Strongarm brancers + Piranhado

Odpovědět
PhanKorbal
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Strongarm brancers + Piranhado

Příspěvek od PhanKorbal » 10.10.2014, 09:10 hod.

Nazdar. Prosim moze mi nekdo presne povidat ci funguje leg efekt z http://us.battle.net/d3/en/item/strongarm-bracers na piranhado? Co sem skusal nevsimel sem si rozdil dmg ked enemy pristali na zem. A co sem vygooglil tak jedna strana tvrdi ze to funguje a druha zas ze ne takze nevim.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Strongarm brancers + Piranhado

Příspěvek od coyd » 10.10.2014, 09:14 hod.

Taky mi neprijde ze by to nejak fungovalo, ale mozna je to tim, ze vetsinou necekam az dopadnou na zem xD, z toho pohleduje asi o hodne vyhodnejsi wave of mutilation, teda pokud clovek nejede jade
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Rúrka
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Strongarm brancers + Piranhado

Příspěvek od Rúrka » 10.10.2014, 14:30 hod.

Ahoj PhanKorbal,

mne osobne to funguje. Napr.na rift guardiana, prípadne moby s immune affixom to samozrejme nezafunguje.

Ale jednoznačne je to cítiť, keď je to na moba, ktorý imunitu nemá. Keď hrám napr. s bráchom, ktorý hrá mága..Testovali sme..

Obaja máme Strongarm braces, obaja šupneme - on black hole/ja piranho naraz + skype. Už sme zohraní.. Zistili sme že sa dmg dokonca stackuje. Najlepšie to otestuješ asi s niekym takto.. Myslím, ten samotný dôkaz, že to funguje a dmg je väčší.. 5sec buff je predsa len krátky, takže nie vždy sa to trafiť podarí..

Aspoň pre mňa to je vcelku fajn. Ale nieje to ten najpodstatnejší item. Práve vďaka tej imunite niektorých rare mobov.

Lovu zdar..

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“