HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 04.10.2014, 09:47 hod.

neděle v 18 jsem rdy ... nafarmim si kliče ... ať má každý aspoň 4 masiny :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.10.2014, 19:55 hod.

Já hlásím, že nemohu, toho času budu s panem Barbierem di Siviglia
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 04.10.2014, 22:14 hod.

díky hoši za super hru, dneska sem dal asi 30 paragonů 8-) fakt sem s tím pohnul
KryOn: ještě jednou díky za ten super amulet :love: to mě boostlo neskutečně
x: gratz k 200 plvl :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 06.10.2014, 08:34 hod.

NZ Lemure, kdoví kdy bych ho použil... Jinka co včera, byli jste nakonec ty ubery?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 06.10.2014, 09:40 hod.

Kucí,
páč mám v solo T3 sevřenou p***l jako sviň a BT set apod. nepadá, měl bych další noob otázku. Nevíte jestli štít blokuje nějaký ty nový bordely, co hážou mobové na zem ? Pár těch starejch to dřív blokovalo. Jinak mě už nenapadá jak to jinak ustát >:o

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 06.10.2014, 10:11 hod.

Ubeři nakonec nic ... já byl hotový po vinobraní, takže jsem ani moc nehrál ...

Jinak Wulfe ustojíš to tak, že v tom stát nebudeš :D
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 06.10.2014, 10:20 hod.

Stačí, že jsem porážel ubera celej víkend ! Byl to boj dlouhý a příjemný :P
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 10:22 hod.

Wulfe, nechtěl jsem exhibovat radou, na kterou ses neptal, ale já bych dal T1-2 bez rizika textilového průsaku a chvíli pofarmil. BT je plevel, co padá pořád, nemůže to trvat dlouho.. ;)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 06.10.2014, 10:31 hod.

Já jsem s tímhle Wulfe http://eu.battle.net/d3/en/profile/KryO ... o/45924766 tuším běhal T5 relativně v klidu. Hlavní základ jako TaT a Jeram máš - to je nejdůležitější. Zkusil bych se podívat po tom moju u kadali být tebou - to bylo fajn taky - 30% jsem dostával míň. Teď je hodně už ale hodně jinýho po patchi, tak nevim, podíval bych se na začátku ve vláknu tady v klanu, kdo jede za WD - myslim, že peťáky brouší Pureenergy?

Taky je prej nějakej cup na physical dmg - že když už máš helmu, nemusíš tolik stakovat něco jinýho - to mi myslim říkal detox...

EDIT: byl to Rencool http://eu.battle.net/d3/en/profile/Renc ... o/47321334 a základ je opravdu nestát v tom a nechat to udolat trpajzlíky, psy a deformovaný obry
Naposledy upravil(a) KryOn dne 06.10.2014, 10:36 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 06.10.2014, 10:36 hod.

KryOn píše:Taky je prej nějakej cup na physical dmg - že když už máš helmu, nemusíš tolik stakovat něco jinýho - to mi myslim říkal detox...
Nene, já to nebyl, já WD vůbec nehraju, takže nemohu vědět ... kdo to z nás hraje dýl je myslím Rencol ... nejsem si teď jistý, bo ten se teď taky neukázal dělší dobu :) ... jinak já jsem odpo zas ve hře a jdu na ty klíče ... neeeduju amulet ...
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 06.10.2014, 10:48 hod.

Detoxa: http://www.youtube.com/watch?v=Kpbm7nnyfYg takovou odpověď jsem čekal, ale nechtěl :green:

Nicméně znáte zedníky, to sem za krevetu .... a ty se daj dělat na spousty způsobů http://www.youtube.com/watch?v=QgnJ8GpsBG8

čili jak říká seržant

Detoxa: Hergot Detoxo, Vy ste snad génius nejdokonalejší odpověď, co sem kdy slyšel. Vy musíte mít IQ snad 160 ! Vy máte na víc, vojíne Detoxo ! :lol:
DrSma: Jakto že ste to složil tak rychle ? Ježiši Kriste, to je náš novej rekord. Nejradši bych vás hned doporučil do důstojnický školy, vojíne DrSmo. Z Vás bude jednou generál ! Rozebrat u kováře a pokračovat. :lol:

Ale vážně ... hrozně mi vobčas nakládaj a do riftů mi cpou furt úzký uličky ... stačí chvilka a mám tam "hnědej" poplach :roll:

EDIT: KryOn mno takováhle výbava je můj vlhkej sen ;) resp. tak nějak bych to chtěl - BT set a hady do ruky

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 06.10.2014, 11:04 hod.

No hlavně že máš TaT, ty já za 300 para teď nepotkal ani jednou, už na ně láteřim, že jsem s tim otravnej :o). Helmu taky máš, takže teď ty hady - nevim jak padají teď, ale dřív mi kadila docela nadila...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 06.10.2014, 12:10 hod.

Jako drop těhle OP věcí mají snad upravenej na nováčky, nebo nevim .... Buď ti to padne hned anebo za 100 let. Včera právě Vujičič dodělal 70tku na WD a co tomu to dropovalo :shock: , to jsem měl chuť to vypnou (zvlášť když mě 3xRG nedal ani čuchnout). Kakala gembl zkoušim, ale to dřív poskládáš WD sety než aby ti šoupla BT. Vytočit od ní jinou ofhendu než "voči v lahvi" je taky umění.

Ale no tak zkusím slepou uličku se štítem a pak pudu do brečícího vlákna ... jinou cestu jak pokořit T3 nebo GR16 bez hnědejch slipů zatim nevidim :ble:

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 06.10.2014, 16:25 hod.

panové, kdo bude mít dneska večer čas, neeed power lvl, jedno DH a monka bych si přál vylevelit :D ... buh vám to kdo si preje oplati na detech a pak samo vratim :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 06.10.2014, 16:36 hod.

bůh vám to oplatí na dětech? To jako že nám pak budou dělat powerleveling naše děti? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 07.10.2014, 21:48 hod.

Dnes teda účast nic moc tak sme smažil poečko Fru čekám čekám :wave: rozjel sem scion a witchku tak nějak e budu posunovat souběžně
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Rencol
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Rencol » 09.10.2014, 09:44 hod.

Cau koulari - vyrojili se nejaky spekulace ze jsem s diablem seknul. Pravda je takova ze posledni dobou mam celkem zajebanej net, pokazdy kdyz jsem se pokusil lognout tak jsem mel za chvili cervenou latency, provider (fu tmobile!) rika ze u nich je vse v poradku. A tak se HC hrat neda. Jsem odkazenej na veci kde latency nejsou problem, jako heartstone nebo offline hry :/ Az se to napravi tak se zas vratim.
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 09.10.2014, 14:33 hod.

Ok Renco tak nech si pohnú chýbaš :) Inak čo sa týka mňa tak som včera začal farmiť klúče GOAL je 20ks.Dal by niekto v nedeľu večer Uberov?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.10.2014, 17:35 hod.

já sem in 4 mašiny mám něco kdyžtak eče pofarmím k dispozici DH či tankistka TS no problemo budu sám doma (nějaký to loupání salámu taky asi bude v mezičase)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 10.10.2014, 07:59 hod.

Taky mam 4, o víkendu už bych měl bejt ve hře víc... Byl nějakej pařící týden bo co :o)

Rencole NP - banána dáváme až po půl roce bez pozdravu :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“