Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 08:53 hod.

Ahoj Petře, no koukám na tvou Mambu a ty jedeš s Unity. Ona ta půlka redukce poškození je hodně znát no. Já i když Unity mám, tak se mi s ním moc jet nechce. Radši bych to dal bez unity. Možná to ale taky zkusím no. Každopádně máš asi hodně AR a tím toho taky víc ustojíš no. Já neměl moc štěstí zatím na itemy s AR, většinou tam byl nějakej hnus navíc a tak to tam ani nešlo dorolovat. Taky máš všude kde to jde bonus k sentry to taky udělá hodně. Ale fire máš jen na wristech, takže elementární dmg máš podobnou jako já. Takže asi spíš pořešit rezisty a nasadit unity a půjde to taky...ty máš taky navíc skill dh hraješ pořád, já s ním začínám :) Počítám, že tím, že máš ten frost arrow, tak to zpomaluje mobky a tím procuje ten šutr bane of trapped vid? A ještě bych se teda chtěl zeptat, jestli nechat tu kalamitku, která má dps 2800 nebo vzít tu 1h crossbow, která má zas bonus k fire, ale dps má jen 2600. Co myslíš? Díky :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.09.2014, 09:04 hod.

tyjo ani nepiš že chceš vyměnit tu kalamitu :D

já závidím slintám tu do noťasu :D ta je dokonalá :D

však marka zadarmo = 20% dmg pro celou partu jasná volba
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 09:06 hod.

myslíš, že by nebylo lepší +19% dalších do fire?? Možná ale asi ne, když valstně multishotem označím všechny mobky a tím do nich dávám o 20% větší dmg a i parta vid? :D Takže na to možná prdím, nasadím jen ty lacuni, který včera padly předělám je na fire a pojedu fire jako petr :) Ty lacuni mají AS 6 tím se ještě vylepším trošku a navíc mají cc to mě boostne i dmgově, pak už jen ten WH pásek no :D

ale spíš si budu hrát s tím druhým, který je čistě cold, ačkoliv to i takovej zkušenej matador jako petr odsuhuje, mě se to líbí, jak ty mobky díky frostburnům skoro stojí a když se rozejdou, tak díky tý bublině přes polar sentry se zase zpomalí :) Cítím se bezpečnějc...a dmg bude taky větší až pokořím 100% do coldu k tomu pasivka 20% zvýšení dmge a ještě trapped bane dalších 20%+ to myslím, že bude lepší než ten fire, ale dokud toho nedosáhnu, tak neuvidím :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.09.2014, 09:26 hod.

ona se ta elementální dmg počítá podobně jako cdr, čím víc zdrojů tím je to horší číslo takže 19% navíc když máš víc zdrojů není 19 ale třena jen 15, a marka je 20 pro celou! partu což včera jak mi padla kluci hnedka psali :D

jen jsem nevěděl jestli se aplikuje pomocí sentry ebo to musím označit sám ale už je mi to asi jasný že ta snadná varianta nepůjde

no hezky jsem si nadoma popsal výpočky BP s výbavou co mám k dispozici, asi by bylo nejlepší najít luk s coldem a jet 2,84, to je pohoda, kuše na 2,84 dostat je stejné maso jako 1h na 4,15 = ehp jde do kytek, stále ale marně hledám ten zpropadenej GIFT :(
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 10:36 hod.

Tak mě gift taky nepadá, ale padá klukům a zatím jsou štědří :D

co se týče té marky, tak to musíš hodi ty skilem, sentry to nenahazuju, proto sem taky přehodil multishot na pravý myšítko. Nahodím sentry, v mezičase než doběhne CD dám multishot, pak další sentry a tak...kluci říkali, že je to znát, že i thannisovi s wiznou tiká za víc mege s tou markou, takže to asi pořeším přes fire, jako jede petr a toho druhýho DH vymazlím čistě na cold a BP prostě jaký bude. Na těch 2,84 se nedostanu...

jinak mi nepřijde, že by se to snižovalo, když je to z více zdrojů, na tom druhým mám gear a cc a cd atd. celkem tragický a už s tím jsem na 1,7 mega, vylepšením se hravě dostanu přes dvě mega elementární dmge a když jsem měl třeba jen ten luk a wristy a přihodil jsem frostburny, tak mi to přidalo adekvátně do tý dmge...jestli se to snižuje, tak fakt jen o chlup...protože i když ty frostburny byly o hodně horší než ty rukavice co sem měl, tak mi to dmg zvedlo docela znatelně...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od iPetrB » 29.09.2014, 12:49 hod.

S markou z calamitky to bylo před 2.1 tak, že sentry cíle markovaly. Ve 2.1 už mohl cíl omarkoval pouze výstřel samotného DH. Sentry tedy nemarkovala. Včera jsem si však při testovaní Toxinu náhodou povšiml, že sentry opět markují cíle. Vůbec netuším, jestli byl nějaký hotfix nebo to blizz ve 2.1.1 vrátil do předchozího stavu. Musím se kouknout na fóra.
Osobně pořád testuji, co je nejvýhodnější. Opakovaně zkouším různé kombinace skillů, měním části gearů nebo leg kameny. Proto ani nijak nezavrhují čisty cold build. Jen jsem se k jeho testování zatím nedostal, tak dávám přednost tomu, co mám již odzkoušené. Se stejným buildem a téměř totožným gearem jsem také v trialu opakovaně vytřískal sólo klíč na 38. level. Měl jsem jen místo diamantů v dírách emeraldy a jeden jiný leg kámen + pasivka na sentry.
S unity hraju jen sporadicky. Včera jsem právě testoval kalhoty místo TaT nebo full mara setu bez prstenu a dopadlo to dobře. Samozřejmě bez unity se dají hrát vysoké grifty. Já byl bez unity sólo na 34 a šel bych i výše, ale chci si s Mambou ještě nějaký čas užívat :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 12:56 hod.

to je divný, mě včera přišlo, že sentry cíle neoznačují s kalamity. Musel sem střílet multishotem já a včera už ten hotfix 2.1.1 byl. Dneska to teda ještě zkusím a prověřím. Pokud by to tak bylo, tak jedině dobře :)
Já jsem se ještě s DH k nějakému solo hraní nedostal, poslední dny a týdny hrajem v partě, tak ani nevím kam až bych se dostal, ale počítám, že moc vysoko asi ne. Nemám skill a taky tougness mám blbou, sice mám rezisty kolem 1100 a armor 17k, ale nemám HPčka a tím je tougness nízká no...

O tom, že bych si udělal pět zelených šutrů a narval je do chestky a gatí jsem přemýšlel, určitě by to boostlo dmg a taky armor asi, který se počítá z dex, ale zas bych se s rezistama dostal na nějakých 900 a to mi přijde málo..

taky ten toxin šutr jsem zkoušel a nepozoruju žádné zlepšení, tak jsem vrátil žlutý na zvýšení dmge po zabití elitek plus ty dva co musí být (enforcer a trapped)...možná až ten toxin šutr budu mít na vyšším ranku, tak to bude znát...to procuje i ze sentry? Mělo by, ale nevím no...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od iPetrB » 29.09.2014, 15:09 hod.

Nedalo mi to a marku z calamitky jsem ještě jednou ověřil. Za vším je leg kámen toxin. Bez něj sentry cíle neoznačují a musí označit DH. S tímto kamenem sentry markuji jak o život a dokonce markuje i Zoo a pomocník. Takže to vypadá na nějaký bug. Jinak sentry toxin procují.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 29.09.2014, 16:35 hod.

Čistě teoreticky když prcají přes toxin marku mužou procovat i knockback s windforce? Nedostanu se ted do hry nemuže to někdo vyzkoušet pls :wave: Já jedu physical a včera sem celej den zkoušel jak poskládat skily a testil jak co nejvíc knockbackovat :green: Ze spenderu na sentry je to jasný tam je knife s runou impale ten má šanci a sem tam knockback dá ale kdyby prcal knockback i multishot mohlo by to být hodně zajímavý :green:
edit ....a co ten gem na bleed physical ?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 23:07 hod.

to Petr: akorát jsem sem chtěl napsat, že ty sentry to nemarkují :) A vidíš, toxin šutr zatím vylepšuju a chybí mi třetí dírka v klenotech, takže ho zítra nasadím a bude po ftákách :)

to Dawe: akorát jsem odlogoval, taky sem dneska nahodil physical a jsem spokojen, tak můžu zítra vyzkoušet...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 30.09.2014, 04:59 hod.

Zdravím opět ráno a zapisuji do deníčku události z předešlého dne...

Včera před nalogování do hry jsem stál před rozhodnutím, co budu ve hře dělat dříve. V myšlenkách během dne ve volných chvilkách jsem přemýšlel a dumal, jak to udělat, aby vše bylo co nejefektivnější, jak to sladit, který element nakonec vybrat atp. První a stěžejní věc byla, že jsem byl totálně na suchu se souly. Ty bylo potřeba získat jako první a tak jsem nalogoval na druhého shadouka hunterku, která má lepší equip a kalamitku a pustil se do farmy soulů. Nejprve jsem skočil jeden rift, který mi dal jeden soul a ten jsem použil na lacuni, které padly den předem. Jelikož neměli primární stat, tak jsem omezil touhu po cold elementu a nechal tam physical, že to zkusím. Můžu říct, že jsem z physical byl nadšený. Skočil jsem cvičně T6 a zjistil, že s tím physical a těmi raketami to dávám neskutečně rychle. Neztratil jsem AS a ještě se trošku boostnul. Už zbývá jen ten WH pásek a bude to komplet. Co se týče DMG to není nijak zázračné, mám jen nějakých 1,4m elementární, ale ve spojení s tím capem na AS, kdy většina vystřelí 2,5 střel za vteřinu a já pět se dostávám na dvojnásobnou dmg, což je pěkné. Sentryny dávají jen za nějakých 8-15m podle toho kterou střelu zrovna vystřelí, ale tím AS je to vlastně dvojnásobek, což je pěkný, kort když stihnu vyhodit všechny. Ale i na T6 bylo vše dole ještě než jsem stihl vyhodit čtvrtou, takže physical super. Oproti tomu coldu velké zlepšení. Nechal jsem si jen ten frost arrow na zpomalení, aby procoval ten gem Bane of trapped.

Chodil jsem tedy rifty a grifty s tímto DH, abych nafarmil nějaké souly na druhého DH, který je zatím "ve vývinu"...po nějakém čase se připojil Pinďa a domluvili jsme se, že budeme chodit jen GR, abychom si vylepšili gemy na 25 rank alespoň na ty nový postavy. Takže jsme se snažili, abychom byli v nějakém 21-25 tieru, aby to šlo rychle, nezdržovalo to, mohli jsme to probíhat a zastavovat se jen u ellitek a hlavně , abychom měli větší šanci na vylepšení těch gemů. Celé odpoledne a večer jsme tedy chodili grifty, po nějaké době se přidal i pytlák(Mydlář) a tak jsme chodili ve třech. Na Thannise jsme čekali marně. Na jeden Grift se přidal Morthaak, ale jen na jeden a pak jsme chodili zas ve třech, později večer šel Pinďa spát a tak jsme to došli jen ve dvou s tím, že se nakonec povedly ranky 25 jak u Bane of Trapped, tak i u Enforceru. Takže druhý DH má už i gemy vylepšený. Když se zadaří, tak bych ještě vylepšil ten toxin pro něj a bude to fajne...

Během těch riftů nepadlo nic zajímavého, co by stálo za řeč, ale tím pádem se hrnuly souly. Za odpoledne se jich nashromáždilo sice jen 56ks, ale tak lepší než drátem do oka, že? :D Možná kdybychom chodili normální rifty, kde je přeci jen větší šance, že ta lege padne, tak jich mám víc, ale tak zas máme vylepšený gemy...jak ve hře, tak v životě je vždy "něco za něco" :) Ale i těch 56ks soulů se dalo využít celkem produktivně. Přelogoval jsem na druhého DH ve vývinu a zkoušel vylepšovat předměty. +10% na luku se povedlo asi na desátej pokus a stálo mě to hotové jmění (byl to celkově asi osmdesátej reroll) a tak jsem se dostal do finanční krize, ale nahodím gem a je to pryč...dále jsem se snažil vylepšit trošku helmu, kam se nakonec těch 6cc nepovedlo a také ty frostburny, kde jsem chtěl 10cc. Nakonec jsem do helmy dostal 5,5 a do frostburnů 9. Pak došly souly a tak bylo zkoušenímu konec. Zas dneska musím nafarmit nějaké souly a budu zkoušet dále...

Dnes budu ve hře až později, ale určitě dorazím. Máme domluvené nějaké rifty a krabičky první akt na ring pro Pinďu a u toho snad nějaká ta lege padne...aktuálně potřebuju na prvního DH SoJ a Amu s coldem a na druhého DH ten WH pásek. Pak bych měl být co se týče itemů spokojen a začnu obměnovat ty itemy co budu mít za lepší. Na WDčko potřebuju už jen lepší věci, než tam mám a starmetal kukri, ale to je jen sen :) Navíc se na WD tolik nedostanu i když bych rád, je to přeci jen má srdcovka, ale na DHčkách je tolik práce ještě, že mě to na toho doktora prostě nepustí...ale ten čas přijde :)

Nakonec to dopadlo tak, že jsem si nechal tu Calamity a nepředělával tu kuši na fire a s tou markou je to asi lepší, sice menší dmg papírově, ale opticky určitě větší, dávám to rychleji...ta marka spolu s pasivkama a gemama je OP prostě...

Co se týče dalších poznatků ze hry, jak se tu včera řešila ta kalamity a sentry. Tak sentry mobky neoznačovala, musel jsem já multishotem. Pak ale Petr výše píše, že s legegemem na Toxin se označují i ze sentry, což je fajn zjištění a já tomu toxinu přeci jen šanci dám :) Už je na 17 ranku myslím. Dalším poznatkem je, a to už jsem psal výše, že ten physical mi vychází líp, než kombinace cold/fire, nebo čisté fire. Je to pocitové, vše je dole dřív, ale třeba to tak není...možná to otestuju až tu nikdo nebude že skočím třeba jeden delší quest s jedním, druhým a třetím buildem a uvidím. Ale to je otázka budoucnosti, teď to musim vymazlit a to ještě nějaký čas potrvá(díky bohu) a tak mě hra ještě nějaký čas určitě bavit bude...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 30.09.2014, 06:20 hod.

včera jsem taky velmi experimentoval, skoušel jsem klasiku fire, pak jsem skusil lightning a nakonec takovej hybrid

konstatuju že na dps mi vychází nejlíp kombinace ea s coldem kvůli pasivce, a pak rakety phys/ fire - vysloveně jsem to skoušel kvůli SOJ co mi Petr podaroval a nakonec jsem ho použil a vypadá to moc dobře, t6 to krájí hezky a to jsem na 2,84 bp a ne na posledním

co se týká lightningu ještě ho skusím až najdu ten zpropadenej gift konečně, k tomu by se hodil ruksak ale i tak musím říct že mě to velmi bavilo: použil jsem impale, ca s granátama na stuny a polar sentry kvůli procu bane kamenu: vysloveně jsem se koukal na jednu elitku a byla skorá stále ve stunu díky ca, dps byla menší jak u roket buildů, avšak co se týká kontroly davu bylo to naprosto parádní a velmi mě to bavilo - toto se však hodí hlavně když není v partě support postava. V truhle mám nachystanej luk s +% lightningu a skusím někde sehnat ten toulec na zpomalení putování ea.

PS: no a když jsem ten build skoušel v oblíbeném weepingu padly mi další TaT :D dex vit allres na maxu +50% peti a 6% ats :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 30.09.2014, 06:30 hod.

Hulk...lightning sem hrál s tím ea toulcem + ring který za lightning stunuje + ca +ms a doporučuju cc je hodně slušnej ikdyž momentálně se mi líbí víc physical přes knockback :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 30.09.2014, 07:02 hod.

to hulk: gratulace k TaT :) Jinak co se týče lightning, měl jsem na to ten toulec, luk a ještě další věci i pásek s lightningem a nakonec to všechno rozpálil, protože jsem si přečetl a pak i slyšel od kluků, že to je totálně mimo. Teď když čtu co píšeš, tak mě to zpětně pěkně štve, že jsem to rozpálil, ale co nadělám no...měl jsem to zkusit a ne dát na rady :(

to Dawe: taky jsem včera přičuchnul k physical a je to famozní přímo. O dost lepší než fire i než cold. Ale nějak nechápu ten knockback?? Já jedu ty runy na co největší dmg, to je asi špatně vid? Ale hodně se mi líbí ta sentry na redukci poškození, ta je super, ale používám tu druhou na physical...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 30.09.2014, 07:15 hod.

Proč špatně když Tě to baví? :wave: Já zkoušel moc phys variant a padli pěkný strong army tak sem tam ten knockback prostě chtěl nacpat :green: zkoušel sem to i s toulcem na chakram ale z něj celkem rozladěn páč chakramu se knockbackovat moc nechce :{
edit ..no vzhledem ktomu že jedu jen na 2 spendery a jako main používam entangling shot tak mužu profitovat i s cull the weak a šutru ale chtělo by to pěknej HF amu >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 30.09.2014, 08:26 hod.

Tak baví a o tom to je no :) Hrát jako ovce build, který jedou všichni protože je nej je zoufalý, ale zkoušet něco nového i když to není nejefektivnější, ale baví to je fajn.

Jinak tohle mě celkem rozesmálo, nejlepší přátelé navždy :D
Obrázek

A ještě jeden Joke...

Přijde manžel ke své ženě do kuchyně a plácne jí po zadku a říká: "teda ty už máš tak velkou pr*el, jako je ta naše pračka...". Večer, když už pak leží v posteli na to manžel dostane chuť a tak se lísá k manželce a ona mu řekne: " prosím tě, kvůli jednomu kousku nebudeme přeci zapínat pračku, přeper si to v ruce."

poučení do života, nekomentovat vzhled partnerek, nebo se něco podobného přihodí, jednou jsem to už kdysi zažil :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 30.09.2014, 08:41 hod.

Jojo, ale tak ono když už to chlap jednou řekne, tak to má svůj důvod a z pravidla se časem ukáže, že to nebylo špatně, ale bylo potřeba vyměnit model >:D . Pokud vše hraje, tak rozumnej chlap to nikdy neřekne :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 30.09.2014, 09:51 hod.

Tak to je ideální situace, změna modelu většinou vyřeší problémy...ale člověk se časem dostane do situace, kdy si zvykne na svůj klid a změny moc nechce a to je pak potíž a v těchto chvílích se vyplatí některé věci neříkat i když to nehraje :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 01.10.2014, 05:21 hod.

Zdravím vespolek,
dnes to bude krátké, včera jsem naskočil do hry později a moc toho neoběhal ale nějaké kladné pocity a zjištění přeci jen proběhly..

Ze startu jsem skočil pár riftů s Moxem po dlouhé době a byla jen škoda, že musel brzy off. Později když nalogoval, tak už jsme byli v partě a chodili něco jiného, ale zas určo dáme...za ty dva runy s Moxem mi padlo asi pět lege z toho čtyři krapy z nichž jeden se hodil Moxovi, ale pátý předmět byl parádní. SoJ s 20% Cold a dírou, no nemohl jsem se na to vynadívat. Sice mě hodil o nějakých 230k dmge dolů, ale můžu tam mít gem a navíc tam jsou procenta do elitek a to je hlavní, trash se vždy nějak ukudlá a jen o DMGi to není. Kdo hraje jen na DMG nemá dlouhého trvání ve světě HC, vše padá pocitově rychleji a tudíž se dotyčný "žene" dopředu a pak přijdou z nenadání elitky s frozenem či wallerem a je vymalováno :) Několikrát jsem to už zažil (naštěstí ne na vlastní kůži, ale od kámošů)...

Prvním kladným bodem včerejšího hraní bylo nalogování dlouhodobého parťáka Dejva opět do hry. Takže začátek včerejšího hraní, když pominu ty dva rifty a jeden Grift, bylo postupné vyexpení Dejva, jeho sezonní postavy. Základ pro hraní dnešní doby, kdy 95% lidí hraje sezónu! Je to smutné, že blizz rozdělil už takhle oslabující HC komunitu, ale co naděláme. Každopádně jsem Dejva ukecal na sezonu a jal se ho vyexpit. Vše plynulo přímo dokonale, bezpečně, chodili jsme první akt bounty. Je mi jasné, že by bylo lepší a praktičtější a dokonce i bezpečnější najít Old Ruins, ale mě ani Dejva nebaví neustále restartovat hru a tak jsme chodili bounty. Dvě bounty na T6 pro jeho postupně zvedající se level a byl na 58lv, takže to docela šlape i když se dělají bounty a i se u toho nadropuje nějaký ten gear. 0-58lv jsme šli tak půl hodinky, maximálně o pár minut déle, takže to i takhle jde.

Pak dorazili Pinďa s Mydlářem a tak jsme expení přerušili a odložili na později/další den a dle plánu, který jsme si vytyčili den předtím jsme začli chodit bounty T6 split, aby to ubíhalo rychle a byla šance na ring. Dali jsme tuším pět bounty a mě padly shouldery a macky a ring nikde. Pinďovi ale padl, tak pohoda. Mě se ty lege taky hodily, protože jsem jich potřeboval mraky na rerolly druhého DH..

Následných pár hodin jsme chodili rifty pořád dokola, abychom měli shardy a souly a mohli trošku zalaškovat i s Kadalou. Potřeboval jsem lepší toulec, ale ten mi nedala, zato mi dala toulec, který přidává cold dmg. S tím toulcem jsem se dostal na nějakých 91% cold což je super, ale ztratil jsem dvě sentry a to je problém. Abych mohl mít alespoň 3ks sentry, musel jsem zapnou pasivku engineering a díky tomu mi klesla dmg. Takže i s tím zvýšeným coldem jsem měl dmg stejnou a navíc jsem přišel o jednu sentry. Takže jsem toulec hodil do truhly s tím, že ho použiju na nižší tormenty(které stejně už chodit nebudu) a nasadil zpět bombardier ruksak. I když je horší, tak je vlastně lepší díky těm Sentry, to je paradox. Chodili jsme dál rifty T5, přidal se i Morthaak, takže jsme byli full parta, prolítávali rifty rychlostí blesku a shardy se jen sypaly. Po pár hodinách jsem ale potřeboval pauzičku, chvíli si odpočinout od PC a natáhnout se, tak jsem šel dokoukat Barsu a mezitím šel Pinďa off a Morthaak s Pytlákem se taky rozdělili...

Tak jsem naskočil do hry a že dám ještě jeden dva runy T6. Hned první run asi dvacet metrů od portu goblin a světe div se, otevřel mi první vault při solo hře. A já blbec jsem tam měl T6ku s dva dny doexpeným DHčkem to bylo drsný. Nejprve jsem se bál, že to nedám a že chcípnu a nechtělo se mi tam. Pak zas převládla vidina "bohatství" a říkal si, že skočím jen ty dvě patra a nepůjdu lakotu. Tak jsem šel, hodilo mi to jen asi 40mega, což nechápu. Když to bylo na T6, tak bych očekával lepší čísla, ale co už. Neměl jsem GF přes paragony, můj fail. Pak jsem stál asi minutu před lakotou a přemítal, jestli tam mám jít, nebo nemám. Naposledy jsem tam byl na T6 s Revem s WD a procla mi pasivka a pak sem s*al maggi v kostkách, než se to udolalo...takže jsem počítal do dvaceti a přemítal, jestli to má cenu, nebo nemá. No nakonec jsem tam přeci jen šel, protože jsem si říkal, že už další zas sto let nepotkám a vyčítal jsem si, že jsem ten gem na goldy nehodil na jinou postavu, aby mi padl další...následný boj s Lakotou byl epický. Zapomněl jsem podotknout, že mám AR jen 750!! Což na T6 není nic moc. Než jsem jí spustil, tak jsem rozházel sentry a pak běhal jako trotl a vyhýbal se všemu co po mě mrskla, dohazoval sentry a za nějaký ten čas byla dole...uff. Hodila mi novej bombardier ruksak, který byl tak stokrát horší než ten co jsem už měl i na druhé postavě, ale co už. Peněz nakonec dala nějakých 50 mega jen. Docela tragédie. No vylezu z toho vaultu, že dokončím ty bounty. Skočím do další lokace, další goblin a zase vault. Nevěřil jsem vlastním očím a vyčítal si, že to zrovna nenahrávám. Sto let jsem nepotkal Vault ani v partě, natož pak v solo hře a teď dva v jednom runu. Dopadlo to jako v tom minulým a měl jsem krásných 120mega najednou, což je pěkné...

No co vám budu povídat, cítil jsem se, jako bych vyhrál ve sportce a tak jsem skočil do města, že si přeroluju itemy na altovým DH. Tak si pěkně přerolovávám, soulů jsem měl asi 56ks, na nějaký patnáctý pokus se mi povedla 10cc do frostburnů a na nějaký 18 pokus možná 20tý 6cc do helmy a tím jsem dokončil co jsem potřeboval. Víc toho momentálně nedokážu, musí mi napadat lepší helma, ramena, chesta, gatě, boty, toulec, RoRG a Amulet. Tudíž vlastně všechno, takže je práce pořád dost, jsem spokojený jen s lukem a SoJ...nicméně jsem z těch 120ti mega za pět minut udělal 3 mega a čuměl jako telátko. On mě totiž reroll frostburnů už stál nějakých 5 mega za pokus a pokusů byla spousta, s helmou to bylo stejné a to pak ty prachy lítají...

Takže ještě před spaním jsem nasadil gem na goldy a skočil T6, aby bylo nejvíce peněz, ještě z paragonů jsem nahodil 50% GF a šel do světa Sanctuary. Prošel jsem jen weeping hollow, fields of mistery, old ruiny a měl jsem štěstí na dodatečný questy, ve kterých se spawnují mobky. Další vault jsem bohužel nepotkal, ale i přesto za nějakých 35-40 minut jsem nafarmil 40 mega. Ten gem je fakt luxusní, ale přijde mi, že tím ztrácí goldy trošku na hodnotě. Ale to se mi vzápětí vyvrátí, protože za pár rerollů jsou prachy fuč, nikdy jich není dost, takže dneska musím ještě nafarmit nějaké ty goldy, než přijdou kluci a půjdem rifty...

Na závěr trošku postřehů ze hry opět. Jakmile jsme šli ty T6 bounty ve třech lidech split, tudíž ty mobky měli 3x víc HP a nevím jak to je s poškozením, ale připadalo mi, že mi nic nedělají, když pominu elitky. Ale zas je pravda, že jsem se nezastavil na místě ani na sekundu, pořád pobíhal, nebo valutoval...ale i tak jsem to dával myslím solidně. Nejprve jsem vzal toho čistě Cold DH, který nemá snad ani první BP na sentry, takže střílí jen dvě za vteřinu, ale zas má větší dmg (CA dává i za 40 mega). Elitky s ním byly dole za nějakých 20-30s což je oproti WD trága, ale na to, že ho mám chvíli a není ještě vymazlenej tak to jde. Pak jsem na jeden run přehodil na Main DH s Cap na AS na sentry. Který má dmg poloviční, ale zas vystřelí pět střel za vteřinu a byl jsem překvapený, že to dává rychleji a snadněji. Takže to co jsem psal včera, že ten cap není nic moc, že ten cold je lepší, tak to beru zpět. Asi to vyjde nastejno. S tím Cold to jde sice pomaleji, ale zas mobky jsou díky frostburnům perma ve stunu a vše je zpomalené, nic se ke mě nedostane...ten druhý DH to zase dává o dost rychleji, ale zas netěžím z polar sentry a mobky se ke mě občas dostanou a tak musím víc vyhledávat místa, kde stojím a kontrolovat pole.
Takže jde o dva odlišné styly hraní což je fajne, můžu si dle nálady zvolit co budu hrát...

Cíle do dnešního hraní jak přijdu domů jsou jasné. Než přijdou kluci a než se budu moci plnohodnotně věnovat hraní půjdu s gemem farmu goldů s tím, že budu hru pauzírovat, když se něco objeví i doma...večer s klukama pak bounty na klíče od riftů a hlavně lepší RoRG a následně rifty. Zítra a v pátek musím pofarmit trošku klíče na mašinky, abychom mohli o víkendu zas skočit pár runů. Také nás čeká, jestli se sejdeme, ta challenge, co jsme se domluvili, tak jsem zvědavý, ale to je otázka dalších dnů, dnes bude priorita být zase boháč :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.10.2014, 05:56 hod.

Shadou píše:Zdravím vespolek,
dnes to bude krátké...
To by mě zajímalo, jaký to bude, až to bude dlouhé :green:

Jinak cg ke 2 Vaultům a SoJ ;)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“