Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Mlok » 09.10.2014, 11:40 hod.

Žebříčky jsou o tom, že pokud se někdo snaží hrát vyšší GR o umístnění a v žebříčku není vůbec, tak je to opravdu dřevák :-)

I když jak se postupně vyrovnávají výsledky v žebříčku (tedy nejhorší výsledek na 1000. místě je čím dál lepší), tak za chvíli už to nebude ani tak velká ostuda vypadnout z žebříčku.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ReptileSVK » 09.10.2014, 17:34 hod.

to je rebricek? z 20 000 000 hracov len 1000? prachbiedne, nech to radsej zrusia a nasadia opat aukcny dom.

Uživatelský avatar
Polo-X
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1264
Bydliště:SVK

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Polo-X » 09.10.2014, 19:49 hod.

Seton píše:Ne, počet goblinů nikde není. Musíš si dělat záznamy abys pak mohl v sekci "Zeď nářků" brečet, že už jsi jich zabil 8000 a žádnej portál ;-)
Pak ti někdo řekne, že portál se otvírá jen v bounties a začneš dělat novou statistiku a tak pořád dokola :D ;-)
tie pubertalne pripomienky si si mohol odpustit - dost trapne, stacilo povedat nie, hladal som ale nenasiel, tak som to tusil, nejdem nikde nariekat kolko tisic som ich zabil a stale nemam portal... a predstav si ze nie si jediny clovek ktory vie ze v riftoch ti portal nespravia...

z casu na cas ich v bounty pofarmim na znamych lokaciach aj ked tam nie je bounty na mape a chcel som to vediet len pre zaujimavost
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 19:58 hod.

Jsi tu novy, az tu budeš dyl, tak budeš vědět ze to Seton nemyslel vůbec nějak zle.
Ale musíme tu udržovat trošku humoru.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od sansaj » 09.10.2014, 20:49 hod.

Polo proboha se nečil :Dtrocha ironie nikoho nezabila a taky sem zabil x Goblinu než mijeden z nich otevřel portál a pak eště jednou a od té doby ani ťuk a to jsem udělal cca 200 PL :D a když jsem tu četl jak to někomuotvíra po pár Goblinech tak jsem byl taky trochu rozladěý, ale je to stejné jako s dropem Ramadalis giftu, někdo jich má desítky a jinej aní prd, takyjsem na svůj první gift čekal až na paragon 209 kdy mi padnul a do teď farmím Darklight a ne padnout, další item je třeba Unityaž teprve předevčírem mi pdl druhý a tak jeto se vším, člověk to nesmí brát tak vážně je to hra a odreagování :D

Setone a Kuki ale neříkejte, že by se Vám ta tabulka zabitých goblinů nelíbíla, mne určitě jo :D

Ps: Jeden čas jsem si čárkoval kolik jsem zabil goblinů když jsem je farmil v Agony I, II, III, před Skeletom Kingem a v Cavern of the Moon Clan, bylo jich asi 150 než mne to čárkování přestalo bavit :D

Ps2: Polo jinak je jeden Achivement na zabitý Gobliny ale nevím teď počet jestli je ten Achive za 100 nebo 1000 zabitých goblinů

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 20:59 hod.

Což o to, to by bylo fajn mít přehled o více věcech ve hře.:)


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 10.10.2014, 09:00 hod.

Polo-X píše:
Seton píše:Ne, počet goblinů nikde není. Musíš si dělat záznamy abys pak mohl v sekci "Zeď nářků" brečet, že už jsi jich zabil 8000 a žádnej portál ;-)
Pak ti někdo řekne, že portál se otvírá jen v bounties a začneš dělat novou statistiku a tak pořád dokola :D ;-)
tie pubertalne pripomienky si si mohol odpustit - dost trapne, stacilo povedat nie, hladal som ale nenasiel, tak som to tusil, nejdem nikde nariekat kolko tisic som ich zabil a stale nemam portal... a predstav si ze nie si jediny clovek ktory vie ze v riftoch ti portal nespravia...

z casu na cas ich v bounty pofarmim na znamych lokaciach aj ked tam nie je bounty na mape a chcel som to vediet len pre zaujimavost
Ale no tak :) Myslím, že to bylo docela srandovní :D. Na pubertu už jen vzpomínám :/ zlatý časy :), prohánět štětky na akcích a v sobotu ráno se budit s kocovinou,jojoooo, to už se nevrátí :/.
Jak píše Kuki, nemyslel sem to vůbec zle, jen trocha ironie a nadsázky, tak či tak se teda omlouvám :) už se to nestane ;-). Maximálně později napíšu "Já sem to říkal" až uvidím post v sekci "Zeď nářků" :D ale tam už sme přispěli každej ;-)
Peace :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 10.10.2014, 09:01 hod.

@Sansaj: Jo, to by byla pěkná statistika :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 09:59 hod.

sansaj píše:...taky sem zabil x Goblinu než mijeden z nich otevřel portál a pak eště jednou a od té doby ani ťuk a to jsem udělal cca 200 PL :D
Kupříkladu já potkal ve své první nebo druhé bounty goblina a než jsem se nadál, byl jsem někde na 20 PLVL ve Vaultu. A druhý den znovu. Jó, asi se tam dneska podívám zase ;-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Polo-X
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1264
Bydliště:SVK

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Polo-X » 10.10.2014, 17:45 hod.

ten achievement sa vola greed over need ale to bolo este v DV a bolo to za zabitie 100 gobsov, takze predpokladam ze to ma kazdy davno splnene

ono jak s dropom tak s gob taham vzdy za kratsi koniec, ci uz v byvalom klane alebo v porovnani s brachom alebo kdekolvek, jednoducho na vsetko si musim dlho pockat a tvrdo odbojovat, ked si tak zoberiem este ked diablo vyslo tak mi niekde v leveli 30 padla sekera, potom som dlhych 220 hodin cistej hry cakal na drop dalsej legendarky akejkolvek ani setovej, jednoducho nic, tak bolo asi moje stastie v diable predurcene, aj rg mam zatial od vydania dva, ale kedze teraz hram dh a na luk co som potreboval padol som v klude a uzivam si hru aj bez toho, aby som mal hned full set a brutalne dropy od zaciatku...

ono mne ten vault nejak nehori, nejde mi o ten lvl vobec, ved koniec koncov ja som ani rainbow lvl neotvoril a nikdy som v nom nebol pokial ho nezaradili teraz do riftu, mne ide len o ten gem aby som si mohol narobit kamene a pripadne pomenil staty na veciach na ktorych si to za zmenu pyta uz cez miliony, cize setrim len nato 8-)

a ta obsirnejsia statistika by bola imho vcelku dobra a zaujimava aspon pre mna

magic find asi tento vault spawn neovplyvnuje ze, lebo na dh mam 0 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 10.10.2014, 17:48 hod.

Tak hunti bounty a on se otevře.
Ja už tam.byl víckrát, ale gemy mám radši dva.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

rage00
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rage#2658

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od rage00 » 11.10.2014, 09:56 hod.

Ahoj lidi, stala se mi nemilá věc a umřel mi hdd v pc. a to tak, že úplně a dokonce nešlo ani nic zachránit. koupil jsem si ssd i klasický hdd. jde mi o to, jestli mám diablo znovu natáhnout na hdd nebo na to ssd ? poraďte někdo. díky

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 11.10.2014, 10:03 hod.

Lepší na SSD ma to tak většina lidi.
Pokud nemáš HDD nejakej rychlejší jako raptor ATP.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

rage00
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rage#2658

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od rage00 » 11.10.2014, 10:12 hod.

díky. hdd mám pomalej takže diablo dám na ssd. v pondělí se tomu budu věnovat. už mám absťák. :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 11.10.2014, 10:17 hod.

Ještě doporučení pro SSD disky.
Pokud chcete získat peknejch pat gb na víc, tak strankovaci soubor můžete vypnout, nebo přesunout já jinej disk . (pokud mate 8+gb ramek)
A hibernaci pokud nepouzivate tak taky vypnout.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ayreas
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Ayreas » 11.10.2014, 14:30 hod.

Zdravím lidi :-) Mno zkusím se zeptat znova a třeba se někdo chytne a odpoví mi :).
Lze zobrazit profil postavy (na battlenetu samosebou) když mám konzolovou verzi?

Dík za odpoveď ;-)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Stanley » 11.10.2014, 19:37 hod.

Konzolovou verzi nemám, ale nemyslím si, že by to šlo. Konzolová verze je od PC úplně odtržená a tvoje postavy se nesynchronizují s battle.netem.

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 13:56 hod.

Kuki zkusil jsem přesunout D3 na SSD disk a nemůžu uvěřit že ten rozdíl jde opravdu poznat. D3 mnohem rychlejší nekouše se a prostě parádička :) že mě to nenapadlo už dříve...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 12.10.2014, 14:09 hod.

Jj SSD je idealka na systém + hry který hodně tahaj s disku.:)
Ta rychlost je šílená.
Levnější varianta je Velociraptor.
Mám pro jistotu oba.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 15:15 hod.

:DDD člověk se fakt stále učí :D

ja preferuji SSD disk :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“