U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 08:00 hod.

Díky, Máslo. Z práce taky nikam nemůžu, podívám se na ten build doma. Zatím nemám žádné kloudné hadry, takže je to stejně všechno takové polovičaté.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 08:18 hod.

Myslím, že jsem to už zkoušel, ten build je s ledními medvědy, že? Nevím, možná ho nechápu dost dobře, ale přijde mi vhodný k tomu, že vypustím medvědy stoje při tom v chumlu nepřátel, protože medvědi běží ode mne všemi směry. Tak jsem Zombie Charger – Lumbering Cold nahradil právě Spirit Barrage – Well of Souls. I poškození je výrazně vyšší. Jestli jsem tedy něco nepřehlédl.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 07.10.2014, 08:32 hod.

Spirit barage v tomhle buildu funguje jako mana generator.. Proste jich par vypustis at se ti nastackuje mana regen diky rush of essence a pak muzes dat vice medvedu jako hlavni dps skill.. Ale spis bych asi sel smerem klasickych poisn medvedu jelikoz stat uprostred mobu je jaksi z hlediska vydrze u vyssich obtiznosti nerealne
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 07.10.2014, 09:14 hod.

Tak záleží jakým směrem se chce vydat hráč pokud bude chtít chodit T1-T2 (svižně) tak ti bude mu stačit i žlutý gear stačí jen správně sestavit itemy (reroll) a build.


snaž se vždy mít nějak tahle ty staty na itemech:

Head- (Intelligence, Vitality, Socket, CC)
Chest-(Intelligence, Vitality, Socket 3x, All Res nebo armor)
Shoulders- (Intelligence, Vitality, All Res, Life 15%)
Bracers- (Skills deal 20% more damage, Intelligence, Vitality, CC)
Gloves- (Intelligence, AS, CC, CD)
Belt- (Intelligence, Vitality, All Res, Life %)
Boots- (Intelligence, Vitality, All Res, Movement speed)
Pants- (Intelligence, Vitality, Socket 2x, All Res nebo armor)
Amulets- (Intelligence, CC, CD, AS nebo socket, skills deal 20% more damage)
Rings- (Intelligence, CC, CD, AS nebo socket, skills deal 20% more damage)
Weapon-(% Damege, Intelligence, Socket)
Off-Hand- (Intelligence, CC, Vitality, % Life)

a co se týče buildu tak třeba tenhle:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WVT!bcbbZc

ty dmg moc dávat nebudeš ale tví fetish které vyvoláš z pasivního skillu a pokud budeš používat azurewrath tak Plague of Toads by mělo freezovat nepřátele.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 09:30 hod.

Díky, každý návod beru. S tímhle mám trochu problém, protože tomu nerozumím. Na začátku jsem vybíral hadry podle zelené. Tři zelené = beru. Dvě zelené = beru, pokud jedna z nich jde do zdraví. Časem jsem ale zjistil, že někdy je výhodnější nasadit item celej červenej. Bohužel nemám moc zkušenosti, nedovedu zatím posoudit, co pro mne bude lepší. Jestli sestavit nějaký laciný set, třeba Cainův, nebo si nechat to, co mám. Budu se snažit hledat věci podle toho předpisu od Tebe.
A jak s PLVL? Plním to takhle:
CORE: Int
OFFENSE: CC (příp. CD)
DEFENSE: Res All
UTILITY: Area dmg
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 07.10.2014, 09:49 hod.

co se týče paragonů, tak jak uvádíš:

core: Int
Offense: CC- ale jen poduk máš tak pod 45% pak už se vyplatí CD
Defense: Life, Res All ale to záleží, co ti bude chybět
Utility: určitě jako první - life on hit

co se týče Cain setu tak já bych třeba udělal boty, kalhoty - abys měl attack speed

Pak je dobrý pokud máš už recept na Aughild's set tak udělat - brnění, ramena, Bracer

možná zkus kouknout sem rozepisoval jsem tam nejpoužívanější buildy na WD :
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 08&t=10939

Ale spíš zkoušej a uvidíš to je na tom to nejhezčí, pokud ti teda nejde o to hrát efektivně.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 10:01 hod.

Jasně, vím. Stačí mi naťuknout, abych trochu prozřel a začnu chápat sám a víc. Děkuju. Na Ty buildy se podívám, jestli jsem to ještě nečetl :) Hm, nečetl, bezva :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 10:09 hod.

Moc pěkné, děkuju za odkaz, v těch návodech na Witch doctor 2.1 se budu rochnit dny :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 07.10.2014, 11:24 hod.

Jinak pro dva nejrozsirenejsi/nejefektivnejsi buildy jsou tu v sekci "Witch Doctor samostatna temata" a sice "Pejskari" a "Jade WD" to kdybys uz nemel co studovat ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 11:47 hod.

To už jsem pročetl. Zvířátka jsem zkoušel, čtyřpsa a gargáče s pasivkou Midnight Feast. To bylo fajn, neměl jsem problémy (na to, že jsem začátečnický ucho) ani na T1. Ale chtěl jsem zkusit něco dalšího bez zviřátek, fetišáci jsou mi vůbec nesympatičtí :) Nevylučuji, že se k psům a bramboře vrátím.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: U Andulajzny

Příspěvek od coyd » 07.10.2014, 11:52 hod.

Fetisaci delaji prave nejvetsi dmg z tech vsech petu :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 11:53 hod.

Himbajs :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 07.10.2014, 13:27 hod.

Mno ...
Je to prostě otázka, jestli se chceš vydat nějakým "cookie cutter" buildem jako jsou JadeWD nebo PetWD, nebo jít něco alternativního. Já osobně bych myšlenku "mrazícího" buildu uplně nezatracoval (asi tuším ze kterého si vycházel), ale chtělo by ho updatovat na dnešní dobu. Chce to ale trochu popřemýšlet. A pochopit alespoň základní mechaniky hry.

A teď budeme spekulovat ;)
Základní myšlenka by byla: Azurewrath, pásek s freeze on hit (snad se to tam dá pořád nalosovat) vysoký attack speed, redukci cooldown a cold skilly
Čistě teoreticky přelosovat Azurewrath na lightning dmg a kombinovat s prstenem http://us.battle.net/d3/en/item/wyrdward esli by to fungovalo ?
+ všechno co lze sehnat na slow/immobilize
atd. atd. atd.

Jestli z toho vyleze něco smysluplnýho, Bůh ví ;) Třeba jo ... Enjoy

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Lemurman » 07.10.2014, 13:31 hod.

k Wyrdwardu by bylo lepší TF než Azurewrath
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 13:36 hod.

No a už zase čumím jako outloň :)
Koukám na nějaký prtscr toho prstenu a vůbec nechápu, jak se pojí s Azurewrathem? A ještě k tomu s lightningem?
http://cdn.somepage.com/diablo/news/201 ... gear20.jpg
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 07.10.2014, 13:48 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 07.10.2014, 13:45 hod.

ohledně toho ringu je lepší Thunderfury.

je myšlen tento http://us.battle.net/d3/en/item/wyrdward a z Azurewrathem nebude fungovat

Jinak co se tíče WD tak jak uvedl coyd fetisaci dělají pořádnou škodu pokud bys nechtěl používat fetish tak je tu Jade build a nebo pak nějaký alternativní DOT build.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hulkxxxl » 07.10.2014, 13:48 hod.

koukáš na blbej screen to je asi z ptr dneska ten ring dělá šanci na stun za lightning damage

http://us.battle.net/d3/en/item/wyrdward

PS: podle mě jsou nazačátek FS úplně to nejlehčí co se dá hrát i se žlutým gearem
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 07.10.2014, 13:49 hod.

Aha, nedostanu se odtud na battle.net a nevěděl jsem, že se ty itemy stejného názvu liší až tak moc. Dík.
Víte, ani tak neřeším, co to bude a jak se to jmenuje :) Jestli Jade nebo Zuni nebo co. Tak nějak si pátrám po nastavení, které se mi bude dobře hrát. Převážně sólo, občas ve dvou až třech. Vaše rady mi dost pomáhají pochopit ty zmiňované "základní mechaniky hry".
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.10.2014, 06:48 hod.

Včera jsem si utrhl hodinku a půl hraní. Není to jednoduché, sednout si ke kompu tak jako kdysi. Shadou, kterému se právě narodila dcera, brzy pozná, zač je tohohle mrňavého fetiše loket :) Začne to dropováním obsahu plen v noci, tak po dvou hodinách. Pokračovat může soustavným craftěním správné verze mlíka do správné lahvičky. Případně reroll. No a občas healing. Jeden by nevěřil, jaký problém je vymámit z Kadaly ten správný dudlík! Jak není ten jediný správný, fetiš vydává ukrutný zvuk!

Hned v úvodu, dřív než jsem se nadál, vlezl jsem do Vaultu. Podruhé za dva dny. A těsně před tím jsem si změnil obtížnost na T1. Zaradoval jsem se, zlatky se hodí vždycky. Navíc jsem byl zvědavý na legendárky. Minule mě potěšil gem Boon of the Hoarder a Azurewrath, co to bude asi teď? Předně musím říct, že jsem si před vstupem do Vaultu změnil i build, nasadil jsem všechnu verbež, co jí jen může Witch Doctor vyvolat. Pět psů, Gargáče a i ty nesympatické fetiše, chtěl jsem je vyzkoušet. Bohužel tak, jak to mám nastavené teď, mi stále chybí mana. Dost problém, musím to nějak vyřešit. Fetišové jsou vcelku milí, asi si je nechám, bohužel nevydrží moc dlouho a mají dlouhej cooldown. A pasivkové za dvě zabité elity se mi podařilo vyvolat jen jednou.

Možná vám přijde, že tu objevuju Ameriku, ale ono je to svým způsobem zábavné, to ladění. Zřejmě dělám chyby, které nevidím a které jsou pro vás očividné. Ono si to sedne. Takže jsem vlezl do Vaultu, udělal čáry máry, mana v řiti, naštěstí se peti o všechno postarali, posbíral jsem kolem 26 mega a Lakotu jsem ubil na T1 s celým svým cirkusem rychleji než posledně na Master. Ale vypadlo z ní prd. Nebo prd, Legendary Shoulders Homing Pads a Legendary Voodoo Mask Visage of Giyua, které jsem nasadil.

Zbytek času jsem prošel dvě bounties v Act I a řeknu vám, když jich nedám všech pět a nedostanu od Tyraela krabičku, mám takovej divnej pocit, asi jako při coitus interruptus. Za tu trochu času, co na hraní mám, víc nestihnu. Leda bych nehrál sólo, ale Soptík se Silnorukou taky není online pořád. PLVL jsem zvedl o dva na třicet.

Ještě jsem zaběhl za Myriam, jestli by mi neudělala díru do amuletu, abych mohl vyzkoušet ten Boon of the Hoarder. A prej že neudělala. Myslel jsem si, že dělám něco blbě, ale dnes jsem tady na fóru našel několik zmínek o nějaké kostce, giftu na socket. Takže musím najít recept, aby se naučila děrovat?

A dotaz k buildu. Máslo mi poslal odkaz na fetišovej build. Koukám, v čem se oproti mému liší a hned vidím žáby jako primary. Plague of Toads - Rain of Toads. Někde se tu i zmínilo, že tyhle žáby jsou dobré na vyvolávání fetišů. Proč? Prima je, že nic nestojej, pořešilo by to můj problém s manou. Ale damage? Dál je v Máslově buildu Big Bad Voodoo. Prima věc, ale ten cooldown, stejně jako u FA moc dlouhej. Jak se tohle řeší?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 08.10.2014, 08:04 hod.

kde bych začal tak začnu tím jak dostat někam díru například do amuletu a k čemu slouží kostička gift.

Takže Myriam je někdy pěkná potvora a díru nebo jiný stat ti tak rychle nikdy nedá nikdy se ceny rollu vyšplhají až do 2 000 000,- ale to už se vyplatí tak vysoko jen pokud máš item který je supr čupr.
Teď se dostaneme ke kostičce ta ti padne z kterékoliv potvory kdekoliv, ale není tam zas tak velká šance že ti padne. Kostička slouží aby ti dala díru do zbraně a ty jsi jí tam nemusel u Myriam rollovat takže ušetříš jeden stat na zbrani.

Z toho vyplývá že není žádný recept na děrování vše je jen o štěstí.

Co se týče bounties tak ty se převážně farmí kvůli klíčům do Nephalem Riftu a nebo kvůli legendárkám (nejvíce se vyplatí ACT1 kvůli prstenu).
Je tu pár způsobů jak se efektivně farmí Horadric Cache. Někteří hráči si zapnou obtížnost normál (tak aby se nezdržovali) a běhají bounties na split (běží nic nezabíjejí teda jen co je potřeba a co nejrychleji se snaží splnit bounties). Další možnost je že si najdeš komunitu (lze se do nějaké přidat ve hře) přímo na farmu bounties. Poslední možnost je že si zapneš obtížnost, kterou chceš a otevřeš hru jako Public game a tam zvolíš bounties. Poté se k tobě připojí jiní hráči.
Ještě co se týče bounties tak platí pravidlo čím větší obtížnost tak je větší šance že ti padne z Horadric Cache legendárka (T6 100%).
Každý ACT má určité druhy legendárek které padají z Cache.

Asi ještě radši uvedu, k čemu jsou ty klíče z bounties.
Klíč z bounties otevírá Nephalem Rift. v Nephalem Riftu zas padá klíč do Greater Rift.

Jinak jak píšeš o Boon of the Hoarder tak to je jeden z mála legendárních gemů které padají dohromady je jich 14 a padají v Greater Rift.


Teď se vrhneme na dotaz k buildu.
Začneme tím proč Plague of Toads - Rain of Toads = u tohoto skillu a této runy je největší šance na vyvolání pomocníků z pasivního skillu: Fetish Sycophants. Ptáš se, proč no nejsem si na 100% jistý ale nejspíš tato runa má vysoký attack speed a tím pádem i největší šanci na vyvolání pomocníků.

Pak se používá i runa Plague of Toads - Addling Toads ale to jen když ti padne Rhenho Flayer. ( žabky jsou naváděny samy na nepřítele).

Co se Týče skillů Fetish Army a Big Bad Voodoo tak někteří hráči místo Fetish Army dávají Gargantuan - Wrathful Protector.
Ohledně toho cooldown tak proto jsem ti dal do buildu pasivku Tribal Rites ale většinou se moc nepoužívá a spíš se používá Midnight Feast.

My hráči co jsem měli veliké štěstí tak nám padla zbraň Starmetal Kukri které cooldown u těchto dvou skillů vyřešila a totem i fetish army máme každých 10 sec. Ale je tu jen 1.5% šance že ti padne a já se jí dočkal po 800 hodinách na WD a každý den se modlím, abych s ní neumřel na HC :D

Ještě co píšeš ohledně many a dmg. Manu s Plague of Toads není potřeba řešit. A damage u tohoto buildu řeší fetišáci ty jsi tam vlastně od toho abys je vyvolal a oni se o vše postarají :D

Ono je tu pár legendárek co fetišům zvedne Attack speed a damage + je tu gem co po vylepšení dá o 25 větší odolnost fetišům.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“