Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Tokugawa » 21.10.2014, 09:52 hod.

Kvůli moltenům jsem to nasadil. Dík za radu, s tím profilem to udělám.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od sansaj » 21.10.2014, 12:05 hod.

jj zkus to a uvidis :) kdybych to sam nevyzkousel tak tomu taky neuverim, ze je to tak ucinny :D

dragon113
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od dragon113 » 22.10.2014, 09:39 hod.

ako sa na xbox360 upgrejduje truhlica a kde sa zapina hardcore mode

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od sansaj » 22.10.2014, 10:31 hod.

Jeden dotaz ohledne Farmy RORG...

Pomalu vybavuji sveho monka a chci se zeptat jak velka sance je na drop RORG v T1-T2, kde mi trva projit cely AKT1 do 15 minut takze za hodinu stihnu 4-5 kol, coz znamena 4-5 Horadric Case a druha vec je jestli Kadala dava i setovy opasky, protoze se mi zda, ze je nedava a kdo s tim ma jakou zkusenost.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od hulkxxxl » 22.10.2014, 10:38 hod.

kadala dává úúúúplně vše, jen někdy má své dny

přesnou šanci nevím, ale úplně nejlepší je sehnat komplet partu a udělat split po mapách, kažsej udělá nějakou bounty a pak se pomůže s tou poslední(nebo nějakou blbou), za hodinu můžeš takto mít klidně 10 krabic hotovejch
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 22.10.2014, 10:40 hod.

Šance na RoRG je po posledním (2.1.0) výrazně zvýšená, mě to padá odhadem z každý 4. nebo 5. - takže za tu hoďku bys aspoň jeden mohl získat.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Mlok » 22.10.2014, 10:40 hod.

Kadala dává cokoliv (tedy i všechny sety) s vyjímkou cache only předmětů. O kolik je nižší šance na T1-T2 netuším, využívám výhradně T6 100% šance (to je na drop cache spec. leg., RoRG pak 1/5).

witekcz: To ale platí pro T6. Tam průměrně padá každou 5. cachku (což neznamená, že to tak je vždy, může padnou vícekrát po sobě a nebo taky daleko více cachek nic). Na T1-T2 to bude výrazně horší.

hulkxxxl: Pokud to někomu jde pomalu, tak to zrychlí hodně. Pokud ale je dobrá solo postava, tak to není zase o tolik pomalejší (s Wiz. stihnu vždy celých 6 T6 cachek solo do hodiny, tedy dlouhodobě udržím průměr pod 10 minut na jednu cachku a to ještě po cestě zabíjím skoro vše aby bylo hodně XP).

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 22.10.2014, 10:56 hod.

@Mlok hraju na HC zatim jen T1 a padá mi to, tak jak jsem psal, jednou mi dokonce padly tři po sobě. Někomu to může padnout jednou ze 100. Proto píšu:
za tu hoďku bys aspoň jeden mohl získat
:ble: ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ReptileSVK » 22.10.2014, 11:04 hod.

RORG pada iba z cashes? To su mi veci ja ze to pada kde kade, kedze ich mam asi 5. A kadala ti da vsetko aj to co nechces.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Mlok » 22.10.2014, 11:08 hod.

witekcz píše:za tu hoďku bys aspoň jeden mohl získat
To ho ale zbytečně naláká, protože průměrně bude potřeba mnohem více cachek než 5.

A aby věděl lépe, tak jsem hledal a dohledal, že pro T2 je 50% šance na drop cache spec. itemu. Tzn. průměrně bude potřeba 10 cachek na 1 RoRG na T2. A to znamená při jeho tempu více než 2 hodiny. Může to být samozřejmě méně když bude mít štěstí, ale také daleko více než ty 2 hodiny když bude mít smůlu.
Naposledy upravil(a) Mlok dne 22.10.2014, 11:10 hod., celkem upraveno 1 x.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ReptileSVK » 22.10.2014, 11:09 hod.

ked sme uz pri cashkach. Moze mi snej spadnut the witching hour?

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od smajli » 22.10.2014, 11:22 hod.

Keška může dát jako přídavek ještě i jinou lege.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od sansaj » 22.10.2014, 11:34 hod.

Diky za reakce... no vcera sem nahuntil cca 10 cashek a zatim ani jeden, tak proto jsem se ptal... neberu to nejak tragicky, nebo, ze by to vadilo, ale za ty dve hodiny jsem mohl mit na T6 cca 5-6 PL a + dalsi lege nebo set itemy a 4x protocit Kadalu za shardy, ale u Monka ten RORG proste mit musim a dokud nebude tak mne to neda spat :D

Mlok: Tak, ze by mne to nalakalo se neda rict, vim jak to je s Itemama a se vsim dropem v D3 a ze ta konstanta je hodne promenliva, ale pocital bych, ze tak za 15-20 Cashek by jeden mohl byt... Je mi jasny, ze kdyz se pridam na publick na Bounty nebo slozim partu tak to pujde rychleji, ale nekdy mne proste stve hrat na publiku poklud se nesejde radna parta a pak si dela kazdej co chce misto aby ucinne progresoval... zkusim jit T3 jak to pujde rychle ale nechtel bych jit na jeden akt nad cca 20 minut...
Naposledy upravil(a) sansaj dne 22.10.2014, 11:38 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 22.10.2014, 11:38 hod.

Sbírej kešky na silnější postavě a otvírej na mončičákovi ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od sansaj » 22.10.2014, 11:42 hod.

Witek:zkusil jsem to jednou s crusem, ze jsem nahuntil casku a dal ji Monkovi a padl mi z ni nejaky lege item, ale uz si nepamatuji co presne a misto dexky tam bylo strenght... Jinak samozrejme mne i to napadlo a z BS to tak delam, nazbiram s crusem a vymenim s Monkem.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 22.10.2014, 11:53 hod.

Sansaj: No jak píšeš, 10 kešek je prd :). Teď (po zvýšení dropu) hodně nových lidí (nemyslím tebe) plakalo jak jim nepadá RoRG atd.

Když si vzpomenu jak sme RoRG huntily před zvednutým dropem!!!! je mi do breku jak lehce se dá sehnat teď :/, jo je to sobecký asi, ale když si vemu ty propařený dny kdy se nejelo nic jinýho než Split-normal bounties a člověk opravdu denně vysypal několik inventářů kešek, pak to povotvíral a zjistil že buď nic, nebo jeden RoRG typu STR,Area dmg, LpH pro DH. Byla to úmorná práce a pěkně na palici, protože pak už jsi to mohl chodit poslepu.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Mlok » 22.10.2014, 12:02 hod.

sansaj: To je divné. Nejsem si jistý, jestli i pro cache specifik není 15% pro non smart drop (jinak by se to ale nemohl stát vůbec). V každém případě to hrát za silnější postavu je dobrá rada. Já to ani jinak nedělám.
S Wiz. jsem na bounties rychlejší než s DH, takže už jsem si udělal asi 30 cachek s Wiz. a otvírám pak na DH. Ale ještě budu muset akci zopakovat. RoRGů s dex padlo asi 5 nebo 6 (tedy jak má zhruba průměrně padat na T6), ale ani s tím nejlepším co aktuálně na DH nosím nejsem zdaleka spokojený. Chtěl bych nejlépe s natural socket + 7% IAS + dobrý secondary stat. To jsem ale nenáročný :-)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Tokugawa » 22.10.2014, 12:14 hod.

Možná se zeptám blbě, co když na T3 dostanu kešuli a pak změním obtížnost na T6 a teprve tehdy ji otevřu?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Mlok » 22.10.2014, 12:19 hod.

To ničemu nepomůže. Obsah cache (jaký tam bude předmět) se generuje ve chvíli dropu (tedy vždy bude šance dle obtížnosti, kde jsi cache nafarmil). Pouze staty toho předmětu se generují až ve chvíli otevření a tedy je možné farmit s jinou postavou.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 22.10.2014, 12:59 hod.

sansaj píše:Witek:zkusil jsem to jednou s crusem, ze jsem nahuntil casku a dal ji Monkovi a padl mi z ni nejaky lege item, ale uz si nepamatuji co presne a misto dexky tam bylo strenght... Jinak samozrejme mne i to napadlo a z BS to tak delam, nazbiram s crusem a vymenim s Monkem.
zkoušej dál, jedna vlaštovka jaro nedělá ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“