KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 15.10.2014, 19:29 hod.

Díky. No podle mě se ty časy pohybují tak nějak stejně, akorát je to více znát při dobrým rollu Riftu a nebo naopak špatným. U mě se to pohybovalo v následujících třech pokusech taky okolo těch 9-12 minutek jako ty první dva, akorát Rift Boss je pro mě celkem pižlačka :).

Jinak jsem definitivně přešel na Torment V, IV už byla moc velká brnkačka a na té pětce mi taky ty Arkány zase tolik neubírají a padá to rychle (elitky tak 5-15s dle typu), největší nebezpečí je snad delší lag v nepříjemné situaci. Na té šestce se mi párkrát poštěstilo nahnat na sebe snad tři nebo čtyři packy se vším možným a ustál jsem to bez větších obtíží.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2014, 11:42 hod.

Tak mě tak napadlo ...
že vzhledem k narození galaktozlouna to se mnou do party už není, tak patřím sem do selfoundu ;) takže zdravím :wave:

WDčko už mě nudilo, tak jsem se vrhnul na wiznu (kterou jsem ve vanilce pohřbil). Nechci jet Fire, to má každý jelito :) Takže momentálně Lightning a v budoucnu Cold, uvidíme, co popadá za věci. Na buildy nekoukám, takže to bude cesta slepých uliček Járy Cimmrmana a plán je skromný, alespoň T4 - hraju málo. Samozřejmě HC, jinak to nelechtá u žaludku ;)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/WulF ... o/33529704

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 16.10.2014, 13:32 hod.

Tak ted pred nekolika okamziky kdy jsem testoval zminene zmeny mi k memu stesti-nestesti padl Darklight, akorat teda ty staty jsou fakt strasny a bude problem vybrat co prerolovat :{ a silne uvazuji jestli na nej vyuzit derovadlo, ale asi ano... :roll: Jinak teda s temi zmenami jsem se dostal p5i jednom riftu k 10 minutam, druhy rift byl desnej a roztahanej malo creepu tak jsem se vysplhal k 15 minutam, ale zmena je znatelna v dmg, Krituje to kolem 10-14 mega a dmg mi pri bufech naroste na 1480.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.10.2014, 15:46 hod.

Wulf: no si snad ze mě děláte pr*el vojíne! :D
No vitaj a už se těším sledovat, jak ti od teď budou padat jen Fire věci :lol: :green:
EDIT: Wulfíne, nechtěl by sis zprovoznit ten odkaz v podpisu? Mě to kopírování odkazu "tak trochu" neba :oops: :)

Sany (sansaj :green: ):
No vidíš, jednou zajdeš do pořádný Sekce a hned máš za den Rift o 1/3 kratší >:D
S tou zbraní si to budeš muset rozžvejknout asi sám, jestli ta specka za to tak stojí. Já s tímhle nikdy nebacal..
EDIT: jinak rozhodně díru a 10%dmg místo VIT, ale to je asi jasný..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.10.2014, 17:15 hod.

Hernajs, Wulfane, jen ses objevil, zanesl jsi svěží vítr. Mě teď došlo, že jak jsem se zbavil (pravda ne moc dobrovolně) Cindercoatu, zbyl mi Element jen na Bracerech (Craft) a zbrani. Což Cold Sekyru jde taky Craftit. :love: - takže si můžu velice snadno měnit Element :wave:

Škoda, že nejde ucraftit Doombriger :-x

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 16.10.2014, 17:32 hod.

A já budu smažit arcane tornáda+slow time s čerstvě vyexpenou wizničkou >:D je nějak mrtvo Kryson chodí brzo Wulf pozdě >:o ráno sem to zkušal pulka věcí dex (ty modrý mizej kua rychle)na sobě ale T1 sem kácel obstojně >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 16.10.2014, 21:09 hod.

Kryson :lol: :D

Já dnes testoval Cold. Rozdíl nula nic od Fire. Ale je to fajn změna pro voči. 8-) Co je ale fakt megasuper jsou ty bracáky na redukci poškození podle stunovanejch mobů. Navíc to jde používat v GR narozdíl od Goldwrap. Zatím padly se špatnejma statama, takže jsem nemohl přetočit Element. Rozhodně ale chci pořádný na nošení s Fire a Cold. Snad si Kadala dá říct.. 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 17.10.2014, 12:57 hod.

Tak jsem dal pryč Reaper's Wraps a vyrobil za ně Aughildy a nasadil Andarielku na Holy. Zdá se mi to efektivnější, ikdyž na ní nemám CC, ale časem třeba padne lepší. Zkoušel jsem i helmu na Cooldowny, ale to mi zase tolik nepomohlo.

Ještě bych to rád odzkoušel s nějakou tou lepší The Furnace, ale ta ne a ne padnout.

Edit: S Grálem jsem akorát v půlce :twisted:.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 18.10.2014, 10:01 hod.

Xentere, GZ. ;) Hlavně s Grálem vydržet, čím míň bude zbývat, tím to bude tužší.

Tak už je to tady, Kadala se řeší i na hlavní stránce..škoda, že Cruse jsem si nestihnul lépe vybavit. :{ A to jsem v ten nerf sám 100% věřil :-x
No co. Hlavně zůstat pozitivní - vybavil jsem u ní jakš takš aspoň Wiz, WD a DH 8-)

PS: Xentere, přestaň už vybavovat Barba Crusem a pěkně už ho oblíkni :twisted: :D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 19.10.2014, 18:30 hod.

Díky. To víš, nějak se od toho Cruse nechci ještě odpoutat, ale na Barbara určitě taky dojde řada :).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.10.2014, 18:45 hod.

Já se zase ne a ne pohnout od barba. Ale zase bych si rád vylepšil Cruse :green:
V podstatě hlavně proto, že s ním mi padaj STR věci použitelný i pro barba. Takže sice změna, ale možnost dropu. Jen mám hroznou smůlu na Championí Set :roll: Za celý RoS jen dva kusy :!: :ble: (a to jsem s ním jako nebarbem hrál asi nejdýl)

Přemejšlím, že si dám takovej úkol, že pojedu Cruse, než složím Set..když s ním pojedu dýl v kuse, třeba se poštěstí. Ale je pravda, že po jednom, dvou dnech mě elán vždycky opouští, když nic nepadá. Asi zkusím vydržet..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 20.10.2014, 10:41 hod.

DrSma: tak už si můžeš dát zase prst levý ruky do nosu a klikat myší na odkaz ;) "Svěží vítr" jsem ještě nepřinesl, zatím je to o "jiskře v oku" :green: ... Ale jinak v Blizzu dělá nějakej pyroman, páč proč je ten Fire tak protěžovanej :?: Jít na "ďábla" s ohněm :?: Doufám, že díky mně pojede brzy čert do práce na bruslích :!: :ble:

Bohužel ... na to ještě stále nějaké věci chybí a tak se věnuju elektrostatickým výbojům provázeným emisí světla ionizovaného dusíku. A můžu říct, že to není marný. Pravda do party bych se asi nechtěl, páč bordel na obrazovce je to děsnej. Na druhou stranu paralýza + oslepovací cedník na hlavě, to je prostě paráda. Obzvlášť na single targety (ale i na packy). K tomu jsem dal ještě Irence do ruky fearovací hůl, takže kontrola nad mobkama fakt veliká a to je nádhernej pohled na obrazovku. Doslova Bohnice :green: Pět se jich točí na místě (blind), 8 skrčenejch v absťáku (stun) a zbytek maniodepresivní útěk z monitoru ven (fear) - to vyvolává na tváři velkej úsměv ;)

Pipinku jsem přes vejkend hodně vylepšil. V obraně dost znatelně, přecijen 10k armoru a 1,8k allresů k tomu ten můj pásek, pasivka a rukavice a jsou chvíle, kdy se cítím vážně nesmrtelnej. Prismatic Armor je hodně mocnej a blbě se to vyhazuje ze skillbaru. Ale tak když lightning, tak aspoň na T1 si zipínám Storm Armor :love: Útok zatím slabší - nejsou ringy ani amulety :OXO Ale zas konečně padly BT nohy a světe div se WH pásek (ke shlédnutí na mym WD charu) s celkem slušnym rollem.

Dawe: bubble wiznu už jsem taky obdivoval, to není marný ... mě ještě napadla schizofrenička s čapkou na mirror image ... a jinak, ty zas hraješ snad v 6 ráno, tak to je pak teprve těžký >:D

V neposlední řadě jsem upgradoval i vzhled (příště snad vyfotim) ...

‘Cause we all just wanna be big rockstars
And live in hilltop houses driving fifteen cars
The girls come easy and the drugs come cheap
We’ll all stay skinny ‘cause we just won’t eat
And we’ll hang out in the coolest bars
In the VIP with the movie stars
Every good gold digger’s
Gonna wind up there
Every Playboy bunny
With her bleach blond hair
And we’ll hey hey I wanna be a rockstar
Hey hey I wanna be a rockstar

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.10.2014, 15:55 hod.

Wulfe, podpis super, ale blbě se mi teď píše :ble: :green:
Proč jdeš ohněm na ďábla nevim, ale to je prostě Diablo. Já zase žeru, jak z mouchy vypadne fešný brnění na barba, nebo stokilový kladivo :green:

Tyhle kydy tu chyběly, :) jen doufám, že to nevyplaší ostatní lidi, který nic neberou.. :roll: :D

Doufejme, že nám tu T6 Blizz nechá jak je, abychom si mohli stavět a hrát hlavně co se nám líbí a ne, co je nutný :!:
Tomu v tý Angličtině nerozumím, takže mě to logicky uráží, takže se tu rýsuje první banán >:D (co když je to něco sprostýho? :shock: )
Nic, jdu zatím hledat ten zatracenej Akkhan, když jsem si dal předsevzetí :roll: :) (Paladinskýho Berka prostě musím mít :love: ) - já totiž v poslední době naprosto propadnul CDR :love: - "dlabu i DPS", stačí mi fičet pěkně T6

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.10.2014, 16:25 hod.

No a ještě mě napadlo, když jsme u těch "divnobuildů"...
Zkoušeli jste někdo permakoně? Ohnivák dává 550% dmg, což není nic moc, ale mohlo by to bejt zajímavý, zejména pokud by šlo DPS násobit přes Championa. Pochopitelně taky perma, což by bylo samo sebou z jedné CDR. Jestli to nikdo netestoval, tak já se na to chystám. Permakobyla by možná mohla jít, samozřejmě přes vysokou CDR, Flail a Passivku. 3sec runa určitě půjde, (to je ale na nic, páč nedává dmg) ale nevím, jestli to půjde stlačit na 4sec kvůli ohnivákovi..
(nevím, jak se přesně dohomady započítá CDR a passivka)
EDIT: ještě koukám, že se Strongarmama by tam šel i beranokůň s knocbackem :twisted:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 20.10.2014, 18:40 hod.

nezačne náhodou u Steed Charge běžet cooldown až po jeho uplynutí?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.10.2014, 18:45 hod.

Ne 8-)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 20.10.2014, 18:53 hod.

ok, a nebylo to takhle někdy?
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 20.10.2014, 19:07 hod.

Mnojá jel 6 phalanx kobyl ale živit je senem je za trest >:D Určitě až mi padne 2handa na phalanxe tak ke koníkům přidám pepíky a s ringoušem (kerej mi nepadne snad nikdy) na 200% trvání by to nemuselo být špatný.....čeče perma kobyla na knockback by nemusela být špatná ale chce to nějakej prcací gem :D dmg díky gemum nemusí být :!: Wulfe DrSmič povýšil tak ho moc neštengruj :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.10.2014, 21:23 hod.

Jasně, úplnej ředitel Vesmíru :D

Dneska dva kousky Akkhanu. :love: Skoro se začínám bát, že problém bude spíš ten Flail na kobylu. A teď mě štve, že jsem jeden docela solidní nedávno rozložil :-| ..Ta bedna je tak malá :evil: :ble:

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 21.10.2014, 09:39 hod.

No tak zase po delsi dobe se ozyvam a muzete ted zhodnotit me staty i Cruse... jinak na T6 riftu s epohybuju kolem 10 - 12 minut a to jsem znatelne zvysil dmg od posledniho postu a nevim cim uz ji vice nakrmit :D

Ja zase cekam na stit na koniky, prsten i flail mam a je to docela znat, perma Phalanx je dobrej a pri CDR muzes behat misto se 2 bodyguardama mas perma 4 bodyguardy a to nemam ten stit na double :D

Jinak jsem zkousel este dalsi buildy, ale proste bez dane specializace to neni ono, take dokud nebude Crus radne vyzbrojen a upraven tak porad trva Firestarter :) jinak BS ted cpu do monka a chci aspon nejaky equip abych ho mohl testnout na T6... DH zati spi az bude Monk vybaven tak prijde na radu DH :)

Jo souhlasim, bedna je zatracene mala :D

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“