Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 09.09.2014, 12:46 hod.

Mno já se mohu dostat ještě o cca 40 - 60% dmge nahoru, ale problém je v tom, že to musí být fakt super rolly.... ještě jsem přemýšlel zkusit fire build s bigošem
Obrázek

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od herba » 09.09.2014, 12:50 hod.

Tak to sem nevěděl s tim IP pro partu, zvláštní...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 09.09.2014, 12:50 hod.

mdmT a co 4 mantry? to bys zaradit nemohl? par monku s inna's jsem potkal a hralo se s nimi dobre
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 09.09.2014, 14:03 hod.

... mantry jsou super, ale podle mě se na toho monka nedají nacpat tak, aby ten monk plnil svoji funkci ... ten monk nejde hrát bez BT setu, IC, sledge fisty ( nebo kombo azurewrath+frosburny) a amuletu na light ( protože peti když se zakousnou, tak light nejde ustát, vše ostatní nějak jo, toto ne ) a tím pádem tam ten innas set nedostaneš ... ten monk nesmí uhnout ať se děje co se děje, protože kdybych v té 34-35 uhnul, tak jsou všichni ostatní při blbé kombinaci minimálně v pasivce a nebo na prknech ... jo dovedl bych si představit hru ve full partě - tank monk + 3x dmg dealeři s tím, že jeden z nich by byl dmg monk s mantrama ... ale na toho svýho monka to prostě nenacpu, to bohužel nejde - nemluvě o tom, že komplet innas set nemám za 300h co toho monka jedu ( nebo kolik, to jsem plácl od boku ... )

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 09.09.2014, 14:24 hod.

počkej, já myslel s tim páskem že to bude mít vliv na celou partu, když mam runu na IP pro partu ... tak to taky ozkoušim, snad ho ještě mám ten pásek :shock:

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 09.09.2014, 18:24 hod.

@mdmT: jasny, to jsem si myslel, ze to bude problem
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 11.09.2014, 06:33 hod.

ps. včera tím, že jsme nestihli dát ten GR35 o pár vteřin (cca 2-3), tak jsem úplně zapomněl na to čeho jsem si všiml při riftu. A to, že jsem chtěl poděkovat Petrovi za jeho práci při natahování bílých mobek k mdmT, bez toho by nám ten rift neutekl o pár vteřin, ale o pár minut. Takže fakt super práce ;)

ps. Moarian už je zvěčněn :twisted:
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 07:51 hod.

.. jj taky jsem si toho všiml, hned jsem si vzpoměl na hulka, kterej si občas hrával málem až na PK :-))) ... každopádně myslím, že ve včerejší sestavě na lvl 35 máme, tzn. stačí když se to jen trošku sejde, včera to byla parádní hra ...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 11.09.2014, 10:19 hod.

Včera opět pěkná hra. Do neděle těch pár sekund zlomíme a půjdeme na 36 :) Možná by stačilo, abych měl na SoJ bonus do cold místo fire a bylo to doma. Nechtělo se mi jej však předělávat, když tam mám 20% do fire. Naštěstí včera padl ještě lepší a na něj si cold rolnu. Moby jsem sbíral záměrně a to z důvodu akceschopnosti již postavených věží. Přece jen je lepší, využít jejich aktuální dmg, než tyto o obrazovku dál opětovně stavět. U elit tento adrenalinový sport zásadně neprovozuji.
Já mám pořád v dmg neskutečnou rezervu. Nepadly TaT, respkt. už padly, ale s rolem k nasrání. I přesto jsem DH upravil tak, abych i bez nich s velmi slušnou defenzivní obranou přeskočil breakpoint 2.16 AS a měl 2,5 výstřelů za 1s. Dva a půl chlapa je pořád víc jak dva, ale téměř tři a půl chlapa je už olymp..

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 10:39 hod.

... no prostě dneska Ti dropneme krásný TaT a půjdeme rovnou na 37 :-))) ...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 11.09.2014, 14:55 hod.

ja potrebuju pasek na redukci melee dmg..pak budu moc nasadit cindercoat a taky ten dmg pujde znatelne nahoru...jinak vcera skoda...kdyby sme u RG s Frozenem neprocli tak jsme to vpohode stihli....

kdyz me procne pasivka muzu pak dal hrat stim, ze me procne jeste FB set? Muze to nekdo na 100% potvrdit z vlastni zkusenosti ? Jestli jo, tak jsme to mohli vpohode dat..:)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 11.09.2014, 14:58 hod.

Je to tak, nejdriv procne pasivka a potom FB set ;)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 15:07 hod.

reve z vlastní zkušenosti nevím, takže ruku do ohně za to nedám, ale dle všech fór to tak je, tady je citace z jednoho z nich ... Ale jak říkám, nedám za to ruku do ohně, tak aby jsi mě pak neproklínal:-)))

If I take fatal damage, Unstable Anomaly(UA) will trigger on my wizard. If I again take fatal damage when UA is on cooldown, Firebirds will ressurect my character with the meteorite.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 11.09.2014, 15:08 hod.

skoda, ze jsem si nebyl jistej driv :)..tak aspon to vim ted...

a kdyz procne FB set vidim pak taky nejaky CD jak ubyva?

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 11.09.2014, 15:10 hod.

Kdyz te procnou oba, tak vidis vidis cooldown na UA i na FB, ale je kurevsky dlouhej :)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 11.09.2014, 15:11 hod.

jj 5 min..to je tak jednou na rift...ale tak to by se melo stavat nemelo, ze procnes 2x v 1 minute..:)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 11.09.2014, 15:13 hod.

Jen nerikej, to je hned :lol:

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 11.09.2014, 15:39 hod.

K odzkoušení pasivek není nic jednoduššího než vstoupit do lokace The Scorched Chapel (PvP). Je to jediné místo na HC, kde smrt není definitivní.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 15:45 hod.

...njn to je náš Petr, moc sem nepíše, ale když už tak jsou to perly :-) ... super nápad , večer vyzkoušíme PvP a bude jasno hned ...

Edit - i když teda je otázka jestli tam půjde vyzkoušet bonus z fb setu, protože bych osobně předpokládal, že tato funkce na něm bude v PvP vypnutá - nemá tam logiku, postava se stejně obnoví sama hned ...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 11.09.2014, 18:23 hod.

ja hraju daiblo od vanilly az do ted da se rict porad..a PVP (RVACKY:D) sem jeste ani jednou nezkusil..to uz sem skoro zapomnel, ze to v D3 vubec je :D

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“