HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 08.09.2014, 09:22 hod.

Noční šichta :lol::?:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 08.09.2014, 09:27 hod.

Nevím, kdy jsme začali, ale vím, že lvl 70 cinknul přesně o půlnoci :) to bylo fajn :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 08.09.2014, 13:44 hod.

Tak jsem psal Kukimu a odpo si máme říct na TS o místnost a dá někomu práva na správu. Navrhuju název třeba ==POETARUM== ať se dobře v lajně opticky hledá a dovnitř 1. místnost, 2. místnost, 3. místnost a 4. public. První tři zaheslovaný a čtvrtá, ano, hádáte správně...

Nebo třeba dizajn <i>POETARUM<i> nebo ( )o( )POETARUM( )o( ) anketu dělat nebudu, ale hlasovat můžete :o)

Jo a chtěl jsem se zeptat, když budete třeba poison wd a použijete gem na 2000% do poison, bude se to násobit s věcma, že máte %do poison element spellů a nebo je to mimo. Jako že třeba holly monk bude míc vyboostovanej holly gem, když jede holly nebo je to prostě % z vašeho DPS a tečka? Právě teď mě totiž zaujal, jak Mlok píše ve wizardech toxin gem, kterej má hodně výhodu v 25 ranku, že otrávený příšeráci berou o 10% víc. Jelikož ale jedu momentálně physical, tak i na to je gem, ale nemá tak dobej 25 rank o nárůstu attack speed když máte kolem sebe moby, což se u mara moc nehodí :o), to už je lepší ten jak jste vzdálení => nárůst dps nebo elite kill ale ten poison se mi líbí zatím nejvíc...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HC Poetarum

Příspěvek od hulkxxxl » 08.09.2014, 14:14 hod.

já mám pocit že se to počítá jen podle dps zbraně a +% k elementu na to nemají vlim, kdyžtak mě nekdo opravte

momentálně jedu bane, poison a ten na mini conduit a přijde mi že se dmg nijak nemění s tím jak hýbu s gearem pouze když zvyšuju rank na gemu

btw jsem váhal co je lepší zda ten jed nebo blesky a přijde mi že pro ww barba jsou lepší blesky procuje to každou chvilku a dps to už dává větší jak to ww
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 08.09.2014, 14:34 hod.

Díky.. budu to muset všechno odzkoušet, co dokážou sentryny přenést - třebas to nebude nic a já si nechám jen ten na elity - to podle mě i tak bude, protože si nedokážu představit, jak třeba WD a 15 nadržených feťáků nonstop střílí blesky :o)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: HC Poetarum

Příspěvek od hulkxxxl » 09.09.2014, 06:24 hod.

pro wd a DH jsou jasnou volbou gemy na +dmg po zabití elity a hlevně gem na +% dmg petů, a i sentry jsou peti

jinak to chce otestovat u některejch už jsem zjistil že mi neprocují na dané postavě/ při skilech který používám
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.09.2014, 07:14 hod.

Musim jí tam udělat víc děr a poctivě to všechno odzkoušet co dokážou sentriny převzít... Jinak jsem viděl u detoxe včera v práci ten gem na holly blesky a masakr. Ze začátku jsem byl naštvanej, že on ma conduit a na mě ta shrina zapomněla, ale pak mi to došlo. Holt odpoledne po práci jsem vždycky pomalejší. Nebo i při práci ? (to nebyl dotaz, tak prosím neodpovídat - pouze řečnická otázka :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2014, 09:57 hod.

Včerejší levlení Kryone k ničemu :(

Dneska si jedu T1 rifty ... mám 11M toughness ! nic mi neubírá, elitky jen trochu .. pohodička.

A co čert nechtěl, zahaproval net, po několikavteřinovém lagu vidím zrakveného Barbara ..
Tak nevím, jestli mám náladu a chuť se do něčeho zase pouštět .. už jsem si říkal, jak pojedu na jistotu a houno.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.09.2014, 10:11 hod.

Aj aj, RIP Hellere. To me mrzi, ale to se stát může no, zas chápu, taky bych neměl na hru naladu... Ale překonej to ať mužem zase zapařit

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2014, 10:30 hod.

No jsem na obede, dam si bramborovej gulas a stejně to pak zapnu a barbara znova zalozim. Jen musim hodinu vychladnout :-)

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.09.2014, 10:39 hod.

To je správný přístup, hádej kde jsem já? :shock:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2014, 10:41 hod.

Nerikej, ze ve spitale..? Chytlo te to nebo co?
Me stve ze sam budu expit delsi dobu a otravovat ostatni se me nechce :-(

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.09.2014, 10:49 hod.

Aj, to je mi líto, RIP. Ale nejsi první, komu chcípla čerstvá postava. Myslim, že Baltas takhle zrakvil dva nabíječe :o). Jinak když tě každej šoupne 20 levelů a 61 začneš chodit tormenta 1 za partou, tak jsi za chvilinku hotovej... Ty DC a lagy jsou fakt příšerný, divim se, že jsem včera přežil tu GR 22tku s 30 s lagem - jen jsem tam běhal, nic neviděl, mačkal všechno a už smířenej čekal, že půjdu za tebou... No zázrak, nevim jak, ale ona to čubina bez tougness přežila. Tak odpo, zdar a sílu a už hledej questy :o).

P.S. takhle mi blizz jednou zrakvil monka. DC u Maltase, byl jsem v poho, život jsem měl plnej, kluci mi viděli jen jako bych se odpojil, ale byl jsem mrtvej. Žádná pecka do mě nic, prostě odpojením jsem umřel a ani screen jsem neměl, takže asi tak...

Fru, doufám, že jsi... ...v pořádku
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 09.09.2014, 13:15 hod.

HELLER: škoda, jednalo se o sezónní nebo nesezónní?

Fru: není to snad nic vážnýho, nebo ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 09.09.2014, 13:34 hod.

Je to sezonní ... hraju sezonu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.09.2014, 14:44 hod.

Mno, vypadá to na čerstvě diagnostikovaného Crohna... takze nic moc...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.09.2014, 17:49 hod.

Aj fru, tak to je na pytel, ale jestli ti to chytí včas a budou to hlídat, tak snad nebudou útrapy. O tom by ti mohl povykládat Heller, na co si dát bacha, ten si s tim užil svý, že? Tak držim palce, ať to je "jen" zánět a dostaneš se z toho!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HC Poetarum

Příspěvek od HELLERcz » 10.09.2014, 07:09 hod.

to KryOn: už jsme něco málo plkali na skypu :) no

Jinak Barbar o5 z5 ve hře ... o5 mám 11M toughness a nějakých 500k dmg, hraju o5 T1 ... snad již Internet nebude stávkovat a vypínat ! >:D

Včera jsem to zabalil dřív, jelikož jsem měl jednak dost toho levlování a skládání věcí na nového Barbara, kraftění ... a taky jsem byl naštvaný na drop itemů. Tolik T1 riftů jsme dali, i GR jsme hráli a prostě ono to nepadá.
Já neříkám, že chci mít Raekor nebo skákače hned ten den, to je blbost, ale mohla mi díky tomu intenzivnímu hraní popadat alespon něco ! A ne přiblblé 2x invokery a 1H zbraně :/

Běda, jesti to po dnešní údržbě a mému návratu z worku nebude padat lépe :) a nepadnu já :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 10.09.2014, 07:14 hod.

Podle toho co ctu tak bude to padat lépe aspon to píšou.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 10.09.2014, 16:55 hod.

To Heller, Kryon:
Díky za starost kluci. Už jsme doma, vše se sklidnilo - snad stabilně. Už mám konečně medikaci, tak snad to pomůže a všehcno nějka půjde.
Jak píše Heller, už jsme skypnuli a byl jsme moc rád. Člověk sám neví, netuší...Díky

To others:
tedy sjem zpět a jdu pařit. Hned teď :-) ...Potkáme se v Déčku :-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“