PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 18.09.2014, 05:59 hod.

Yaka, já jsem čerstvě přešel do OP klanu, ačkoli WD momentálně zrovna moc OP není :D
viewtopic.php?f=116&t=10961
Případně napiš, až budu online (asi pátek večer)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Y0G1 » 23.09.2014, 21:40 hod.

Zdravim prosim vas pekne preco sa u pet buildu pouzivaju tie žabky ? Nebolo by tam vhodnejsie nieco lepsie ..napr haunt alebo tak ? Dovod preco sa pouzivaju som akosi nenasiel a na 45strankach sa mi to moc hladat. Tak dakujem za odpoved

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 24.09.2014, 07:09 hod.

Žabky jsou jako rychlý generátor fetišů z pasivky, nikoli na dmg :) Ideální je mít "krumpáč" (R.H. Flayer) a pak runu addling toads, jinak se používá ta zelená pršící runa jako mám já ;) Budu se modlit, aby teď v 2.1.1 zejména ti pasivkoví něco přežili, dřív padali jako hrušky už kolem GR28 :{

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Y0G1 » 24.09.2014, 07:13 hod.

Pisali ze ich boostili takze by nemal byt problem

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 24.09.2014, 09:28 hod.

To aby je boostli fakt hodne. Ja jako byvali WD hrac vzdy obracim oci v sloup kdyz joinu public hru a je tam pet doc. Nedej boze, pokud jich tam je vic. Rovnou leavnu. Ted trochu experimentuju se zero dps monkem je to vtipny build. Zatímco na regular rifty to neni moc potreba, tak na GR to je character k nezaplaceni.

U pet WD by mi bylo i jedno, že to není na velky GR. Ale doprcic tak aspon GR35 by to s tim gearem melo jit. Nejhorsi je "quality of life". Je proste k nasrani, kdyz se jeden z asi 5 typu potvor v bily variante blbe podívá a všechny fetiše lehnou, včetně FA. To prostě není zábava. Pet doc bez petů většinu doby...

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 24.09.2014, 09:56 hod.

Jsem zvedavej no jak moc to vylepsili. Sam jsem ted na chvili zkusil jade.. ikdyz s tim mojim gearem to moc jade neni ale o to je smutnejsi ze si to dava vic jak pet :( kde mam ten gear o par levlu vyse
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 24.09.2014, 12:54 hod.

Vypadá to dobře podle patch notes.
Ve zkratce:
- Životy Fetiš Army a Fetiš syncopants a Psa byly významě zvednuty
- Fetišové (všichni) mají zvednutý movement speed
- Byl zvýšený rádius "vodítka" Tak tady nevím :/
- Bylo snížený DMG pro pety od útoků,kterým se většinou hráč vyhýbá (takovej ten nájezd z dálky a podobně)
- Peti Budou mít toughnes více přiblíženou hráčově aktuální

EDIT: Jo a Pan brambora je nyní vyvolanej v místě kurzoru a né u Vás ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 24.09.2014, 12:55 hod.

Byla už někde zmínka, kdy chtějí 2.1.1. nasadit? To chcípání fetišáků je fakt nezáživný a vše trvá déle, než to má zelená doga všechno rozkouše sama :-( Nedávno se mi poprvé stalo, že na T-6 mi sejmuli i čokla ... sice kombinace elitek jako prase, ale i tak mě to překvapilo. Myslel jsem, že je v podstatě nesmrtelnej :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PEJSKARI

Příspěvek od AlterEgo » 24.09.2014, 12:58 hod.

Uz to je aplikovane.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 24.09.2014, 12:58 hod.

@seton ¨podle mne to znamena ze fetishove muzou odbihat dal nez se vrati k tobe.. proste radius jejich samostatneho pohybu je vetsi
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 24.09.2014, 13:06 hod.

Výborně, čas to zkusit dnes večer.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 24.09.2014, 13:14 hod.

Přesně tak, večer test :)
Ale moc si raději neslibuju abych nebyl zklamanej....podle mě to stejně víc než na GR 32 nebude :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 24.09.2014, 15:49 hod.

GR28 jsem dal s rezervou 4 min. a celou dobu 8 FA a většinou i 15 FS, to se dřív fakt nestávalo, takže je to znát :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 24.09.2014, 16:32 hod.

Tak to je pěkné :) :). To bych 32+ mohl zvládnout, testnu s Kukri i Krumpáčem :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 24.09.2014, 20:02 hod.

GR28 fakt pohodově s rezervou 2-5 minut. i v případě, že jsou mobky A5, fetišové držej hodně dobře, paráda :P Počítám že GR30 se dá udělat i bez unity, když dobře vyjde ;)
Právě jsem dal GR29 s rezervou 3,5 minutky a půlka byly mobky A5 :)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 24.09.2014, 23:31 hod.

Muj stary best GR byl 29 za 13:32, cili zadna slava

Prvni pokus:
GR28 - rezerva 4:48 - neumrel mi pes, FA a vyjmecne FS na explozi nejakou. NEklesl jsem pod 10FS.
GR30 - nestihl jsem jsem cas, coz me dost prekvapilo. Ukazala se druha slabina buildu a to je absence opravdove AoE dmg. Kazdopadne to je i gearem a volbou skillu a s tim se da pracovat. Neumrel mi pes ani FA. I na GR30 umrel FS jen obcas a pocet neklesl pod 10.

Pokud druhy:
GR29 - rezerva 1:32 - neumrelo mi snad nic. Krome me. 3x...
GR30 - stejna pisnicka - asi 7 smrti. Bez sance s DPS i kdybych neumrel. Asi jsem si prilis zvykl na perma teleport u wizzarda, ale muj drive nejoblibenejsi Skill Spirit Walk je slaba nahrada.

Prvni dva pokusy byly s Flayer, 4-set Zuni, Swamp legs, 3-set Ausguild, TMF, RoRG - Enforcer- poison TMF dog, poisen FA, FS.
Treti pokud s Flayer, 3-set Ausguild, 2-set BT, TMF, Unity - Enforcer + BotP - fire TMF dog, FS, G-WP. Nenasel jsem v bance fire bracery, tak jsem dal 20% physical

GR28 - rezerva 3:52 - neumrelo nic
GR29 - rezerva 1:32 - obcas zarval FS
GR30 - rezerva 4:34 - nekdy mi klesli FS az na 6, ale nebyl to problem <novy rekord>
GR32 - nestihle jsem to o 2 vteriny. Dostal jsem toho frost lorda. Behem 5 vterin mel 30% a pak mi jednou ranou sundal vsechny FS. Samotny pes to nestihl... Jinak bily potvory obcas sejmuly par FS. Elitky mi je vzdy o neco zredukovali. Nejhur jsem skoncil na 4. Za vsechny rifty ve tretim pokusu 0 mych smrti. Asi jsem nasel idealni TGH pro sebe. TEd jen pridat DPS

GR32 je tedy v pohode. Vidim to i na vyssi rifty. U me jen chybi Kukri a FA na vyssi DPS.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 25.09.2014, 06:02 hod.

Další posun je v sólo trialech - tam jsem dřív dostával klíče GR25 a byl jsem rád, teď se motám kolem GR28-29 většinou. Ono je to znát - dřív jsem tam bojoval víceméně jen s FA, FS nevydrželi, teď ta mám i 10+ FS, a to už je znát. Navíc fetišárna je zrychlená a má delší "vodítko" :P Tohle vše je samozřejmě vidět i v GR samotných, dříve s bídou GR28 a jen někdy, dnes to vypadá že bez unity GR29 pohodička, výš jsem si zatím nehrál :) Přecijen před 2.1.1 jsem měl většinou jen FA a FS pár kousků, umírali rychleji než jsem je vyráběl, a ani FA nevydrželi, každou chvíli jsem tam stál sám jako kůl v plotě :twisted: Mimo jiné i nerf elektriky hodně pomohl, díky tomu jsem třebas zabíjel GR bosse i 5 minut, páč mi do 10s sundal komplet FA na GR28. To už dneska neexistuje a většinou ho okusuje 8 FA a 15 FS (vše physical), a ten rozdíl je znát :D
Zkoušel jsem taky jet bez Zuni setu (Kukri pro mne u Blizzu nevedou holt) jen s FS a FA na cooldowny jen občas, tam jsou ale blbý situace u elit s reflectem - když se k nim dostanete v době kdy máte málo FS a není cooldown na FA, nemůžete do nich sypat žabky sic se zabjete, a tudíž ani vyrábět další FS = není čím je zabít a čeká se na cooldown na FA = slušné zdržení :{ A že reflect má každá třetí elitka asi bohužel :roll:

Každopádně palec nahorů za ten patch, pet WD už není takový outsider, minimálně se vrátilo do průměru a to mi stačí :P
Ale zabil bych je za ty gemy - o víkendu jsem si udělal od každého asi 15-70 kusů, co jsou mi teď na dvě věci :OXO

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 25.09.2014, 09:15 hod.

Tak se taky přidám se zkušenostma s 2.1.1 i když zatím pomálu, není čas :/ :/
Aktuální sestava Kukri PetWD Phys tady: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/35706164
Vyměnil jsem TMF za unity a psa za Garga, kvůli solo.

Dříve byl problém GR28, na pikaču :/
Dnes ráno testík asi 3 hodinky:
GR 28 - Procházka růžovým sadem i přesto že celý první patro byly Molten lordi a cosi Terror (ten co se objeví z čista jasna),druhý patro průměr, rezerva moooc cca 8 minut
GR 30 - Už je znát, ale fetišové opravdu umřou spíš výjmečně, 95% riftu byly aktivní 7-8 FA a 9-15 FS. BVV prakticky nonstop- tady vidím hlavní přínos skrz čas riftu. Rift docela dobrej, úplný peklo (A5,A4) to nebylo. Rezerva cca 4-5 min.
GR 32 - Zatím rekord, FA,FS při nepříjemných affixech už trošku mizí (naštěstí v kobinaci Kukri+Zuni to není problém většinou) ale i přesto, že jsem chcípnul asi 50mil od startu (Jailer,Arcane,do aktivního SW asi vteřina :D) tak jsem měl rezervu cca 3min!!
Takže určitě půjde GR 33 a víš ! Nebýt toho chcípnutí těsně před koncem, rezerva by mohla být tak 5min na GR32, což je naprosto úžasný oproti 2.1.0.
Jo a pozor :D nemám Enforcer na 25 ranku :D! takže jakmile dám enforcer na 25 rank, očekávám velké + :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 25.09.2014, 10:14 hod.

Test cislo 4. Prendal jsem z wizarda neck i s Toxin gemem. Chtel jsem dat Zei, ale pak jsem si uvedomil, ze stojim casto tesne za melee range, protoze mam jen FS a musim neustale channelovat, aby se mi doplnili. Runu u Psa jsem vratil na poison a vratil i poison Ausgild bracer. Nepovedl se mi trial - pouze 26.

GR26 - no nic se nedelo ...
GR29 - rezerva 3:50
GR30 - rezerva 3:13
GR31 - rezerva 1:35
GR32 - rezerva 1:34
GR33 - rezerva 1:56
GR34 - rezerva 2:30

Ted si dam pauzu a zkusim po jidle GR35, ktery jsem nedal jeste ani s FB wizardem, byt ma pravda horsi gear na nem. GR32+ uz obcas mam po blbych elitkach 1 FS, ale je vzdy otazka vterin nez se mi doplni na 10+. Za vsechny runy dohromady mi snad nezcervenala obrazovka, nebyl jsem ani jednou blizko smrti - coz me privadi k idealnimu class/buildu/gearu na HC. Akorat pridat Vessel pasivku pro jistotu. Od GR31 si rikam ze moje dmg je pomala, ale pokazdy to nejak dopadne.

Ovsem mam pomerne velke stesti na rift rolly. Pokazde je velka denzita. A5 potvory jsem mel na nizsich levelech 30- a duchy, kteri jsou pro me uplne retardovany, jsem snad nepotkal. Na druhou stranu mam smulu na elitky a rolluji si dokola thorny a extra health. Idealni pro me link health, to zmizi cely pack do 5 vterin.Thorny jsou zdaleka nejhorsi. Ted na GR34 uz je neprelecim a musim prestat zabkovat.

MAm problem v katakombach kde se kousnu pokazde ve dverich a utoci jen cast petu. REsenim by byla zmena runy u pirani, ale nonstop frozen pirane jsou proste k nezaplaceni, nedal bych asi dmg timer.

WD pet je zpet!.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 25.09.2014, 10:37 hod.

GR35 - dosel cas - 2 smrti na triple elite/champion packu. Ale i kdybych neumrel, tak bych asi dosel k RG akorat s vyprsenim casu.

Tak a ted vymyslet, jak zvysit dmg :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“