U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 21.10.2014, 14:28 hod.

tak ja si ta pridam. zajtra vecer si ta rezervujem :)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 22.10.2014, 06:43 hod.

Ty uz mas krumpac a ani se nepochlubis :D s krumpacem bych rozhodne presel na explosive nebo addling toads.. Pokud mas ten ralamandi tak si na nem rerolni 10%dmg ze socketu nebo z vitality pokud uz ti padl s dirou, pak se dostanes s dps jeste o dost vyse viz. muj pet http://eu.battle.net/d3/en/profile/coyd ... o/30451725
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 22.10.2014, 06:55 hod.

Zrovinka mám rozepsáno. Vrátím se včera z hospody a říkám si: Není pondělí, není čtvrtek, hrát nebudu. Ale koukám, PC je zapnuté, udělám si aspoň ty Aughildy. Kovář mi udělal několik shoulders a bracers, vybral jsem si z nich a chci vypnout. Jenže on je najednou ve hře Kájínek z klanu a už jsme spolu. Tak si říkám, běhá rifty, jeden s ním dám, Torment 2, hračka. Z prvního bosse vypadl ceremonial knife, oranžovej paprsek až do nebe! Vzpomněl jsem si na Relica, hrklo ve mně a povídám si: Ty vole, kukri! Seberu to, dám identifikovat... a on krumpáč! Díru neměl, gift mi na něj bylo líto použít, tak jsem u Myriam rerollnul už ani nevím co, tuším že regeneraci many.
Že bych měl žabky předělat vím a je mi to trochu líto, Rain of Toads se mi opticky líbí. Nevím, jestli dát přednost dmg a vybrat si Explosive Toads, nebo upřednostnit čtyřsekundové zmatení a vybrat Addling Toads. Nejspíš to bude ale právě Addling Toads.
Vzhledem k tomu, že jsem nebyl ve hře ani dvacet minut a vlastně jen omylem, abych si prvně zahrál s Kájínkem, to hodnotím jako veleúspěch. Dva PLVL za tu chvíli beru už jen jako třešničku na dortu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Stanley » 22.10.2014, 07:08 hod.

Tak to je pořádná haluz, každopádně velká gratulace ;)

Jinak toho giftu bych se nebál, pokud nemáš schovanýho něco lepšího, tak ze socketu udělej 10%dmg a díru giftem, ten za chvíli padne další ;)

Addling Toads se hrají hlavně na vyšší obtížnosti, neviděl jsem, nezkoušel jsem, ale údajně většina obrazovky je po většinu času confused a tím neškodná.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 22.10.2014, 07:15 hod.

Ten krumpáč vypadá docela dobře... Jak píše Stanley - rozhodně použít Ramalandi!
Ramalandi ti padne určitě dřív než nějaká pořádná zbraň (ne že bych ti Kukri nepřál :D )
Nevím za co utrácíš Blood Shardy ale určitě bych se snažil sehnat TnT. A ta Zuni offhand by mohla být tak lepší.
Ať se daří...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 22.10.2014, 07:27 hod.

OK, udělám to. Už teď se těším, až to vyzkouším. Přidám krumpáči 10%dmg a udělám do něj díru giftem. U Kadaly nejdu nijak cíleně, záleží na náladě a postavení hvězd. Cíleně jsem šel pouze po Mask of Jeram, naposledy jsem dal shardy za opasky. Před tím celkem hodně za Strongarm bracers, ale nedočkal jsem se ani jich, ani Witching Hour ;-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 22.10.2014, 07:50 hod.

Presne jak pisou kluci, tu diru tam udelej protoze krumpac rolnul hodne hezky a lepsi zbran jen tak nenajdes to ti garantuju :) a jestli se pletu tak jen dobre pro tebe, ale lepsi uz je fakt jen kukri. A lepsich krumpacu nez ti rolnul jsem moc nevidel a to uz mam neco nahrano, takze gz a nevahej ;) A kadalu bych ted fakt znasilnoval o TaT, protoze ty by te ted boostly zdaleka nejvic
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 22.10.2014, 07:57 hod.

Ono v podstatě když seženeš lepší prsteny tak T6 budeš dávat jako nic + určitě Tasker and Theo :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 22.10.2014, 07:59 hod.

Vy mi děláte radost! Přecijen už trochu poznám, co by se mi mohlo hodit, ale ten pravej význam to dostane až vašimi komantáři :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Soptik78
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soptik#2920

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Soptik78 » 22.10.2014, 08:06 hod.

Hošku ty seš klikař... možná proto ti blbě hoří fajfka :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 22.10.2014, 08:08 hod.

Cítím v tom osten, kamaráde. Buď opatrnej, nebo Ti nedovezu z velkýho města tabák ;-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Soptik78
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soptik#2920

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Soptik78 » 22.10.2014, 08:12 hod.

Bodejť by v tom nebyl osten... celý dny pařim v práci a NIC mi nepadne a ty přijdeš z hospody ve stavu kterej nemusím nikomu z Fotrů popisovat a voila... Kdybych nebyl takovej přející soused tak ti otrávim kozu ! :-D :-D :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 22.10.2014, 08:42 hod.

:D :D lol, raději tu kozu rituálně obětuj bohu Náhody a padne co potřebuješ ;-).
Jinak Tokugava, určitě u kadaly jeď cíleně na TaT a nic jinýho, je boost jako prase. Je to jeden z těch krásných předmětů, kde to vylepšení poznáš hned ve hře a dost brutálně (oproti jiným, kdy prostě musíš použít různý kalkulátory abys po 15minutách zjistil přilepšení o 1,5% dmg ;-) :D )
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 22.10.2014, 09:35 hod.

Soptik78 píše:Bodejť by v tom nebyl osten... celý dny pařim v práci a NIC mi nepadne a ty přijdeš z hospody ve stavu kterej nemusím nikomu z Fotrů popisovat a voila... Kdybych nebyl takovej přející soused tak ti otrávim kozu ! :-D :-D :-D
To máš asi skvělej job, když mužeš v pracovní době pařit :twisted:
Taky bych takovou práci bral...

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 22.10.2014, 09:53 hod.

Není to Soptík z PlayZone, CS 1.6 staré dobré časy?

Jinak RNGod je dost neoblomný, jediná cesta, jak se dostat ke gearu je dělat rituály 6 hodin denně ;) .
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Soptik78
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soptik#2920

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Soptik78 » 22.10.2014, 10:05 hod.

Ne ne, CS neni muj salek caje, kavy ani niceho jineho. Furt sem se jen valel s rozstrelenou hlavou nekde na zemi a na to me neuzije, fakt :D

Zkusim mu prinest vic obetin... Jako by mu nestacilo ze sem prestal hrat WoW :)
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od witekcz » 22.10.2014, 11:03 hod.

Soptik78 píše:Jako by mu nestacilo ze sem prestal hrat WoW :)
Timhle si ho dokonale nasral >:D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 22.10.2014, 11:25 hod.

Není to nic jednoduchýho. Já ze začátku chtěl rituálně obětovávat mladé panny, ale zjistil jsem, že dnes nejsou k sehnání,musel bych na opravdu nízkou věkovou hranici a to neudělám :D :D. Takže jsem to nahradil krávama (minimální rozdíl), ale zjistil jsem, že je po tom moc přebytečnýho odpadu, takže jsem skončil u koz a je to v pohodě zatím ;-). Důkaz funkčnosti rituálního obětování koz budiž moje: Kukri, 2x WH, Furnance, 100% MoJ, 3x TaT, 3x FD daibo, Rimerheart atd. :) ;-)

"tento komentář je psán s nadsázkou a dávkou černého humoru, v žádném případě se nejedná o návod jak rituálně vraždit kozy ani jakkoliv nenabádá k této činnosti. Autor komentáře nenese žádnou trestní odpovědnost za činy vyvolané výše uvedeným komentářem. V žádném případě není myšlen jakkoliv urážlivě ani vůči pannám ani vůči krávám"
:D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 22.10.2014, 11:30 hod.

Záleží, jak je kdo u bohů oblíbený, osobně neobětuji nic a bohové jsou štědří. Soptík obětuje pracovní čas a moje kozy a co. Nic :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 22.10.2014, 14:41 hod.

takze: uz som rozlozil hadam vsetky masky co su v hre asi 10x a MOJ nikde ale je tu tutovka: ´´tokugawa´´ staci si s nim zahrat a MOJ je moj :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“