HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 29.09.2014, 10:00 hod.

dawemorraless píše:Mno hodil sem clan lead KryOnovi je čas to nehrotit. :wave:
Aj, já vim, že jsem si poslední dobou koledoval, ale zase jsem tak moc nezlobil! No snad to nebudeš hrotit pravidelně a budeš aspoň ob den... Však to není o buildech, o nej lootu, ale o pokecu a občas trošku o tom trolení :o), peace :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 29.09.2014, 13:06 hod.

*n00b question detected*

Měl bych otázku ...
Chtěl bych šutr na pety do prstenu/amuletu, jakou taktiku zvolit na solo ? Moc těm GR nerozumím, ale moje představa je taková, že votevřu trial vlezu a zdrhnu a tím získám klíč do prvního levelu GR a tam to vymydlim, až kam to půjde a budu čekat, co padne ... je to tak ? (btw. zvládnu tak T1, víc bych asi neriskoval to je GR level 13 +/- ?)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 29.09.2014, 13:36 hod.

Wulfe, já s tebou klidně zajdu (a neboj se, že tam budeš jen pobíhat, já taky dávám tak T1), taky potřebuju poexpit gemy
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 29.09.2014, 14:12 hod.

Ahoj, já když s monkem začínal "sezónu", což byl vlastně taky začátek, jako jedeš teď ty, tak když už jsem se dostal T1 a ještě lítali mi občas HP, tak hned jsem šel do normálního riftu, kde mi padl klíč do GR. Tam jsem hned v trialu utekl portem do města a dostal jsem do prvního patra. Když jsem byl v prvním, tak jsem šel pomalinku, aby mi zbyli čtyři minuty, zabil hlavního bubáka a dostal jsem se do třetího (upgradoval jsem pořád klíč dokud to bylo napohodu, ale chodil pomalu, aby to bylo vždy jen o pár levelů). Pak zase pomalu a metodou 1,3,6,9,10 - kde už jsem to cítil skončil. Dělal jsem to takhle pomalu, protože u každého bubáka mi padla jedna nebo dvě lege. Jak jsem dokončil tuhle první dojící seanci, tak už v normal riftech nebyl T2 problém + mohl jsem na sebe už nacpat nějaký gemy a hlavně farmit klíče do GR pro dojení - viz. níže.

Pokračoval jsem pak podle detoxova návadu, že jsem si nafarmil klíče v normálních riftech - ty jsem si v trialech identifikoval na jedničku (alespoň deset kousků) a tu jedničku už prolítl co nejrychleji. Vycházelo to pak 1h/10 lege cca. No a když už jsem byl trošku "ozbrojen", tak sem dodělal ty jedenáctkový - maximum tušim při nejvyšší rychlosti je boost klíče o 10 levelů. Pak už byl gear, takže postupně to šlo rychleji a rychleji....

Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 29.09.2014, 14:38 hod.

Lemur: jak už jsem psal, se mnou je to těžký. Rád si s tebou zahraju, ale já se prostě nemůžu smluvit na konkrétní čas a když už můžu, tak za 5minut už zase odbíhám, tak je to na nic :roll:

KryOn: teď už je mi trochu jasnější, díky. Nějak takhle si to taky představuju (budu se pak ptát ještě ve hře konkrétně). Ještě rychlá otázka: legendární kámen padá pouze z posledního bubáka ? A je to tak, že když už jeden konkrétní druh máš, tak znovu stejný nepadne ? (myslím, že takhle to nějak plánovali, ale jak to dopadlo, nevím)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 29.09.2014, 14:46 hod.

Wulf: však já taky nevim, kdy a na jak dloho k D3 sednu ;)
jinak k tvým otázkám:
1. ano, lege gemy padaj jen z RG (Rifg Guardian)
2. pokud máš danej gem na postavě v Riftu nebo v truhle, tak už padnout nemůže, ale pokud je na jiný postavě, tak ano
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 29.09.2014, 14:48 hod.

Tak tak, padne z posledního GR bubáka, ale jelikož pomalým stupňováním na další level zabiješ třeba těch bubáků pět (1,3,6,9,10), tak ti napadají dá se říct ihned (nevylepšuj gemy - to ti nabídne ten duch, ale klíče, takže po prvním levelu pak zase půjdeš do třetího a pak do dalšího)... Pokud by si ty gemy schoval do staše jedné postavě a nenechával je v truhle a šel bys s postavou jinou, tak ti ty šutry napadají znovu... Ale pokud pojedeš s jednou postavou, tak ti znovu nepadnou...

Jako to pomalý dojení není nutné, pokud už máš klíčů do GR hodně, tak je lepší jít ty jedničkový a pak třeba ty desítkový, ale já abych to měl na jistotu a na pohodu, tak jsem to dělal pomalu a postupně...

EDIT: odpověděli jsme s Lemurem současně :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Rencol
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Rencol » 29.09.2014, 21:10 hod.

Cau lidi tak jsem tady... ja na fora (to spis fory) moc nejsem :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 30.09.2014, 08:14 hod.

Cus Cus. Jinak nejsem teď online, mam nějak časově náročné období a prostě to nedávám...
S POE Dawe počítám, ale teď to nedávám, asi až příští týden.. Jak to máš ty?
Gz Kryone :ugeek::mrgreen:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
mag9us
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mag9us#2763

Re: HC Poetarum

Příspěvek od mag9us » 30.09.2014, 17:30 hod.

Vítej, vítej... :D

Jinak hoši a děvčata, nevim kdy se zase ukážu popravit nějaký monstra, je toho teď v práci nějak moc... :lol: Ale doufám, že co nejdřív... >:D
Dost již toho kacířství! Ta monstra budou za úsvitu popravena.
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.10.2014, 07:01 hod.

tak už jen 1s k nesmrtelnosti monka :green: cdr 75% tzn ephiany nonstop.....co sem zhlídnul videjko tak těch 80% lze dosáhnout ale musim místo deklu vzít 2 wepku a nejspíš přes kamínek na swiftnes. Nicméně musim pohledat 2 strongarmy páč sem si myslel že bonus jde jen pro mě ale on jde pro celou partu :!:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.10.2014, 07:50 hod.

Zdar, grat dejwe k nesmrtelnosti + koulal jsem, jak jste se o tom bavili vedle ve vlákně. Ty strongarmy jsou sakra hustý, že se násobí! Hned jsem začal přemýšlet, kam bych ten knockback u hunta vecpal a staknul to s kalamitkou :o)... Jako kdyby to měli všichni v partě, tak to je nehoráznej masakr: monk, wd s piranadem, wizard s blackholem, hunt s kalamitkou... Musíme to složit a vyzkoušet nějakej vyšší GR v partě. Jo a mohli bychom taky o víkendu konečně na ty ubery zajít, chtělo by to nějakej teambuilding :o)

EDIT: Tak koukam na skilly a je tam jenom dýka s knocbackem - vyzkoušim to, ale blbě se to bude kombinovat tak, abych jim dal všem marku přes element arrow + pak je ještě knockbaknul dýkou - navíc nechceme mít moby rozházený po obrazovce, ale hezky pěkně scucnutý. Na to je ideální ten luk na boly, ale to zase přijdu o marku, takže to vypadá, buď a nebo takže spíš je jednodušší a trvalejší řešení ta marka z calamitky... Pak je vlastně ještě ten amulet, ale ten nevim, jak často procuje - asi moc často ne, že?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 02.10.2014, 08:01 hod.

Gz Dawe.

Kdyby bylo něco domluveno, asi bych dorazil, uvidíme co na to prcek...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.10.2014, 08:20 hod.

Amulet jakej? Já jedu huntera s knockbackem a nemužu si stěžovat profituju s knockbacku 25% cull the weak 20% + gem na cie 16% a impale stunuje sem tam.....nicméně marku přes poison gem mužou procovat i sentry pokud máš multishot není co řešit :green: jinak sobota sem zapikanej jedu do ciciny budu až v neděli k večeru a kupodivu mám 4 mašiny :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.10.2014, 08:34 hod.

Mam ho na followerovi - http://eu.battle.net/d3/en/item/the-ess-of-johan

No ten poison bych chtěl narvat do amu, ale je mi líto toho hellfirovýho - je tam reroll na CHD 98% a nevim, jestli místo díry by to nebyla škoda. Toxin má vždy v partě wizard, takže z toho pak budu profitovat, nevim, jestli se to multiplikuje - poison ode mě a od něj...

EDIT - ty nože dávají knockback i sentriny? to bych pak možná vyměnil za multišot a budu na tom daleko lépe - teda jestli ty zápěstníky se aktivujou ze sentrin...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.10.2014, 17:04 hod.

Jo tedle ten se mi moc nelíbí mám v merku jinej mocnější ale musí se zkusit a hlavně dropnout ráno už sem ho začal lovit místo věcí na cruse >:D Impale 1 runa má šanci na stun a knockback....sentry s impale knockback dávají ale esi tím aktivují army mužem vyzkoušet na brawlingu...... round one FIGHT >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 03.10.2014, 11:36 hod.

Dámy a pánové ...

zrovna jsem měl tu zkušenost potkat PK. Vlezl jsem do RIFtu na public T6 a čekalo mě tam viz. obr ... nešlo nic udělat ... latence klesla, na vstup kliknout nešlo ... v prdeli ... jako smrt beru vždy srandovně o tom to hc je, ale tohle je už i za mou hranicí tolerantnosti ...

Co k tomu dodat, nic no, prostě RIP crusič a končím s publicem, že bych někde joinul ...

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.10.2014, 13:15 hod.

RIP detox, jsou to hadi...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.10.2014, 13:16 hod.

RIP :( PK sem nikdy nepotkal a sem za to moc rád
ale mohli bysme uspořádat odvetnou výpravu :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.10.2014, 08:36 hod.

RIP...btw neděle ubeři + GR? 18 00?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“