U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.10.2014, 07:17 hod.

Víkend byl plodný. Na čas, který jsem věnoval hraní, na loot, na vědomosti. Sbíral jsem v single Keystone of Trials, abychom se se Soptíkovým Silnorukou nemuseli zdržovat, až se on-line sejdeme, a rovnou skočili na Greater Rift. Celkem jsem měl kamenů asi deset, dával jsem si záležet, aby šly od jedničky do desítky co možná nejvíc po sobě. Jaké ale bylo moje překvapení, když to nefungovalo! Nejsem úplně blbej, někdy mi ale věci dojdou, až když se stanou. Vždyť jo! Když jsou žebříčky pro solo GR, GR ve dvou, třech a více hráčích, tak je přece jasné, že Keystones of Trials musíme získat společně.

Běhali jsme na T1 Rift za Riftem a pořád nic. Zvýšili jsme obtížnost na T2, což už bylo dost na hraně, a v okamžiku, kdy jsme si už mysleli, že to zabalíme, padl Keystone. V Trialu jsme dostali číslo 12 a společné hraní zakončili Greater Riftem. Ve dvou se to skutečně lépe táhne a WD Andulajzna se s náskokem asi 25 PLVL začala pomalu barbaru Silnorukovi rovnat. Co mě trápí, jsou výbuchy některých monster, pokud se k nim dostanu, je to okamžitá smrt. Obzvlášť v GR mě to štve, protože se táhnout skrz celý dungeon pokaždé, když exnu, dost prodlužuje celou akci a jednou jsem i přes fakt, že používám Spirit Walk kdykoliv to jde, čas nestihl.

Sólo GR jsem zahrál aspoň patnáct, legendárních gemů mám dvě řady v truhle. Nestihl jsem na T2 GR16, poslední úspěšný měl číslo 14. Je to dost o náhodě, někdy vlezu do GR a za chvíli mám pozabíjený potřebný počet mobů, všichni jsou na hromadě, hotová pastva pro feťáky podpořené totemem. A jindy procházím dlouhé chodby, zombíka abys pohledal. Pak stačí jedna blbá smrt těsně před koncem a je po limitu.

Zkoušel jsem používat Pain Enhancer na střídačku s Enforcer, který si zatím také ve výbavě nechám. Jako druhý legendární gem používám Boon of the Hoarder, na třetí zatím nemám socket.

Úspěšný jsem byl i u Kadaly, Mask of Jeram mi vážně udělala radost. Odhaduji, že mě stála tak 900 Blood Shards. A zvířátka mi najednou koušou o 93% víc. Následně jsem od Kadaly na čtvrtý pokus vymámil upgrade používaného moja Zunimassa's String of Skuls, feťáci mají najednou o 15% vyšší dmg. Enforcer dává petům dalších téměř 17%. A to si říkám, že jsem ty Fetishe vlastně na začátku nechtěl. Teď je posiluju, kdykoliv můžu a snižuji cooldown, jak jen to trochu jde :) Tribal Rites snižuje cooldown o 25%, dalších 25% dělá gear, něco pasivní Grave Injustice. Už je to opravdu zábava. Z T1 jsem poskočil na T2 a nebýt těch smrtí z výbuchů, mohl bych možná sem tam i na T3. Hodně mi začal pomáhat follower, templář dostal Nailbiter a jeho rány jsou najednou pěkně znát. Za chvíli budu mít dost gemů na další level, potřebuju diamant kvůli cooldownu, topaz na inteligenci a emerald do zbraně na CD. Každá takováhle maličkost vývoj postavy výrazně urychlí.

Legendárních věcí mám celou jednu záložku v truhle, vyloženě se mi je nechce rozebrat. Sem tam je mi nějaký název i povědomý, tak to skladuji s tím, že si časem zjistím, co a jak. Ale truhla se plní, za chvíli mi nic jiného, než rozebíračka, nezbyde.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 13.10.2014, 07:49 hod.

GZ k MoJ.. kazdopadne na ni naroluj critchance. Dale pokud pouzivas rorg tak nepotrebujes aughild armor, navic ten tvuj je opravdu mizerny. Sezen si nejake brneni s int + vit a idealne 3 sockety (ty tam muzes narolovat) + fetish army damage. Nejpil asi blackthorne to bys pak ziskal bonus za komplet set. Taky doporucuju u BT amuletu misto cold dmg udelat diru a nacpat tam bane of powerful ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.10.2014, 08:05 hod.

To je ale změn :) A já si myslel, jak to všechno ladí :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 13.10.2014, 08:19 hod.

Tak co koukám tak ty staty máš dost špatně budeš muset je předělat.

U Mask of Jeram - určitě dej CC - 6% (je to to nejlepší co tam můžeš dát)
U amuletu - určitě místo Cold dmg dej socket
co se tíče zbraně tak tam šupej dát % dmg jinak přicházíš o strašně dmg
U kalhot tam hod vitalitu to co tam máš teď tak se to nebude vůbec poznat co se tíče DMG (Plague of Toads)
U armoru určitě 3 sockety
co se tíče bracers tak tam změn posion dmg na psychycal.

Jinak už jsem ti sem psal jaký staty máš kde mít tak aby to bylo nejlepší co může být.
Head- (Intelligence, Vitality, Socket, CC)
Chest-(Intelligence, Vitality, Socket 3x, DMG do fetish)
Shoulders- (Intelligence, Vitality, All Res, DMG do fetish)
Bracers- (Skills deal 20% more damage, Intelligence, Vitality, CC)
Gloves- (Intelligence, AS, CC, CD)
Belt- (Intelligence, Vitality, All Res, Life %)
Boots- (Intelligence, Vitality, All Res, Movement speed)
Pants- (Intelligence, Vitality, Socket 2x, All Res nebo armor)
Amulets- (Intelligence, CC, CD, socket)
Rings- (Intelligence, CC, CD, socket)
Weapon-(% Damege, Intelligence, Socket)
Off-Hand- (Intelligence, CC, Vitality, % Life)
pak co se týče gemů tak zkus použít : Pain Enhancer, ENFORCER, BANE OF THE TRAPPED

Co se týče výbuchů od elit (Molten) tak to se musíš naučit vyhýbat a dávat na to pozor jinak si v čoudu :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.10.2014, 08:39 hod.

Já se opravdu snažím, Máslo :) Ten Tvůj výpis mám na paměti, ale nedokážu si zatím tak dobře spočítat, co je lepší. U amuletu jsem si říkal, jak je dobře, že mám cold damage, když se snažím mít mrazící build :) Azurewrath to samé: tak jsem byl rád, že na něm mám redukci cooldownu. Samozřejmě dám na Tvé rady, zatím všechno, cos mi poradil, vedlo k postupu a prakticky k úspěchu. Trochu mě štve, že na to nedokážu přijít sám :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.10.2014, 10:18 hod.

Narazil jsem na slovní spojení, které zní mým uším libě: pátá pasivka. Dá se o tom někde něco přečíst?
A ještě jeden dotaz. Do hadrů tři díry: To musím tak získat, ne? Maximálně u Myriam přidám jednu. Nebo se pletu a jde jich přidat víc?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 13.10.2014, 10:48 hod.

http://us.battle.net/d3/en/artisan/jewe ... telligence

Musíš nafarmit klíče

The Key of Bones may dropuje z Odeg the Keywarden in Act I - Fields of Misery.
The Key of Gluttony dropuje z Sokahr the Keywarden in Act II - Dahlgur Oasis.
The Key of War dropuje z Xah'Rith the Keywarden in Act III - Stonefort.
The Key of Evil dropuje z Nekarat the Keywardenin Act IV - Silver Spire Level 1

Šance na drop jsou:

Torment I: 25%
Torment II: 28%
Torment III: 33%
Torment IV: 38%
Torment V: 43%
Torment VI: 50%

z těch pak uděláš Infernal Machines, které tě pustí do realmů s Uber bosy a z těch je na T6 100% šance na drop orgánů, z kterých pak vycraftíš Hellfire Amulet.

Infernal Machine of Bones / Leoric & Maghda / Leoric's Regret
Infernal Machine of Evil / Diablo / Heart of Evil
Infernal Machine of Gluttony / Rakanoth & Ghom / Vial of Putridness
Infernal Machine of War / Siegebreaker & Kulle / Idol of Terror

Celé je to dost zdlouhoavé a šance na rollnutí dobrého amu se limitně blíží nekonečnu.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 13.10.2014, 10:52 hod.

Tak ta šance na dobrej amulet zase tak šílená jako píše Dava_c není.
Samozřejmě nečekej že ti padne z prvního pokusu kvalitní kousek.
Ovšem při troše trpělivosti se to dá.
Ne všichni tu trpělivost ake mají.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 13.10.2014, 12:12 hod.

BT armor muzes zkusit vypacit z kadaly, dava ho docela casto a myslim ze ma 3 diry garantovane.. Jinak samozrejme i rerolem lze ziskaz u brneni 3 diry.
Jinak momentalne nemas zadny skill co tezi z +cold takze ho mit na amulu, rukavkach a nebo zbrani je zbytecne ;) U petu mas defacto na vyber z physical, fire nebo poisn. Alespon se nenudis ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.10.2014, 12:19 hod.

A teď jsme znovu narazili na něco, čemu nerozumím :)
Jak nemám skill, co těží z +cold? Co Frozen Piranhas? Nebo Azurewrath, dává cold dmg, to se nepočítá?
Takže Frostburn a Azurewrath mám naprd?
EDIT: Prošel jsem všechny aktivní skilly a jediné, co vysloveně zmiňuje cold dmg je Zombie Charger - Lumbering Cold. Nic jiného tedy Azurewrathem a Frostburn rukavicemi nepodpořím?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hulkxxxl » 13.10.2014, 12:33 hod.

musíš koukat nato co je tvůj hlavní dmg dealer, pokud jedeš pety tak jsou to oni na co musíš hlavně koukat a čeho element stackovat

ostatní skily jsou pak spíš jako podpůrný - jeden je vyvolává, piraňě jsou spíš na bufy a kontrolu mobek atd.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.10.2014, 12:42 hod.

Jasně. U mne jsou to feťáci s Physical dmg a čoklové také s Physical. Takže Azura a Frostburny můžu uklidit a najít jiný cajky.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 13.10.2014, 12:55 hod.

jj presne tak momentalne a obecne na wd je cold vicemene k nicemu.. zbran prozatim pouzivej nejakou s co nejvetsim dps nez najdes rhenho flyer nebo treba doombringer a pokud bys mel mega luck tak treba i kukri. Rukavice to same.. soupni na sebe jakekoli co ti daji co nejvic dps a pokud by se srozhod pro fire build tak do zacatku magefisty nez dropnes taskery
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 14.10.2014, 06:51 hod.

ty kokso on uz ma Moj a ja stale nic :((( a to ked hram tak hladam akoze kukri :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 06:57 hod.

Jo jo. Minulý týden byly dny, kdy to padalo. Jednou i ceremonial knife. Dal jsem ho identifikovat, koukal jsem jinam a říkal si, že mi na kukri nezáleží. Bohužel jsem to neošulil a kukri to nebylo :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 14.10.2014, 07:16 hod.

Včera jsem místo WD Andulajzny trochu popotáhl monka LaoTse. Z 31. lvl na 51. Ono se to hraje s PLVL 72 poděděným od Andulajzny, že jo :) Jak vy to děláte, když střídáte chary? S Andulajznou vidím v dálce zmetka, hodím na něj z dálky piraně, sypu na něj žáby a vyšlu cirkus, aby ho pokousal. A s monkem? No... místo, abych vběhl do chumlu a mlátil to hlava nehlava, tak se držím stereotypu, co jsem si vybudoval na Andulajzně. Nejprve mi prsty nahoděj jakože piraně, takže pěkně daleko od mobů se, aniž bych to potřeboval, healuju :) Potom chci vyslat pety, takže v okamžiku, kdy doběhnu do chumlu, z něj zase uteču... no pakárna :) A když jsem si konečně zvyknul, tak se Soptík se svým crusaderem odpojil a já přelezl zase na Andulajznu...

Podle rad Másla a Coyda jsem přerolloval Moj, amulet a dal socket na jinou zbraň, než Azurewrath. Kromě lege gemu Enforceru jsem nasadil i Bane of the Trapped. Tak jo, zabíjím na T2 prakticky všechno a docela rychle. Čili posun v jedné Torment úrovni. Bez Azurewrathu ale daleko míň zmrazuji, na což nejsem moc zvyklý, překvapuje mě, že po mně pekelníci stále jdou. Přemýšlím, jestli mám podle rady, až ho najdu, obléct komplet Blackthorne's set, nebo kvůli feťákům Zunimassa's set. Ideální se mi zdá Blackthorne's set a co možná nejvíc ponížit cooldown. No uvidíme.

U Kadaly jsem se snažil o nějaké pěkné třídírové torso, nejlépe Blackthornovo, ale bezúspěšně. Aspoň mám motivaci pro příště :)

Mimochodem včera dvakrát DC. Jednou v GR těsně před koncem. Trochu mě to nazlobilo.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 14.10.2014, 08:58 hod.

klidne do te doby nasad jakekoli zlute.. horsi nez co mas uz snad ani nic nemuze :) a ten zlutej ring to je taky nadeleni panecku.. nechce se mi verit zes jeste nedropl neco pouzitelnejsiho
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tyckin » 15.10.2014, 06:07 hod.

HF amulet chce kliku - dohromady v partě jsme udělali 52 kusů, všechno bída s nouzí, jen ten můj poslední vyšel parádně, zejména pokud jde o pasivku :love: Viz. profil. Ale je to akce fakt na dlouho a chce to dobré nervy :)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Brum » 15.10.2014, 09:08 hod.

Andulajzna by podle tech veci co mas na sobe mela spis chtit Zuni chest. Na BT chest se vykasli. Nebo to s RoRG muzes spojit.

Ausguild shoulders + bracer = 3set
Zuni boots + offhand + chest = 4set
BT legs + belt + amulet = 4set

Vetsinu toho mas a do GR 30 by to melo fungovat v pohode. Pak uy budes potreboval toughness a Zuni s tím zrovna moc nepomaha.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 15.10.2014, 09:13 hod.

Momentálně se snažím o ZUNI u Kakaly :) Pokud potom, až budu mít Zuni set, najdu Kukri, převléknu se do jiného.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“