arcane archon rady a tipy pls

Odpovědět
AbbE
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:abbe#2737
arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od AbbE » 05.09.2014, 19:21 hod.

prosim o jakekoli rady jak mam sveho wizarda jeste vylepsit......
http://eu.battle.net/d3/en/profile/AbbE ... ro/9719557

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Dava_C » 05.09.2014, 21:48 hod.

Lepší Tal amulet, který má i CHC, Vyrs rukavky s CDR místo armoru, lepší zbraň (Thunderfury, Gesture of Orpheus), Stone of Jordan. Pokud chceš zachovat build, který není špatný.

Můžeš zakomponovat Vigilatne belt s CDR, nahodit Tal chesku, Vyrs kalhoty a zbyde ti místo na Swami nebo Leoric Crown.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

AbbE
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:abbe#2737

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od AbbE » 05.09.2014, 23:58 hod.

tak to mam jeste co hledat... :D a mam jeste otazku jestli mam pouzivat arcane torrent nebo bude lepsi disintegrate chaos nexus popripade tip na nejakou jinou zmenu v buildu?? jinak diky za info... :)

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od dohny777 » 06.09.2014, 07:16 hod.

Nejlepsi build pro wize je momentalne Firebird set a apokalypse atd...
archona jsem mel po ros udelaneho na max.co slo a nedal jsem ted solo ani Gr 30 a s fb si das 30 s jednou rukou na mysi a druhou muzes mit v nose :D
tak byt tebou se archona vykaslu a zacni skladat fb set...

vcera jsme dali gr 38 . Tam bys byl s archonem uplne k nicemu. Nedal bys ani tretinu dmg co s buildem fb.

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od manusky11 » 12.09.2014, 09:41 hod.

Smutné ale je na 100% tak........
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Mlok » 12.09.2014, 10:35 hod.

Jsem teď doladil na test light Archona (Leoric, Gogok, amulet s 5 primárními staty, kde jsem získal 7% CDR jako 5. stat) a po velkém tuhém boji jsem úspěšně zdolal GR30 a zase zpět přeházel na FB build :-)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od lulinak » 15.09.2014, 08:51 hod.

nechapu jak to delate, jak proste s FB setem (bez Unity) nedam GR 28, asi jste supermani.... :-) jinak souhlas, do doby nez FB set zase nerfnou (bo je to asi jediny poradny build na wize, coz se nenosi....) tak jina alternativa moc neni.
Hrat se da se vsim ostatnim, ale kdo zkusi FB, tezko se mu vraci k Archonu, Disintegrate ci MM.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Mlok » 15.09.2014, 09:17 hod.

Ohledně defense se GR28 bez unity = GR34 s unity (a to je s unity pohoda i s Glass canonem; s defense to začíná být horší až tak na 37+ a to stále s Glass canonem, který je nutný kvůli dmg). Bude to ale pořád o dost lehčí na GR28 bez unity, protože budou mít monstra mnohem nižší life.

Bez unity se lze dostat o hodně výše než na GR28 (i když to samozřejmě nepůjde až tak vysoko a unity je pak nutnost). Když koukám na tvůj build, tak vidím celou řadu problémů:
- máš strašně nízkou tougness (trochu udělá paragon, ale už máš skoro 400, takže to zase nebude tolik)
- Force armor je také jedna z cest, zvlášť na GR39+, ale podle mě ne bez unity s nízkou tougness. Tam to fungovat nebude. Force armor řeší pouze velké hity, ale neřeší větší množství menších hitů (na to je o hodně horší). Varianta s Force armor vyžaduje aspoň nějakou rozumnou tougness + velký healing (LpS). A hlavně varianta s Force armor je těžší na hraní.
- nepoužíváš leg. gemy (ty pomohou s dmg dost)
- dost velké rezervy ve výbavě (nejen amulet a bracery, které máš zatím ještě s % arcane dmg)
- conflagrantion nemá skoro smysl hrát, protože se neprojeví do dmg perma DoT (pomůže pouze s rychlejším dosažením perma DoT)
- varianta buildu BH + MI je vhodná jen v kombinaci se Strongarmy, bez nich to není dobrá varianta; bez Strongarmů má ještě tak trochu smysl hrát vlastní BH Blazer, která dává slušný dmg sama o sobě (ale i tam to chce Strongarmy), MI bych určitě vyhodil; stejně na vyšší GR nakonec MI nikdo už téměř nehraje ani při použití Strongarmů (na vysoké GR musíš mít teleport a skoro všichni raději vyměnili MI zpět za MW)

Magefisty máš ale parádní, takové by se mi přesně hodily.

Nečekám, že by FB dostal nějaký nerf. Dle výsledků žebříčků je FB set ok. Přije tak možná nějaký decentní buff pro ty mírně horší chary v žebříčku. Můj tip je, že i DH zůstane jak je (tedy žádný nerf).

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Yaka » 15.09.2014, 09:34 hod.

Ve čtvrtek jsem doexpil, hrál jsem jen tento víkend. V pátek bohužel jen hodinu, lze tedy počítat cca dva dny čistého času. Začínal jsem s hodně bídnou výbavou na úrovni t3/4 riftu a jednou částí FB setu - což mě donutilo jít lightning buildem. Dlouho jsem nehrál tak nemám dost matroše na rolování statů, což je na itemech taky dost poznat:)

Byl jsem nucen se věnovat upgradu gemů, nebyl čas zkusit kam až se dotanu, takže jsem na GR 25 a nepřišlo mi to nějak tragický na to, že do dokonalosti mi chybí ještě opravdu, ale opravdu hodně. V případě, že by se mi povedlo dotáhnout a dorolovat všechno tak, jak by mohlo být, myslím že GR 28-30 je s tím v pohodě hratelný.

Není to ani moc o gearu do toho GR 30 jako spíš o stylu hraní si myslím, pokud je někdo zvyknutej stát někde vzadu dokud nepadne poslední mobka, žádnej FB set mu stejně nepomůže. Pravda je, že prostě top rolnutej sunkeeper tomu hodně pomůže což uznávám a to i přesto, že mi nepadl Rada gift, abych to mohl ještě posunout.

Takže hrát se dá i bez FB setu pokud člověk nemíří nad GR30+.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od lulinak » 15.09.2014, 10:32 hod.

Mlok: diky za feedback:

- Strongarmy normalne nosim, mam docela pekne, jen u shrinu je vzdy rucne prehodim, tam mi tam ted koukam zustaly ty Nemesisy... :-)
- amuletu mam plnou truhlu, ale takovej co ma velky CC a CHD a hodne inteligence i vitality nemam, cili jsem nechal ten z predchoziho buildu, ale jeste pohledam znovu...
- touhness mam kua maly a stve me to, jen 12 mil. buffed (predchozi disintegrate build jsem mel 29 mil. buffed, holt kombinace Ashera, Blackthorn, Aughid, TR a k tomu source delaly svoje...). Poradne netusim jak to navysit, mozna vitalia na amuletu by pomohla, ale jinak mam vitalitu v podstate na vsech itemech. Je to nejaky zaklety, a menit zluty kameny za resistence bude mit nemalej vliv na DPS...
- MI mam zapnuty v podstate porad a resetujou se kazdou chvili, bez nich bych chcipal, jednak odlakaji moby a druhak sami hazeji BH cili me to pomaha na T6 bez Unity prezit. Teleport by mi ted moc nepomohl, protoze bych byl nadale jedinej target...
- healing mam na zbrani 20.000 za hit, ale tenhe build asi proste nehealuje (coz je bud bug, anebo nevim), a na paragonu bych musel vyhodit dulezitejsi stat za life regen, coz se mi uplne nechce...
- legendary gemy mam v truhle asi uz vsechny, a k tomu aktualne 79 trial GR klicu, jen nemam poradny ringy, ktery si tim uplne nedegraduju, protoze pokud preroluju ten stat na socket, tak ten ring uz bude stat uplne za prd.... Tise doufam, ze v budoucim patchi bude socket na ringu a amuletu dodelatelny stejne jako na zbrani...

Jezdim solo T6 rifty a scipnu tak cca jednou za 6-8 riftu, kdyz jsou tam 3 elitky zaroven a dostatnu jailer/waller nekde v rohu, jinak se to da.
Naposledy upravil(a) lulinak dne 15.09.2014, 11:08 hod., celkem upraveno 1 x.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Dava_C » 15.09.2014, 10:56 hod.

lulinak píše:Mlok: diky za feedback:

- Strongarmy normalne nosim, mam docela pekne, jen u shrinu je vzdy rucne prehodim, tam mi tam ted koukam zustaly ty Nemesisy... :-)
- amuletu mam plnou truhlu, ale takovej co ma velky CC a CHD a hodne inteligence i vitality nemam, cili jsem nechal ten z predchoziho buildu, ale jeste pohledam znovu...
- touhness mam kua maly a stve me to, jen 12 mil. buffed (predchozi disintegrate build jsem mel 29 mil. buffed, holt kombinace Ashera, Blackthorn, Aughid, TR a k tomu source delaly svoje...). Poradne netusim jak to navysit, mozna vitalia na amuletu by pomohla, ale jinak mam vitalitu v podstate na vsech itemech. Je to nejaky zaklety, a menit zluty kameny za resistence bude mit nemalej vliv na DPS...
- MI mam zapnuty v podstate porad a resetujou se kazdou chvili, bez nich bych chcipal, jednak odlakaji moby a druhak sami hazeji BH cili me to pomaha na T6 bez Unity prezit. Teleport by mi ted moc nepomohl, protoze bych byl nadale jedinej target...
- healing mam na zbrani 20.000 za hit, ale tenhe build asi proste nehealuje (coz je bud bug, anebo nevim), a na paragonu bych musel vyhodit dulezitejsi stat za life regen, coz se mi uplne nechce...
- legendary gemy mam v truhle asi uz vsechny, a k tomu aktualne 79 trial GR klicu, jen nemam poradny ringy, ktery si tim uplne nedegraduju, protoze pokud preroluju ten stat na socket, tak ten ring uz bude stat uplne za prd.... Tise doufam, ze v budoucim patchi bude socket an ringu a amuletu dodelatelny srejne jako na zbrani...

Jezdim solo T6 rifty a scipnu tak cca jednou za 6-8 riftu, kdyz jsou tam 3 elitky zaroven a dostatnu jailer/waller nekde v rohu, jinak se to da.
Na amuletu vitalitu nechceš.
AR/Armor na ramenech místo RCR
String of Ears pásek, ten bonus k Black Hole se nevyplatí, když to na tebe naskáče, tak ti to nepomůže
Krásnej SoJ - socket za vitalitu
Lepší dvouručku - Furnace, nebo jednoručku vycrafti Devastator, nebo pěknej Sun Keeper - na vše samozřejmě dobrý roll + Rama gift a k tomu pěknej Firebirds offhand
boty bez MS a místo toho AR
Pak hodně udělají sekundární staty jako single resisty a hlavně melee a ranged redukce
LoH nepoužitelný pro tento build
Lepší RoRG určitě s CC nebo CD, pokud nechceš/nemáš Unity a do něj socket
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Yaka » 15.09.2014, 11:11 hod.

Lulinak - vylepšené legendární gemy a nutný socket skutečně nelze považovat za degradaci ringu a je více méně jedno, místo čeho tam ten socket uděláš to mi můžeš věřit:) Je to posun ringu někam - kam se nedostane ani při TOP rollu všech možných i nemožných statů.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Mlok » 15.09.2014, 11:19 hod.

Dava_C už toho hodně napsal, ještě něco doplnění:
- RoRG jde teď farmit lehce, takže rozhodně nafarmit perfektní RoRG (máš ale fire SoJ, takže RoRG nepotřebuješ vůbec), já už tak udělal (a trvalo mi to myslím 10 RoRG, kde aktuálně dávám cca 1 RoRG za hodinu sólo hraní, takže to je pohoda)
- na amuletu je potřeba mít ChC, ChD, socket a k tomu buď int nebo fire dmg; já se přikláním skoro spíše k int., sice to dá o něco méně dmg, ale zase přidá resisty (pro varianta s jednoručkou tam není vůbec co řešit, protože se hraje s více fire dmg; u obouručky už vychází varianta ChC + ChD + fire dmg + socket zajímavě - stejně ale takový amulet skoro nikdo nemá)
- LoH je skoro zbytečný,u Hydry nefunguje vůbec. U Apocal. funguje pouze 1x za jednu Apocal., takže healuje opravdu málo; takže LoH dávat pouze v případě, že to není na úkor něčeho jiného (tedy zbylé body z paragonu a pak na RoRG je to lepší než AS, kde AS je úplně k ničemu)
- s malou tougness můžeš zkusit hrát variantu slow time + MI, to je z hlediska defense nejlepší varianta; a bez teleportu jsem s tím dal GR36 (výše už teleport být musí), v téhle variantě ale musíš mít Trapped gem, abys využil to, že máš slow timy úplně všude; dmg za Trapped gem se násobí, takže je to velký bonus
- chybí vitalita na zbrani, u obouručky bys měl mít vitalitu s Giftem. A to je 1000 vit., což je hodně
- pro srovnání mám aktuálně 21 mil buffed tougness
- co se týká leg. gemů, tak vychází lépe na ringu než jakýkoliv stat, tedy vždy se to vyplatí (i místo 50% ChD, 6% ChC), SoJ máš přitom perfektní, tam vyhodit vitalitu jak už psal Dava_C (jak by se mi takový SoJ hodil), na amuletu pak vyhodit fire dmg (kterou tam stejně teď aktuálně nemáš s tím co máš nahozeno)
- gemy přidají hodně, protože: Zeis a Trapped se násobí dmg, Powerfull zase přidá 20% dmg + 15% do elitek (tedy dva boosty), Toxin pak přidá dmg nejméně, ale v součtu s dmg poisonu to pořád je o trochu více než 20% fire na amuletu + navíc řeší cor. angels

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Dava_C » 15.09.2014, 14:59 hod.

lulinak píše:Mlok: diky za feedback:

jen nemam poradny ringy, ktery si tim uplne nedegraduju, protoze pokud preroluju ten stat na socket, tak ten ring uz bude stat uplne za prd.... Tise doufam, ze v budoucim patchi bude socket na ringu a amuletu dodelatelny stejne jako na zbrani...
To se nikdy nestane, jelikož Blizzardova vize je taková, že chtějí maximálně eliminovat CHC a CHD a přidání gemů je první krok. Oni trvdí, že samotná CHC respektive samotná CHD nejsou problém samy o sobě, ale problém jsou dohromady a jim to leží v žaludku a pořád o tom diskutují, nevím proč, když jsou to základní staty od D3V, ale je to tak.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od lulinak » 16.09.2014, 07:30 hod.

diky vsem, prohledaj jsem vcera bednu a hle, pasek se tam valel, plus nahozeni jinych ramen a bot a prerolovani par statu a jsem s toughness z 12 na 16 mega, alespon neco.
Z pasivek tedy vyhodim conflagration a vrazim misto nej neco jinyho, jeste nevim co, moc toho k tomuto buildu nezbejva...

takze poresit amulet, sehnat jinej RoGR a cekat na Furnace, coz bude asi velmi dlouhy...

Do obou ringu vrazim legendary gem (Trapped a asi Powerfull) a pripadne pak treti do amuletu.

Az se tohle vsechno povede, tak jestli jsem ted nemel zasadni problem na T6 solo bez Unity, tak pak uz to bude asi uplna nuda..... :-)

edit: jeste premyslim o tom slow time, jestli jej vymenit za MW s tim, ze si snizim damage o 10 procent (pri rune co pridava damage), coz neni malo, ale ten komfort hrani pak bude zase trochu vetsi, kdyz budou slow time hazet i mirrory a resetuje se spolecne s nimi taky, neni to spatny napad....

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Mlok » 16.09.2014, 08:22 hod.

Použij Dominance. Na nižší obtížnosti funguje pro FB build parádně. Na vyšší už o něco hůře, ale i tam je použitelná (tam sice nic neumírá rychle, ale dáváš dmg co nejvíce mobům najednou a když už po chvíli můžeš mít problém s defense, tak to začne postupně umírat a Dominance štít to nahodí). Zatím hraju Dominance raději než UA i na GR38 (tam je ale možné obojí a každé má něco do sebe).
Po navýšení dmg + Dominance si určitě budeš moct dovolit i bez unity dát na T6 Glass canon. Kdybys neměl na zbrani fire dmg, tak určitě použít Elemental Exposure. Pro fire dmg na zbrani to už moc nemá cenu, to získáš jen 5%. I když pořád lepší EE jen s 5% než Conflagration. EE zafunguje do perma FB DoTky.

Z gemů určitě použij Toxin, ten je zvlášť na nižší obtížnosti typu T6 parádně. Na T6 je Toxin nejlepší ze všech gemů. Pak určitě Zei's, ten je jak dělaný pro FB build, kde se snažíš být co nejdále od mobů. A až jako třetí dát Powerfull nebo Trapped. Trapped hlavně v případě, že máš více cc (tedy pro variantu se slow time). I když na T6 bych uvažoval o Trapped místo Powerfull i bez slow timu. Na T6 se mi častěji stává, že je méně elitek a Powerfull se neaktivuje. A Trapped funguje ne tak úplně málo i bez slow time (za jeho 15 yardu auru + TF followera). Pokud použiješ Trapped bez slow timu, tak v každém případě dát na followera TF.

A máš pěkný shouldery a helmu (tedy u helmy až doděláš reroll na 6% ChC). Kromě gemů ještě jiný amulet (a časem lepší zbraň) a už to máš pěkné. Ještě ten RoRG by to chtělo lepší (když teď padá tolik, tak není problém).

A ještě na T6 se může hodit i Astral presense. Jak to tam umírá rychle a rychle se přesouváš (není třeba čekat až to umře, hodíš jednu Apocal. a hned dále, s Toxinem to vždy na obyč moby stačí) na další a další skupinky, tak rychleji dochází AP.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od LizardWizard » 18.09.2014, 16:50 hod.

pro inspiraci - muj archon build, nehraju za nej ted tak casto, ani nemam nejaka prehnana ocekavani od toho, ale CD na archona plus schopnost u helmy je sympaticka vec
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Papi ... o/43880500

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od lulinak » 19.09.2014, 08:22 hod.

s tim RoGR je to hnus, tri hodiny bounty split na T6 a po asi 20 krabickach jen jeden, a opet neskutecny s*it, netusim proc Blizz umyslne dava na tento item takovy nesmyslny rolly...

Jinak komunita "bounty split" je uz zda se mrtva, clovek tam nema skoro sanci sehnat nekoho na spolecny split behani T6, zlaty casy drive, to uz to takhle nikdo nehraje?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od Mlok » 19.09.2014, 08:28 hod.

Při sólo T6 bounties nejsem o tolik pomalejší než na split, takže to stejně nemá ani moc cenu. A můžeš nahodit gem na goldy a chvíli to využít na farmení goldů a získáš i dost expů.

Farmil jsem teď nový lepší RoRG s dírou když je ten navýšený drop:
- trvalo mi to 10 hodin
- dávám v průměru 6 cachek za hodinu T6 solo (s tím, že dost často po cestě něco zabíjím a ještě v části jsem sbíral goldy), tedy 60 cachek to bylo
- hodilo mi to 10 kousků RoRG
- prvních 9 mizerný roll až ten desátý se povedl parádně (byl s dírou, takže si tam můžu rerollnout ChC nebo ChD dle potřeby co vyjde lépe)

20 krabiček a 1 RoRG je poměrně smůla.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: arcane archon rady a tipy pls

Příspěvek od lulinak » 22.09.2014, 07:49 hod.

zdarec, reportuju mirny progress na zaklade doporuceni vyse, a bez Unity je pro me aktualne konecna ca na GR30-31, dal chybi jak damage tak tougness...

Normalni rifty na T6 jsou ted s temito dvema lege gemy trochu vice na pohodu, toughness s nimi je tak na hrane, ale Unstable anomaly si nemuzu dovolit vyhodit, obcas mi zachranuje krk.

Cili az najdu konecne nejakou normalni dvourucku s vitalitou, tak preroluju jeste Jordan a dam na nej Trapped, tim bude akce kompletni. Bohuzel pred mesicem padly dva ramadany a ted uz velmi dlouho nic, takze cekani...

Jeste posledni dotaz - padl token na Templara tak jsem jej nahodil a dal mu TF - jakym typem utroku on jede? Zvazuju pripadne pasivku EE, ja davam fire, on ligtning, a asi do toho i physical?!? aby to dalo alespon 15 procent redukci pres EE? diky

Odpovědět

Zpět na „Wizard“