PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 16.06.2014, 09:21 hod.

Jo. Pobít mobky se snáze řekne, než udělá. Samozřejmě záleží, kdo je jak připravil a s čím na ně jdete. Není to nemožné, ale jako v bavlnce se u toho cítit nebudete. Zvlášť pokud do poslední chvíle nevíte, do čeho jdete. Pokud máte rádi adrenalin a disponujete sebeovládáním buddhistického mnicha (záchvaty paniky zvládáte v pohodě), pak se vám to bude líbit. A když zvítězíte a přežijete, budete z toho mít nemalou radost :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 16.06.2014, 09:32 hod.

tak ono většinou, když naloguješ do riftu a máš už červenou obrazovku, tak je panika na místě, to pak člověk se snaží spíš utéct než aby bojoval a zkusil to nějak zachránit, to je prostě v lidský povaze a taky začátek konce v tomhle no...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 16.06.2014, 09:35 hod.

Hlava křičí zdrhej, srdce křičí bojuj. Záleží, co zvítězí, jak rychle se dokážeš "uklidnit" a vyhodnotit situaci :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 16.06.2014, 10:28 hod.

spíš jak rychle vyhodnotíš, jestli vyložit ten kokínek z trenek, nebo rychle bojovat a prádlo vyměnit až potom :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 30.06.2014, 18:12 hod.

Tak tu máme další PK. Je to Blizzard, právě jim spadly servery a můj WD je v prdeli. Přitom mě invnul do hry. Nyní jsem pětistej v řadě a je to na třičtvrtě hodiny, takže to dneska prdím a nejspíš i celkově, krásných 240h v tahu, trošku zklamání, v poho sem si dával T6 a znovu to stavět nebudu aby to dopadlo zas takhle...SC je trága, a počítám, že i když je to očividně jejich chyba, tak rollback nedají, tudíž je to vše ztracený...tvl co já budu dělat s tím časem?? :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 30.06.2014, 18:38 hod.

A nezdá se vám trochu divný, že vždy když nahoděj PTR tak najednou začnou z ničeho nic padat servry??? TeĎ to měsíc nebo buh ví jak dlouho jelo bez sebemenšího problému, nahoděj PTR a náhle pád...a to není uřčitě zdaleka poslední, přesně takhle jak přes kopírák to bylo i když nahodili minule PTR...prostě ty ku*vy blizzardí chtěl aby lidi hraly to vyje*aný PTR....

Jinak každopádně RIP Shadou

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 30.06.2014, 20:49 hod.

RIP, to je na ho*no.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od An7yk » 01.07.2014, 07:49 hod.

RIP no, ale tak napsat jim zkusit můžeš, takovýho charu škoda. Když mě umřela postava protože jim spadli servery tak jsem se na to vybodnul, měl jsem lvl 63 :roll:

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 01.07.2014, 08:59 hod.

No možná to zkusím, ale spíš se na to vyprdnu, včera mi to samozřejmě nedalo a už sem s novým WD na 61lv (když nepočítám ty další dva už hotový) a gear mám na T5 co sem sundal to toho co chcípnul když padly nový věci, takže to dneska dojedu a jede se dál, ale stejně to zamrzí no...ale co už. Dejv už zas nehraje, v klanu sem sám a tak mi to stejně tolik už neba :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 18.07.2014, 20:46 hod.

dneska řádí Ares + ta české pííí*ááá na T4 tak bacha.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 04.09.2014, 11:12 hod.

Oni Ty vypatlany PKacka jeste existuji :)? Na Arese vzpominam, tomu jsem alespon velmi uspesne skodil tehda kdysi s CM Wizem :) Od vydani RoS jsem v podstate D3 nezapl takze novinky jdou uplne mimo me...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 04.09.2014, 11:33 hod.

no tohle není úplně novinka, když ten příspěvek byl z července :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 04.09.2014, 11:40 hod.

Tvle legenda Admirál, tebe jsem už dlouho neviděl.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 17.09.2014, 19:20 hod.

Zdravim hlasim PK meno je REINO, je v klane DNO. uz som mal dobre rozbehnuteho crusadera
Torment 4.klaiska cakalo ma to u portu..Viem je to moja chyba ale myslel som ze uz PK nie su.Asi som naivny a dobre mi tak :-(
Majte sa

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 17.09.2014, 21:51 hod.

Tady je. Blbeček jeden. Tohle je jeho PK monk. Z obrázku to není poznat - nechal jsem image s nickem, ale má 80k dmg a 60m tough.
http://s13.postimg.org/6b89a0usn/pkreino.jpg

RIP a díky za zprávu.

List updated.
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 18.09.2014, 07:09 hod.

Hej to je on ale mal pk barbara

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 19.09.2014, 06:24 hod.

Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 19.09.2014, 20:49 hod.

Ahoj vsichni poctivi HC plejeri. PK jak ho v D3 zname je nejvetsi svinarna, co muze byt. Ti, co to provozuji jsou nejvetsi hracsky odpad a plevel teto hry. Ti, co je tu haji asi takto jeste neprisli o charakter. Nepreju vam to, ale pokud se vam to jednou stane, pak uz je asi hajit nebudete. Ja zatim o char v D3 neprisel, nepocitam-li dva ripy na 6. lvl hned na zacatku season, kdy sem zkousel, co vydrzi barbarka, kterou jsem do te doby temer nehral.

Kuki10: Fandim ti, koukej jim jejich praci opakovane poradne nicit.

Hraji DH (aktualne 70 lvl, 18 para), byl jsem nejvys na Expert a krome pratel public skoro nepoustim. DC jsem mel zatim jen jednou na 5 sec a nastesti jsem ho ustal.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 02.10.2014, 07:32 hod.

Muze sem nekdo napsat jak se zmenili PK od vydani RoS. Ja jsem mel ty PKacka dobre nastudovany jeste pred RoS. Ale rekl bych ze ted muze byt PK postava asi ktera-koli, nebo se mylim?
Na co vlastne ted PKacka hrajou, ze nasbiraji tolik monster, ze se obraz pak temer ani nehne? Prece jen melee postavy kdyz muzou mlatit tak se dokazi snaze ubranit hordam monster ted v RoS. Navic jed z tech stromu hoooodne oslabili. Dale je spousta noveho gearu jenz dosti pomaha pri obrane (Ice Climbery a mraky dalsich). Ale samozrejme stale plati, ze moment prekvapeni je tim nejvetsim "nepritelem" - jinymi slovy ze dany hrac vetsinou propadne panice a tim sance na preziti znacne klesa. Taky samozrejme dale plati doporuceni nechodit na public hry - to asi zustane furt stejne :)
Jinak svuj nazor na PK jsem tu mnohokrat popisoval - zkracene tedy: slapnout jim do ksichtu :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 03.10.2014, 01:34 hod.

Ahoj, na youtube jsem našel několik nových videí PK traps. Probíhá to stále stejně, shromáždí téměř všechny moby (především elite packy) na místo, kde mají banner a nalákají nic netušící oběť na goblina. Často pracují v týmech, kdy je jeden dole s moby a zbytek nahoře nebo jinde v riftu. A podle mě trochu upravili taktiku v tom, že staví moby nejen k bannerům, ale před vstup do prvního levelu riftu. Tím jednak nemůžete vytušit do čeho jdete, ale také to nejde nijak obejít. Novinkou je i, že už to nejsou pouze barbaři. Stačí se podívat na následující 4 videa, co jsou na youtube stará snad 2-3 měsíce max. (předpokládám, že uploadují videa hned). Dole bývají většinou známé firmy a nahoře, nebo jinde ve stejné lokaci, jsou pasivní PK.

Tento DH to s velkou klikou ustál:

https://www.youtube.com/watch?v=Eiwnk7M7ai0

FiLL#2432
Proigex#2640

Tito dva v seznamu zatím nejsou - podle chování to zřejmě vypadá na pasivní PK - ti, co jsou buď v townu nebo v jiné safe lokaci. Jasný důkaz ale v tomto videu není, protože je příliš krátké. Nicméně bych při naražení na ně v Public Game byl hodně obezřetný a pokud budou s FFF opět, pak jsou jasní.

A tentokrát série PK traps přes rifty:

https://www.youtube.com/watch?v=358HqfsjgNI
https://www.youtube.com/watch?v=4EhZWhg2o_M
https://www.youtube.com/watch?v=XojbBFlywys

NOVÉ PK:

Fei#2727

Tohle je výrostek co mu patří 3 videa výše. Z asi 20 účtů se jménem Fei má jediný dokonce dva barbary na 70 lvl. Easy finding him :-) A podle dps, toughness a gearu, který má rozprostřen do obou charů je to jasné PK. Používá "The Helm of Rule" namísto The helm of Command. Myslím, že by měl dostat lekci od diablofans hunterů!

A jeho nohsledi:

utilizator#2533
Murvel1#2178

A další dáreček:

https://www.youtube.com/watch?v=LAjxe47xdMg

Jurary#2720

Zřejmě ripnul na lag nebo dc, protože asi staví nového barbara. Ale i tak jasný další zoufalec.

A jeho asistent, co se vysmíval ripu a pomáhal mu lákat oběť: MrWhite#2760

Hennak#2101 - Asistent Arese: https://www.youtube.com/watch?v=-bxcNG9A_S8

Prosím tedy o aktualizaci blacklistu.

B.T.W. jak píše admiralos o šlápnutí do ksichtu, já bych šel ještě výš. Já bych jim ho upravil dlažební kostkou. Ti hráči, co jim na jejich plán skočí vůbec neví do čeho jdou. Nechápu ale např. ty dva Wizardy v prvním z těch tří videí. Ten WD, co z toho jen tak tak utekl, tam píše DONT GO DOWN THEY ARE PKS a oba dva tam vlítnou jako blázni. Ten první se respne právě na první oběti a ještě si do toho naběhne místo aby běžel vpravo.
Naposledy upravil(a) DEU dne 03.10.2014, 13:33 hod., celkem upraveno 1 x.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“