HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 10.09.2014, 17:08 hod.

to je super že už seš doma, já za chvilku budu 70 tak snad někdy zapaříme ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 10.09.2014, 17:16 hod.

Tak pasivku už mas zas rdy teda.:)
Každýmu někdy procne.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 10.09.2014, 22:22 hod.

Koulaři máme koulařku tak když už prasárny tak ne moc okatý tož koulim koulim >:D dneska sem tomu moc nedal ale potěšil dourovač mona bude mít už konečně douru i ve zbrani. No pak už jen ten jebnutý amulet na light a inna či bt belt a jdu na žebře >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.09.2014, 12:20 hod.

Zdar Fru, tak to je super, určo to uhlídáš a zmákneš to, je teď o jeden malej velkej důvod víc :o). Tak se uvidíme ve hře. Mam prodlouženej víkend, tak tomu dam zase trošku za uši... Zdar a sílu a vítám Kamee, už jsem měl tu čest...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 11.09.2014, 13:16 hod.

novej člen a je to holka? nejsem si jistej jak dlouho s náma vydrží :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 11.09.2014, 13:52 hod.

No to budem muset upgradnout náš pozdeav z : Koule! na: Koule a vaječníky ! ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 11.09.2014, 14:45 hod.

Jste nechutní :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.09.2014, 14:50 hod.

Naopak, emancipovaní!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 11.09.2014, 14:55 hod.

To mi teda pověz, co je na vaječníkách nechutného:?:;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 11.09.2014, 14:58 hod.

Co koule a kacenky?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 11.09.2014, 15:05 hod.

Kačenky jsou dobrý :grin::grin::grin:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 11.09.2014, 15:45 hod.

To už je lepší penisové a pipinky :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 13.09.2014, 19:24 hod.

tak sem dneska konečně udelal lvl 70 na HC sezóně, DH už v pohodě dává Experta, ale musim ještě máknout, abych byl s váma na Tormentu
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 14.09.2014, 20:06 hod.

tak po patchi 2.1 mámk taky frame dropy :ble: dostal sem se i na 9 FPS :OXO asi se mi Blizz snaží naznačit, že málo hraju, zkusim s tím něco udělat :green: Aspoň mi ale Kadala dala pěknou Mara helmu :love:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 14.09.2014, 21:28 hod.

Obrázek

Můj první hellfire amu. Je to na HC a po 30-ti rerollech skoro vysněnej item, kde jsem opakoval CHD, pořád ne a ne rollnout. Je tam pro huntera záchranná pasivka. Jinak mi překvapilo, že na rerolly není potřeba gem, jen modrý, žlutý suroviny, jedna láva a nestupňujou se goldy. Ale co mi nemile z nadšení rychle rychle bude to zdrželo bylo, že jeho vytvoření stojí 10 láv. Musel jsem si hodinu počkat, než jsem ho mohl udělat. Kažopádně to za to stálo, když si vzpomenu na vannilu, kde jsem byl rád za tři brimáky za den :o).

Jo a díky skupině se kterou jsem na tom byl. Sauroonovi, Kolmenovi a týpkovi z klanu od Kolmena... Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.09.2014, 08:15 hod.

Crap :ble: jinak Detoxova farma funguje zajímavě zkoušel sem i s klíčema který nafarmila křižnice 6-9 rubat to s dh a padá to o trochu líp :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 15.09.2014, 08:54 hod.

GZ GZ GZ ...
na mě padla nějaká smůla ... divím se, že ještě nejsem RIP ... když se mi tak "daří" ... včera jsem zbytek neděle pronolifoval a za celou dobu nepadalo vůbec nic, pak se kadala uráčila mi dát největší crap mara helmu ... a ráno před odchodem do worku jsem dropnul mara rukavice, které jsem měl taky sto chutí rozlávovat :D

Jediné, co teĎ jakš takš mám, je modrý a žlutý matroš, díky tomu jak to vše při riftování sbírám.
Ale těma hellfirama amoletama jste mě navnadili, jen bohužel nemám na to postavičku, abych něco takového farmil. Musím si zrobit set a dobrý toulec a luk/kuš na lov :D
Běda, jestli dnešek nebude lepší !
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 15.09.2014, 09:32 hod.

Však já se tam dostal na HF amulet až po 200 para bez RIPu (počítám i dobu 80 para monka, protože ten mi pomohl nafarmit startovací gear na huntera). Pomalinku jsem sbíral, střádal a měl při UBERECH štěstí na lidi co hádám kritujou dvakrát víc než já :o). Občas mi tam u sentriny blikne "dvacka", ale to je spíš výjimka. Totiž já vůl, jak jsem začal poprvé pořádně hrát DH až teď, jsem se v sobotu od Kolmena dozvěděl, že je lepší two handa než malá rychlá kuše, a to i když je v setu s natálkou :o). Ale co, hraju abych pokecal, něco dal, sem tam se posunul v gearu o trochu dál a ne abych byl na předních příčkách, protože tam bych stejně nebyl 1) neumím to, 2) není tolik času, i když tomu dávám podle mě fakt víc než bych měl, 3) nerad se pohybuju za hranou se smrťákem na zádech, to už radši s opičkou...

Když se Hellere na mě podíváš http://eu.battle.net/d3/en/profile/KryO ... o/48163608, tak tam najdeš taky pár slušných krapů - ramena, který jsou opravdu z tesilu, helma s úžasným 4,5 krit. Nejsou rukavice TaT, není zmíněná two handa... Neměl jsi záložní gear salvagovat, to já mam ještě horší kousky už připravený na pohřeb, abych se měl do čeho obléct :o).

Já jsem s tim, ale abych řekl pravdu, spokojenej, protože můžu očekávat, že se to třebas ještě zlepší :o). Ale měl bych s hraním fakt zvolnit, dneska jsem ve spaní celou dobu střílel sentrinama :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 15.09.2014, 09:48 hod.

Asi to blbě hraju no :) když mám tolik paragonů a vlastně nemám nic mi přijde :D

Ono je to těžko, když jdu do GR, nepadne NIC, nebo maximálně nějaká jedna lege, ale to jen občas.
V Riftech nepadá lautr nic, z guardiana jsem lege neviděl x dní .. jen debilní trials keye.

Teď jsem v situaci s DHčkem, že T1 dávám velmi pomalu, farmí se mi nic moc ... abych se posunul na další metu.
Ale furt vidím to světýlko naděje, že mi musí přece padnout fajn equip :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 15.09.2014, 09:53 hod.

Já jsem právě nejradši, když postupuju a čim je postava horší, tim mam šanci na větší zlepšení - já být ve hře optimista, v životě pesimista :o). A neřikam, že to hraješ blbě - nemáš nic, protože jsi měl super huntera, běhal jsi T6 a ripl si :o), to je jednoduchý :o). RIP je sviňa no :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“