Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 10:47 hod.

Jo? Chodim sem jen pres mobil tak podpis nevidím.:-D
Mrknu na to.
Vole naplnit bagl z gr, tak to mám večer co dělat.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 09.10.2014, 11:04 hod.

Mi přijde, že to padá dost. Klidně se mi stane, že mi ze 3 po sobě jdoucích T6 riftů nepadne ani jedno lego, ale z GR 20+ mám skoro vždy alespoň jedno. Ještě se mi nestalo, že by 2x po sobě nepadlo ani jedno.Však tady Hulk postoval video, ve kterém je tabulka z excelu srovnávající GR25 a T6 ohledně expů, dropu lege a ještě něčeho. Borec jel 20 runů T6 a 20 runů GR 25 a vycházelo to tak, že v GR napadá mnohem víc lege, než na T6, ale na T6 je mnohem více expů. A já s tím můžu jenom souhlasit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 09.10.2014, 11:25 hod.

to Kuki: tak já nemyslel legendárkama, ty tři čtyři stačí, ale je spousta dalších věcí, který člověk potřebuje, třeba gemy, kraft matroš. Když měl přijít patch a uváděli GR tak psali, že sice celý rift nic nepadne, ale že z RG bude odměna obrovská...tohle mi moc obrovský nepřijde, když si včera udělám osobák a nevypadne mi ani lege...jasně, když jdu třeba 25 tier, kde sem byl tisíckrát(přeháním) tak nic nevypadne, to chápu, ale když udělám svůj rekord? Nevypadne nic, to je fakt motivace :D

to Kuba: s těmi T6 rifty máš pravdu, včera tak pět a jedna lege, za těch pár GR co jsem stihl odpoledne jich napadalo podstatně víc...ale zkus třeba rifty T3-4 to je brutus, tam ty lege padají nejvíc...mou teorii proč už jsem myslím někde psal :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 09.10.2014, 11:34 hod.

Tak to mi jí prosím tě linkni, nebo nějak zrekapituluj v kostce, protože mi taky připadá, že to padá nejvíc na jiných Tormentech, než na T6 :D . Když jsem hrával max T2, tak to nejvíc padalo na T1, když jsem hrál max T3, tak to nejvíc padalo na T2, když max T4, tak to padalo na T3 víc, atd...

Ale ne, myslím si, že je to jen optický klam, kterým tady mnozí trpíme a prostě malý vzorek. Muselo by se to změřit. Udělat minimálně těch 20 runů T6 a 20 runů třeba T3 a myslím si, že není možný, aby takto dlouhodobě to nevycházelo podstatně lépe pro T6. Třeba bychom takto objevili brutální bug exploit :!: :?: :idea: :green:
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od mdmT » 09.10.2014, 11:59 hod.

... Shadou hraju 2015 na PC, ale mám originál, protože hraju v podstatě jen Ulimate team a k tomu je potřeba origo ... mám ji hned od prvního dne co vyšla a za mě absolutní bomba, jsem sportovníma hrama odkojenej a poté co totálně stagnuje hokej ( na konzolích ) a PES šel absolutně do kytek, tak už jsou jen 2 možnosti - fifa a nebo 2K Basket . Ten jsem zkoušel pomerně intenzivně vloni a už vloni byl skvělej, letos bude asi ještě lepší, ale vzhledem k tomu, že mě hrozně baví i ty věci okolo jako managment, nakupování a pod, tak tam je to v tom basketu blbý, protože o něm vím naprostý prd. Sice jsem se to ve finále naučil hrát docela slušně a že se tam dají dělat neuvěřitelny finty, ale nikdy mi to nepřirostlo úplně k srdci, tzn. zbyla mi v podstatě jen ta fifa a ta je letos na PC fakt vymazlená ...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 09.10.2014, 12:09 hod.

no až budu mít někdy víc času, tak to prubnu a udělám po dvaceti od každý obtížnosti a sepíšu to. Ale to bych si musel zlomit obě nohy, pak bych ten čas měl, ale takhle když jsem furt někde a mám čas jen večer a to jedem v partě, tak to nejde...

jinak teorie v kostce a krátkosti:
Blizzard má nastavenou hru tak, aby se postavy vyequipily na nejvyšší úroveň. Proto když jedeš normál-master, tak ti popadá spousta věcí, aby jsi mohl jít na torment 1-2. Farmíš torment 1-2 a padá ti pořád spousta lege a lepší, aby jsi mohl jít na T3-4, když farmíš T3-4, tak už ti padají tak dobrý itemy, že v poho pojedeš T5-6 a padá jich hodně. Jakmile farmíš T6 tak najednou padá kulový, protože už se nemáš kam posunout...to je teorie, která mi přijde nejpravděpodobnější, protože to tak mám i z reálu. Už od vanily jsem hrál většinou sám z nějakých 98%, expil jsem se většinou sám z nějakých 60% a tak jsem musel procházet jednotlivý obtížnosti od normálu a pomalu zvyšovat. A tak jsem toto odpozoroval.
V poseldní době hraju sám tak z 2% a zbytek v partě, tak je to trošku zkreslený, ale dřív jsem chodil pravidelně sám a vypozoroval jsem, že nejvíc to padalo na T3-4. Výše to padalo méně nebo vůbec a níže taky méně...

Další teorie je ohledně toho drop account, ale to už se tu všude probíralo a blizz to popřel, ale mě to nevymluví, protože nechápu, že mám nahráno na WD 1980h od vanily jsem jel jen WD pak i následně na RoS. Troufnu si říct, že mi padlo přes tisíc ceremonial knife. Na Kukri je šance 1,4% když padne ceremonial knife jednoduchou matematikou je jasné, že už mi dávno měl padnout a nepadl...většina kámošů, kteří nemají ani zdaleka polovinu nahraného času kukri mají a padlo jim jich i několik,ale zase nepadly jiné věci co padly zas mě x-krát. Zas na druhou stranu znám lidi, kteří třeba thunderfury neviděli ani z vlaku a mě jich padlo tak patnáct...a tak je to s většinou itemů...takže teorie na drop acc mi přijde jasná....ale kdo ví jak to je :)

případ za všechno je Mox (Ride) - hraje DH co ho znám a to je pár let, už z vanily a nepadla mu kalamity. Já doexpím Dh a padla mi hned a celkem luxusní roll. To samé Kindershot, dva sem rozložil a jemu nepadl ani jeden...náhoda? :) Možná jo, možná ne, to ať si každý přebere :) Ale jako téma na konspirační teorii je to lákavé...

to mdmT: já mylsel, že vyjde až v prosinci jako vždycky :/ tak to už by mohla být někde ke stažení...já hraju jen sezony, nebo manažera na to origo nepotřebuju (nebo jsem se spíš nepídil nikdo po nějakém ultimate, co to je? :D ). Takže když mi to uploadneš třeba na uložto a já to stáhnu, tak jen nebudu reglej a budu moci hrát jen tu sezonu a manažera(trenera) vid? šlo by to? :D Já nacházím jen samý fake odkazy, tak jsem si právě říkal, že to asi ještě nevyšlo a každý s tím tam prudí aby měl stažení...já právě viděl trailery a vypadá to luxusně ta 2015ka...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od mdmT » 09.10.2014, 12:21 hod.

... no upnout je jedna věc, ale potřebuješ crack, bez toho to nerozjedeš, protože to jede přes origin ... a cracknutý to ještě není, ale očekávám to každým dnem, takže až to naskočí pošlu Ti klidně pm :-) ... a já hrával do letoška taky jen managerskej mód a tam opravdu origo nepotřebuješ, ale ten ultimate mód je prostě super, dostaneš tam na začátku nějaký nýmandy, začneš v pralesní lize a tím jak hraješ tak dostáváš herní prachy, za ty nakupuješ buď balíčky s kartama, kde se ti může rozbalit kde co a nebo přímo kupuješ a prodáváš hráče přes transfer market - zase od živých lidí ... navíc nejse jen o atributy hráčů, ty týmy mají chemistry, takže skládáš hráče třeba z jedné ligy nebo jednu národnost a pod ... pomalu tak vylepšuješ tým a jdeš do vyšší a vyšší divize, navíc tam je super že s každou vyšší divizí se zvyšuje minimální obtížnost na jakou to jde hrát, takže třeba v divizi 3 už je všechno world class, tzn. nejde to ošulit a fakt se musíš snažit ... navíc ti hráči mají kontrakty na počet zápasů, takže musíš kupovat kartičky na prodloužení atd atd ...
a to pomalý vylepšování týmu, prodávání , nakupování a celkově že u toho musí jeden trošku přemýšlet je fakt paráda :-)) ... a ta radost, že jsem včera o půlnoci dobře koupil Xaviho , kterýho sice nemám rád, ale 86 je 86, to je skoro jako když padne kukri :-))) ...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 09.10.2014, 13:06 hod.

hmmm no jestli seženeš i crack a upneš mi to tam, tak to bude super. Ale když tě tak poslouchám, tak si možná k vánocům nadělím origošku...nebo možná ještě dřív, to promyslím a dám vědět, abys to zbytečně někam nedával. Hodně mě zaujalo to co jsi o tom ultimate psal :) Jenže jak pak rozdělím to minimum času mezi dia a fifu to nevím :D možná spíš asi stáhnu neorigo, kde jde jen vybrat tým max udělat sebe sama a nasadit do nějakého týmu, to je pak jen o tom odehrát pár zápasů denně a pak se věnovat i diablu :) ještě uvidím, ale podle toho co píšeš je to maso...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od mdmT » 09.10.2014, 13:14 hod.

... tak ono zároveň s crackem budou i linky, takže to nebude problém ... a bude to fakt otázka dnů, 2kBasket už je venku i když vyšel později jak fifa ... a tak ono to není nějakým extra množství zápasů, já mám odehráno nějakej 70 zápasů nebo tak něco, ale ten mód je prostě skvělej, je tam už několik let, takže už jei velice dobře vyladěnej a hraje to asi 90% hráčů co má originál, protože je to jednoznačně nejlepší mód v té hře ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 09.10.2014, 16:05 hod.

Já ti nevím, Shadou. Kdyby se byť jen jedna z těch teorií potvrdila a provalila, tak by to byl takový prů*er, že by z toho Blizzard zkrachoval. Spoustu lidí by to neskutečně nas*alo a začali by se právem domáhat vrácení peněz a už v životě by si od takto podvodné firmy nezahráli ani f2p hru. Si to vem - farmíš něco tisíc hodin a neviděl jsi to a druhý to dropne hned, protože má drop account? Nebo že Blizz garantuje vyšší šanci na lege s každým tormentem a přitom je nejlepší běhat T4? To by možná ještě mohli "vysvětlit" nějakým bugem, ale stejně by lidi rozpálili do ruda. Ta na*ranost by se začala šířit veškerým jejich zákaznickým spektrem od wowkařů, až po těch 20 milionů lidí hrající Hearthstone (ve wowku se taky farmí gear a někdo by ho měl dříve, někdo později a v HS se otevírají balíčky karet - někdo by měl více lege, někdo méně po třeba 100 otevřených balíčcích). Myslím si, že tohle by Blizzard nerozdýchal. Žádná firma by tohle nerozdýchala.

Spíše si myslím, že se opravdu jedná jen o varianci. A je mi jasné, že nemáš čas to měřit. Já ho taky nemám. Ale třeba se jednou budeme nudit a změříme to :)

Ještě k té matematice :) Ano, 1,4% znamená, že ze 100 ceremonial knifů, které ti padnou za určitý čas by teoreticky mělo být 1,4 kukri. To je pravda. Jenže existuje variance, o které tady melduju furt dokola. Co to je? Variance je, že musíš vzít potaz širší měřítko. Není to tak, že ze 100 cr (ceremonial knif) bude vždy 1,4 kukri! Je to cca pravděpodobné. Nicméně je pravděpodobnější, že z 1000 cr bude 14 kukri. A ještě daleko pravděpodobnější je, že z 10000 cr bude 140 kukri, atd. Klidně se může stát (a nebyl bys zdaleka ani první, ani poslední), že jsi na opačné straně, než tvoji kamarádi - jsi na té straně těch 9000 něco (nebo i mnohem více), kde to kukri nepadá a čím více cr dropneš, tím se budeš blížit tomu, že těch kukri najednou napadá více. Tohle jsem si nevycucal z prstu. Tohle matematicky funguje a praktikuje se to v různých disciplínách, třeba v pokeru, kde se víceméně kromě čtení soupeřovy hry točí vše jen a jen okolo pravděpodobnosti. Jeden příklad za všechny - matematika říká, že když v texas holdem dostaneš na ruku 2 esa, tak vyhraješ v 80% showdownů proti jednomu soupeři a to bez ohledu na to, co má na ruce. To je fakt (můžeš si ověřit). To ale neznamená, že nemůžeš 20x za sebou proti jednomu soupeři s dvěma raketami na ruce při preflop allinu prohrát - a není to náhoda. Jsi holt prostě na opačné straně variance. Něco o tom vím, protože mám poměrně dost a poměrně úspěšně pokerově nahráno a je to jeden z důvodů, proč mě drop rate v Diablu díky tomu nechává v podstatě chladným. Jasně, taky si občas zanadávám, ale vím, že co potřebuji, se ke mně dříve, nebo později dostane. Takže tolik k matematice ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 10.10.2014, 09:20 hod.

Tak určitě by si to dovolit nemohli, ale tak konspiračka se nabízí, když to vidím kolem sebe, někomu padá něco a něco vůbec a mě padá zas to co jemu na a to co padá jemu vůbec. Tak přichází na přetřes dropaccout. Tím nemyslím že mi nemůže nikdy padnout, ale že já mám třeba drop chance na tu jednu věc 0,04% a ten druhý třeba 2% a s tím jiným itemem to máme obráceně. To by vysvětlovalo, proč to tak je, jinak mi to hlava nebere :) S tou matematikou je mi to jasné, ale tím pádem musím dropnout 10000 ceremoniálů, aby mi padlo 140 kukri, protože tisícovku si troufám říct, že jsem non season pokořil dávno a nepadl ani jeden :)

A teď ke včerejšímu hraní...

Naskočil jsem do hry tradičně pozdě, byl jsem za holkama a dnes si je za chvíli konečně přivezu :) Po nalogování jsem zjistil, že Morthaak položil dvě DHčka a že je zrovna expený, tak jsem se jal pofarmit bounty první akt, aby měl rovnou ring, když se zadaří, kluci doexpili brutálně rychle a tak jsme ten první akt dojeli spolu a keška byla. Mě padl double drop na zemi vidím ring a amulet, říkám si jooo to je luxus. Pak jsem to identifikoval a amulet byl se strengí a prsten vůbec nebyl na sety, takže celkem pěkný zklamání, ale co :D

Pak následovali rifty střídané griftama, aby mu něco popadalo do začátku...zrovna když člověk chce a potřebuje, aby se rychle equipnul, tak na potvoru padaly samý močky, tak snad dneska. V griftu jsme celkem na pohodu a s dobrým časem dali 31 tier, takže by to šlo určitě výš, ale už bylo pozdě a kluci vstávali do práce, tak jsme to zalomili. V tom třicátém prvním patře jen jeden zvláštní okamžik. Zabijeme bossa já stojím na místě a najednou IK, procla pasivka, vůbec nechápu od čeho sem dostal pecku, když byl boss dole, louže tam žádný nebyly...divné.
Předtím jsme dali ještě několik griftů, aby si Morthaak dropnul a vylepšil gemy o které přišel, lege tam docela padaly, ale žádná zvláštní.

Ještě jsem včera zapoměl zmínit, že Pinďovi padla druhá kukri za týden. A já zas u toho nebyl, není mi prostě souzená, kdybych tam byl, tak je má, holt mám smůlu no. A celkem luxusní roll snad nejlepší co jsem viděl od vydání RoSka...tak má dvě, může v klidu ripnout a nezabolí to :) Ale byla by to škoda...takže máme v partě supporta, monka taky máme, takže nic nebrání v tom pokořit vyšší patra GR...

Po tom, co šli kluci spát a já ráno nemusel vstávat jsem inspirován tu z forka zkusil odchodit T6 a pak T3 rifty, abych potvrdil, nebo vyvrátil tu teorii co jsem psal včera. Neměl jsem tolik času, abych mohl odchodit dvacet riftů, ale dal jsem pět a pět. Je to teda malý vzorek, nikde není psáno, že šestý sedmý osmý by mi to nepopadalo, ale určité měřítko to je.
Nejprve jsem dal pět T6 riftů za sebou, jeden vycházel na nějakých 8-10minut dle mobků, takže mi to trvalo necelou hodinku a napadalo pět soulů z RG a 7lege, což je na solo hraní dobrý. V partě to padá násobně více.
Pak jsem šel T3 rifty, který jsem jen probíhal a zastavoval u elitek, který byly dole hned, takže mi to trvalo tak 4-5 minut, tudíž půl hodky slabou těch pět. Z RG mi padly jen tři souly a jedna, slovy jedna lege! takže i kdybych jich dal deset za stejný čas, jako ty T6 tak mi jich nejspíš víc nepopadá...

Tudíž ta teorie, co jsem psal včera je klamná....i když...kdybych šel těch riftů opravdu dvacet a dvacet, tak se to třeba obrátí...někdy až najdu čas, tak to schválně zkusím :)
Dle tabulek, který někde postoval Hulk je dané, že grift 25 tier je na lege nejlepší, lepší než T6 a ta je zas o dost lepší než T3. Takže jedna teorie vzala za své, ale co, vymyslí se další :D Lidi, když jim něco nejde dokáží vymyslet tisíc důvodů, proč to tak je, aby uchlácholili své myšlenky...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 10.10.2014, 09:27 hod.

:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 09:48 hod.

No nevím, teprve začínám hrát. Včera jsem proběhl asi deset riftů na T1 a mám zhruba deset legendárek, z toho jedna fakt dobrá (Frostburn rukavice, co jsem si přál k Ježíšku). Naše PLVL se řádově liší, třeba se množství předmětů počítá i z toho..
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 10.10.2014, 09:57 hod.

rng je napalici včera 3 hodiny t4 rifty a padlo velký kulový, chtěl jsem helfnout Deu s gearem a nepadl ani jeden kousek setu

pak si jdeš jen tak pro zabití trošky času weeping a z polena ti padnou tat, prostě no coment

jinak věřím jak jsi kdysi psal na tu podporu že drop je nějak individuálně nastavený pro account (nějaký ty koecifientíčky) což dávalo asi smysl v dobách ah - tobě padne to mě zase to a přes ah to vykšeftujeme ale dneska je to napalici (ticíce beltů mi padly a wh ani jeden)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 10.10.2014, 12:04 hod.

já myslím, že to nebude PL ale SC a HC, na softu to padá prostě líp :D asi půjdu taky na soft...ne kecám. Ale čím víc to hraju a čím víc nad tím přemýšlím, tím více teorií se mi v hlavě líhne. Vidím to na tu fifu aspoň na měsíc :D Další teorie totiž byla, že když člověk týden dva nehraje, tak mu to pak padá jako blázen, že to mají v blizzu nastavený a tak si chtějí udržet hráče, když tam jim vyskočí, že dlouho nehraješ, tak ti napadá legendárek dvakrát víc než když hraješ :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 12:05 hod.

To nemohu posoudit, HC si netroufnu, poněvadž můj router musím každý den aspoň jednou vytáhnout ze zásuvky. A to by bylo opravdu Hard Hardcore :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 10.10.2014, 12:20 hod.

kup novej za 500kč a pojď za náma na HC, stejně každej umřeme, a DC je nejvetší Uberboss tak co
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 12:35 hod.

No jo, ale každej den... Ten router je v záruce, ale víš co: dohledat doklad, napsat nějaký pindy naší mindy, zabalit to, na poštu... To raději jen vstanu, vytáhnu to ze sítě, deset vteřin počkám, uvařim kafe než to naběhne a jedu dál. Vnímám to jako takovej beatnickej přístup :)

Edit: Tak jo, kupováno přes Alza, reklamace jsou tam celkem intuitivní, uvidíme. Pak rozhodně založím HC WD a opravdu se na to těším :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od TristanTzara » 10.10.2014, 21:07 hod.

Já zažil situaci, kdy na ruletě padla 12x za sebou červená. To že máš šanci 1,4 % na drop nějakýho itemu neznamená, že ti ze sta pokusů padne alespoň jednou. Klidně se může stát že ti nepadne ani po tisíci pokusech. A při tom 1001 pokusu ta šance bude zase jenom 1,4%. Je úplně jedno, kolikrát ti to předtím nevyšlo, ta pravděpodobnost se nesčítá ...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 13.10.2014, 11:35 hod.

Zdravím vespolek,

zas několik řádků o víkendovém hraní. Nic moc se neudálo, s klukama jsme se většinou míjeli a když jsme se mohli sejít , tak zas nebylo to zdravíčko. Ono hrát s bolavou hlavou, kdy přímo tepe není nic moc, to si člověk jde radši lehnout. Pak když už je to později lepší, tak už tu zas nikdo není :D Ale co už, máme před sebou ještě nejméně rok, možná déle, než vydají nějaký další datáč, takže času na nějaké ty conquesty a hraní bude ještě dosti...

V pátek a v sobotu jsme se moc nesešli, maximálně na pár riftů a pak musel jeden nebo druhý, nebo já nebo čtvrtý odejít. Takže jsme skočili pár riftů vždy a jinak jsme si hráli individuálně. Já jsem se pustil do plnění achievů postupně od těch snadných po ty nejtěžší. Takže už jsem dal všechny bosse od prvního do třetího aktu jak achievy chtěly a zbývají poslední dva akty, do kterých se pustím teď...dále jelikož jsem byl sám, tak jsem se jal pokořit solo třicítku plus bez Unity v Griftu.

Nejprve jsem vzal svého AS cap DH, který dal na pohodu 29ku asi za šest minut, ale třicítka pro něj byla nad síly. Co se týče dmge, tak na pohodu, ale toughness trága, jeden mortar a pasivka a i poison a další affixy. Jediný affix, který jsem i vyhledával byl arcane, protože tam mám amulet na imunitu. Ta třicítka s tímto DH šla celkem na pohodu, první patro jsem prolítl jako vítr, ale při přechodu do dalšího byly dva packy elitek hned u vchodu a měli frozen, poison, thunderstorm a ještě další "voňavky", takže jsem odvalutoval o patro vejš a vzdal to(asi třikrát jsem to zkusil, ale procla pasivka ještě než jsem vyhodil první sentry)...takže tento pokus celkem tragický. Když to vezmu kolem a kolem tak v nižších patrech jsem bloudil a nebo běhal přes prázdné mapy bez mobků a pak v tomhle vyšším patře tohle. Provalutovat do neznáma a přijít o disciplínu, tak jsem nahranej...

Prostě s tím capovým DH se vejš nedostanu, zkoušel jsem to pak ještě několikrát a pokaždé byl nějaký problém, buď s mapou bez mobů, nebo hnusný elity hned za vchodem, tak jsem to s ním vzdal, dokud nepoladím trošku toughness nebo nezvednu ještě trošku dps, prostor tam je. Problém u tohoto DH je ten AS, kde ho musím hnát na všech itemech, kde to jde na úkor obrany, ale co už...

Pak jsem vzal toho Cold DH, který měl dmg přes dva miliony a tak jsem si říkal, že to bude na pohodku. Chyba lávky, dal to samé jako ten druhý a ještě to krájel o hodně pomaleji. To mě trošku dopálilo a tak jsem se rozhodl, že ho trošku překopu. Nasadil jsem aughilda na úkor frostburnů, taky BT set(amu+pásek), lepší SoJku. Dmg mi klesla na nějakých 1,7m, ale bonus do elitek pěkných 59% a taky redukce dmge znatelná. Takže i bez Unity celkem pokrok. Šel jsem tedy to třicáté patro, které bylo cílem a došel ho za nějakých jedenáct minut. Pasivka procla jen asi dvakrát a to mou blbostí(molten byla první a pak whispování a zásah thunderstormem druhá). Takže celkově dobrý pocit z tohoto překopání DHčka. Stálo mě to sice 200ks soulů a nějaký ty prachy, ale co, hlavně, že se to povedlo :)

Tímto pokořením třicítky je nový cíl 35 bez Unity. Dalším cílem je udělat alespoň 95% achievů, jsem zatím na 84%. Sto procent nezvládnu, protože mi na to chybí postavy a nebudu vytvářet postavy, které stejně nebudu hrát, protože mě nebaví...další cíl je ten conquest s klukama, ale ten zkusíme až se sejdem na déle než hodinku :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“