Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 03.09.2014, 07:57 hod.

jj, ale tak jeden neni zase tak moc penez ne?

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 03.09.2014, 08:14 hod.

to možná ne, ale pak s tím gemem to je už hukot :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.09.2014, 08:45 hod.

tak bylo to na T6 a myslím, že tam bylo něco okolo 50 mega, ale i tak to potěší pokud měl +- 1 mega. Jinak jak si odešel hulku, tak jsme šli vlny a dostali jsme keystone na lvl 30 ve třech, pak se připojil leo a udělali jsme to samé ve čtyřech.

Dali jsme teda GR na 30 na start :lol: . Stihli jsme ho hezky a dostali jsme rovnou klíč do 32. Tu jsme stihli a dostali klíč na lvl 33 (a hodilo nás to na rank 95), ale leo už končil a bylo okolo 23:00, tak jsme "upgradovali" kameny, mě to ukazovalo 60% a nepovedl se mi ani jeden :( (mám ho na 26)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.09.2014, 09:05 hod.

teda hezkej výkon GZ

já to nedávám tyhle časy o páté vstávám do hokny a už mi není dvacet :D nějakej ten spánek je potřeba

na ty vyšší lvl musím poladit gemy/ dps, dost jsem vás podle mě pak brzdil ta ww bárbi přece jen nemá tolik dmg jako dh nebo wd
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 03.09.2014, 09:44 hod.

... nebyl ten vault na T4?, ale to je asi jedno, hlavně že byl a s gemem už není problém goldy naběhat v normální hře ... jinak včera to byla paráda, 2x 30 a jednou 32 pokořeno a už to byla zase parádní hra alá MP10 ve vanile ... a taky jsem rád, že můj support low dps monk není úplně nanic, všechno to bylo krásně napakovaný a stálo to a celkově to bylo dobrý :-) ... jo a jen tak mimochodem jsem ještě kolem půlnoci pohřbil druhýho cruse a tímto kašlu na experimenty ( už nemám experimentovat s čím, zbyly mě už jen mainy:-) , no měl nahráno 5 hodin, tak to až tak nebolelo :-))) ...

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.09.2014, 09:53 hod.

pfff, já zvedam od PC tak 0:30 cca a vstavam 6:38 a taky už nejsem nejmladší :P ale taky podle toho vypadám v práci :D ale tak dá se to :-) kafe to spraví
btw moje zkušenost s Vaultem, nonsezoní, 2x na T4, nárůst peněz z 55 mega na 225 mega a sezoní bylo tušim T1, 1x a nárust penez z 5 mega na 29 mega

jinak dobře vy v tom žebříčku, co jste měli za postavy? :-)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.09.2014, 10:02 hod.

mdmTova klasika: packovací a stunovací monk o kterém se bál, že po 2.1 už si ho nezahraje (Annie)
péťa: dh (Mamba)
leo: wizznu (Darkness (to je tip, podle talentů :) ))
já: wd (Bumbala)

ps. už jsme na 101! http://eu.battle.net/d3/en/rankings/era ... m-4#page=3

takže by to chtělo dneska zabrat a vrátit se zpět :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.09.2014, 10:26 hod.

Nevidim u monka 4tou pasivku a co to je za wizarda? :D moc se mi nepáčí ale tak jestli vám to fungovalo :lol:

jinak ten Vault, fakt je až od Tček teda? Já bych tomu i věřil, ale zatim když najdu goblina na normal, tak pořád tajně doufám v portál :D

a co FPSka, jak to jde? Nejsou už takové problémy ve 4 lidech po patchi 2.1.0 ? jeste jsem ve 4 nehrál od patche

a dostal jsem šílenej nápad, už jsem to teda viděl u ringů, hlavně u soj, ale teď by se to vyplatilo možná ... co si myslíte o amuletu, kterej bude mít CC, CD, + element a díru pro legendarní gem? a repsketivě stejné či podobné ringy k tomu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2014, 10:34 hod.

I na normál už byli ve vaultu.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.09.2014, 10:35 hod.

FPSka v GR docela šli, kromě pár bojů, ale tak... hydry, kouzla (black hole), střely, 23 fetishů, naštěstí teda jen jeden čokl a mdmT, který dává nad každé monstrum signalizaci stunu... mno když k tomu přišel, desecrator, mortar, plagued a třeba arcane, tak to byla sranda :D
Naposledy upravil(a) Frozen dne 03.09.2014, 10:36 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 03.09.2014, 10:36 hod.

a co to je za wizarda?
:)

To je carodejka Darkness, tak mozna v 15. reinkarnaci, sotva se dostala na 70, hodil jsem na ni par veci z truhly, nic lepsiho uz tam nebylo a kupodivu nejakou dmg asi davala, kdyz jsme to stihli. (ale ma velke rezervy)

Nejlepsi stejne bylo, jak jsem v GR32 zjistil ze mi nejde doplnovat zivot - protoze nemam flasku na poty v liste - a ze mi tam nejde dat :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.09.2014, 10:37 hod.

@Darkness: jo to bylo fajn :lol: | Tomu se říká HC :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 03.09.2014, 10:43 hod.

A jeste lepsi bylo, ze to bylo po tom co mdmT zmenil mantru, z healing na cosi jineho - v pulce riftu, koukam, ze mam pul zivota a ze nejak nepribyva, mackam "q" nic, tak jsem si rikal, no a co, az pujdem nekdy na GR40, tam mi uz ani poty nepomuzou, jen at si zvykam
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 03.09.2014, 11:28 hod.

... no já to změnil už před riftem, ale hold v tom předtím se heal doplňoval i bez potek :-), ale ta mantra na resy je určitě lepší ... jinak moje 4 pasivka je harmony, hold to blizzu v armory zase nefunguje ... a jinak ono to nebylo včera tak úplně plánovaný, takže nějaký bude fungovat, nebude fungovat se neřešilo a bylo tam mraky rezerv ( což je super, protože je kam růst :-) - prostě jsme pustili trial a jeli vlnu a ono ouha vyhodilo nás to s klíčem do riftu 30 ( nechci se pořád chválit, ale v tom trialu je imlosion monk neocenitelnej :-) - což jsme se shodli, že je asi max ( toto někdo ví? ) , protože nás to vyhodilo i když jsme to podle mě určitě stihli ... no dali jsme 30 a hold to nebylo nejpomalejší a hodilo nás to na 32, ten jsme dali taky celkem slušně, ani to ještě neodpočítávalo ... no a na 33 jsme nešli protože Leo dostal strach a šel radši spát ( ne to je samozřejmě vtip :-))) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 03.09.2014, 13:10 hod.

btw dlouho jsem nezrakvil nezajdeme zase na ubery ? :D

mám ještě klíče odmilule nestihl jsem je použít ;)


nějaký ten amulet bych skusil udělat přecejen něco jako síla cc cd + soket a pasivka by se docela hodilo
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2014, 13:13 hod.

Se ani nepokousej.
Dva kusy a oba dobrý max do začátku.:-D
Byly jsme s Petrosem T6 ve dvou a malém tam i zůstali.
Nakládá ten jeho laser.
Sesmahl veškerý pety a malém i nás.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 03.09.2014, 13:29 hod.

hmm, jsme v tom zebricku GR hezky na 3. strance nahore a koukam ze na 1. stranku staci dat GR 34, to by slo ne?

(vcera jsem spechal levelit na 70 jeste v sezone)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 03.09.2014, 13:36 hod.

Ubery jsme taky zkusili a shodli se, že budeme všechny chodit na T6 a Diabla na T5, protože je fakt nepříjemnej a nebezpečnej, že ? :D
Kolegovi s ntb navíc u Diabla začali Windousy hlásit že se mu vypnou, protože mu vypadnul kabel napájecí nevíme jak dlouho před tim a jako na potvoru mu musela docházet baterka u Diabla :D naštěstí zapojil kabel zpět a pak se to rozběhlo

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kubizek » 03.09.2014, 13:41 hod.

Ano, je to tak.
A ano, Dajáblo T5 a zbytek T6 by mělo fungovat bezpečně a efektivně. Jako alwaysky :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.09.2014, 14:23 hod.

Btw já bych ubery i zašel, ještě jsem amu necraftil :), ale ten co mám vyměním pouze za stejný typ... imunita proti arcane orbům je prostě dle mě nejlepší věc co může na amu být.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“