KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 21.10.2014, 16:21 hod.

No tak já teda konečně rozjel toho Barbara :). Z Cruse věci sundávat nebudu, takže jsem akorát začal farmit RoRG na T1. Hned na zahájenou padla IK zbraň, takže už mám perma Ance a rozhodl jsem se zatím pro fire. Původně jsem jel blesky, ale moc mi to nesedělo - každopádně až dohledám zbytek věcí, tak počítám že to bude celkem hukot. Tady to počáteční vybavování postavy mě ale zase vcelku baví, u Cruse už to není moc kam posouvat.

Tak ať se daří i vám :twisted:.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.10.2014, 13:56 hod.

Prej že nesundá věci z Cruse :ble: :D
Tak jsem zvědavej, jak se ti s barbuchou bude dařit. Nemají to teď úplně dobrý, ale barbar je barbar :love:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 22.10.2014, 14:54 hod.

:), nakonec jsem si řekl "proč to nevyužít, když už mi to droplo".

Jinak jsem se vrátil opět k bleskům a aktuálně běhám v klidu T3. Na buildu už pravděpodobně nic moc měnit nebudu, jen to ještě chce poladit to vybavení. Pokud totiž udělám kombinaci IK + EQ + Lut Socks, příjdu o BT set, ale snad to i tak ustojím - budu to muset pořádně vyzkoušet. Další otázkou pro mě je, jestli se vydat cestou CDR a jestli 2H nebo dvě 1H - každopádně mě to vcelku baví a budu dál rozvíjet build, abych se taky časem dostal na rozumný hraní T6 jako to zvládal Crusader, kterýho nechám zatím u ledu.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.10.2014, 15:08 hod.

Je to jak píšeš, bdeš to muset odzkoušet. :)
Těžko říct, jesli na HC použít spíš EQ+Unity+BT (Molten je svině) nebo IK+EQ. CDR je naprosto super pro zábvnost, ale hodně to sežere z DPS a extrémy, třeba jako u mě už požraly i hodně tuhosti. Ale pokud pojedeš dál blesky, tak CDR mezeru mezi EQ není problém vyplňovat WW jak to máš teď a udržíš vyšší Staty 8-) (šak ty už něco vymyslíš :) )

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 22.10.2014, 16:02 hod.

DrSma píše:Tak jsem zvědavej, jak se ti s barbuchou bude dařit. Nemají to teď úplně dobrý, ale barbar je barbar :love:
Tohle povzdechnutí mi nějak kontrastuje s aktuálním stavem:
- World top 1 v žebříčku přes všechny chary je aktuálně barbar s parádním časem na GR49 (sice to bylo určitě s conduitem, protože ten build se kterým to hrajou je super během riftu ale není shcopný zabít RG tak vysoko)
- pravděpodobně Barb je top z postav na T6
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14609681171
10 T6 riftů v řadě s časem 35:24 co dal ten nejlepší je téměř neuvěřitelný výsledek (i když je to s přehazováním gearu během riftu, což bude pro dost lidí opruz).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.10.2014, 16:14 hod.

Současnej Raekor pro mě není možnost. Nejsem ochotnej přijmout jedinou možnost bejt rychlej, pokud to má vypadat tímhle způsobem.
Myslím, že to víš i ty, tak nevím, co kontrastuje..(ani Xenter Raekor nepojede a tomu text směřoval)
Co je nejlepší char?? Nejlepší čas na 10 Riftů? Tomu bych se vysmál. Kolikrát u toho chcípne? Kolik toho nesebere? Kolikrát nenajde Conduit a utrum?..
V podstatě jde jen o to, že se s Raekorem velice rychle pohybujou (a současně udělují dmg, na T6 téměř vše IK, takže se nemusej vracet)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 22.10.2014, 17:19 hod.

Ona je potíž v tom co píše DrSma, mě ty OP buildy většinou prostě nebaví, stejně tak jsem u Cruse nikdy nehrál Brokovnici nebo Fist of the Heavens. Prostě se ten build snažím poskládat především tak, aby mě hra bavila a nehonil jsem se jenom za nejlepším časem. Občas sice dám rychlý Rifty (na moje poměry), ale povětšinou sbírám v klidu i všechen matroš co mi chybí a otevírám většinu truhel/mrtvolek.

Jinak dneska mi padli kalhoty na EQ, takže zbývají už jen ty Lut Socks a IK opasek, abych nepřišel o Ancienty. BT set nahradím Aughildem a ono to snad nějak půjde :).

Edit: Tak prvotní dojem je ten, že hra za Barbara je dynamičtější a svižnější než jak mi to přišlo u mého Cruse.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.10.2014, 16:45 hod.

Jojo, Crus je takovej statickej při mlácení. (proto chci zkusit tu permakobylu :) ) Barb má lepší možnosti při pohybu i je bít do hlavy. :green:
Já dnes udělal dvě nejnovější úpravy na DrSmičovi a přineslo mi to KONEČNĚ vydřené ovoce. Překonal jsem v Trialu o jeden stupeň svoje maximum s postavou před přechodem na můj "EXTREME CDR pure EQ Build" :twisted: - s čistokrevným skokanem jsem dostal klíč R32 :) (GR výhledově zkusím, ale teda na R32 se nějak moc necejtím, když si vzpomenu na R31..) :D

EDIT: tak GR mě totálně vytočily dneska. 2x jsem šel 30 a úplně prázdný mapy :ble: Tak jsem šel testovat T6. Riftuju teď stabilně okolo 8 minut a byl jsem i hluboko pod 7 minutek (bez jedinýho Pylonu) 8-) včetně sběru a v Berkovi v podstatě nesmrtelnej :love: :twisted: :twisted:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 23.10.2014, 20:00 hod.

To je pěkný výsledek. Já už teď mám pocit, že je ten Barbar silnější než Crusader. Pravděpodobně přejdu na vyšší obtížnost.

Jinak dnes mi padly botky a zbývá už jen IK pásek - potom se už budu moct věnovat jenom vylepšování stávajícího vybavení :).

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.10.2014, 20:40 hod.

GZ - moc pěkný staty na botkách :wave:
Nemám Cruse tak silnýho, abych to přiměřeně porovnal, ale nemyslím, že je Barb nějak silnější. Rozdíl je na 100% danej tím, že jedeš barba v jednom z tzv. OP nebo TOP Buildů a Cruse jsi nejel. Kdybys jel třeba brokárnu nebo Fist v Akkhanu, pak by se to dalo porovnat ;)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 23.10.2014, 21:02 hod.

Díky. Jo jo je to jak píšeš, kdybych hrál jiný build a hlavně ne tak opatrně, určitě bych se dostal na svižnější vlnu :). Ale alespoň se každá postava hraje trochu jinak, což mi vyhovuje.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.10.2014, 16:42 hod.

Tak jsem po týdnu složil ten Akkhan. Samozřejmě vše základní kusy, ale už mi fakčí perma Šampiňón. Jen mi to zatím vyovuje tak na T3-4 :ble: :D
EDIT: tak jsem optimalizoval co se bez větší námahy dalo a T4 lítá jak divý. Postavil jsem to na Blesky a je to hukot :) Zatím jsem netestoval s Unity, ale vzhledem k tomu, že používám žampióna na 150% Armor by T6 neměl bejt problém, záleží, co na to dmg. Ale Cruse bylo dnes dost, nechám na jindy 8-)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.10.2014, 09:47 hod.

Tak jsem si trochu vytůnil svoji pipinku.
Základní EQ mám +/- hotový. Nynější set-up/build bych nazval - barevná tma ;) Díky Tal Rasha dělám na monitoru už opravdu řádný bordel. Jediné, co kazí dojem, že kromě lightning meteorů přiletí i fire :ble: . V obraně (kromě unity a to asi jentak neseženu) se nemá smysl moc posouvat dál (btw EU d-progress první 1000). Na to jakej jsem causal se plácám po ramenou ;) Útok je halt slabší, je to tak na T3 (nejtěží elitka do 5s leží). Do vysněné mety už nechybí moc. Další posun bez paragonů a prstenu by byl asi vo hubu :{ Přeci jen - přijde největší uber na světě a je vymalováno.

Nicméně koho nebaví OP fire, můžu vřele doporučit.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.10.2014, 12:49 hod.

Pipinka:
Wulfe, to je sozóní char? Podle hodnot si to myslím, ale nevidím to na DP napsaný. Je to tam někde?..

Já včera jel tu svoji taky a dělal jsem zkoušky i s Arcane Torrent (prostě jsem hledal nějakej útočnej Skilll, co by se mi líbil) ale přišlo mi to hrozně pomalý. Ale asi za to může hlavně to, že jsem si prozatím půjčil Maximus od DrSmiče :green: Lepší zbraň teď nemám. Nějak si nemůžu vybrat nic do útoku, nic se mi tam nelíbí :-|

Protože se ze mě stal totální CDR úchyl, strašně jsem chtěl postavit pěknýho Archona s Vyr´s, ale když jsem zvážil, kolik by to mohlo zabrat času a zdrojů a když čtu, jak je teď Archon na nic, tak se mi do toho moc nechce :{ Na druhou stranu mám FB set, na T4 to všechno včetně Elit přebíhám, tak by se možná mohlo zadařit. Mě nějak vzaly ty Skilly, kdy se z postav stávaj monstříčka :love: :love: :D (Mám super Berka, perma Žampióna - zatím s mizernou DPS, proto bych chtěl i Archona a zvažuju Monka - ani nevim už jak se to jmenuje, jak je černej, jenže Dawe tu psal, že je to opravdu porce CDR a nula DPS, což na solo moc není no..)

S Unity bych neházel flintu do žita. Určitě teď padají víc, než padaly a hodně lidem právě na nižších Paragonech - Démon by mohl vyprávět ;)
Mě deprimuje Gift. V rozmezí cca poslední stovky Para do P578 mi padly tři hned zkraje 2.1 a mezera začíná bejt opravdu nepříjemně dlouhá.. :-|

GZ k pěkný figuřa a hlavně snad už větší spokojenosti s variabilitou hry :wave:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 25.10.2014, 15:09 hod.

Mě padnul slušný Haunt of Vaxo a něco málo to taky pomůže. Jinak jsem měl štěstí a v posledních dnech mi padly dva R. Gifty z celkových čtyř.

Přešel jsem na to T4 a po stránce přežití je to bez problému, elitka někdy těch 10-20s vezme, ale to se poladí postupně jak dohledám lépe namixované vybavení.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 25.10.2014, 15:24 hod.

DrSma ale jde to i na solo se zero dps monkem mám 300K a T3 krájím jak máslo upně v cajku akorát mě zdržujou guardiani tam sunwuko prcá nějak divně. Když se vyladí gear kde bude i hodně cd a cc tak i ta 6 by měla jít . S monkem mám v plánu zkusit perma ephiany s daibem na seven strike + flurry rush ale to až potom co vygrinduju 20 lvl v Heroes of the storm kde momentálně smažím hunterku a přemejšlím nad azmodanem či tyraelem že bych zkusil >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.10.2014, 21:27 hod.

DrSma: Ano, jestli je to sezona nebo ne, je vidět hned na první pohled, takže tohle sezona není ;) . Možná tě mate to, že je to HC.

Co se tejče Arcane Torrentu. Máš pravdu je to pomalej skill, takže si do ruky určitě nevemu co ? Ano, 2Hand ;) A u tohoto lightning buildu už vůbec ne, když se snažíš hitnout, co nejvíce mobů najednou a co možná nejčastěji kvůlivá paralýze. Zkus to spíš s hůlkou nebo mečem a koule do druhý pracky :green: . Už jen když jsem vzal to Thorovo kladivo (mace), tak mě ta rychlost začla štvát a sháněl jsem jí, kde se jen dalo.

Archon se mi protiví od vanily, páč to jel taky každej druhej, co neměl CM. Tak jsem to zavrhnul. FB je šílenost. Když koukneš na d-progress, tak 95pct. hráčů wiz je naprosto, ale naprosto stejnejch. Tak to i ve vanile byly ty buildy dva >:roll:

Monk je správně ujetej. Čumim na něj na streamu - Alkaizer (určitě to jméno znáš). Asi bude další postava, kterou pojedu. Možná i tenhle build ...

S unity bych házel flintou ... přecijen, abych ho dropl a ještě k tomu 2x, tak to je potřeba moře času a hodně paragonů. Stejně jako nemám gift a stejně jako jsem nebyl u paní goblinový ;)

Dík za pochvalu a souhlas, variabilita je větší, hlavně díky povedeným legendárkám. Snad brzy dám vědět, jakej je cold - ta nejcennější věc na něj už padla pššššt ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 25.10.2014, 21:52 hod.

Jo, to bude tím HC - už jsem našel i tu sezonu, kde je napsaná 8-)

Já si s Wiznou moc hlavu nelámu. Nemám tam žádný ambice, prostě co padne, to nasadím a hotovo. :) A protože hůlka žádná není, mám pomalýho Maxima, ale na to sem tam vyhození Apokalypsy se docela hodí - a 1,5k za STR je u Wizny k nezaplacení :green:
Právě, že teď Archona nejede nikdo >:D
FB u Wizny je jak Raekor u Baraba..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.10.2014, 22:10 hod.

Tak kdopak využil prodloužené volno? :twisted:

Já posunul TR Monka na T6 díky masivní DPS. Budu muset v Mončí Sekci zjistit, jestli někdo hraje TR Monka na T6..S Wiznou jsem drtil T6 bez Unity. :shock: S žádnou jinou postavou mi to nějak přijatelně nešlo, natož po těch pár hodinách..

Nejvíc a totálně mě sejří, že pořád nemám Gift :ble:
Pomalu se blížím cílové metě PL600. Vypadá to tak pod stromečkem :P

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 29.10.2014, 09:49 hod.

Já jsem to po večerech zapnul ...

Vyrobil jsem si 19tkovej klíč (úroveň T4) a prsknul to tam. No stažená pr*el byla, když nastoupil 3-pack ve složení: Kriminálka Anděl, Balet Lordi a Rychlí Tumoři. Zaplať Tyrael, že neměli nějakou brutální skladbu afixů, jinak jsem byl jasnej. Jakmile padne štít z pasivky, je to hodně zlý. I guardian mi celkem nakládal a já neměl odpovídající damage. Na pasivku nedošlo ale ..... Na T3 jsem páááán, na T4 jsem už: http://www.youtube.com/watch?v=mK2jbxhQ3KY

Otázka je, co dál ? :{ :evil: Zkoušel jsem Andarielku - lightning, ale na to mám slabej amulet. Zkoušel jsem přihodit "pain enhancer", ale nemám sílu ho dostat na vyšší level. Levelovat paragony, ale to je vopruz. Tak nevím ...
Unity nebo aspoň gift, to je na dlouho. Věci na cold padat nechtěj ...

Jsem zpruzelej ;)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“