Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2014, 22:05 hod.

Jojo, před 2.1 jsme to běhali tak, že 3x T6 a Diablo T5 a bylo to úplně na pohodu, teď po 2.1 je to T6 všecko v klidu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 27.09.2014, 01:38 hod.

to Kolmen: je to jak píše hulk a na to sem narážel, prostě bud tam byla chyba nebo nevím, ale už kvůli tomu se mi na tu T6ku nechce, nemám na DH takovej sklil, abych zareagoval vždy správně a neripnul :) Nakonec k tomu ani nedošlo, ubery budou určitě zítra, tak bylo domluveno :) (teda dneska, píšu v noci)...

to Kubizek: ano je to lehčí, však jsme to řešili, ale co naděláme...nic....tak to blizz a většina hráčského osazenstva chce. Dneska jsme to zrovna řešili s Kolmenem na TSku, že je to čím dál easy a tím více k prdu a k hraní...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 27.09.2014, 01:57 hod.

Zdravím hráčské osazenstvo, tentokrát v noci. Ráno si chci přispat a tak píšu do deníčku hned za čerstva, akorát sem odlogoval ze hry...

Páteční odpoledne začalo celkem solidně. Zmokl jsem cestou z práce, díky dešti jsem z práce běžel, abych moc nezmokl a ve finále si natáhl nějaký sval v noze, takže to na odpolední běhání nebylo. Tak jsem nalogoval do hry. Mydlář farmil klíče na T6 s unity. Tak jsem mu to nechtěl kazit, tak jsem si říkal, že skočím nějaký ty rifty a dropnu konečně ty marauder botky, abych mohl nasadit taskery a zkusit capnout tu sentry poslední breakpoint. V práci jsem si pečlivě vypsal, co je potřeba dropnout a co je potřeba z toho co již mám upravit, což bylo chvályhodné, ale když jsem nalogoval do hry, tak jsem zjistil, že nemám kameny, že nemám souly, že nemám nic. Tak mi bylo jasné, že musím farmit rifty jak vzteklej pes, abych měl dostatek soulů a také shardů na kadalu.

Ukecal jsem Kolmena, jestli by se mnou neskočil pár riftů a nakonec z toho bylo pár hodin plodného hraní. Legendárky padaly jako na běžícím páse, takže se začínal hromadit craft matroš, rifty ubíhaly tak, že jsem ani nestíhal dobíhat - kombinace Kolmen/Mydlář, to je jako Schumacher a Hakinnen v dobách jejich největší slávy, jak se předháněli v běhu a já jen dobíhal s vyplazeným jazykem a sbíral lege, co mi tam ležely. Normálně mám radši pohodovou klidnou hru, ale dnes jsem věděl, že potřebuju mraky shardů a soulů, tak jsem se snažil co nejvíce přizpůsobit, ale stejně jsem si připadal jako nějaký afker, protože pokaždé, když jsem měl pár soulů, už jsem byl u mystičky a rerolloval...

Výsledek celého snažení nakonec byl více než potěšující, podařilo se mi dosáhnout té cap hodnoty pro sentry. tzv. green pole, tedy hodnoty 4,1554 s tím, že poslední BP začíná na 4,1538. Takže to je o setinky, ale dostal jsem se na pět střel za sekundu a je to opravdu mazec. Musím uznat, že je potřeba komplet všechny itemy vyměnit za lepší, vše jsou základy, které na úkor AS přišly o důležitější staty jako třeba AR, nebo CC či CD...ale cílem bylo zkusit dosáhnout posledního BP a to se podařilo!!
Obrázek

K večeru dorazil na chvilku taky Thannis, později večer jsme dali ještě klíčníky s Pinďou a Mydlářem a tak se připravili na zítra, kdy jsme si ty ubery naplánovali...u klíčů se taky farmil ring z prvního aktu, abych si ještě více upgradenul AS, ale ring se nepovedl, chybí tam CC nebo CD a taky díra. Během večera mi ještě padl oculus ring, na který se(jak jsem zjistil od Kolmena) dá narolovat další AS a tudíž se tam dá dosáhnout AS až 18% což je luxus a odpadá tím farmení dalších částí, které jsem musel složitě narolovat a tak se dá dosáhnout větší dmge. To je otázka budoucnosti, zatím jsem rád, že jsem toho dosáhl takto...

To mi připomíná, že musím poděkovat dnešním spoluhráčům Kolmenovi a Thannisovi, kteří nebyli lakomí a vyhazovali mi legendárky, které nepotřebovali, abych si z nich dělal souly a měl na rerolly gearu, a tudíž také hlavně díky nim jsem dosáhl této mety právě dnes, druhý den po doexpení. Nutno dodat, že jsem měl komplet mara set mimo botek v bedně, takže za den se dostat na tuto metu to trošku snižuje. Kdybych ten gear musel znovu farmit tak to bude trvat déle.

Ještě jsem natočil jedno videjko krátké, na cursed chestě, kde mělo být pěkně vidět, jak teď ty sentry makají. Já to pocitově vidím, protože vím, jak to vypadalo, když jsem byl na BP 5 a sentry mi střílely jen 2,5x/s teď je to 5x/s a to je hukot. Snad to bude dobře vidět. Videa ještě stříhat neumím, takže prostě zapnu a pak vypnu, nemusel semnahrát nic zázračnýho, lepší by bylo skočit celý run a pak vystříhnout jen nějaké pasáže, kde je to pěkně vidět, jak to lítá, ale snad to je trošku i na tom výdejku...

https://www.youtube.com/watch?v=umUBs10 ... zLjH6fPgXg

Takže ze včerejšího hraní jsem celkem nadšený, dosáhl jsem všeho co jsem si předsevzal a teď už jen vylepšovat. Jak DH tak WD potřebují vylepšit snad všechno. Zítra ještě pojedu DHčko, ale od neděle nejspíš opět najedu na doktorka, aby si opět prošel známé trasy a nezabloudil za prvním keřeme ve weeping hollow :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2014, 07:21 hod.

Jojo s Kolmenem to padá.:)
Než vbehnu do portu už ma hotovej rift, to se dropuje krasne.
Já i díky talisovi hned po logu zkompletoval fb set a zatím mám z toho smíšené pocity....
Jinak jakej mas dmg když mas ten poslední bp?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 27.09.2014, 10:24 hod.

No dmg se mi rapidně snížila, z nějakých 1,8m cold dmge mám jen 1,36m cold dmge. Ale to zvýšení rychlosti je neskutečný, ty rakety z toho MS a sentry jsou jedna žížnivá čára a vše padá pocitově rychleji. Ale třeba to tak není, to poznám až pořádně zahraju, včera jsem to dokraftil a udělal, dal jeden půlrun na to videjko a napsal příspěvek a šel spát :) Každopádně číslíčka jsou nižší než předtím, ale pocitově mi přijde, že to padá rychleji, dneska to testnu na T6, včera už sem to nechtěl moc hrotit, pač jsem u toho spal :D

jinak FB set si každý chválí a dává to neskutečný pecky, co ti na tom nevoní?
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2014, 10:30 hod.

Asi dělám něco blbe twprv to budu zkoumat.
Ale než to nastackuju.:-S
Už jsem psal odborníkům tak sem zvedav.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 27.09.2014, 12:31 hod.

no Thannis to dělá tak, že prostě běhá vepředu a hází blizzard, ten označí všechny mobky a pak už to na nich jen tiká. Kde je problém? :D nebo jedeš jiný skill? :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2014, 18:05 hod.

Ne vole hazim tam frozen orb.:-D
Jde o to ze ta dotka dává kolem 30m....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 27.09.2014, 18:23 hod.

no ani bych se nedivil :D ne tak máš asi malej bonus k fire, lootni maximus ne? :D jinak tikání za třicet mega je pěkný, mě by to stačilo :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2014, 18:25 hod.

Vole.:-D
Já viděl na vídeu i 80 ale je fakt ze bonusů moc nemám no.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 27.09.2014, 22:29 hod.

S furnance i za stopádo do elit :green: a to jí kolega má celkem nic moc
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 28.09.2014, 07:22 hod.

kuki máš málo bonusů a pak hodně záleží na cc. Ten firebird funguje jako Jade WD. První "rána" určí za kolik to tiká a když ten blizzard první ranou nekritne, tak ti to pak tiká za míň. Aspoň myslím, kolik máš cc a cd? Taky ty bonusy do fire udělají hodně. Do elitek Furnace atd....
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 28.09.2014, 07:55 hod.

Sobotní den plný zábavy a herního vyžití začal farmou ringu na sety a následně i projitím všech klíčníků, jestli náhodou nepadne klíč, abychom byli připraveni na večer. Hra byla proložena i nějaký tím riftíkem, abychom se z toho nezbláznili. Klíče občas padly, ale co se týče nějakých kvalitních lege, tak to vůbec. Pak jsem musel off a plnit si i real life povinnosti a nalogoval jsem až odpoledne...

Po nalogování jsem skočil rovnou do party a riftu a na TSku zjistil, že pinďa pohřbil druhého monka i s celkem už pěknými věcmi a tak jezdil z WDčkem, což bylo nepříjemné zjištění, ale tak postava se dotáhne, jak se pak později stalo. Příjemnější zjištění byl drop, co Pinďovi padl těsně po nalogování s doktorem. Světe div se, padla kukri a i celkem pěkný roll. Takže velká gratulace a já musel utřít sliny :D Dali jsme pár riftů a pak jsme s Pytlákem osiřeli s tím, že večer dáme konečně ty bosíky. Pinďa nezemřel hrdinskou smrtí, nýbrž na lag, jak je tomu v posledních dnech po patchi u většiny ripů, což je docela smutné a blizz, pokud to není jejich záměr, by s tím měl něco dělat. Přeci jen jim Diablo vydělalo nějakou tu korunu, tak si ty servery mohou rozšířit, nebo zlepšit a ne, aby se hráči vždy při nalogování modlili, na jaký server se dostanou a jestli jim to náhodou nebude lagovat...ale s tím nic nenaděláme, to musí oni...

Neměl jsem ještě vylepšený gemy na max, tak jsme se domluvili, že skočíme ve dvou grifty a aby to bylo "bezpečnější", tak že pytlák vezme barbara(nemám ještě dostatečný rezisty). A tak jsme chodili jeden Grift za druhým, postupně jsem vylepšil žlutý vajíčkový gem na zvýšení dmge po zabití elite packu na 25 rank, vylepšil jsem Enforcer na pety také na 25 rank a nakonec se mi povedlo vylepšit i ten Bane of trapped na 25 rank. Ale to už bylo bez Pytláka, který právě v Griftu "pohřbil" celkem už pěkného barbara...tato smrt též nebyla moc hrdinská, ale alespoň to nebylo na lag. Jdeme si takhle grift tier 26 na pohodu, několik griftů předtím jsme tohle šli v klídku, a najednou přijdou ti obrněný monstra, které se objevují v normální hře ve třetím aktu v battlefields. Přiběhnou, stunnou a najednou Pytlo leží na zádech, byla to vteřina. Prý stun a najednou IK, barbar nemá bohužel pasivku na přežití. Budiž mu zem lehká...tak jsem ten grift došel a vylepšil gemy, chyběly mi dva ranky, tak mezitím co pytlák šteloval své WDčko (novou postavu doexpíme později) tak jsem rychle skočil jeden grift a povedlo se mi vylepšit ten poslední gem a byl spokojený.

Pak jsem přelogoval na WD po dlouhé době a zašel jedno bounty t6 a přitom zjistil, jak je to WD zlatý oproti hunterovi. Ačkoliv na něm mám nižší dmg jak papírovou tak elementární, tak vše díky gdogovi a fetišům padalo na t6 ve vteřině(relativně oproti huntovi) a také hra byla lepší. Nemusel jsem nic vyhazovat, hlídat cooldowny, bát se každýho frozenu, nebo walleru...no prostě s WD lahoda, kort když jsem dal haunt na sání života, tak se mi prakticky nehly HPčka a když ano, tak tím hauntem to bylo hned zpět. Super skill. Když to srovnám s žábama, které taky pěkně healovali přes LoH z itemů a paragonů, tak ten haunt je bezpečnější, protože na něj nefunguje moc reflekt. Můžu ho naházet i na elitky s reflektem a spíš mě to healuje, než aby mi to ještě bralo životy. Rain of toads když jsem dal na elitky s reflektem, tak sem měl za chvíli červenou obrazovku...každopádně došel jsem bounty a přišel Pinďa z oslavy a tak jsme začali jeden grift, protože Pytlo potřeboval dovylepšit ještě jeden gem. V půlce přišel i Thannis, tak si udělal vyšší šutr, došli jsme, pak skočili ještě vyšší patro, aby byla vyšší šance, což se nakonec povedlo a gem vylepšen.

Parta byla full a tak jsme si řekli, že skočíme ty Ubery. Předtím ještě rychle dofarmit poslední klíče, aby bylo víc mašinek a pak hurá na ně. Při farmení klíčů na T5 a po zjištění, že nám nebo alespoň mě ty mobky docela nakládaj jsme se rozhodli, že půjdeme ty Ubery na T5. Nakonec jsem si říkal, že jsme klidně tu šestku mohli jít, protože byli dole docela rychle a až na toho kkta s tou bublilnou a kamením z nebe a pak ještě diabla, který spawnuje náhodný bosse a když se povede nějakej lahodnej, tak je to voser a taky diablo s těmi stuny a tím laserem taky dává...ale stejně si myslím, že bychom to ustáli. Nicméně jsme šli na T5 cca 25 mašinek možná víc, teď už z hlavy nevím, ale musím říct, že i na tu T5 to padá krásně, snad jen třikrát za celou dobu nebo čtyřikrát nám nepadl orgán, jinak většinou ano. Takže máme všichni orgánů na pět amuletů a nejsou zase souly :D

Po dokončení Uberů šel Thannis spát a tak jsme si řekli, že naexpíme ty nový chary. Pytlák si udělal Crushe, Pinďa zase Monka a ještě dorazil Rezi, který si udělal taky Crushe. Za hodinku ani ne jsme měli naexpeno. Celkem pohoda, žádný stres, lítalo to pěkně a to jsme nešli jen ty ruiny, protože nás to nebavilo hledat, ale chodili jsme povětšinou bounty...a pak už vydatný spánek :)

Co se týče dropu za včerejší den, tak to nebylo nic moc, za zmínku stojí chestka a ramena Mara, které mě vylepšili tougness a dmg zůstala stejná. Pak padly pěkné amulety, které ale ještě nemůžu nosit, protože by mi klesnul AS a ztratil bych poslední breakpoint. Také mi padly dva celkem krásné etrayu na cold, které také nemůžu použít kvůli stejnému problému jako ty amulety. Ale rozhodl jsem se, že buď udělám ještě jednoho DH, které postavím na DMG a nebo to usuším v bedně, počkám až skončí sezona a pak to přehodím na nesezonního huntera. Spíš to vidím tak, že udělám ještě jednoho sezonnímho a toho nesezonního pak smažu...jinak nedroplo nic pořádného, ale hra to byla pěkná. Prostřídali jsme všechno od bounty přes rifty až po ubery, takže super :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 06:39 hod.

Zdravím a opět přidávám další stránky v deníku malého Shadouka a jeho sester...

Včerejší den nebyl zpočátku nijak zlomový. Byla neděle a to je od slova nedělat a tak byla taková ospalá atmosféra, člověk u toho skoro usínal (možná to bylo po prohýřených předchozích nocích). Na DH, kde jsem dosáhl toho CAP BP na Sentry jsem zjistil, že už nejde nijak moc vylepšit. Každá věc, která padne a byla by třeba boost, tak jí nemůžu nasadit, protože bych snížil AS a tudíž spadl o BP níže. Ten CAP jsem dosáhl o pár setin a tak je to celkem na hraně. V bedně se mi nahromadilo hromada krásných itemů, které tam leží ladem a tak jsem se rozhodl, že malý shadouek dostane další sestřičku, kterou udělám na "brutální" dmg. Ke konci hraní, těsně před spaním jsem založil novou postavu a Pytlák mě a Morthaaka potáhl na 70lv v celkem dobrém čase. Ale na nějaké hraní už to nebylo, naházel jsem tam jen základní itemy z bedny, vykraftil gemy a zjistil, že aniž bych ještě doladil CC a CD, mám naprd amulet a i ringy, tak jen díky Etrayu, Frost burnům a wristům mám nějakých 51% do coldu a dmg 1,7 mega. Pokud mi padne pěkný amulet a SoJ s coldem, poladím u mystičky CC a CD, tak se můžu dostat na nějakých 2,1-2,3 mega elemetal dmg, což bude celkem slušné. Když si vezmu, že mám gem+pasivku+druhý gem+další pasivku, které ještě přidají dalších 80% dmge, které se papírově nepíší, tak to bude hukot. To je ale otázka následujících dnů a týdnů. Převážně budu hrát toho "vymazleného" na AS huntu a potřebuju farmit hlavně souly, který jsou potřeba na rerolly a taky gemy.
Pocitově je to ale s tím čistě cold DH na dmg, i když ty sentry střílejí opticky i prakticky pomaleji lepší. Ale šel jsem na zkoušku zatím jen T3. Až další dny a střídání charů ukáže, jestli je ten DH s tím CAPem lepší, nebo horší. Včera mi padly Lacuni, které ho trošku boostnou, ještě WH pásek a bude to asi masakr, ale ten zatím nepadl, tak to nevypadá :D

A teď ke včerejšímu hraní. Skočil jsem do hry a rovnou za klukama, chodili jsme grifty a prokládali to normálními rifty na shardy pro Kadalu a také na vylepšení gemů. Po nějaké chvíli dorazil taky Thannis a tak jsme se jali pokořit další stupeň a tier v Griftu. Šli jsme ve složení 1xDH(já), 1xWizz(Thannis), 1x Monk(Pinďa), 1xCrush(Mydlář). Ideálně složená grupa to nebyla, ale 29 tier jsme pokořili celkem v klídku. Následný třicátý patro už jsme ale nedali na dmg, chybělo nám tak třicet vteřin. Kdyby jsme ale šli s normálními postavami, teda alespoň já, tak to myslím dáme. Ale já jsem se dostal z nějakých 1,4m elementární dmge na 750k protože jsem se bál, abych neripnul, tak jsem celkem brutálně navýšil svou tougness, kterou jsem měl skoro 50 mega. Mobky mi nic nedělaly, ale zas jsem měl dmg celkem žalostnou a možná díky tomu jsme to nedali. Ale tak byl to první pokus, nevěděli jsme jak to bude nakládat. Další pokus už pojedu asi s normálním gearem, tudíž bude i dmg a pak si myslím, že to dáme. Já to přehodil hlavně proto, že v tom 29 tieru jsem se svou tougness kolem 11m celkem dostával naloženo a trošku jsem se bál, každý tik frozenu = 3/4HP dole, což je nehratelný, chvilka nepozornosti, nebo jeden dva mortary a jsem dole...tolik práce, prachů a nervů při rerollech, než jsem toho CAPu dosáhl jsem prostě nechtěl zahodit...ale teď když vím, jak to v tom 30 patře jede, tak to zkusím a dáme to :) Nebo vezmu toho druhého DH s tou elementární dmgí a to bude možná ještě lepší :)

Včera jinak nic moc zajímavého. Vylepšení gemů je fajn, všechny souly co jsem nafarmil a co mi kluci i dali přes lege jsem provařil při rerolech na novém Dh, tak zas nemám ani soul. Tím, že jsem dělal všechny gemy do nového gearu na druhýho DH, tak jsem i bez gemů. Nic zvláštního nepopadalo. Ale určitě jsme se zase posunuli dopředu. Dokonce ani nikdo včera neripnul, takže spokojenost. Teď jen trošku vymazlit postavy a můžem se vrhnout vstříc dalším výzvám :) Jedna už se rýsuje, ale o tom tu ještě psát nebudu, až se nám to podaří, tak sem hodím i videjko...bude to ale drsný a nevím jestli to dáme na první pokus, ale uvidíme :) Plán je příští víkend...

Ještě něco trošku z mechaniky hraní. Každý DH hraje momentálně (nebo většina) cold build, ale cold má jen elemental arrow a CA, MS hraje s Arsenalem a také sentry má na fire. Včera jsem poprvé zkusil jet i Multishot cold a také sentry na cold a přišlo mi, že to nakládá víc...ale nejvíc asi opravdu dělají ty rakety, které jsou při tom CAPu brutální, normálně žížnivé čáry. A tak jsem si říkal, že odpoledne zkusím vyhodit Calamitku do bedny a nasadím tu gunu na fire, k tomu předělám wristy na fire a tak se dostanu na nějakých 36%+, nechám si jen elemental arrow na frozen, aby pracoval správně ten gem a zkusím, jestli to nebude lepší...nechce se mi totiž mít dvě DH a oba cold a když cold jedu čistě toho druhého i s etrayu atd. tak u tohoto zkusím fire. Teď je otázka, jestli když pojedu fire, tak ten frozen arrow bude taky zpomalovat mobky a tudíž se bude aplikovat bonus z gemu, ale myslím, že ano...

Takže odpoledne až přijdu z běhání a odejde návštěva, tak musim skočit pár riftů, abych měl na reroll a pak to zkusím. Shardy už ani tolik nepotřebuju, možná lepší frost burny by se mi na toho nového hodily, ale to má čas :) Nemusím a ani nechci všechno hned, protože včera jsem se dostal v myšlenkách do situace "co dál" když jsem měl splněný limit na DHčku ohledně toho capu a jen dokola chodit rifty a utrácet shardy za blbosti mě taky moc nebavilo...takhle když nemám vše vyladěné dle svých představ, tak se do hry i těším :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.09.2014, 06:50 hod.

krásné čtení, přesně řeším jestli jet na 4,15 BP nebo se na něj vykašlat a jet 2,84 (přemejšlím i o 1,18 kuši), stále čekám na gift abych natočil ast na zbrani bez toho bp dosahuju pouze s bbv, abych to neměl tak jednoduchý tak mi včera z posledního RG padla calamitka, bohužel roll s malou dps ale i tak zvažuju že ji budu používat kvůli bonusu pro celou partu a teď babo raď jestli na ni natočit +10% dmg (bez ní má jen cca 2200 dps) a nebo 7% ats abych dosáhl BP 4,15

jinak co se týče toughness je ten poslední bp úplná katastrofa protože ta oběť statů místo kterých mám všude ats to je velká tragedie, možná kdybych měl paragon 700 tak by to tak nebolelo - to jen poznatek kdy jsem včera asi 4x utíkal s procnutou pasivkou
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 06:58 hod.

Přesně tak, nechápu týpky, který chodí tier 38+ s toughness 9 mega a mají právě ten cap na sentry, viděl jsem nějaký videa a ani nemají unity. Z těch videí ale není poznat, jestli je to soft, nebo HC, jestli soft, tak to pak vysvětluje vše, když pak jdou deset GR a devětkrát umřou a jeden se jim povede a pak to vylepí na youtube...Já mám teď dva DH jeden s Cap, druhý bez, ale zas s dvojnásobnou dmgí(bude časem) a budu to zkoušet, střídat a za nějaký čas se to bude dát pocitově vyhodnotit...ale čistě selsky, když vystřelím pětkrát za sekundu střely za cca šest mega, tak je to dohromady třicet. Když vystřelím 2 střely za sekundu za deset, tak je to jen dvacet případně 25 mega. Takže selsky by byl lepší ten CAP kort když ho ještě trošku potuním, ale pocitově mi to včera přišlo rychlejší bez toho capu. Zas na druhou stranu s tím CAPem chodím T5-6 a ten Cold jsem zkoušel na T3, možná taky proto :) Odpoledne než naskočím do party vyzkouším T6 s Capem a pak i s tím Coldem a zítra povím jak dopadlo testování...

S tou calamity mám taky dilema. Pro partu je to super, ale když nasadím tu gunu na fire, tak boostnu dmgově i toho cap DH podstatně, když pojedu fire...takže možná budu nosit kalamitu jen v partě a solo pojedu fire...to se doladí, ale jsou to příjemný "starosti" :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.09.2014, 07:07 hod.

kdyžtak písni klidně i ve hře já mám jen jednu postavu (měl bych vyexpit další) nechce se mi to furt přeskládávat, jinak hlavně myslím že ta rychlost je u EA kterej střílí pak jako kulomet v té kalkulačce co tu potuje vidíš počty střed podle skilu, připadá mi právě že ms a CA nestřílí moc rychleji (je to třeba jen jedna střela navíc) u ea je to poznat velmi, + mě zajímá i toporovnání cold/ fire, skoušel jsem cold ale bez luku a vrátil jsem se zpátky k fire cold mi připadal slabej

ty vysoké hodnoty GR jsou prostě SC, na HC stačí jedna rána a jsi dole/ v pasivce, v partě se to dá když ti někdo tankuje/ stunuje ale i tak přiletí nějakej orb a jsi dole
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 07:57 hod.

No právě mě přijde, že když jsem včera už večer jel ten novej cold build, který má AS základní jen 2,01, tudíž se podle tý tabulky dostávám na nějakých 2,5 střely za sekundu, tak občas porstřelilo i normální střela, tudíž ani ne CA, nebo MS nebo EA. Když jedu s tím capem, tak jedou jen ty spender střely...možná když pořeším tu dmg pomocí toho fire, tak to bude cajk a asi nejlepší. Ale fakt už jsem nevěděl co vyměnit, abych se boostnul co se týče dmge...s tím cold to bude maso, až padne SoJka a povede se pěkný amu a ty rerolly...to pak možná začne to DH konkurovat WDčku...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od iPetrB » 29.09.2014, 08:27 hod.

Jsem rád, že se vám s DH hra zamlouvá a daří se vám na ně dropovat pěkné itemy. K tomu CAPu u setrny musím podotknout, že ten není vůbec nutností. DH může být silné i na nižších BP, dokonce může být silné i bez takového itemu jako je TaT. Živým příkladem je má Mamba, která bez TaT a s 1H vysolovala GR 37. Zda volit fire či cold build, tak jsem jednoznačně zastáncem plného fire buildu do party, ve které je stahovací monk nebo strašák WD. V případě, že v partě nejsou nebo se sóluje, tak používat cold/fire. Čistý cold nehraju a ve volných chvilkách si raději pohrávám s lightingem.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 29.09.2014, 08:50 hod.

no bez tat jde hrát určitě pro mě to byl posun z 2,16 nad 2,84 ale stále ne na 4,15 (a k tomu mi chybělo hodně ats), a ty jsi s tím udělal moc pěknej výkon

spíš to vidím na 1,6 1h a 2,84 a zbejvá mi kvanta prostoru na cc a cd, případně nevím jestli se dá dostat slušně s 2h kuší na 2,84 nebo bez šance, jdu počítat v kalkulačce

osobně se mi zamlouvá více fire, líbí se mi ta ohnivá lebka jak lítá :D
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“