KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.09.2014, 09:56 hod.

Já mám nejmocnějšího Scourge na Monkovi, ale moc jsem mu na chuť nepřišel..(i když je to moc dobrej roll)
Teda, mě přijde o ničem dneska už i Maximova specka. Démon netěží z eledmg atd., takže nedává žádný podstatný poškození. Nosím ho výhradně kvůli procentům do plamenů.

Protáhul jsem po ránu paladina a nestačil jsem zírat. Trochu jsem ho vytunil šutrama a starým Maximem po DrSmákovi a drtil jsem T5 BEZ Unity jak prd :shock:
Ty barbíci jsou fakt chcíplinky. Tam jsem na T5 a solidní hru bez 50% redukce nemohl ani pomyslet. Paladin Slashem rube cca 13M všem cílům před sebou a to bez bonusu z Harringtona. Do Elit to dlabe okolo 18M bez Harringtona a s opaskem do elit tam nejčastěji vidím 23-25M. To vše jen z primary 1.64x za sec. Wrath skoro vůbec nepoužívám, jen sem tam na prohození kladívek, abych nemusel dobíhat potvory..

Nějak mi nechcou na něj padat sety, tak mám zatím jen takovýho prostýho bijce :D

Máš na GR23 šanci vylepšit šutry na R25? Já teď ještě chci vylepšit Toxin Gem a těším se, že do GR už nějakej čas nepáchnu..
EDIT: a úplně nejvíc ze všeho mě na GR vytáčí, že musím mezi GR a Riftama měnit Gear :OXO :ble:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.09.2014, 15:00 hod.

Myslím že za GR 23 je šance na Gem level 25 - 30%, takže šance tam je.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.09.2014, 15:14 hod.

Je na to někde tabulka? Tak pro zajímavost.
30% je dobrý - na 30ti už se mi zadařilo..(a nezadařilo 3x po sobě na 90% na té mojí první GR30 opravdu motivační :ble: :D )

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.09.2014, 15:22 hod.

Tabulka je níže.
Naposledy upravil(a) Xenter dne 28.09.2014, 11:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.09.2014, 09:27 hod.

Mě nefunguje.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 28.09.2014, 10:33 hod.

Mně funguje, tady je to kdyžtak zkopírovaný :). Máš Gem třeba Rank 24 a jedeš GR 23. Čili máš rozdíl -1 a tomu odpovídá 30%.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.09.2014, 10:54 hod.

Blbne mi asi Mozilla. Já ten dementní prohlížeč nesnášim.. :-x (jenže Explorer ještě trochu víc :ble: :green: )
Díky za náhled.
60% za +6 i +0 :?: :!: :shock:
Tomu říkám balanc teda. Tak to je jasná zpráva. Po nějakým Ranku 20 se mi vůbec nevyplatí o nic snažit. Nejlíp vylepšovat Rank = GR.
Já se dřu jak debil s třicítkou GR (ani jednou jsem pak nevylepšil :-x ) abych zvýšil šutr 27. :roll:
(a to 27 mám úplně na pohodu.. :{ )

Mno, každopádně dobrý zjištění..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 28.09.2014, 11:07 hod.

Jo chtělo by to ještě nějak poladit, ale tak známe Blizzard :shock:.

Mě to právě v Mozille jede v pohodě, Explorer je dobrej jenom ke stažení jiného prohlížeče :).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.09.2014, 11:14 hod.

Explorer je dobrej jenom ke stažení jiného prohlížeče :)
Vidím, že pán je znalec :green:

Možná bys věděl, proč mi pořád skáče neplatná stránka a to pííííííp pííípííííp Yahoo :OXO
Vypínal jsem ten šmejd už úplně všude, jako vyhledávací modul mám Google a postě se toho nejde zbavit :dead: :cry:
(dokonce mi blbne i dfans - cyklicky se mi obča načítá stránka střídavě s tím Yahoo - hlavní stránka to dělá vždy :{ )

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 28.09.2014, 11:17 hod.

Nenainstaloval sis s nějakým programem automaticky nějakou drblou Yahoo lištu? Mrkni do nainstalovaných programů. Jinak zkus kdyžtak reinstal prohlížeče, případně hodit defaultní nastavení Mozilly a taky není od věci občas CCleaner a pročistit binec.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.09.2014, 11:22 hod.

Čoveče, já jsem proutek, co už se moc neohejbá, :D takže jestli se něco nainstalovalo, tak bez mýho vědomí - já neinstaluju v podstatě nic..
Začnu tím defaultním nastavením Mozilly, to zní jasně, někde to pohledám a nemusí se jako první krok nic měnit..díky, budu zkoušet..

WitchMaster
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fixynel

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WitchMaster » 28.09.2014, 19:31 hod.

Cawte hrám za Witchdoctora som pri konci prvého aktu a som 29 level na Harde je to normálne ? :P v D2 som prvý akt prešiel cca na 16 level. Celkovo je hra laksia ako D2 sa mi zdá. A ceremonil knife slúži na čo? aj na fyzické zranenie či len kúzlenie nechapem načo je tam ten damage Ďakujem som nováčik v D3 :oops: majte sa

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.09.2014, 20:38 hod.

Zdar Witchi!

1. D2 a D3 nelze v NIČEM srovnávat (krom názvů a jmen je to naprosto odlišná hra) - takže ano, tvůj LVL29 je naprosto OK, není na tom co řešit
2. lehký se ti to bude zdát asi delší dobu. Hra "začíná" TEPRVE na LVL70 a obtížnosti Torment 1 (do té doby je to v podstatě Tutorial :D )
3. každá zbraň slouží k útoku, jestli je animace taková nebo maková je jedno (někdy postavy zbraněma mlátěj, někdy si je při útoku hoděj ná záda a jdou na to ručně)
4. damage je "síla zbraně" od které se počítá dál vše ostatní - čím víc, tím líp, jako v D2

Zkus si pročíste tenhle rychlonávod http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 43&t=10792
(jestli tomu nerozumíš hned, vracej se postupně a hledej v tom, vše opravdu důležité pro základ je tu napsáno)
Taky se ti budou hodit zkratky - bez těch se tu jako nováček neobejdeš http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 43&t=10788

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 29.09.2014, 12:47 hod.

Obrázek

Celkem povedený craft :) S tímto a zapnutým Fervor jsem dosáhl CDR 55 procent :) Pokořen GR 23 a Torment 5 Rift :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.09.2014, 14:39 hod.

No vidíš, docela skok z 19. GZ
Jojo, Fervor, to je slušná porce CDR - taková passivka by se mi na barbína taky hodila, ale smůla no.. :)

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 29.09.2014, 15:56 hod.

Dik :) tak on ten cooldown je zatraceně znát když Ti jede perma Akkarat a wrath jaksi vůbec neubývá,jen ve vyjímečných situacích...a teď už jen získat Darklight, aby to bylo dokonalé a samozřejmě drop itemů s lepším rollem skillů :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.09.2014, 21:27 hod.

Hoši, nevim kolik DHček by z toho mohl trefit šlak, tak to raději do DH Sekce nebudu psát....poskládal jsem Maraudera za dva dny i s TaT :lol: :lol:
Zatím je to první kousek ode všeho, takže prostor na výměny je, ale neber to za dva dny :green: http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/37748723
Teď to zbejvá nějak odladit, ale celkem čumim, že Sentry pálej všechny Spendery, co mám na liště :shock: - to se v Blizzu asi někdo zbláznil :D
Mno, nedivte se mýmu překvapení, jestli něco hraju opravdu casuálně, je to DH :twisted:

(tento článek je věnován Lemurovi, duchovnímu otci mého DH, kterej by bez jeho "pruzení" nikdy nevzniknul >:D )

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 30.09.2014, 17:04 hod.

(Lemur chce DrSmu zabít a zároveň nenachází slova, takže nic nepíše :green: )
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.09.2014, 17:39 hod.

:green:
Zdá se mi to dost přepálený. Ustát s 8M tuhosti (bez Unity! a jakýkoliv předchozí znalosti) T6 po dvou dnech a přitom to kosit jak trávu..
Šmudlíka barbíka jsem na T6 šrouboval od vydání....a bez Unity skákač skoro nemá šanci..

No jo, tak to je. A protože Sety teď padaj jak blbý, tak toho využiju a pofarmím asi Monka a hlavně Wiznu. Taky jsem se k tomu ještě nedostal a setíky jsou vždycky megaboost :wave:

Musím to rychle odbejt abych neumřel blbej a abych se zase mohl vrátit ke skákacímu šmudlovi :D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 02.10.2014, 19:35 hod.

Tak už šmrdlám i to T4. Jinak mi chybí polsední dva kousky z novýho setu + ten nový non-season štít a budu mít z grálu za Crusadera vše, takže potom přejdu na jinou postavu, aby byla nějaká změna :).

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“