., mam aj veci na lighting build, Hell 1xbow s 2947dps, dostanem sa na 4,15bp, ale ten build sa mi absolutne nepaci, nechcem ho hrat .. A momentalne som sa uz dva tyzdne do diabla ani nelogol, nejako sa stratila chut to hrat ..

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 28.10.2014, 11:38 hod.

presne tak lighting build je nezabavny, ale zatial jediny, ktory ma predispoziciu pokorit rift 50. Preto pracujem na novom builde, predispozicne lepsom.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: DH sentry build

Příspěvek od Vendetta » 28.10.2014, 22:42 hod.

Prosim ta prestan uz potit koniny impale alebo chakram sa hrali v kombinaciach este ked ty si netusil ze TaT a gem Enforcer su nevyhnutelnou sucastou sentry buildu. Tak prestan pisat o tom ako tvoris nieco ked nechapes principom fungovania celku. Ty chodis GR 32 na bp 4,15 nie uz s prstom v nose ? no si to teda elita ked 32 chodi 80% dhcok s prstom v nose.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“