PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 11.09.2014, 07:30 hod.

Funguje gem Gogok i na pety a nebo jen na moje útoky?
Jen přemýšlím, pokud snad nějakým omylem najdu physical SoJ či pěkný TMF, co tam pak vrazit :)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 11.09.2014, 08:33 hod.

Pokud je mi znamo tak dmg petu se odviji od tveho celkoveho dps takze by mel gogok neprimo ovlivnit i dmg petu, ale overeno to nemam. Ale i tak ten bonus je na nem super ty cooldowny pak fici ze kolikrat cloveku prijde ze tam ani zadne nema ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

piwek
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piwek#2488
Bydliště:Pardubice

Re: PEJSKARI

Příspěvek od piwek » 11.09.2014, 09:37 hod.

Ahoj,
jak funguje přestě ten prsten Unity? Testoval to někdo na Pet WD v kombinaci s fetišema?



http://eu.battle.net/d3/en/profile/dwrf ... o/22535143

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 11.09.2014, 09:41 hod.

Unity nema s petama nic spolecneho. Funguje pouze mezi WD a followerem, nebo jinymi hraci.

piwek
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piwek#2488
Bydliště:Pardubice

Re: PEJSKARI

Příspěvek od piwek » 11.09.2014, 09:49 hod.

aha, tak to je přesně co jsem potřeboval vědět...

Díks

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 11.09.2014, 09:58 hod.

coyd píše:Pokud je mi znamo tak dmg petu se odviji od tveho celkoveho dps takze by mel gogok neprimo ovlivnit i dmg petu, ale overeno to nemam. Ale i tak ten bonus je na nem super ty cooldowny pak fici ze kolikrat cloveku prijde ze tam ani zadne nema ;)
Já spíš myslel aktivaci toho gemu Gogok - zda se jako hit počítají i moji peti a nebo jen moje hity (žabky) - pokud to uznává i hit od petů, tak bych to měl hned v maxu, páč 15+ zviřátek dá hitů fakt hafo :) Zatímco kdyby to hity petů ignorovalo, se žabkama bych ten gem moc neuživil, těch hitů tolik nedám a vlastně bych gem skoro nevyužíval.

EDIT - tak jsem zapátral na netu a peti gem neprocují, nicméně těží z jeho bonusu. Ono by to asi jinak bylo trochu OP že :D

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 11.09.2014, 11:55 hod.

Pet hity gem neoživují. Jediný gem, kde peti přímo fungují je snad jen gem na goldy. To opravili, takže zkdyž pet zabije moba, tak už něj vysříknou prachy.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 11.09.2014, 12:10 hod.

Tyckin: Ono kdyby fungovalo více gemů na psi tak by WD byl o za někde jinde ale to i DH a jeho sentry >:'(

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 11.09.2014, 13:52 hod.

Jenže sentry jsou narozdíl od fetišárny alespoň nerozbitné :twisted: Diskriminace, Blizz tím enforcer gemem pohřbil mou mateřskou školku pro vyšší GR, tam jedině v partě :roll: Ono co taky chtít, nefrli to chvilku před patchem, takže se prostě nikdo nezabýval tím, jestli to nastavili dobře, zkrátka střílej od boku a netrefili :OXO

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 12.09.2014, 06:58 hod.

JJ souhlas, jeste bych bral kdyby tak padali fetishove z pasivky ale aby mi na gr30+- oneshotl bily mob vsecky FA je demence :ble: Ne ze by mne to nejak ultra trapilo, proste sam nechodim vyssi GR, ale je to zkratka nesmysl. Jinak gogok samozrejme procujou jen tvoje utoky ale v kombinaci piranhado+rain of toads to mam nabite za vterinu ;)
p.s. vcera kakala pustila peknou zabu (viz. profil) jen skoda ze to nema vyssi % do skilu a nejsou to FA, ikdyz pes je taky OK
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

t0m
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:t0m#2792

Re: PEJSKARI

Příspěvek od t0m » 15.09.2014, 16:12 hod.

dneska mi padl 2x TMF na velkeho psa, vyplati se jo vubec jet, nebo celkově ten build na pety je slabý na T6 nebo vyšší rifty co jsem se tak díval?

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: PEJSKARI

Příspěvek od coyd » 16.09.2014, 06:11 hod.

Nevim jestli jste to postrehli ale v nadchazejicim patchi maji upravovat pety resp. jejich vydrz ;)
http://www.diablofans.com/blizz-tracker ... vivability
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 16.09.2014, 06:22 hod.

tak to sem teda zvědav, jakou revoluci zase vymyslí a co p****ou :OXO

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 16.09.2014, 06:23 hod.

To je sice hezké ale pořád by mě zajímalo jak chtějí udělat nebo doufám, že mají v úmyslu udělat to aby WD se mohlo vyrovnat ostatním charakterům, co se týče Damage a dosahovat GR solo tak vysoko jako ostatní.

Ono najít všechny potřebný gear (šance na drop) na pet WD je mnohem složitější než najít gear na ostatní postavy.

Nemám z toho dobrý pocit přijde mi že WD se odebírá směrem který se mi přestává nějak zamlouvat a nepřijde mi efektivní ve hře samotné.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 16.09.2014, 06:45 hod.

to je pravda, balanc "0", vyšší GR je pro 2 chary, tak to asi je dle blizzardu v pořádku

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 16.09.2014, 08:30 hod.

Informace o tom, že procuje gold gem z petů je u někoho z vás ověřená? přeci jen na sbírání goldů by se to hodilo, ať nemusim v případě nutnosti běhat s jade, který je fakt totální fail ohledně zábavnosti hraní a gameplay:(

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 16.09.2014, 08:35 hod.

Ano, u mého pet WD prší goldy jako na každé jiné postavě ;-). A žabama to určitě nebude ;-) :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maja » 16.09.2014, 08:40 hod.

jj, feťáci fungujou

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 16.09.2014, 09:02 hod.

Tak to co zamýšlejí má hlavu a patu. Otázkou je jestli to bude k něčemu pak live. Problém, který u petdoc vidím, je obávám se hlubší. Pokud fixnou přežívání petů, tak super. Určitě se pet WD posunu a několik pater GR směrem nahoru, ale stále to je a asi i bude single target build. Prostě tomu chybí opravdová AoE dmg, která umožní procházet vysoké GR rychle jako jiné buildy. Všechny ty různé fire tiki variace apod. jsou jen slabou polívčičkou.

Co může mimo jiné hrozit, je že to Blizz poněkud nedoladí a ve snaze o to mít přeživší pety, bude muset WD obětovat tolik ze své DPS, že to ve výsledku bude stejně změna k ničemu. Jako nechci nad WD lámat hůl, ale v současné podobě to je pro mě osobně ideální character na získávání trial klíčů z normálích T6 riftů. To je slušný faceroll, kde neumře pet jak je rift dlouhý a tudíž to je rychlé a bezpečné, protože se ke mě máloco dostane na tělo. Poison pitbul pak některé slabší elitky dá za 3 vteřiny.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 16.09.2014, 09:14 hod.

Brume nemuselo by to tak být při rozumné survabilitě. Tam, kde ostatní classy získávají na rychlosti v zabíjení trashe následně ztrácí při zabíjení guarda ---- tak dobře balancovaný pet WD ztratí čas při procházení riftu - ale získá při zabíjení guarda, na kterého všichni ostatní budou potřebovat o to více času.

Otázka samozřejmě pak je - jaká bude realita:)

Jaké nosíte lege gemy k tomu základnímu na +20% dmg a +15% dmg elitky? Teď nepočítám samozřejmě gem na goldy....

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“