PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Detoxa » 03.10.2014, 11:57 hod.

Dneska po obědě ...

Ares#21566
bzz#2237

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 03.10.2014, 12:06 hod.

tvl lidi co vás táhne do publicu?? Expy?? Dyt o tom ta hra není...já než jít public, tak radši běhám sám a za čas se lidi z FL připojí...na publiku je spousta šullinů, kteří dělají takové věci, nebo třeba nemají dmg, nebo si běhají jak chtějí a tahají na vás elitky atd....public fuj...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od hulkxxxl » 03.10.2014, 12:07 hod.

RIP, ale jako Ares v partě to už je tak profláknuté PK že to musí každýho snad trknout

jako jít t6 public nato bych se mohl, když není nikdo online jdu raději solo on někdo dojde
Naposledy upravil(a) hulkxxxl dne 03.10.2014, 12:08 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 03.10.2014, 12:25 hod.

RIP, ale Ares je už hodně provařejen. Nejlepší je na public vůbec nelézt a už vůbec ne na banner, když bojují a taktéž vstupovat do riftu. Co vyšel ROS, tak to PK dělají většinou už jen takhle. Z toho se při tom šíleném lagu a hromadě mobů v kombinaci s tím, že to absolutně nečekáš a začneš panikařit prakticky nedá utéct. Když už na ten public mermomocí chceš vlézt, založ si nejprve private game a pak ji otevři pro ostatní. A měj seznam PK pořád u sebe!
Naposledy upravil(a) DEU dne 03.10.2014, 13:34 hod., celkem upraveno 1 x.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 03.10.2014, 13:13 hod.

Není to "náš" Ares, ale je to jiný Ares, dle btagu. Nicméně jsem jej nedohledal, nebo ne jeho PK. To neznamená, že se časem nezadaří. Ten screenshot mi nejde zvětšit. Je to chyba u mě?
edit: tak už jsem si ten screen úspěšně zvětšil. Ale ti kluci tam vidět nejsou, myslím někde na té hromadě mobů...

Detoxa: zkus to nějak popsat, tu situaci.

Jooky: díky, dobrá práce.
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Detoxa » 03.10.2014, 13:51 hod.

Tak já jsem myslel, že v ROS to už nejde či co ... nebyl jsem opartný a na začátku riftu bych to fakt nečekal, jsem poučen ...

Joinul jsem do hry ... na vlajku neskáču, ve městě act II zrovna běžel WD za kovářem, jsem byl nadrženej na hru, tak skočím do riftu přes hlavní vstup ...

Tak mě čekalo viz. to co je na obrázku ... nešlo nic dělat, klesla mi latence - do toho panika a je vymalováno ... semnou tam pak zařval ještě DH ... připojil se další týpek, ale toho jsem stihl varovat ... pak mě ten Ares či co napsal, nice crusarder a byl jsem vykopnutý ...

Napsal jsem to na foru, nevím jak dlouho to tam bude, ale ten ares tam prudí :D

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/12287149048
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od hulkxxxl » 03.10.2014, 14:02 hod.

na forku to smažou a nebo ti dají i banána, je to nahlavu ale tohle se nesmí, na někoho bonzovat že je PK :D blizz nato nějak kašle

jak bylo napsáno ideálně zakládat vlastní hru ať se lidi připojí k tobě, jak jsem psal já bych teda šel raději sólo než lézt na public, tam jsem lezl fakt jen kvůli famení kešek, v dobách rift it forward to byl taky skok do neznáma, tam jsem chodil raději s větším toughness, případně s nějakým obětním beránkem kdyby něco
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 03.10.2014, 14:02 hod.

Jo, to mi asi stačí. RIP a děkuju...

Znovu updatováno.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 03.10.2014, 14:07 hod.

... no vím , že můj názor na toto není dlohodobě oblíbenej, ale nemůžu si pomoct ... PK mi sundalo kdysi před rokem a půl pěknej char( už nevím co to bylo, ale myslím, že monk ), tak jsem se nadechl , odpojil, řekl si "bože já jsem debil" a od té doby mi něco takovýho nehrozí ... tzn. samozřejmě nehájím ty chorý mozky co to dělají, ale idiot jsem byl já, vlezl jsem někam kam jsem lízt neměl a to jestě jako debil na porážku ... od té doby public nehraju, když už bych hrál, tak si public hru otevřu a nic takovýho se mi nemůže stát ... tzn. takto - pokud někomu PK zabilo víc jak jeden char ( čemuž nevěřím ), tak je ten dotyčnej ještě větší ocas než to PK ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 03.10.2014, 14:17 hod.

ještě jsem připsal něco na úvodní stránku a tady to rovněž postnu. Můžete na to nadávat, ale řídím se tím a nemám problém:

Jak na public hry: jelikož PK od ROS zakládají pasti u vchodu do riftu, vždy si přes vlajku prohlédněte gear všech, jež jsou ve hře, do které jste právě vkročili. Přestože ne vždy uvidíte aktuální gear na všech hráčích, je to ta první věc, jež byste měli udělat po vstupu do public hry. Většina PK nejsou dost pečliví, aby pravidelně měnili gear za nonPK (je to zdlouhavé, otravné a je snazší mít druhou nonPK postavu pro normální hraní a tu mít vybavenou standartně na damage, vyjímkou je Mdmtův monk :lol: ). Říkám to ze své dlouhodobé zkušenosti - 90% pk, které jsou uvedené na seznamu níže jsem dohledal v bnet armory a ve svých slotech meli PK postavu. Další věc, kterou byste měli udělat i když vidíte, že gear postav je evidentně v pořádku, je počkat. Chvilku počkejte, je možné, že pokud je to normální hra, tak hráči rift brzy dojedou. Pokud se delší dobu nebude nic dít a všichni budou stále v riftu, napište větu "I will go another rift with you". Pokud jsou to normální lidi, tak vás nekicknou. Pokud tam budete čekat 10 minut, tak leavněte.
Ano, je to možná trochu zdlouhavé, ale odměnou vám může být dobrá parta na hraní a můžete získat nové online přátele i z jiných zemí, než z ČR.
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 03.10.2014, 15:51 hod.

Už Ti to z toho fóra smazali. Každý můžeme udělat chybu, teď už si dáš na ně bacha. Já, když zrovna nemám co dělat, koukám na jejich videa a pozoruji jejich chování. Čas od času sem napostuji další videa. Mně PK sundalo char zatím jen jednou v d2. Byl to druid jménem Kofot a hostilitu mi vyhlásil v dungeonu! Musel používat nějaký hack, protože normálně tohle přece není možné, když jsou ve hře jen dva. Poslal na mě dva vortexy a pápá. Od té doby jsem přes čtyři roky HC nehrál a začal s ním až letos v létě v d3. První co jsem udělal, než jsem vlezl na public, bylo, že jsem otevřel youtube a zadal diablo 3 hc pk. Doporučuji každému, kdo leze na public, aby se na videa co vám vyjedou podíval a zjistil si o PK co nejvíc (videa jsou ideální). Oni často pracují v partě 2-3 lidí. Už jen podezřelé je, když jsou ve hře tři a s elitkou bojuje jen jeden. Další a ještě podezřelejší znamení je, že si mezi sebou v této situaci beze strachu píšou a ještě víc, když v konverzaci jsou smajlíci. Také pomáhá pročíst si, o čem se hráči bavili v diskuzi, než vstoupíš do hry. Nejčastěji hráče uhání hláškami help, goblin here, safe. Jsou výhradně v riftech a jejich taktika je lhaní a klam. Já na public chodím jen výjimečně a to tak, že hru zakládám sám. Ani to ale neni stoprocentní. Může tam přijít vejlupka, co s tebou bude běhat, ale nebude ti pomáhat, nýbrž tahat na tebe mobi. Nehledě na to že nevíš co to je za hráče a jak hraje.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 03.10.2014, 16:51 hod.

Panove diky za aktualni info. O teorii choreho mozku PK jsem tu jiz napsal mnohe, takze pokud bude chtit nekdo PK obhajovat a bude chtit znat muj nazor, necht si najde me prispevky :) Jen zopakuji to ze klicem v boji proti PK je informovanost hracu. Nejvic obeti PK jsou hraci co ani nevedi co to PK je. Pokud hrac vi a zna, pak uz je to ciste na jeho inteligenci, jak se rozhodne cinit :) Jak se rika, komu neni rady, tomu neni pomoci. A proto je i tato diskuze zalozena aby se co nejvice (alespon CZE) hracu dozvedelo "voco gou" :)
Dle videii tech mosnter tam je fakt mraky, je vubec otazkou zda se to da nejakou postavou vycistit...? Pac ty lagy tam jsou neskutecny. Pred vydanim RoS Rifty nebyly takze se to dalo vzdycky nejak obejit a nicit moby postupne (bez lagu).
Bylo tu uvedeno ze i zalozenim publicu se da nabehnout na PK hrace, ze na Tebe ty moby nataha. To je sice pravda, ale zas takova hrozba mi to neprijde v porovnanim s tim kdyz je to na Tebe nachystane.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 03.10.2014, 17:12 hod.

S barbarem, pokud je dobře poladěný, tak se to dá relativně slušně. Tipnul bych si, že i s crusem a monkem, zkrátka s clasama, které mají redukovanou damage "od přírody". Pokud na nich máš 30m toughness, tak i T6 port do přeplněného prostoru mobama přežiješ a pokud budeš mít damage, tak to i vykydlíš raz dva. Co se dá ještě udělat a ještě to pošlu do postu, je, pokud rádi hrajete public, nechat si ve stahce tankovací gear a když člověk vleze na public, tak si ho oblíkne, vleze do riftu a v podstatě je mu jedno, co tam potká. Může to znamenat za DH třeba 1h + shield, který bude mít vit, life% a vysokou block chance. 1h bude mít taky hlavně vit + crit damage šutr, aby to mohl nějak umlátit a nestrávil tam půl dne.
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 03.10.2014, 17:55 hod.

Obhajovat činnost PK je jako obhajovat sériové vrahy. Psychopaty, kteří zabíjejí pro zábavu. Někdo namítá, že je to jen hra - chtěl bych tyto lidi vidět, kdyby podobným způsobem přišli o char a stovky hodin hraní, piplání své postavy, věci a zážitky. Rovněž jsem přesvědčen, že kdyby PK dostali možnost zabíjet v reálu, pak by většina z nich zabíjela a ráda. Za sebe říkám, že to je totální plevel a největší hráčský odpad.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 03.10.2014, 18:30 hod.

... ale tady přece PK nikdo nehájí, teda pokud to byla narážka na mě :-) ... jen jsem chtěl poukázat na to, že základem je používat vlastní mozek a to mi nikdo nevymluví :-) ... a zase jako pánové srovnávat PK se seriovým vrahem a podobně, tak to nevím na to jsem fakt asi starej a asi to na to moc málo žeru, každopádně by to chtělo trošku nadhledu, klidu a používání vlastní hlavy ... každýmu aspoň průměrně inteligentnímu hráči může PK sundat maximálně jednu postavu ...

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 03.10.2014, 19:00 hod.

Nene to nebyla narazka na Tebe, nebo aspon tak to ja vnimam :) Kdyz byla ta diskuze prvotne zhava tak se tu objevily nazory nekterych, ktere obhajovali PK (hloupe obhajoby jako ze je to jen hra a podobne keci). Pokud budete mit cas tak to najdete. Budu se opakovat kdyz tu napisu, ze PK jsou lide jez jsou psychicky vice ci mene vysinuti a emphatie jim nic nerika. To co napsal Jooky bych upresnil takto: Za vlady nacistu by oni byli Ti prvni jez by druhym realne a radi ublizovali a necinilo by jim to zadny problem, naopak by z toho meli poteseni. A za to bych klidne dal ruku do ohne.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 03.10.2014, 19:05 hod.

To byla reakce na admiralose a můj všeobecný názor na PK. Narážka na Tebe, mdmT, vůbec ne :) A s tím používáním mozku se 100% ztotožňuji ;)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 03.10.2014, 23:25 hod.

Opět jsem se díval na youtube a našel další video. Je sice téměř rok staré, ale tato taktika je dle mě také hodně zákeřná a možná by ji mohli někteří používat i v riftech. Respawnete se na PK v safe lokaci a oni vás doprovodí ke vstupu do dalšího levelu, kde čeká stejná masa jako v začátcích riftu. Ono to vypadá, že jdou s vámi, ale nejdou. Navíc přitom komunikují jako by se neznali a jsou v té lokaci rozmístěni, jako že bojují. Na svědomí to má zde již známé trio Fei, Shilda, Reaper. Na tohle obzvlášť bacha, protože není jisté, že toto stále ještě někdo nepoužívá! A to jak se pak smějí těm co umírají je na baseballku do obličeje.

https://www.youtube.com/watch?v=JXtemfWq-0Y
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Detoxa » 03.10.2014, 23:58 hod.

Asi se časem najdu na youtube kanálu níže :D

Jinak jak jsem psal, o PK vím, ale nikdy na vlastní kůži jsem to nezažil, vždy DC nebo moje blbost, však mi toho umřelo už hodně :D ... hral jsem public vždy a nikdy žádný problém, vše cajk až teď ... prostě jsem dostal pocit, že se mě to netýká a hele :) naštěstí to bylo s crusičem, který byl pár hodin starej, fcípnout mi tam DH, tak nevím, nevím ...

https://www.youtube.com/channel/UC2LLxd ... N9wPhQZxdg
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 06.10.2014, 17:47 hod.

Je to jak jsem se obával a psal ve svém posledním příspěvku. Tito blbečci provozují stejnou taktiku i na ROS. Vyčistí jeden lvl riftu a po projetí do dalšího lvl riftu se ocitnete v mase mobů prakticky bez šance na únik. Je vidět, že tam jsou obrovské lagy, protože port do té zas****** lokace trval snad 5 sec.. Na co si dát pozor:

- boudou vás lákat na vlez jako prvního případně s vámi půjdou směrem k portu, ale nevlezou do něho, je to pouze maskovací manévr, jak vás dostat do pasti
- je to parta 2-3 lidí (hůře se pak monitoruje chat pokud někdo bude varovat a nemůžete je kicknout ze hry), ale pozor i na případné vlky samotáře!
- jsou to uživatelé Fei, FFF a Baal, známé to firmy, možná i někteří jiní
- poprosí vás o vstup jako prvního

http://www.youtube.com/watch?v=zGmZSQgN8lA

Kdo tuto zaktiku nezná, pravděpodobně ji neodhalí. DÁVEJTE NA NI VÁŽNĚ BACHA V RÁMCI SVÉ SEBEZÁCHOVY!!!

---

A další schmeid

Hildegard#2515

http://www.youtube.com/watch?v=QDbM_T7FZpU
http://www.youtube.com/watch?v=0OCdUDZC ... RiQcko2eKQ

Láká lidi na už skoro mrtvého rift guardiana a pak jim posílá pozdrav.

jeho profil:

http://www.diabloprogress.com/player/hildegard-2515
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“