Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 07.10.2014, 08:32 hod.

Nene všechno šlo podle plánu :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 07.10.2014, 11:15 hod.

jo jasně, a dovolená v rumunsku už byla? :D prej plány... to bylo štouch štouch...jé zlato, já to nedostala....a doprd... :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 07.10.2014, 13:07 hod.

Já a muj prut o velikosti vázy víme co děláme :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 07.10.2014, 13:23 hod.

takže dlouhý a úzký? Hmm to se žena má :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Talis » 07.10.2014, 13:55 hod.

Velká široká váza :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 08.10.2014, 06:34 hod.

Jo jasně, jako rybář, který ulová táááákhle velkou rybu :D

Včerejší hraní se neslo ve stylu riftů. Po nalogování nebyl skoro nikdo online a tak mě Morthaak vzal na public. Můj první public od vanily, kde jsem s nima po setkání s PK skončil. To setkání jsem tenkrát přežil díky LS a Fire batům, ale ten šok, který jsem zažil po naskočení na Arese do jedů a arcaneů byl brutální. Od té doby jsem public nebyl a nevyhledával a ani moc nechápu jeho smysl. Jediné, co to přinese jsou expy, ale jinak nic. Týpci se rozběhnou po mapě a já je honím jak ko*ot, když se člověk zastaví na mapě, tak se ani neobtěžují napsat a zjistit, jestli se něco neděje, jediné co je zajímalo bylo, že když mi padne nějaká část mara setu, že by jí chtěli...tak jsem s nima poběhal jeden dva rifty, měl jsem docela štěstí, že tohle zrovna byli normální lidi a běhali v klubku, nebo to bylo možná tím, že to bylo na T6 (i když v současné době ta té šestka už není to pravé ořechové, je to strašně easy), prostě to docela šlo. Ale stejně jsem hned jak přišli kluci leavnul a šel radši v partě se známýma se kterýma jsem i na TSku a tak pokecáme a tak...

Takže následovaly rifty ve starém složení a šlo to jako po másle. Napadalo pár lege, docela to padalo, ale nic zvláštního, ale alespoň souly byly. Tentokrát jsem nijak neexperimentoval, jel jsem jen jednu postavu a to caplýho DH. Nějak jsem tomu přišel na chuť. Jen bych tam potřeboval lepší lacuni a bombardiera, ale to snad popadá.

Poslední dobou začínám mít ale pocit, že už ta hra nepřináší takový požitek, jako dřív. Čím více to zlehčují, tím víc to nebaví. Dříve se člověk na nějakou část vykraftěnou celkem nadřel, když musel farmit ke kraft materiálu ještě ten legendární kraft matroš a tím si tu část setu i zasloužil. Teď stačí jen párkrát sebrat žlutý a modrý věci ze země, rozložit je a kousek je na světě a to je jen špička ledovce. Další a další zlehčení hře ubližují...Jako doexpit a za pár hodin hraní chodit na pohodu T6 mi přijde celkem divné...ale asi to tak má být a jiné to nebude :)

Jediné co mě napadá a co nejspíše uskutečním je to, že se pustím do achievů a conquestů, to by mě mohlo na pár let naplnit :D Kecám, ale určitě nějaký čas to zabere a v mezičase, kdy nepůjdem v partě (jestli nějaký čas vůbec bude) to můžu poběhat...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od mdmT » 08.10.2014, 11:47 hod.

... pojď si s náma zahrát pár 35+ GR a uvidíš, že Tě to zase začne bavit ...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 08.10.2014, 12:07 hod.

určitě by to bylo fajn, ale nejste na sezoně. To je taky blbý, to rozdělení na season a non season...to si pak nemůžu zahrát s lidma jako dřív...ty, hulk atd. HC komunita byla takový stmelená, jeden pomáhal druhému, nebyl problém najít lidi do party kdykoliv...pak zavedou sezony a už je to roztříštěný, kdoví co zavedou příště :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 08.10.2014, 12:36 hod.

To nevadí, že Mrtvolky hrají nonseason. Však partu máš, ne? Poběhejte pár gr 31-33 (předpokládám, že tanka nemáte) a ručím za to, že se nudit opravdu nebudete ani minutu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 08.10.2014, 13:02 hod.

Tak parta je fajnová, o tom žádná :) I ty vyšší GR zkoušíme a jde to...však já nepsal, že je to nuda ne? Pokud ano, nebo to tak vyznělo, tak jsem to tak doslovně nemyslel. I kdybych nebyl ve hře, tak stačí být na TSku, kde je pr*el a tlemíme se pořád...Já jen psal, že pořád tu hru zlehčují a zlehčují, za chvíli to bude tak, že i postava level deset bude dávat T6 pro sedmdesátky...to mě ubíjí, dřív mohl hrát T6 jen opravdu vymazlenej char a hrálo to jen pár lidí a ted člověk doexpí a skoro ve žlutým si solo dá tu T6ku taky...o tom jsem mluvil, o nudě ne myslím :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 08.10.2014, 13:24 hod.

T6 dá, ano. Ale GR 30 už ne. Přidali do hry ty šutry, což je super, zároveň s tím se normální hra zlehčila. Proto do hry přidali GR, aby bylo co dělat a nebyla nuda pro ty, co chtějí výzvy. T6 je dnes forma oddechovky, se žlutými itemy samozřejmě lze hrát, ale ne efektivně. Z mé zkušenosti tvrdím, že solo nagearovat char na T6 tak, aby běhal T6 rifty okolo těch 10 minut trvá dobrých 14 dní grindu 10hodin denně. V partě je to jiná písnička, to je jasný a je to tak dobře. Chceme se přece družit, ne? :) Kdo má chuť si dát solo jako oddech, tak může a může to dělat maximálně efektivně - T6 a kdo si chce zahrát a cítit se motivován, tak může taky - vyšší GR. Myslím si, že díky GR je hra naopak těžší, než kdy byla za poslední 2 roky. Ale není to, že tě to nutí hrát, že vidíš, že kamarád běhá už mp7, zatímco ty, který běháš mp3 bys tam dostal IK - jak to bylo dřív, ale je tu možnost volby. Proč přidávat T10, když máme GR? Když už by měli do hry přidávat torment obtížnosti, ať je udělají adekvátně ke greater riftům. Nevím, jaký je strop GR, ale pokud je to třeba 100, tak ať udělají i tormenty třeba do T30, aby lidi nenadávali na to, že třeba musí farmit keystony :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 08.10.2014, 13:30 hod.

Máš pravdu, ale v GR zase blbě odhadneš své možnosti a na HC chcípneš. GR je výzva pro softáky, který umřít nemůžou. Já třeba osobně už umřít nechci, protože jsem si řekl, že jak umřu, tak končím a hru si ještě nějaký ten pátek užít chci. Proto se nehrnu do extrémů v GR...kdyby udělali T7+ tak si zvýším o jeden stupen obtížnost a můžu pomaloučku potichoučku farmit A1 kde jsou snadný mobky a postupně přejít do jiných aktů...v GR ti na 28 tieru přiletí corrupted angel a třikrát za sebou nebo čtyřikrát tebou projede a jsi tuhej...takovou výzvu nehledám :) zatim....
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 08.10.2014, 13:43 hod.

No jasně a ty si myslíš, že na T10 by se ti tohle nestalo? Nebo i na T7? Já i na T6 dostávám s DH čouda jako prase ve fields of misery, když chodíme split farmit klíčníky. A ten GR28, to už máš takové T7. Myslím si, že ripnout tam s nagearovaným charem můžeš, ale corrupted angels by ti IK dát neměli. Minimálně ne s dh. Ano, projede tebou první, možná ještě druhý a jsi v pasivce. O tom žádná. Máš pak 2 vteřiny na to se zdekovat. To už je celkem těžká hra, když se to takto blbě rollne. Uděláš trošku větší chybu ve špatnou chvíli a jdeš. Ale furt pokud ji neuděláš, tak to můžeš relativně bezpečně zahrát. A s prstem v nose to nebude ani náhodou. Kolmen, který udělal solo gr 35 se svým dh, které má 12mil. tough by ti o tom mohl povyprávět. Nic proti tobě, ale připadá mi, že tak nějak úplně nevíš, co chceš. T6 se ti zdá málo, ale gr 28 už hodně...Jestli to tak je, tak hrej gr 27. Nebudeš to mít ani s prstem v nose a nudit se taky nebudeš :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 08.10.2014, 16:28 hod.

nic proti tobě, ale kde jsem napsal že je GR 28 moc? :) Jinak počítám, že na T7 by se mi určitě nic nestalo, ale nezjistím, dokud nezkusím :)

původně jsem tu měl rozepsaný román, kde jsem ti "vyvracel" a vysvětloval jak to je...ale viselo to tu jen chvíli, nevím jestli si to někdo přečetl, doufám, že ne :D Protože musím uznat, že máš pravdu a děkuju.
Dal jsem na tvou radu a zkusil vyšší patra v GR než jsem chodil na vylepšení gemů a pravda, pasivka procla tak desetkrát, málem jsem přišel o WD non season i v sezóně, ale byl to aspoň adrenalin a fakt mě to bavilo :) Díky ti a taky mdmT..zítra písnu víc...jen jsem chtěl poděkovat a smazat ty bláboly co jsem psal :D (asi to bylo z depresí, že malá nejí a nechtějí mi jí pustit z nemocnice domů = myšleny jinde, hra nebaví a pak vznikají ty žvásty co jsem psal výše..)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Gold Eagle » 08.10.2014, 22:23 hod.

Rada na kluka.
Slyšel jsem vážně míněné rady mezi ženskými od 18 do 55 let.
Voni taky hned vše žerou, ale třeba je to placebo efekt. :D

Na kluka je lepší, když je ženská nahoře a užívá si to. Naholku, když leží dole jak prkno a je otrávena. Bylo jich kole mě asi 10, pak si mě všimli a uťali to, že je mezi nima chlap, tak se tu diskusi nesluší rozvíjet. :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 09.10.2014, 04:58 hod.

Hmm vyzkoušíme :D Ani nevím jak se to tenkrát stalo, pač střídáme polohy, ale když je to holka, tak mi to asi trvalo, byl jsem nahoře a ona byla otrávená už :D

Jinak ke včerejšímu hraní.

Ačkoliv jsem šel domů trošku zpruzenej debatou tady a nepochopením lidí co jsem tím chtěl říci, přesto jsem skočil do hry, kde nebylo moc lidí a tak jsem si jel sólo. Řekl jsem si, že to přeci jen vyzkouším a trošku si pohraju se svými limity. Dosud jsem šel vyšší GR pouze v partě a solo jsem neměl žádné takové ambice, protože mě štve ten systém.
Včera jsem z toho měl z počátku smíšený pocit, protože hned první GR dopadl přesně tak, jak jsem očekával. Skočím do mapy, je to obdoba keepu a tak si říkám super, krájím to pěkně, vyčistím to patro a přesto jsem s časem na štíru i když to dává většinou IK (gdog). Důvod je jednoduchý, v té mapě byly jen jedny elity a jinak nic moc trashe a trvalo mi, než jsem to proběhl do dalšího patra. Jen jsem tam vstoupil, hned jsem se zhrozil a chtěl leavnout hru a jít hrát radši tenis, nebo fotbal...opět jsem narazil do mapy, kde jsou ty úzké kamenné cestičky, takové to podzemí od tý mapy s růžovýma jezírkama. Bludiště jako prase. Z riftů jsem zvyklej, že se jde neustále vpravo a že tam je vchod do další mapy. Tak tam jdu, mydlím elitky a tak získám nějaký ten čas a dojdu doprava a hle, konec riftu a tak si opět zanadávám, a běžím střídavě ve SW a střídavě normálně, abych neztratil moc času zpět. Nakonec jsem to stihl, protože byl boss dole za pět vteřin, ale principiálně mě tohle vyloženě sere a nevím jestli na to mám smůlu jen já, ale já co druhej GR narazím na tuhle mapu, kde prostě bloudím a když jsem v časovém presu, tak jsem logicky ve stresu. Kvůli tomuhle hlavně mě ty GR nebaví, vše je na čas, slepý ulice a málo mobů, to je vražedná kombinace na psychičku :)

Nicméně na radu mdmT a kubizka jsem si upgradenul keystone a šel vyšší patra. Měli pravdu kluci. Když pominu opět ty slepý ulice a ztráty času, tak ty mobky nakládaj a tudíž musí člověk dávat pozor na každý affix, na který není imunní a tím, že jsem si dal cíl, jaký tier chci časem zvládnout solo, tím ta hra má opět náboj. Chtělo by to ale s WD kukri jako sůl, to je pak jiná hra a jsem o pět šest pater výše jen to fikne...ale kukri nemám a tak jsem si nastavil nižší cíl, který až dosáhnu upgradenu :)
Ještě nutno dodat, že jsem šel Tier, který jsem ještě s WD na sezoně nedal a to WD na sezoně je luxusní papírák, takže to byl celkem hardcore. Pasivka mi procla asi dvakrát třikrát za rift a když jsem viděl ten čas jak běží, tak jsem ani nešel do města, protože jsem se snažil zvládnout to, abych se dostal dále. Ono pak uhýbat před frozenem a mortary je parádní, když je proclá pasivka, doporučuju :D Ale tak přežil jsem no...

Pak jsem nalogoval WD non season a zkusil, jak na tom je oproti tomu sezonnímu. Dal jsem o dvě patra vyšší tier na pohodu a šlo by to ještě výše, takže po sezoně to bude lítat zase s WD...ale sezonní wd je přímo tragickej. T6 bounty i rift si dává líp, než moje DHčka, ale v GR28 to bylo dost o držku...nesezonní si to dal s prstem v nose asi o šest minut před koncem časového limitu...a to je cíl pro WD...být lepší, než ten nesezonní...

Následně jsem nalogoval DHčko a skočil si také GR...ačkoliv si moje sezonní WD dává lépe T6 bounty a nakládá větší pecky, to DH je pocitově lepší a bezpečnější. Pasivka mi s ním procla za celý večer jen u butchera, kde jsem zalamil, viděl že poběží a říkám si, že se mi vyhne, když stojím u zdi, ale on je to špekoun a sestřelil mě a pasivka byla tu, pak to bylo super mezi těmi ohni, jeho vyhazovacími noži a přitahovacím hákem, ale ustál jsem to.
S DH jsem dokončil GR, který běžně dávám a vyšší jsem si nechal na jiné dny, protože dorazili kluci z party...

Chodili jsme T6 rifty na shardy, ale kadala byla nějaká lakomá včera. Tisíc shardů a ani lege, jen pár modrejch, jinak samý žlutý. Už mi z těch žlutých kraft matrošů přetejká bedna :) Pak jsme se na rifty vyprdli a že budem lovit gobliny. Normálně když dělám bounty, tak potkám tak deset goblinů a včera jsem prošel celý první akt a potkal jednoho a nečekaně port neotevřel, ale to nevadí, zahráli jsme, však oni otevřou příště...

Také jsme na TSku domluvili plány na víkend, budou nějaký ubeři, takže dneska musím nafarmit nějaké ty klíče. Také znovu zkusíme ten conquest, videa mám nakoukané, tak to snad vyjde a také chceme pokořit další patro GR...plánů je moc, uvidíme jak to bude s časem, zítra si přivezu malou domů konečně :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 09.10.2014, 07:50 hod.

Super :-)
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od mdmT » 09.10.2014, 10:35 hod.

... Shadou, ale pokud jde o mě, tak já pochopil všechno co jsi napsal a dokonce s Tebou ve většině souhlasím ... protože ono pravdu jste měli s Kubou včera oba, jen každej tu svoji :-) ... a to nemyslím zle, spíš je to jen o nějakým nastavení co od toho člověk chce, co ho baví a co si v tom kdo najde ... já třeba za sebe můžu říct, že když se neslezeme aspoň 3, aby jsme mohli jít vysoký GR, tak to vypínám a jdu hrát fifu, protože mě to prostě nebaví ... ale to je můj problém , ne problém hry ... nicméně jsem předvědčenej že má smysl dát šanci vysokejm GR, protože je to zábava a je to zase HC diablo ... ani nepamatuju rift ( myšleno když jdeme ty vysoký ) kterej by jsme prošli bez procnutí aspoň jednoho člověka v partě ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 10:39 hod.

Já ted chci vyhrotit sólo dh v gr, zatím mám tuším 32, ale tam už začíná zábava.:-D
Unity neunity dostavas na pr*el už tak jako tak a bude hůř.
Me na gr nebaví, ze mas drop az na konci.:-(
Kolikrát to tepeme 30+ a na konci jedna hvězda, nebo nic?
To me dost odrazuje.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 09.10.2014, 10:43 hod.

to mdmT: jéé ty hraješ fifu? Asi to je zatím 2014ka vid? Nebo už máš tu novou? Já tu 2015 sháním všude možně a všude jsou jen fake odkazy :( Nebo to hraješ na konzoli? Kdyby náááhodou na PC, tak kdyby to šlo nějak někam uložit, že bych si to postahoval, bylo by to super. 2014ka už mě moc neba, prošel sem oba režimy a dosáhl tam všeho co šlo...ale pořád se tam vracím no...ale kdyby byla už ta patnáctka, tak by to bylo super :)

to Kuki: jj ty brutální dropy slibovaný od blizzu, který ti naplní bágl nějak nedorazily :D Pěkně to slibovali, když lidi lákali na GR a utek skutek...ale tak drop je drop, mě spíš odrazují ty mapy bez mobů a nebo bludiště a vracečky přes prázdný mapy...a voe už si konečně oprav ten podpis!! Máš tam profil zde a ERROR :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“