Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 23.09.2014, 14:13 hod.

ach jo, mám hodinku, než půjdu ven žít a tak jsem si říkal, že skočím jeden dva runy a ony jim blbnou servery a ověřování a nejde se přihlásit :D 160tý v řadě už pět minut, to je marný...jinak ještě píší, že v jednu v noci se vše vypne a nahazují patch 2.1.1. Divné, že nikde nebyla zmínka, nebo sem to přehlíd? Jaký změny tam budou, nebo čeho je to patch? Nějaké opravy? Neví někdo?
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 23.09.2014, 14:23 hod.

Vaneras dnes v 10 dopoledne:

It is not a major content patch like 2.1.0 was, this new patch is smaller and consists of mostly tweaks and fixes... It should not be long now before the 2.1.1 patch notes will be available :-)

Nejedná se o hlavní obsahový patch, jako byl 2.1, tento nový patch je menší a obsahuje zejména drobnější změny a opravy...Patch notes vám dáme k dispozici co nejdříve, nemělo by to trvat dlouho.

eidt: díval jsem se na fans.com, kde redaktoři udělali datamining, jak je jejich dobrým zvykem a je tam jedna zajímavá novinka, konkrétně u WD:
jeho spirit walk už nebude omezený na to, že vydržíte 50% max life, ale bude to bez toho. Nepíšou tam, zda to platí o pro pasivku, ale asi jo. To by znamenalo, že po pasivce budete po dobu jejího trvání naprosto v bezpečí. Ještě to není ale ofiko, je to jen datamine, tak uvidíme.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 24.09.2014, 06:23 hod.

No vidíš a já si říkal, že to bude asi něco většího. Ne teda jako příchod patche 2.1 ale nějaký větší, protože vypnout hru na tolik hodin. Psali, že to vypnou v jednu ráno a nahodí to až kolem poledne, což je docela dlouhá doba jen na pár úprav :) Ale asi si ty servery potřebují také odpočinout. Tu změnu u WD myslím ani nepocítím, protože na HC každý hraje tak, aby mu ta pasivka procla co nejméně a do spiritu taky moc nechodím. Ale určitě se někdy dostanu do situace, kdy se to bude hodit :) Já bych spíš uvítal, aby trošku poladili ten helltooth set a tajně jsem tak nějak doufal, že se tak stane, protože WD se dá efektivně hrát akorát dva buildy. Jeden je na trashi dobrej, ale na bosse trága bez Furnace (jade) a druhý je celkem nudný po čase, jak to hraju už dlouho. A vrátit se do "pravěku" a hrát medvědy nebo baty se neoplatí...takže jsem spíš doufal v nějakou významnější změnu co se týče toho třetího gearu a potažmo tudíž v třetí build a nic no...

Z deníku...

Malý Shadouek cítil, že předchozí den pro něho bude nějak zlomový a tak se s vervou pustil do světa Sanctuary bojovat s monstry a příšerami. Vyzbrojen jednoruční kuší a dobrou taktickou vyspělostí se jal plnit úkoly a pokořit nějaké ty rifty a splnit cíle, které si předsevzal...

První klacek pod nohy byl vůbec ještě než se do světa pustil, protože byl problém s připojením, který přetrvával, hra házela errory jak na běžícím pásu a tak jsem si šel "na pět" minut lehnout a byly z toho dvě hodiny :D To ale pomohlo. Po těch dvou hodinách jsem se alespoň napotřetí dostal do hry, jen mi chyběly nějaké ikonky, FL byl prázdný apod. Ale to mě ve hře nijak neomezovalo. Jelikož jsem měl prázdný FL tak jsem chodil sám rifty, abych nafarmil shardy, nebo aby mi padnul nějaký ten Bow, po kterým toužím. Shardy padaly, rifty T4 sem jen probíhal a zabíjel elitky, takže to šlo jako po másle, ale u Kadaly se nedařilo. Měla včera nějakou blbou náladu. Za tři inventáře jen jedna lege a většinou nějaký crap.

Po pár riftech jsem se kouknul do FL a objevil se mi tam pytlo s pinďou tak jsme se domluvili, že dál budem brázdit svět sanctuary společně. Nejprve jsem ale resetoval hru i s aplikací, jestli se ty chyby nespraví a spravily, takže pohoda. Chodili jsme střídavě rifty a grifty, docela to i padalo (myslím lege) ale žádná použitelná, takže boost nula. Jen paragony přibývaly a tudíž mikro boost z para bodů. Neříkám, že nepadaly věci, napadal mi komplet marauder set(bez helmy), ale nebyly to lepší věci, než mám na sobě, tak jsem to dal sušit do bedny.

Později dorazil i Thannis a tak jsme se jali trošku progressnout ty Grifty vyšší patra, než jsme byli zvyklý chodit na upgrade gemu. Nejprve jsme chodili dokola do 25 tieru a střídali to s normálníma riftama a pak jsme se rozhodli, že je čas zvýšit obtížnost jak v normálních riftech, tak i dát nějaké to vyšší patro Griftu. Nastavili jsme tedy T5 a chodili ty rifty a přišlo nám to jako kdybychom tam měli T4ku, skoro nulový rozdíl, vše dole hned a tak počítám, že do víkendu už budem jezdit tu T6ku na pohodu...co se týče Griftů, tam jsme nakonec zdolali 28tier a celkem také na pohodu. Pinďa má full inna set, takže všechny mantry a pytlák jede barbara, takže rezisty navíc. To je hodně znát. Upgrade gemů proběhl taky celkem fajnově, enforcer z ranku 22 na 28, další gemy také lehký upgrade, takže spokojenost a cíl to splnilo.

Ty grifty jsme chodili tak rychle, že jsme po vymlácení a spawnutí bosse skočili do města a šli klíčníky, abychom to nezabili tak rychle a nehodilo nás to moc nahoru. Kdybychom jeli bez přestávky, tak nám to nalosuje tak 32 patro a to je zatím moc, nechceme to progressnout nějak moc rychle, jednak abychom nezkapali a jednak taky proto, že není kam spěchat...

Co se týče pocitů ze hry včera, tak jsou celkem smíšené. Odpoledne jak jim blbly ty severy, tak jim blblo určitě i něco jiného, protože za ty runy, co jsem proběhl sám mi padlo 16ks legendárek a z toho bylo 15ks ringů (divné). Jakmile jsem resetoval hru, tak začaly padat i jiné itemy legendární. Několik zbraní, ale ten bow nikde, kadala ho taky nedala, tak snad dnes :) Ale celkově pocity samozřejmě pozitivní, když pominu drop, který je na druhé koleji momentálně, tak jsme se posunuli dopředu což je fajn.

Nastavili jsme si cíl, že pokoříme do víkendu třicáté patro Griftu a budem jezdit normální rifty T6, tak jsem zvědavej jak to půjde :) Každopádně to nejsou cíle, přes které nejede vlak, když pocítíme, že to nejde, tak snížíme a prodloužíme termín splnění cílů na později. Jak jsem už psal, není kam spěchat. Nový patch, nebo datáč nás ještě nějako dobu nepotká a tak nemusíme dosáhnout všeho hned, ještě by jsme se těmi "úspěchy" zadusili :D

Pomalu taky přemýšlím o změně klanu, defacto neustále poslední týdny, možná měsíc hraji s klukama z SS, tak prověřím, jak to mají s místem a jestli nás vezmou z Dejvem oba i když Dejv teď moc nehraje...myslel sem si vždycky, že klany jsou k ničemu a ony asi možná i ze širšího pohledu zatím jsou. Ale z pohledu party, kdy někomu něco padne a oni se nad tím začnou rozplývat a já vidím prd, protože se to neukazuje partě ale v klanu a tak mi to musejí postovat, by to bylo lepší, tak uvidíme kam se nakonec malý Shadouek vrtne :)

Dnes odpoledne, nebo spíš večer pokračuje nesplněný cíl z minulých dnů. Luk, možná taskery a bude spokojenost ;)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 24.09.2014, 08:47 hod.

Tak jsem zjistil, že s DH dělám trošku chybku a že ten bow, za který jsem utratil včera 3k shardů a stejně nepadl vůbec nepotřebuju...nějak jsem se začetl na forku ohledně breakpointů a tudíž rychlejšího střílení ze sentry. Momentálně jsem na 2,5 střely za sekundu a stačí mi taskery a budu na 3+ a na cap. který je nějakých pět mám ringy a amulet v bedně. K tomu mi stačí jen WH pásek, který snad padne. Takže aktuálně Bow s coldem nepotřebuju, spíš lepší jednoruční crossbow, taskery a WH pásek (taskery a WH pásek mám na WD, takže i za cenu nižší dmge můžu přehodit a jsem na capu hned, ale radši si to nafarmím s dex)...
Takže prvně taskery, pinďa mi dropne WH pásek a nahodím ty lepší ringy a amu a je to :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 24.09.2014, 09:42 hod.

Náhodou, zvedli sustain fetishů a dogů, což je super. Myslím si, že lidi nadávali a asi oprávněně, že se solo wd hraje blbě na vysokých gr...teď by to snad mělo být snažší. Jinak souhlas, taky bych na wd rád zahrál něco jiného, než pety a jade. WD má tolik krásných spellů a od jisté obtížnosti je nelze efektivně využít (nebo o tom nevím).
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 24.09.2014, 10:14 hod.

Tak třeba v dalším patchi :) Prostě mi přijde, že ten helltooth odflákli, zbytečná práce pak.

jsem zvědavej na tu kadalu, jestli konečně dá, když poladili to její dávání nendávání, podle mě jen uchlácholili lidi a nebude dávat stejně. Uvidíme odpoledne až se dostanu do hry a nafarmím pár shardů.

Jinak málem bych zapoměl. Pár stránek a příspěvků zpět jsem psal o ripnutí pytláka (mydlář), že to bylo v riftu na T4 jak jsem tam s ním taky málem zařval a zachránilo mě až město. Musím to uvést na pravou míru. Bylo to na T5!
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 25.09.2014, 04:59 hod.

Zdravím vespolek,

Ve světě Sanctuary se opět den se dnem sešel a mladý Shadouek se vydal za dalšími dobrodružstvími. Cíle měl veliké a jejich naplnění ho stálo hodně sil, musel zabít spousty démonů a sám přežít. Původní cíle, které si předsevzal už splnil jeho starší bratr WD, který brázdí svět Sanctuary na nejvyšší obtížnost a i jeho mladší sestřička démon hunterka by se mu chtěla vyrovnat. Nemá to ale vůbec jednoduché. Do hry přišel patch, který přinesl pár novinek, které nejsou zrovna košér. Měly přinést "vylepšení", což se některým podařilo, ale třeba naší milou Kadalu, která hráčům pomáhá s oblékáním, aby byli odolnější, tu ty "vylepšení" moc nevylepšily...

To ale nic nemění na tom, že hlavní "politika" hry zůstává stejná, skilly povětšinou také a tak na hře jako takové se více méně nic nezměnilo.

Po nalogování do hry včera jsem skočil jeden grift solo, abych si to "omakal" a hned z prvního RG mi padla kostka. Jednu už jsem měl v bedně připravenou na TOP zbraň až mi někdy padne a tak jsem si mohl dovolit o chlup vylepšit natálku, kterou jsem nosil. Utratil jsem tedy zhruba 36ks soulů u mystičky, abych tam dostal +7% AS a přes gift jsem si tam udělal díru. Další na řadě byl Natalya ring, který nebyl nic moc. Proto jsem opět u mystičky utratil dalších zhruba 20ks soulů, abych tam dostal díru a mohl dál nosit Enforcer na pety.
U mystičky mě překvapilo, že blizz vyslyšel hráče a zmírnil cenu gemu na imperial. Ale vyřešil to šalamounsky, že nově tam zapojil také ty souly, což vyvolává dohady, co je lepší. Jestli kraftit lepší gemy na reroll, nebo vypotřebovat souly, které se mohou hodit na další jiné rerolly. Pro mě včera byla varianta A lepší, jelikož jsem byl rázem bez soulů, ale v pozdější fázi hry, kdy se dostanu na 300+ soulů, až nebude zase co vylepšovat to bude takto lepší.

Následovaly rifty T5 v osvědčené sestavě Thannis, Mydlář a já s tím, že jsme čekali na Pinďu, až dorazí. Nakonec jsme se dočkali a skočili první Grift v plné sestavě. Zapoměli jsme, nebo to blizz upravil, toť otázka, kolikátou vlnu jsme měli udělat, abychom se dostali na nějaké 26-27 patro a tak jsme nakonec skončili do startu ve 22 tieru. Tudíž pohodka, žádný stres a klídek. Tento zdánlivý klid a pohodka se v jednom okamžiku změnil v drama (obrazně) a to ve chvíli, kdy Pinďa s docela už dobře nadupaným monkem s tougness přes 30m dostal z ničeho nic IK a neprocla ani pasivka(jestli jí má, myslím, že ano). V tu chvíli bylo po radosti a zavládl smutek a hlavně dohady, jestli blizz neudělal nějaký kopanec v patchi, protože fakt to bylo full HP -> IK což bylo divné. Neřeknu, kdyby to byla čerstvě doexpená žlutá postava, ale Pinďa měl full Inna set, Sunwoku set, pěknou zbraň i ringy a amulet. Dobře equipnutá postava, která den předem zvládla na pohodu tier 28...

Toto změnilo rázem pohled na včerejší hraní a naše cíle. Jako správná parta jsme se hned jali Pinďu vyexpit a tak večer probíhal tak, že jsme chodili dál rifty ve třech(později se přidal Lightofstorm a pak resident) a vždy jsme odskočili, abychom vyčistili chestu v ruinách A1. Takto jsme s Thannisem Pinďu vyexpili za "pár minut". Nějaký equip mu zůstal co si nasbíral a tak počítám, že dnes se opět připojí a bude nás slaboučké bránit v první linii :)

Původní cíle nafarmit nějaké klíče tudíž padly, chodili jsme rifty, abychom ušetřili shardy na výměnu s Kadalou, která pěkně podražila, ale zase mi přišlo, že víc "dává", ale zas to bylo jedněch 500 shardů tři čtyři lege, pak dalších 500 shardů a nic, jen žluté atd. Ale pocitově docela dávala. Zkoušel jsem ty taskery a dala mi všechny ostatní, jen ne taskery. Ale tak co, zadaří se dneska, nebo jindy. Nehrotím to už...když nedá nějakou delší dobu, tak si přehodím Taskery a WH z WDčka, sice mi papírově klesne trošku DMG, ale zas díky intelu bude víc tougness, což je na HC přínosnější. Navíc díky CD a AS v pásku a AS pro pety z TaT se dostanu na cap breakpoint u Sentry, což jsem si včera složitě počítal kalkulačkou a tudíž to bude větší masakr i s nižší dmgí...

Nicméně to nebyl jen neplodný den. Během večera jsem prostřídal Cold -> Fire a zpět, nakonec jsem skončil u čistě Fire buildu, protože mi padla krásná 1h Crossbow na fire a ta mě hodila na nějakých 1,85m elementární dmge. To mě navnadilo a tak jsem i bez taskerů, když jsme skončili a kluci šli off, skočil T6 bounty. Jednak to vyzkoušet a jednak mi taky došly klíče od riftů. Byl jsem překvapený, jak to padá. Někde jsem četl, že ta runa Load the bear, nebo jak se jmenuje je k prdu, že střílí nazdařbůh, mě to včera nepřišlo. Dávala pecky jako prase do toho i multishot a EA. Krásně to všechno padalo a HP se mi ani nehly a to sem ani nepotřeboval Unity. Takže až mi padnou ty taskery, tak to bude skoro na T8 :D

Dnes ve hře cca ve čtyři, pofarmím nějaké klíče, aby bylo na večer, možná i klíče na mašinky, když se zadaří, nebo shardy pro Kadalu, takže cíle stále stejné, jede se dál :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.09.2014, 04:58 hod.

Zdravím,

den se opět s dnem sešel (jak to ostatně v životě chodí :D ) a mladý Shadouek opět absolvoval dobrodružství ve světě Sanctuary. Včerejší den se do deníčku zapíše jako zlomový. Bylo zde tolik zvratů, že to bylo až neskutečný...

Hned ze startu hraní po nalogování zemřela mladší sestřička Shadouka mocná démonhunterka...to byl první zlom, protože po této nesmyslné smrti, která nebyla zaviněna nedostatkem odvahy či obrany, nebo nonskill efektem (že jsem prostě zalamil, že to nemám v ruce), ale mocným Blizzem, který mi hodil pod nohy klacek jménem LAG. Jak se to přihodilo? Skočím do hry, latency klesla až na přijatelných 42ms se kterými normálně hraji. FPS 53-56 což je taky celkem v klidu. Tak se poštrachám v bedně, ještě jednou zkontroluju latency a FPS, skočím do windows a na youtube si pustím motivační hudbu u které také normálně hraji, skočím zpět a jdu na to. Nadržený, že musím sehnat konečně ty Taskery...

Skočím do Fields a tak pět yardů od portu najednou buvoli kolem stojí s oštěpy v rukou a nehází, sentry zase neházím já, zvuk běží, ale obraz je zamrzlý, zkouším portovat a nic. Tak píšu do whispu kámošovi a normálně komunikujeme, music z youtube normálně plyne, tak si říkám, že net je v pohodě a hra musí být taky, když chat funguje. Takhle v "lagu" stojím asi 30s+ a pak najednou se to odfreezne a je tam ona nenáviděná hláška, že jsem dead...smutné, jak blizz "bojuje" o hráče...

První myšlenka, která mě napadla byla, že toto nemám zapotřebí, že pár dní xy hodin v kuse u toho dřepím, abych získal nějaký ten gear a pak přijde takovýhle lag a end...že to hrát nebudu, to mě napadlo jen na zlomek vteřiny. Dyť mám ještě přeci svého hlavního miláčka Shadouka doktůrka. DH je jen pro odreagování a nezáleží na něm prakticky vůbec. Přesto je to fajn mít i jinou postavu, na které hraji kvůli zpestření. Takže první myšlenka, že už hrát nebudu byla zapuzena, že bych šel na soft, to mě ani nenapadlo, to by bylo jako kdybych s tím skončil (protože to je prakticky hned po přechodu z HC na SC, že hráč končí, pač ho to nebaví. Obráceně to funguje naopak :) ). Tak jsem si prohlédl bednu, co mi na DH zbylo a zjistil, že vlastně všechno, mimo botek, ale RoRG mám nafarmených s DEX asi pět, tak můžu jet rovnou sentry build. Ve stejné chvíli psal pytlák (mydlář), že co se stalo, jestli nechci na soft, že by šel taky, že HC je o nervy a že mě potáhne. Tak jsme expili a doexpili opravdu asi za hodinku, možná o chlup více...

Po doexpení jsem na sebe naházel věci z bedny a zjistil, že to je přímo zoufalé oproti minulé postavě, ale co nadělám. Udělal jsem i gemy, které to trošku zvedly, také nějaké rerolly itemů a zjistil, že mi chybí jen Mara botky. Tak jsme skočili s Mydlářem do riftů, že mi něco "popadá". Nepopadalo mi nic, jen amulet hned z kraje ten vaxo, který mě boostnul, tak jsem měl radost, ale jinak padaly samý crapy. Ale alespoň byl nějaký ten craft matroš (souly). Po chvíli se přidal Pinďa také s nově znovu doexpeným Monkem a chodili jsme chvíli ve třech, pak se přidal Predy(Archanděl) a jezdili jsme fast rifty na shardy ve čtyřech. Jakmile jsem naplnil inventář shardy, tak jsem se jal zkusit Kadalu a v tu chvíli to přišlo...další zlom!!

Kadala mi dala z deseti itemů čtyři legendárky z toho jedna byla vysněné Tasker and Theo s celkem luxusním rollem. Budou trifectové a AS k petům mají 48%, takže velká spokojenost. Jen je ještě nemůžu nosit , tak je nemám v profilu na postavě, ale v bedně. Až padnou Mara botky, tak budu moci nahodit a pak to bude jízda :D

Poté jsme dále chodili rifty, ale nic moc nepadalo, dali jsme i nějaký grifty, protože jsem ripnul s už pěkně vylepšeným gemem na pety, tak aby jsem si ho vylepšil znovu...střídali jsme normální rifty a grifty, shardy se sypaly, ale kadala už byla skoupá a nedala nic navíc. Ale tak dala ty taskery, tak jsem si říkal, že mám asi vybráno. Večer se vytratil Predy a přišel Thannis a jezdili jsme dál ve stálém složení posledních dnů týdnů. Legendy padaly, ale crapy, které se rozložily a byly souly, které také vyletěly komínem, když jsem kraftil a mystifikoval jako o život, abych se trošku zlepšil a nebyl tam jen do počtu. Někdy kolem půlnoci šli Pinďa s Thannisem spát (každý zvlášť myslím :D ) a šli jsme pár riftů na dojezd jen s pytlákem, že ještě jednou zkusím kadalu a půjdu chrnět. Kadala mi samozřejmě naprděla(slušně řečeno, na jazyku jsem měl jiné slovíčko), ale v riftech mi padl amulet(ten ještě ve full partě) vysněnej s imune na arcane také trifectovej!!! V posledním riftu před odlogováním mi padla kalamity, též božská....

Takže to včera i když jsem ripnul v lagu to byl pro mě zlomový den. I když jsem musel expit novou postavu, tak mi na ní napadaly mé end itemy a vysněné, takže velká spokojenost. Normálně jsem si myslel, že to je kompenzace od blizzu za tu botu co mi hodila hned ze začátku a zabil mě, tak mi za to naházel tyhle luxusní věcičky :D Ale to je asi jen teorie a nejspíš konspirační a špatná. Ale přišlo mi to tak, že mi to celou sezonu prostě nepadne a pak všechno za jeden večer. Až to vše předělám a upravím, ještě k tomu padnou botky, tak to bude luxusní postavička...lepší než ta stará...

Co ale nebylo veselé byly ty odpolední lagy, nevím jestli to dělalo jen mě, ale jak při ripu, kdy mi zamrzla obrazovka, ale jen hra, do chatu jsem normálně mohl psát...to bylo hodně divné, skoro jako objednaná vražda postavy. Pak při expení podobné lagy, třeba na dvacet sekund a tak, táhlo se to defacto až do nějakých osmi. Hra běžela parádně a pak najednou lag. Večer se to spravilo a už to pak bylo hratelnější, ale to odpoledne...ale neměnil bych. Když vidím co všechno mi napadalo, tak vidím, že přes smrt to bylo hodně plodné. Říkám si, že kdybych neripnul, tak mi to třeba nenapadá :D

Takže ze včerejším dnem po počátečním šoku nakonec spokojenost...dneska po běhání až skočím do hry, zas farma shardů a musím dostat ty Mara botky. Pak přichází na řadu výměna ramen, chesty atd. takže vylepšování, ale tím, že mi padnou ty mara botky, tak jsem na vysněném složení gearu, tak bude spokojenost. Také bychom večer chtěli zajít ubery, ale chybí čtvrtý. Thannis říkal, že bude až v sobotu, takže dnešní večer párty ve třech...nebo ubery ve čtyřech, když se někdo, kdo má mašinky přidá?
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 26.09.2014, 06:04 hod.

teda RIp a zároveň GZ ke krásným itemům, já měl včera asi dva brutus lagy a 4x dc, jeden dokonce u elitky + právě objeveného RG na T4, no nevěřil jsem že zůstanu naživu, mám pocit že mě z těchle situací jednou fakt porazí (jsou skoro na deením pořádku ale včera to byl hnus) a jediné co mě u hc drží je komunita

další na co jsem měl včera smůlu bylo že jsem měl asi 4x packy hnedka u vchodu, jednou dokonce jailer/ fire chains double pack ještě s prokletím no byla to lahůdka, navíc jsem šel se třema spenderama takže na únik jsem měl jen vault
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.09.2014, 06:26 hod.

No tak to bylo štěstí že jsi přežil, to GZ :) Já chodím jedině se třeba spenderama, protože když jsem měl smokescreen, tak jsem ho stejně nikdy nepoužil i když jsem byl zamrzlej, tak jsem ho nemačkal, protože to nemám naučený. Spíš si vybírám místa, kde stojím a málokdy mi zatrne, že mě elitky chytí ve zdech. Ale i když se to stane, tak provalutnu skrz ně a nějak si poradím...včera to byl hnus s těmi lagy a DC, nepíšeš mi to jen ty, ale víc lidí, že měli problémy, takže to asi zas bude těma serverama, byl jsem napojený na špatný...protože pak jsem k večeru resetoval hru a najednou to bylo OK...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2014, 08:10 hod.

Taky používám vault místo smoke screenu. Ten movement boost je velmi dobrý a smoke screen se na to používat nedá. Moc žere.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 26.09.2014, 08:27 hod.

Vole shadow ty ses věčné full než člověk dojde.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.09.2014, 08:44 hod.

vole kuki, když ty dojdeš, když končím většinou :D Ne nadarmo si čumáková sova a tudíž noční fták :D Doraž dneska kolem deváté a dáme ;)

to Kubizek: tak hlavně je to o tom, že když budu ten smokescreen mít, tak mě to nebude nutit dávat pozor a neustále se pohybovat a "hrát". Budu jen stát, rozhazovat sentry a když zrovna kolem poběží arcane, tak to zmáčknu, když zrovna potiká frozen, tak to zmáčknu atd. prostě nudaaa. Takhle musím dávat neustále pozor, když něco tiká, tak uskočit atd. prostě "zahraju". Nehledě na ty tři spendery, který jsou fakt znát...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kolmen1 » 26.09.2014, 12:28 hod.

Taky jsem teď řišel o postavu na DC. Na to že HC hraju okolo 2 let, tak tohle byla moje první smrt na DC :) Jen za tejden jsem přišel o 2 DH ztoho to první kde mě zabil v GR 35 ten skákací boss bylo už tak vymazlený, že jsem neměl saro žádnou šanci droplnout nějakej boost, měl dokonce i z uberů neck, cc,cd díra a použitelná pasivka. Nenaděláš nic.

Jinak klíče na ubery mám, tak pokud pojedete T6( nic jinýho nemá cenu) tak písni klidně s váma zajdu.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.09.2014, 12:52 hod.

Tak to jsi štístko, já to mám s DC vs. Fail tak sedmdesát ku třiceti v procentech...ale zas v tom vždy nejede blizz to je pravda, většina smrtí proběhla ještě na notasu, který to sotva chroupal a ty lagy byly způsobený spíš hardwareem než blizzem, ale taky v tom občas měl prsty no :)

To se domluvíme večer, jestli budeš online, tak písnu, ale ty jsi většinou :) Ale s tou T6 nevím nevím, mám den doexpenýho DH a gear nic moc...s WD se mi nechce riskovat :P
BTW. proč to nemá na nic jinýho než T6 cenu? Mi jsme chodili na pohodu T4, bossové dole za deset vteřin cca absolutně bezpečný a orgány nám padaly jak na běžícím pásu...myslíš kvůli expům?
Já bych to spíš viděl na T4 rozjezd a když to dobře půjde, tak zvyšovat, ale rovnou T6 s gearem tak na T4 asi nedám, nerad bych zas expil :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 26.09.2014, 12:58 hod.

T6 = 100% organ....(ne pohlavní)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.09.2014, 13:06 hod.

já vím, ale s den doexpenou postavou se to taky rovná 100% smrt :D Možná za pár týdnů, až popadají nějaké pořádné věci, tak možná, ale dnes ani zítra určitě ne. To radši nafarmím padesát mašinek a půjdu padesátkrát t4 a ty orgány napadají taky :) Stejně za chvíli grifty omezí, rifty taky, bounty též i ubeři a tak když člověk skočí do hry, tak jen aby měl cíl, tak farmí klíče....non season jích mám třicet od každého a z prvního aktu skoro šedesát...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kolmen1 » 26.09.2014, 13:38 hod.

Uberové jsou naprostá pohoda pro jakejkoliv char a doufám si i tvrdit, že kdyby jsi byl oblíklej od obchodníku, tak tam na t6 můžeš pokud tam budou alespon 2 co budou dávat demage. první 3 jsou sranda sama o sobě. U diabla už si musís dávat pozor. Přehodís místo vaultu smoke s healem a jsi vysmátek jak lesní včela. Pokud nepůjdete T6 tak ani nepiš, níž prostě nejdu, já chci amulety a ne farmit klíce a pak nic když už to tak teda podělaly s tim 100% dropem :/

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 26.09.2014, 13:51 hod.

lol pamatuju jak jsme tam zařvali celá parta (kromě mdmt) :D

jedním vrzem diablo sfoukl všechny pety a bylo vymalováno
Obrázek Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kolmen1 » 26.09.2014, 16:41 hod.

jenže mezi tím proběhl velkej boost postav, ať už v podobě 2hand nebo leg gemů, které vás okamžitě posunou o 2 třídy vejš...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“