Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Jimmi » 13.10.2014, 13:40 hod.

Tak hodinka by vam mala stacit na ten conquest:)
Btw este som ti nestihol zablahozelat k potomkovi...tak to teraz napravujem.

Inak uz by mohla skoncit aj sezona nech mozem s vami prevetrat toho mojho nonseason monka.
Padli mi uz aj natalys topanky a gift na sezone(takze musim pockat pokial ich dam spolu s ringom na mojho monka)
Dalej mi uz padli super innas gate a inas opasok...a uz iba cakam na innas helmu a bude secko co treba...teda este druhy gift na druhu zbran co ma odlozenu:)
Potom uber bosov na nejaky ten amulet a budem spokojny

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 14.10.2014, 15:20 hod.

to Jimmi: no mě vždycky když padne něco nataly tak si na tebe vzpomenu. Boty už mi padly stokrát a ring taky a nikdy jsi nebyl ve hře s námi. Tak jsem rád, že už ti to popadalo :) Děkuju za přání. Daří se jí dobře, jen se kvůli ní teď nemůžu moc věnovat hře, ale o to víc si užiju každou chvilku , kdy tam jsem :) Co se týče toho conquestu, všichni kdo to splnili měli čas pár vteřin do hodiny, takže to zas taková sranda není. Mi máme rekord tuším hodina deset, takže se to určitě dá, nějaké ty chyby co jsem koukal na videa tam děláme nebo jsme dělali, tak týden a kus jsme to nevyzkoušeli. Nějak se nescházíme, ale ono to přijde :)

Celkově mi přijde, že lidi zase přestávají pomalu hrát, pár kámošů se na to vyprdlo úplně, někteří přijdou jeden den v týdnu i když dřív byli sedm osm hodin denně...asi už to lidi začíná pomalu omrzovat, nebo začínají vycházet i jiné hry, které co se týče zábavy lidi přetáhnou. Přeci jen to diablo když ho člověk hraje neustále a pořád ztrácí lesk.

Já jsem se dal do těch achievů, které plním v mezičase, když není naše parta online a celkem se daří, v sobotu jsem začínal na nějakých 3300 achiev pointech a už mám 4850. Dneska jsem si pokořil jen tak pro sebe Malthaela na T6, všichni ostatní už to mají, tak se není ani čím chlubit, ale stejně si to sem poznamenám, přeci jen to je můj deníček, abych si mohl číst až už budu starý vetchý a nebo až už to hrát nebudu, tak abych si oživil vzpomínky...

Takže jak k tomu došlo. Normálně kvůli achievům jsem začal chodit bounty A2-5 a vždy jsem vybíral takové bounty, kde Malthael nebyl, protože jsem se ho bál, přiznávám bez mučení, ale přeci jen to chodím vše na T6 bez unity. Viděl jsem už hodně videí, kde ty mraky a všechno ostatní zabilo i lepší a líp oblíklý hráče než jsem já a tak jsem měl přirozený respekt a mám ho dále. Nevím jak se to stalo, možná, že jsem si řekl, že budu dělat akorát druhý akt, až ho dodělám přejdu na třetí, protože k těm bounty achievům zabíjím i ty bosse a tak to zdržuje...k tomu ještě lovím klíče, no prostě multifunkční runy :) takže si tak jdu vesele druhý akt, zabiju všechny bosse, udělám bounty, zabiju klíčníka a mám klíč...to samé ve třetím aktu a pak už bezmyšlenkovitě jdu čtvrtý akt, popadaly klíče, takže paráda. Skočím do pátého aktu a udělám tři bounty a když si vybírám další, tak koukám, že tam mám maltu...teď dilema, když už jsem došel tak daleko, tak je škoda ho nedat, zas hlásek v hlavě našeptává, že je těžkej, dal jsem ho na rosku třikrát a vždy to bylo tak t3 max...tak jsem dodělal ten čtvrtý úkol a šel jsem až k Maltovi, vše na pohodu, jako na drátkách, došel jsem k němu a chvíli stál před vchodem a přemýšlel, jestli to má cenu umřít. Pořád mám v hlavě to předsevzetí, které mi přítelkyně schválila a to, že jak zemřu, tak končím, postavy nechám, kdybych se chtěl někdy v budoucnu ještě vrátit, ale jediná smrt teď a ende...no půl hodiny jsem chodil po bytě a přemýšlel jestli jo či ne a pak jsem zapnul nahrávač a skočil do toho. Boj to byl celkem snadný mi přišlo, ale to jen první fáze, DH je v tomhle fakt OP rozhodil jsem sentry a jen uhýbal před mráčky a modrými světluškami. Pak přišla druhá fáze a tam mi zatrnulo, jakmile si stoupnul na střed, tak jsem věděl, že se musím dostat do takového rádiusu, aby mě nezasáhl těmi ohni. Samozřejmě, že jsem vždy provalutoval do takového úhlu, že mě sebral naplno, naštěstí mám pořešený AR a HPčka, tak jsem to přežil a dotrápil to až do vítězného konce.

http://www.youtube.com/watch?v=m2v3Vpqz ... e=youtu.be

Tímto počinem mám dneska splněno a můžu jít dokoukat první sérii Dextera a večer s přítelkou film. Ještě nakouknu kolem osmé, jestli budou kluci, že bychom dali rifty, Grifty, nebo zkusili ten conquest, když se sejdem, když ne, tak mám dneska padla :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 14.10.2014, 15:25 hod.

Stejně bys neskončil. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 14.10.2014, 21:07 hod.

skončil :) slíbil jsem to přítelce, taky mrška fandila malthaelovi :D Neříkám, že bych se třeba po vánocích nevrátil, ale jak ripnu, tak končím na čas určitě, to je daný...ale zatím se držim :) Dneska tři DC a přežil jsem je...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 16.10.2014, 09:50 hod.

Zdravím vespolek,
dnes jen v krátkosti, mám teď týden dovolenou a tak se na web moc nedostanu. Do hry ale občas naskočím i když to není žádná hitparáda ohledně hraní. Musím neustále odbíhat za malou a tak to není nic plynulého a tak nic do party. Jal jsem se tedy plnit achievy a je to paráda, zas mám cíle, které musím plnit a hra dostala náboj, který postrádala poslední týdny. Achievy spolu s GR je asi jediné co může hráče u hry udržet, když zrovna nezačíná, má full equip a nechce dělat další postavy, tak si to užívám.

Achievy plním na T6, abych si hru i užil a jen to neprolítával s cílem splnit achiev a přitom jsem došel na bug, nebo nevím co to je, ale s mým DH prostě nedokážu rozbít ty barikády, co jsou v těch zahradách ve čtvrtém aktu. Střílím do nich multishoty, cluster arrow i elemental arrow a akorát to žere hatred ale nerozbije to nic, až na nějakej pátej šestej pokus se mi podaří ty barikády rozbít což je vopruz. Je tu achiev gardering, který je nejspíš buglý, co psali na forku, ale možná není jen se to musí rozbít na poprvé třeba a to se mě nemůže podařít :( Nevím jestli to je jen mnou, nebo jestli se to stává i někomu dalšímu?

Jinak včera jsme skočili rifty ve staré partě a paráda, T6 rifty hotový do pěti minut, tuny shardů a nedávačná kadala (myslím věci, který po ní chci a ne krap který dává). To je obehraná písnička, ale pokecali jsme, probrali vše od holek až po filmy a jiné hry. Super pokec na tsku a fast runy ve hře, tak to má být :)

Když jsme skončili, tak se stala nemilá věc, opět jsme řešili nějaké kozaté japonky a pinďa skočil ze hry kouknout jak je dotyčná vyvinutá a během té doby, co jí googlil ho něco kilnulo ve hře. Docela dost vymazlená postava, luxusní kukri a i zbytek krámů dobrých, pinďa s tím WDčkem dával na pohodu 30+ tier s prstem v nose, budiž mu zem lehká. Poučení pro všechny, když chcete odskočit ze hry, tak jedině z města. Pinďa byl v hell riftu, byl údajně vyčištěnej, ale asi nebyl, kdoví odkud něco vyskočilo a prostě ho to ukudlalo. Možná kdyby jel fetiše přes zuni set, tak ho to nezabilo, ale jede fetiše přes kukri, který zmizeli a tak nebyl chráněnej :( No budiž mu země lehká.

Následovala hodinka když jsem kluky potáhnul, pinďa má novýho doktora a záložní kukri a pytlák si udělal novýho crushe, když mu během hry padl darklight a jede se dál :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 16.10.2014, 09:56 hod.

No lol. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 16.10.2014, 10:35 hod.

To je základní pravidlo HC, když je čas hoňky, tak skočit do menu.
Mimochodem o jakou japonku šlo ? Měla v řiti aspoň akuvrtačku ?
Jestli ne, tak je to smutnej RIP :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 16.10.2014, 10:38 hod.

OMG. :-D

Njn loupat salám ve hře....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 16.10.2014, 10:40 hod.

To sou mi nápady, dročit prut na T6 :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 16.10.2014, 10:41 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.10.2014, 10:58 hod.

Talis píše:To je základní pravidlo HC, když je čas hoňky, tak skočit do menu.
Mimochodem o jakou japonku šlo ? Měla v řiti aspoň akuvrtačku ?
Jestli ne, tak je to smutnej RIP :)
:green: :green:

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 16.10.2014, 12:45 hod.

opět jsme řešili nějaké kozaté japonky a pinďa skočil ze hry kouknout jak je dotyčná vyvinutá...pinďa byl v hellriftu...pak ripnul a měl dobrej gear.

hele, já mám ke svému přirození taky pozitivní vztah, ale tohle...jo, jinak, bludy se dají léčit :lol: :lol: :lol:
Obrázek

pinda
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pinda#1651

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od pinda » 16.10.2014, 14:12 hod.

ohromná sranda co? :D žádnou KUKRI ti nedám jestli mi dropne! :D si zlý Shadouek :ble: :lol:

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 16.10.2014, 14:24 hod.

Jo, sranda..ale ne, RIP. Vybavenýho charu s takovou vzácnou gunou je věru škoda :{
Obrázek

pinda
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pinda#1651

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od pinda » 16.10.2014, 14:28 hod.

za to může Shadou a Pytlák ! :D místo hraní takové sprosťárny! a mě malého chudáčka do toho zatáhli.. :cry: :D

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od DEU » 16.10.2014, 16:12 hod.

lol. Vy jste ale hovada :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 17.10.2014, 11:30 hod.

jéé pinďo já sem ti slíbil, že o tom pomlčím až když už to bylo venku, ale tak to je život no :D Já už ani nevím, jak se ta japonka jmenovala, ale pytlák má brutální přehled v kóčách, to bych nevěřil, když jsme řešili seriály, tak byl ztracenej a jak jsme najeli na tohle téma, tak byl jak encyklopedie :D

Jinak včerejší hraní nic moc, tak o tom ani nemá cenu psát. Do hry jsem se ani moc nedostal, táta na plný úvazek, jen občas na skok, tak sem dělal achievy, ty kecací a docela tragédie. Až pak s netem a panem googlem to šlo líp :) Vtipný bylo, když jsem chtěl dodělat ten achiev vecin kvetchin jak je napříč všema akty, tak ten úplně poslední imperius. Já si truhlik myslel, že mám kecat s imperiusem, se kterým mluvit nejde a asi desetkrát jsem absolvoval tu cestu těma bránami v pátým aktu a zkoušel na něj klikat a pak po třech hodinách kdy sem mezitím dělal radši jiné mi došlo, že ten achiev je mluvit s miriam, tak jsem si našel správný quest a udělal to napoprvé :D

taky jsem celkem zaperlil v real life, měl jsem jít koupit polohrubou mouku, ale měli je vyprodaný, tak jsem koupil hladou a hrubou, že když se to smíchá, že to bude polohrubá, no nějak to neproclo :D perník se ale povedl, tak cajk :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 17.10.2014, 11:39 hod.

No lol to je borec. :-)
Pinda taky koukám. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.10.2014, 08:52 hod.

Tak a je to tady přátelé. Ráno skočím do hry a trošku mikro lagy ale říkám si, že to bude v pohodě. Proběhnu třetí akt bosse v klídku, skočím do čtvrtého a najednou se hra nehýbe a tak si říkám, super...po chvilku krásný DC a vymazlená postava v tahu. Je mi blbý se loučit DCnectem, tak tomu dám možná ještě šanci. Zas na druhou stranu jsem si řekl, jak umřu, tak na to prdím, takže to ještě promyslím, uvidíme. Představoval jsem si, že chcípnu u nějakého uberbosse epicky a ne u bosse jménem Disconnect neepicky...ale co už...ale asi to smažu jak jsem řekl, přeci si nebudu s*at do huby :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

pinda
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pinda#1651

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od pinda » 18.10.2014, 09:01 hod.

No opovaž se :D zítra tě čekáme :wave: A přeju ti pěknou oslavu ;)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“