KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.10.2014, 15:00 hod.

Když lepší tyčku, tak rovnou raději Letícího Draka, ne? >:D
Ale super,..DEX Unity právě zazvonil :green: - a jde se testnout T6 :love: (já mám prostě pořád co dělat :D )

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 05.10.2014, 15:25 hod.

Letícího Draka? Na co? Monk ji stejně jen nosí na zádech a mlátí to pěkně rukama :green:
jinak gratz k Unity :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 06.10.2014, 08:04 hod.

Nad tou tyčkou sem taky přemejšlel stejně jako nad spustou dalšího....mám třeba nonstop zvonek a kamkoli ale bohužel jeden minion ze sunwuka dá větší ránu...kua zlatá vanilla začínám bejt nějakej vyhořelej :shock:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 09:42 hod.

No, tak to já teda zlatá Vanilla neříkám!
Teď je to fajn. Mám před sebou hromadu práce na doplňkovejch postavách (EDIT: ta mončí krysa mi jde vylepšit zdaleka nejpomaleji :roll:)
a to hlavní barb stále není hotovej. Už se na něj zase těším. Sunwu mi špatně padá. Dneska se na něj zaměřím u Kadaly. Víc pro to udělat nemůžu.

Perma se chystám na Epiphany. Chtěl bych to kombinovat se stahovákem, kterej umí udělat solidní plošný rány. (se mi zdálo :green: ) Ale nejdřív set a Draka tyčku. Nemám dost matroše na věčný přetáčení věcí, tak musím rozmejšlet o investicích..

Vyhořelej? Proč?..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 12:11 hod.

Moje první,....ale proč zrovna za Monka s DEX :cry: :cry: ...proooč :( :ble: :D
Obrázek

Teď teda babo raď, jak s ní naložit...výhledově ji na Monka nechci a zase je škoda jen přetočit DEX na STR, (popř. INT) protože pak bude slabá :-|
EDIT: no ty vole! To je teda síla. Naprosto průměrná Furnacka úplně smazává suprovýho Scourge :shock: - tohle prostě chci i pro barba :!: :evil:

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Tokugawa » 06.10.2014, 12:24 hod.

Darovat/Vyměnit :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 12:25 hod.

Není s kým, přece :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 06.10.2014, 17:07 hod.

Čeče nevim Drsmiči prostě nebaví už sem toho vyzkoušel mrak....btw furnance na monka good co tempestík bude to nakládat řádně tipuju(nemužu posoudit funance sem nedropl :/)a na ephiany nonstop to chce 75% cdr což nejni jen tak :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 18:12 hod.

No, Tempest s 500% dmg (holy) mi pořád přijde nejlepší volba do plochy i do single. (do single bohužel) Žádnej generator mi nepřijde lepší jak TR, což je fakt bída. S tou Furnace už to padá fakt slušně. Hlavně, když používám napalmovou pracku :green: ..to mi občas stačí rozdat po slaších mobkách a minionech a pak vyletí všechno jedním prdem do povětří :love: - ale opět, do single na prd..

Taky už jsem vyzkoušel hromadu věcí, ale víš jak, Solo je to všechno na dýl, takže já problém se zábavou fakt nemám. Pořád potřebuju kupu věcí..Díky Kadale to má všechno větší smysl to plahočení za konkrétníma věcma, dokonce mě teď fest začíná brát i Grál :shock: protože jak teď doháním všechny nebarby, tak se mi parádně Grál plní. Začínám mít chuť ty Sety schrastit všechny 8-)

75% CDR? Tolik? Já to nijak blíž zatím neměl čas zkoumat, ale měl jsem hrubou představu, že passivka, Paragon a dvojitej Gem v hlavě by to mohl +/- pokrejt. No tak 75% dlabu, to bych byl úplně bez DPS, vymyslím něco jinýho 8-)

EDITOVÁNO: dotaz vyřešen, smazán
EDIT: padl mi Dragon - testnul jsem, pro TR Monka se nehodí, Furnace je mnohem vhodnější..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 06.10.2014, 19:40 hod.

CG k The Furnace, shodou okolností mi nedávno taky padla první, ale roll byl nanic. Ale otázka zda by to vůbec bylo lepší než ten můj slavnej Scourge.

Jinak jsem dovylepšil dva Gemy co jsem chtěl a jeden jsem dal pryč, takže mám jen dva - na DMG a Toxickej. Padl mi totiž pěknej BT Amul s +20% holy a pomáhá to celkem slušně - T4 je teď hukot. Pokud otevřu trhlu s Harringtonem, tak elitky jsou dole za 1-5s :).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 20:10 hod.

Jojo, T4 už musí lítat, jak jseš vybavenej :) (ten Amulet je moc pěknej)...a tam už to i pěkně padá.. :)
No, ty 2h jdou jakš takš upravit vždycky. Chce to ale Gift a pak přetočit dmg, nebo přidat +% dmg, podle toho, co je třeba. Pak se dá použít téměř cokoliv. Právě teď bych fest potřeboval ten Gift no..

Já jel se třema Gemama zkušebně, ale srazilo mi to základní hodnoty tak, že to bylo pořád takový stejný. Optimální mi taky přijdou zkombinovat dva.

PS: ve 2.1 (možná už v RoS, do 2.1 jsem ho skoro nehrál) je Monk tvrdej jak skála :!: :shock: Jedu teda s Unity, ale dokonce jsem přehodil Auru z obraný na útočnou a na T6 můžu stát prakticky v čemkoliv (lépe řečeno přebíhat s TR přes cokoliv - dokonce i sem tam Molten nebo ohnisko Arcane) a v pohodě to ustávám. To je od Vanillky obrovská změna.
Dokonce jak je to špatný se Single target, tak na sebe nahoním nejlíp dva tři packy a pak to rubu naráz :green: = nejlepší využití napalm pracky a TR :twisted:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 07.10.2014, 08:44 hod.

No ta co padla mě byla skoro neupravitelná. Málo DMG, potom chyběla STR nebo VIT i socket. A jako vlastnosti navíc tam snad byla AD a nějaká redukce :shock:.

Ale dneska mi v Riftu z truhly padl první Ramaladni's Gift - udělalo mi to radost, +95K DMG a už jsem pokořil ten 1M DPS v základu ve hře.

Takhle teď vypadá ten mečík, téměř top >:D.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 07.10.2014, 08:49 hod.

Já chci taky Gift :D ....slibuju, že by šel na charitu (Monkovi >:D )
Když se daří, tak se daří. ;) GZ k prvnímu Giftu!

Mě štve ten Monk blbej :D ...hrozně mě láká z něj udělat mašinu, jeho odolnost je neuvěřitelná...o tom se mýmu barbovi po stonásobku věnovanýho času může jen zdát.. :roll: Ale nějak jsem teď závislej na celkem vzácnejch dropech, tak se to vleče a pomalu už mi chybí barbucha..
(a to mám v plánu ješte pofarmit WD - momentálně můj nejhorší pajďulák a asi trochu i Cruse..)


EDIT: HEXÁČE :!: :shock: :love: - kruci, jen je to furt tak na půl :-x - maj dva blbý staty, přetočit můžu jen jeden :( - ale za testík to stojí..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 07.10.2014, 20:36 hod.

Hoši, úplně se bojím to napsat, aby se to nepokazilo, ale dneska jsem zase barbil a asi jsem udělal zásadní průlom s Drsmičem :!: :shock: :love:
Někdy se hold vyplatí změnit char, vypadnout z rutiny a po návratu se na to podívat trochu jinak. To jsem udělal. Týká se to CDR. Asi víte, že jsem se rozhodl stavět skokana založenýho výhradně na EQ bez jinejch útočnejch Skillů.

Prostě jsem sebral první rozumnej Amulet a druhý Unity, přetočil na nich CDR a šel testit. Ztráty ale byly na první pohled obrovský. Přišel jsem o 20% do Fire a velice silnej Gem. Myslel jsem, že to nemůže bejt dobrý rozhodnutí. Bylo ale velmi drahý. Cca stovka Soulů na přetáčení CDR a hromada žlutýho matroše. (peníze nepočítám, mám Gem)

Pak to přišlo. Ty vole, jsem toho plnej, co se dělo. Naprosto nenápadnejch pár procent udělalo strašnej rozdíl :!: Šel jsem z cca 46% CDR na současných 54,39% CDR (8% z Amu a 8% Ring). TOHLE ten Build sakra potřeboval! Nevím o kolik se co zlepšilo, tolik jsem toho nenahrál, ale hratelnost je úplně jinde. Ztracenou DPS mi dohání Berk a Ancienti. Rozhodně nejde o žádný perma, ale už nemusím přemejšlet, kdy dám Berka nebo Ancoše, aby mi v těžký chvíli nechyběli. Valím to na střídačku a skoro pořád jedu, tři skoky, než proběhne animace EQ z lišty a protočím pokřiky, můžu po dvou krocích zase skákat. Navíc furt s Berkem nebo Ancíkama. Hukot mazec! Teď přesně vím, co potřebuju! Furnace, Gift a testnout, jestli vyjde líp Furnace nebo Maximus, na kterejch na 100% chci 10% CDR. Dokonce silně uvažuju o testu jednoruček, kde můžu získat 2x130% CD, 40% Fire a 20%!! CDR :love: - vůbec totiž nejsem limitovanej spotřebou Fury :!: :!:

Se mi začíná zdát, že tohle bude moje stavba barbara snů :twisted: :twisted: :twisted:
(další hlášení až padne Gift nebo Furnace :wave: )

PS: věc, kterou jsem vůbec netušil, jak bude dobrá - mám Stunovací Leap a díky tomu, jak furt hopsám, tak je půlka mapy ve Stunu a je to fest znát na celkový defense :love: Tak zdar a držte mi palce v GR..


DOTAZ: nevíte o někom, kdo jede skokana nad 55% CDR?..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 07.10.2014, 21:07 hod.

Pěkné, já už taky uvažoval co rozjedu s Barbem, ale asi to vidím jenom na IK Set, ostatní dám něco jiného, EQ mě moc nebavilo, ale uvidíme. V RoS jsem ho ještě nezkoušel.

Jinak mi dnes padnul slušný String of Ears - bude do GR další pomůcka na zvýšení survivability. A už jen poslední brnko z nového setu do grálu a mám pro Cruse vše a jde se konečně na Barba, změnu to už pomalu chce.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 08.10.2014, 13:14 hod.

gratz DrSmo, jakej s tím teď dáváš GR?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.10.2014, 16:27 hod.

Xentere, jeď něco jinýho, ať se přiučím, barba mám moc prolezlýho :green: ...ikdyž je fakt, že to na HC vezmeš nejspíš za jinej konec :wave:
Lemure, ještě žádnej, berzdí mě trochu práce. Na GR to chce víc času, vidím to na test v pátek, to mám volno :twisted:

Teď mám do pátku dva večery na ten Gift a Furnace :D

EDIT: mi to nedalo. Hned za první pokus bez rozcvičky klíč do GR31 :wave:
To asi není až tak zvláštní, ale během toho 3 x Berk a 4 x Antíci :lol: :shock: :love:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 08.10.2014, 16:55 hod.

pěkný, kolik si dával předtím?
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 08.10.2014, 17:02 hod.

DrSma: Projedu to postupně vše, jinak se toho grálu nedočkám :).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.10.2014, 17:08 hod.

Xenter: Jasný, to byla srandička :)

Tak jsem malinko zklamanej, protože mi GR31 utekl o pár vteřin :OXO :D (ale zase mám z toho první prsten na R30 8-) )
Na první pokus, jedno patro prázdný a jedno patro s Andělama rozhodně dobrý! Super. Tohle bych neměl nejmenší šanci před úpravou ustát. Chybí mi trochu DPS. Ale s malinečko lepším rollem GR musí 31 padnout. Změny jsou znát, rozhodně posun o jeden GR :love: ...to vše díky pár procentům CDR - neuveritělné

EDIT: Lemure, předtím jsem s odřenejma ušima dal 30. Ono se to nezdá, ale když jseš kolem svého maxima, tak je každej jeden stupeň GR dost skok..

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“