U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tyckin » 08.10.2014, 13:36 hod.

Ano, dostaneš dmg a z toho půlka přejde na druhého v partě (za předpokladu že jste dva a má taky Unity) - s tím se dá celkem sranda někoho v partě zabíjet např. tím že vlezeš do ohýnku v A3 a DH co má na sobě Unity někde jinde lehne :D
Primárně je to na sólo hru - Unity máš ty a follower taky, ten musí mít specielní předmět, se kterým nemůže umřít - tudíž ve výsledku dostáváš pouze poloviční dmg, protože půlka jde do něj a jelikož on žádnou dmg nedostává, nic na tebe nepředává.
Naposledy upravil(a) Tyckin dne 08.10.2014, 13:38 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 13:37 hod.

Aha, pěknej trik. Obojí ;)
A co je ten speciální předmět?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 15:12 hod.

Enchanting Favor, Skeleton Key, Smoking Thurible

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 17:08 hod.

A to myslej vážně, nebo je to bug? Najednou jen polovina damage?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tyckin » 08.10.2014, 19:16 hod.

Ne, prý je to plán - hra sólo je o dost těžší než v partě, takže Unity má být taková kompenzace :) A něco na tom bude - GR35 jsem dal upoceně na několikátý pokus, zatímco GR35-37 v partě čtyř lidí většinou stíháme dobře.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Cartman » 08.10.2014, 20:44 hod.

http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 29&t=10652 tady to máš tak nějak popsaný s tim Unity

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 06:22 hod.

Konečně jsem se dočkal čtvrtka, pozoruji, že se na mě začínají projevovat jisté příznaky závislosti. Zatím to ale budu popírat a dělat, že to není pravda.

Jako fotři od rodin máme se Soptíkem povolené... no řekněme raději rezervované... určité dny na hraní. Bohužel moje úterý a čtvrtek se neshodují s jeho pondělím, středou a pátkem. Po jistých úlitbách manželce jsem dosáhl změny úterý za pondělí, takže se dá mluvit o úspěchu. Jsem rád, dostal jsem se do fáze hraní, kdy mě přestává bavit sólo a naopak mě baví spolupráce s nějakým jiným charem. S dramaticky jiným, což Soptíkův barbar Silnoruka je. Mimochodem, na to jméno Silnoruka jsem včera narazil v Otci Prasátek od Terryho Pratchetta.

Každopádně včera jsem hrál sám a plán byl prostý: změnit build podle Máslova návodu a vyrobit si Aughildův set, na nějž, jak jsem se domníval, mám recept. Domníval jsem se blbě. Ale build jsem změnil a zjistil, že je výborně hratelný. A přestal jsem cítit potřebu build neustále měnit. Máslo, díky.
Active

Primary – Decay
Plague of Toads - Rain of Toads
Na 2 sekundy padají v cílové lokaci z nebe žáby s Poison poškozením 182% za sekundu. Bonus k Attack Speed a Life on Hit.

Secondary – Decay
Piranhas - Frozen Piranhas
Piraně nyní způsobují Cold poškození za 400% po dobu 8 sekund.

1 - Voodoo
Fetish Army – Legion of Daggers
Vyvolá na 20 sekund 8 Fetishů s Physical poškozením za 180%.

2 - Voodoo
Big Bad Voodoo - Slam Dance
Rychlost útoku +20%, poškození +30%

3 - Defensive
Spirit Walk - Honored Guest

4 - Defensive
Summon Zombie Dogs – Leeching Beasts
Vyvolá 3 zombie psy, kteří dávají poškození +30%. Léčí 100% Life on Hit.


Passive

Tribal Rites - Cooldown FA + BBV + SZD snížen o 25%

Fetish Sycophants - 5% šance při Piranhas a Plague of Toads na vyvolání Fetishe na 60 s.

Grave Injustice – Snížení cooldown při jakékoliv smrti v okruhu 20 yardů.

Pierce the Veil – Veškeré poškození je zvýšeno o 20%, ale cena Many je navýšena o 30%.
Druhý plán: Bounties kvůli klíčům do Riftů. Nejprve jednu Bounty na T1. Potom jsem změnil obtížnost na Hard a proběhl Bounties v I. a III. Aktu, ale samotného mě to nebavilo. Prubnul jsem Rift a sám. Prvně. A ono to šlo. Nechápu přesně tu funkci teploměru, co ubírá čas. Nejprve jsem letěl jako magor, abych objevil Guardiana dřív, než mi vyprší čas. Ale po několikátém Riftu se mi začalo zdát, že čas je nastaven jen z toho důvodu, aby měl Rift nějakou definovanou délku a Guardian se objeví vždycky po uplynutí všeho času.

Blb jsem zapomněl povýšit obtížnost, takže hned následující Rift byl na T1 a ejhle, padl klíč do Trialu do Greater Riftu. Hned jsem ho použil a podle návodu získal klíč s číslem 1. Super! Už se těším, až tam spolu se Silnorukou vlítneme. Zvedlo se mi sebevědomí, a tak jsem nastavil T2. A jo. Jo! Z toho pacholka na konci vypadlo několik zajímavách věcí. Předně zasvítilo zeleně, to se mi ještě nestalo. Kaťata Blackthorne's Jousting Mail. Spolu s nimi lege rukavice, které se mi opravdu hodí: Frostburn. Chlazení já rád. Ve třetím Riftu jsem dostával tak na pr*el, když se sešel zlaťák a nějaká tři hovada spojená řetězem, až jsem musel zdrhnout po mnohé další smrti do města a ponížit obtížnost zpět na T1. Teprve pak jsem Rift dokončil.

Nechci popisovat každý Rift, bylo jich hodně. Mám čtyři klíče do Greater Riftů: 1, 3 a dvakrát 10, kdy jsem projel Trial. Legendárních věcí napadalo hafo, mám je v truhle a nevím, co s nimi, nechce se mi je rozebrat, protože zatím nedokážu rozumně určit, zda se mi hodí nebo ne. Také gemů napadalo dost, od Kadaly jedna celkem pěkná helma Broken Crown. Kvůli Mask of Jeram jsem od ní vymámil asi deset kusů, nic použitelného.

A poslední věc, kterou zmíním, je gem Boon of the Hoarder. To je teda nářez! Asi 20 mega goldů během čtyř hodin hraní. To je moc moc příjemné. Paragon levely jsem povýšil o 16 na 46. Uvidíme, kdy se k hraní dostanu, snad dřív než v povolené (rezervované) pondělí. Greater Rift mě láká.
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 10.10.2014, 08:58 hod., celkem upraveno 2 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 10.10.2014, 06:43 hod.

Nejvzácnější rukavice ve hře na paragonu 46 a navíc s dobrým rollem ... :lol: GZ

Přerolluj Resource cost na CD.

pozn. (TaT 6x, Frostburn 2x za dobu, co hraju RoS)
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 10.10.2014, 06:47 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 06:47 hod.

Říká se, že čím blbější sedlák, tím větší brambory. U mne to platí, zdá se, stoprocentně. Teď ty rukavice. Před tím, někde kolem 20 plvl Azurewrath. Zdá se mi, že to padá dobře, i když Zeď nářků hovoří jinak :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: U Andulajzny

Příspěvek od TristanTzara » 10.10.2014, 06:50 hod.

Tokugawa : v normalním riftu (nemluvím o GR) se ti žádný čas neodečítá. Ten teploměr neubývá, ale naopak přibývá v závislosti na tom, kolik monster zabiješ. A až naplníš sto procent, objeví se Guardian.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 06:52 hod.

Jo takhle :-D Takže taktika, kdy jsem si řekl, že jen počkám až teploměr doběhne, abych si ověřil svou teorii, by mohla mít za následek, že u kompu zestárnu :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Brum » 10.10.2014, 07:54 hod.

Ano presne tak :twisted:

Jeste doplnim info o "teplomeru" greater riftu. Tam se zobrazují dva barevné ukazatele. Žlutý zobaruje ubíhající čas. Pokud doběhne nakonec než zabiješ Rift Guardiana, tak si to nesplnil. Nicméně stejně se objeví NPC, u kterého můžeš upgradnout legendární gemy. Tyto gemy padají právě z Rift Guardianu v GR. Pokud to stihneš v časovém limitu, tak budes mit u toho NPC na výber mezi upgradovanim gemu a mezi klicem do vyssiho riftu.

Druhy ukazatel je fialovy a ukazuje jak rychle zabijis potvory. Pokud dojede na konec, objevi se RG. V kombinaci s tim zlutym ti ukazuje jestli v zabíjení si napred, nebo za casem zaostavas.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 08:49 hod.

A ta mechanika upgradování klíče do GR?
Začnu s GR1, kámen na to mám. Zabiju Guardiana, vypadne vzácnej gem. Objeví se Urshi a dá mi na výběr: Upgradovat klíč na GR2 nebo upgradovat gem. Proč bych měl upgradovat klíč, když si ho mohu najít v Riftu? Smysl to má asi až v pozdější fázi hry, kdy už nedokážu projít Trialem a upgrade klíče je jediná možnost, jak se dostat výš? Je to tak?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 09:25 hod.

A utěšeně se mi rozrůstá seznam itemů, které bych asi jako vážně chtěl.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.10.2014, 09:31 hod.

Základ je na to jít opačně ... počkej, co ti napadá a podle toho stav build. Jakmile si člověk začne dělat seznam "co bych chtěl", tak padá všechno ostatní :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.10.2014, 09:34 hod.

Nó, Azurewrath a Frostburn jsme chtěl a padly mi dřív, než jsem pochopil, jak se Diablo vlastně hraje ;) Na druhou stranu, jistá logika v tom, co píšeš, je :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 10.10.2014, 10:37 hod.

Tokugawa píše:A ta mechanika upgradování klíče do GR?
Začnu s GR1, kámen na to mám. Zabiju Guardiana, vypadne vzácnej gem. Objeví se Urshi a dá mi na výběr: Upgradovat klíč na GR2 nebo upgradovat gem. Proč bych měl upgradovat klíč, když si ho mohu najít v Riftu? Smysl to má asi až v pozdější fázi hry, kdy už nedokážu projít Trialem a upgrade klíče je jediná možnost, jak se dostat výš? Je to tak?
Protože v Nephalem riftu padají pouze Trial klíče (ležaté osmičky). V Trialu si buď můžeš udělat Greater rift stone na lvl 1, pokud schválně selžeš v první vlně, nebo vyšší level podle toho, kolik vln zvládneš (např. stone na lvl 20). Pokud půjdeš od lvl 1, tak ti po zabítí RG povolí Urshi upgrade klíče na vyšší level např. lvl 8, který je těžší a tak dále až dokud nenarazíš na obtížnost, kterou nezvládneš např. lvl 42 :). Důvod pro chození vyšších levelů Greater riftů je především upgradování legendárních gemů a pak umístění v Leaderboardu. Ještě takový trik, pokud zvládneš jakýkoliv lvl dost rychle a nechceš přeskočit leveley, ale chceš jít postupne lvl 1, 2, 3, 4, ..., tak před spawnutím Rift guardiana můžeš opustit rift, pustit stopky a jít dělat bounties, abys nemrhal časem a pak se vrátíš zabít Rift guardiana.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Brum » 10.10.2014, 10:37 hod.

Vyšší GR by měl dávat větší šanci na drop legendárek. Což neznamená, že v GR1 nemůžeš dostat pentadrop anebo že na GR 35 nepadne lege žádná. Je to, jako většina věcí v D3 šance. Čím vyšší GR tím větší reward úměrně v EXP, goldech a blood shardech. NAvíc je to vše tak nějak kvůli tomu soutěžit s ostatními a dostat se na žebříček. Na to se názory velice různí :). Dále lze upgradovat lege gemy po konci GR, které jinak na vysoký level nedostaneš.

Pokud projdeš GR1 jako nůž máslem, tak podle rychlosti jeho dokončení můžeš dostat klíč k GE, který bude o několik levelů výše. Nemusí to být zrovna GR2, ale třeba GR6 rovnou atd.

Já osobně udělám trial, řekněmě 32. A pak to jedu dokud můžu. Baví mě posouvat svoje limity. Většinou to vypadá tak že udělám lehce GR32, pak GR35, GR36 atd. dokud to stíhám. Až narazím, tak upgradnu gem a jedu znovu trial. Není to nejefektinější, ale mě to baví.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tyckin » 10.10.2014, 13:46 hod.

Mimochodem i na dokončeném GR33 se ti může stát, že nedostaneš žádnou lege, osobní zkušenost :twisted:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.10.2014, 00:08 hod.

Tak vážně nevím. Hraju to chvíli, dneska 53 PLVL. Kadala mi sice MoJ nedala, zato mi padly dva setové Zuni kousky, Zunimassa's Vision a Zunimassa's String of Skulls, a recept na Aughild's set. Zbytečné vlastnosti jsem také vcelku úspěšně přerolloval u Myriam na redukci cooldownu, do masky jsem kvůli témuž vrazil diamant, u jiných itemů posílil Plaque of Toads a dostal Pain Enhancer. Vypadá to, že jsem připraven na T2.
Edit: Jo abych nezapomněl, padlo to v Great Riftech, samozřejmě, nevydržel jsem to a pár jich zkusil. Ty nízké úrovně jsou zatím k smíchu. Těším se výš.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“