U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 08:24 hod.

Máslo, díky. Chápu tedy dobře, že kostičku (Ramalandi's Gift) nějak aplikuji přímo na item a udělá se díra. A je po kostičce a když chci další díru, musím najít další kostičku. Je možné použít tři kostičky na item a udělat tři díry?

Vztah Bounties ke klíčům do Riftů znám. I chápu, že mohu jet Bounties na normal, abych je stihnul za co nejkratší čas. Ale já chci, aby mi také padaly co nejlepší věci, takže se snažím hrát na co nejvyšší obtížnost, kterou jsem schopen ustát, což je T1. Je to i zábavnější. I v Horadric Cache chci mít co nejlepší věci, takže ji raději oželím, než ji získat na Normal. Že v Riftech padají klíče do Greater Riftů jsem nevěděl, ani jsem si v báglu žádného takového klíče nevšiml, zatím jsem udělal Rifty dva, klíče v nich padají pokaždé?

O legendárních kamenech jsem četl, že padají v GR je pro mne také novinka.

Build tedy upravím podle Tvého návrhu a vyzkouším. Jednou už jsem Plague of Toads - Rain of Toads používal ku mražení, ale dmg veskrze žádná, FA jsem tehdy neměl. A tak nějak jsem nesvůj, když za mnou běží nějakej zmetek a já ho nemůžu něčím usmažit na ránu dvě :)

Díky Ti, těším se zase do hry, což bude až ve čtvrtek. Poladím build a snad už konečně najdu variantu, která mi bude úplně vyhovovat. Jdu studovat informace o FA kontra pasivkových fetiších, už jsem to někde zahlédl.
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 09.10.2014, 12:16 hod., celkem upraveno 2 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 08:50 hod.

Kostička funguje jen na zbraň a na zbraňi můžeš mít pouze jen jednu díru takže díru tam buď dostaneš rollováním ale připravuješ se o stat a nebo kostičkou. Vždy se vyplatí víc než cokoliv mít díru ve zbrani a zelený šutr bez díry jsi jako bez dmg :D takže naroluješ dírů a až bude třeba kostička tak tu díru zas přeroluješ na třeba 10% dmg a kostičkou si tam díru doděláš.

Ohledně Bounties chápu jak to myslíš ale nikdy nebudeš mít tolik legendárek z Bounties jako z Nephalem Riftu a to z důvodů že z Nephalem Riftu máš větší šanci na legendárku + dostaneš 3x tolik Blood Shards. (proto většina lidí jen farmí klíče co nejrychleji aby mohli běhat rifty cca za 1 hod se v pohodě dá udělat 100 klíčů :D )
Ohledně klíčů do Greater Riftů tak je tam nějaká šance že ti padnou ( T6 100%) tím pádem na T1 ti nepadnou pokaždé.


Jinak zde máš legendárky které ti mohou padnou z Casche:
http://www.diablohub.com/database/sorting/bounty-bags

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 09:09 hod.

Ahá, kostička jen do zbraně. Tam už socket mám a v něm zelenej kámen. Ovšem Boon of the Hoarder může přijít jen do prstenu nebo amuletu, takže to můj problém vlastně neřeší. Holt si počkám na děravý šperk :)

Takže se vyplatí proběhnout kvůli klíčům Bounties na co nejnižší obtížnost (když mám málo času) a potom si raději dát na vyšší obtížnost Nephalem Rift. A výsledný loot bude lepší než z Horadric Cache. Jak co se týče legendárek, tak Blood Shards.

Já to vlastně celou dobu hraju úplně blbě :)

A jak se liší Nephalem Rift od Greater Riftu? Když dáme spolu se Soptíkem obyčejnej Rift tak tak, potom asi ten GR nemá ani cenu zkoušet, předpokládám :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 09:30 hod.

Ahá, kostička jen do zbraně. Tam už socket mám a v něm zelenej kámen. Ovšem Boon of the Hoarder může přijít jen do prstenu nebo amuletu, takže to můj problém vlastně neřeší. Holt si počkám na děravý šperk :)
Tak díry do šperků, armoru můžeš dělat, ale musíš rolovat u mystic kde za to platíš jak goldy tak matrošem.

Takže se vyplatí proběhnout kvůli klíčům Bounties na co nejnižší obtížnost (když mám málo času) a potom si raději dát na vyšší obtížnost Nephalem Rift. A výsledný loot bude lepší než z Horadric Cache. Jak co se týče legendárek, tak Blood Shards.
Vyplatí se to běhat co nejrychleji, když nepotřebuješ ten prsten z ACT1 (asi jediný item z Casche co za to stojí kvůli tomu bonusu) který se vlastně na PET WD moc nepoužívá.
Nejlepší je způsob si pozvat na Publicku 4 hráče a každý udělá jednu Bounties tím pádem máš tak do 5 min casche = 2-3(4) klíče (casche dává 2 klíče)

Ano jak píšeš do Nephalem Riftu si dáš obtížnost vyšší u tebe bych nechal T1 a třeba na T2 bych šel až budeš běhat T1 rychleji. Prostě zvol obtížnost tak aby čas, který strávíš v Nephalem Riftu byl nějakým způsobem efektivní a nemusel jsi tam být hodinu.

Co se týče legendárek tak určitě a Blood Shards také.

Ohledně Greater Riftu- když ti padne klíč tak ho pak použiješ jako klíč do Nephalem Riftu ono tě to portne do Trialu kde se objevují vlny nepřátel které zabíjíš rozhoduje tam rychlost a kolik vln dokážeš dát. Ono ti to pak nalosuje obtížnost a dá ti to klíč z tou obtížností.
Tobě ale na začátku doporučuji otevřít trial a hned se portnout do města dostaneš klíč na 1 LVL ( když stihneš časově Greater Riftu tak na konci dostaneš drop z bosse a to je gem, a i nějaká ta legenda klidně i 5 jich může padnout.) Pak je na tobě jestli si vybereš vylepšení gemu nebo rift klíče osobně bych doporučoval vylepšovat klíč a chodit po 1 obtížnosti. Důvod, víc ti toho padne.

Lepší to pochopíš, když koukneš na nějaký video a nebo jestli se nemýlím tak zde na webu byl i o tom článek jak to funguje.
http://www.diablofans.cz/greater-rifts.html

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 09:40 hod.

Děkuju Ti, moc jsi mi pomohl.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.10.2014, 09:41 hod.

Pozn.

Vtip Rain of Toads je v tom, že "tiká" přibližně 1,5x tvůj APS (attacks per second) tzn. pokud tvůj APS je kolem 2,00 (uplně přesně stačí 1.87501-2.00000), tak ti dává 3x šanci na vyvolání fetishe.Např. Bati ti dávají 2x APS, ale žere to děsně manu.

RoT se využívá i kvůli léčení - "Life on hit" - tam je faktor pro přepočítání (nebo byl) 0,5x tzn. APS = 2 - tzn. 3 ticky a tzn. 1,5x LoH

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 09:53 hod.

Jasně, spolupracuje s pasivkou Fetish Sycophants. Do toho se u mě přidá ještě maska Visage of Giyua. Kdybyste mi to ale nenapsali, v životě bych na to sám nepřišel. Kdo ví, kolik takhle očividných věcí nevidím.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 10:46 hod.

tak klíčové pro PET WD je hlava- Mask of Jeram , a ruce -Tasker and Theo (zde je dost malá šance že padnou)

snažit se držet tak 45-50 CC , CD - co nejvíc, pak CDR nebo AT

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 08.10.2014, 11:09 hod.

Mě včera padly dvoje TnT (už šesté), dvoje jsou docela dobré :P
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 11:15 hod.

Dávám si tu dohromady co vím o Pet buildu. Nazval jsem si ho Máslo WD, abych se v tom vyznal. Ve čtvrtek prubnu. A k tomu si sepisuju věci, zřejmě na dost dlouho nedostupné:
Mask of Jeram - peti dávají o 93% větší dmg MÁM
Aughild's Search + Aughild's Power + Aughild's Rule - redukce 15% dmg od elit a přidání 15% dmg do elit MÁM
Frostburn - rukavice zvyšující cold damage. MÁM
Tasker and Theo - +40-50% attack speed petů
The Tall Man's Finger - spojí psi dohromady, zvýší jim HP a dmg
Stone of Jordan - dmg do elit +25-30%
Unity - +12-15% dmg do elit. Utržené dmg jde z 50% do folowera. Musí mít také Unity a talisman nesmrtelnosti.
The Witching Hour - zvýší Critical Hit Damage o 27%
Thing of the Deep - mojo pomáhající skrze pasivku Grave Injustice snížit cooldown
Gogok of Swiftness - gem zvyšující Attack Speed a snižující colldown
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 11.10.2014, 23:53 hod., celkem upraveno 9 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 08.10.2014, 11:30 hod.

U pet buildu zadnou manu nepotrebujes tim padem ani reapery.. Idealni je mit aughild bracery, ramena a rorg nebo i aughild armor
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 12:20 hod.

Coyd má pravdu nic na manu nepotřebuješ takže ani v paragonech ji nedávej.
Jinak jako další ring se používá Stone of Jordan nebo Unity
Jako první bych u Kadali nakupoval tu helmu je tam největší šance na drop.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 12:37 hod.

Koukám na ty Aughild's Ultimatum a Aughild's Reign - co je na nich tak zvláštního? Ten set redukuje poškození o pouhá 2%... RoRG mám, recepty také, ale nevím, k čemu by mi to bylo. Konec konců i Aughild's Dominion.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.10.2014, 12:44 hod.

Ten set při dvou věcech redukuje 7pct. z melee a ranged útoků, při třech 15pct. redukce dmg od elitek a naopak přidává 15pct. tobě dmg do elitek.
Tak proto ;)
To v odkazu jsou údaje v základu při levelu věcí 42 ... level 70 jsou to co píšu výše
Naposledy upravil(a) WulFgaR77 dne 08.10.2014, 12:47 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 12:46 hod.

Tak buď jsem blbej já nebo battle.net. Koukal jsem na staty u těch věcí a nic takového nevidím, viz odkazy výš. Vidím při setu jen redukci o 2%. A už vůbec ne dmg do elit...
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 08.10.2014, 12:52 hod., celkem upraveno 2 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.10.2014, 12:49 hod.

ještě jednou ... i věci mají různé staty podle levelů
Koukni třeba na Másla nebo na moji postavu ...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 12:52 hod.

Aha, jasný. Já myslel, že ty setové vlastnosti jsou stejné. Chápu. Díky, upravím si ten seznam hadrů :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 12:54 hod.


Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 13:09 hod.

Jasně, blbej jsem já. Vyhledal jsem na webu jinou věc, taky Aughildovu :)
Seznam jsem si upravil. Jestli se nepletu, tak na ten set plány mám, to se kurňa zase těším :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 13:24 hod.

Ještě k Unity. All damage taken is split between wearers of this item znamená co? Že když budu mít prsten já i další spoluhráč, tak když dostanu 100 dmg, tak vlastně jen 50 já a 50 on?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“