Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 31.08.2014, 18:20 hod.

OK. tak ty gatě si dávám na seznam nedropnutelných snů :twisted:
(už tam mám Unity, Cold Imunity Amul a Hex gatě - vše samozřejmě v nositelné kvalitě :lol: )

EDIT: jinak samo GZ k 31. Pěknej výkon..

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 02.09.2014, 06:55 hod.

Skúšal som porovnať Ik+EQ s čistým EQ. S prvým mám EQ tiky do 60m s druhým do 160m. Na moje prekvapenie greater rifts dám s kombináciou setov lvl 31 a s čistým EQ iba 29. Skúšal som to viac krát. Ancienti dávajú tých 40-50m za sekundu a je to asi efektívnejšie kedže cieľ vyhľadajú. Možno by som mal skúsiť cold EQ aby mi monštrá nevybiehali z EQ zóny.
Za mňa teda jednoznačne kombinácia setov > čisté EQ.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 02.09.2014, 16:26 hod.

Jakou Runu jsi měl na Ancientech?

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 03.09.2014, 07:23 hod.

Vždy fire. Ale tých 50m som samozrejme myslel dokopy nie každý ancient zvlášť.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 04.09.2014, 20:53 hod.

GR 32! V Cold EQ =p 13:14 ___ 603 místo

S fire bez šance už na takovym GR,. Pak už asi jen Reakor, ale na ten nemma dostatek CDR ještě na vyzkoušení

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 05.09.2014, 13:45 hod.

Oni ten Raekor musej jet nějakým magorským rychlostylem, že tam musej lítak jak padlý, aby nedostávali. Já mám Raekorů spoustu dílů, ale při pokusech s tím hrát se mi nijak zvlášť nedaří. Nemám rád Sprint a sem tam blbě trefím a neobnovím CD. (a někdy se seknu mezi mobky a když je to třeba elita s řeťazem je to ámen)
Myslím, že Raekor bude hodně o najití herního stylu...pak je asi nejúčinnější, protože ho mají všichni na vysokejch GR.
Já takovou hru nemám rád, takže se zatím plně věnuju hopsání.

32 je už super. Já jsem totálně zaseklej na tom Unity. Bez něj prostě nemám prostor nic významnýho změnit :{
S Unity můžu zase začít kombinovat a teprv pak můžu zkoušet vyšší GR - bohužel.

Písni pak jak se ti daří s Raekorem..

EDIT: mražáka skákače mám taky, ale jen s dualem a žere mi moc Fury, tak čekám na ten 2h Skeleton Kinga. Má mít nově až 30% do Cold.. :wave:

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 05.09.2014, 14:22 hod.

no na reakora mi chybí ta heda co přidává % k socketu,. abych měl dobrou redukci CD, jinak to sou muka... Tak ja hraju cold s WW(já ho hraju se všim=p), přitahuje, takže super a fury sem s nim nikdy řešit nemusel. A Furnace je nejlepší, ta má 40-50% elite : )

Jinak mě reakor taky nebaví a hraje se to děsně : )

EDIT:
nejvíc mě asi ser*, že prostě vedou rangedka.. melee se nechytá v grupě, tedy bez unity. Mám ignore pain a relentless a je to uplně zbytečný,. GR 35 bída s nouzí, pořád jen ležim na zádech jak děvka. To už chce controll a z dálky odstřelovat...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 05.09.2014, 15:16 hod.

Mě je jedno, která class vede. Mám to na háku. Jedu barba vždy, i v časech těžkých nebo zlých :green:
Jo, Furnace určitě udělali jako 2h alternativu k Sunkeeperu a Sojce. To je dobře, dá se víc kombinovat..

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od HELLERcz » 05.09.2014, 15:34 hod.

toho Skeleton Macáka mám na cold :) ale teď má barbar trochu dovolenou, drtím DH na sezoně HC :)

jak se přehraju DHčka, mrknu se zase po Barbarovi :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 05.09.2014, 15:37 hod.

to já taky, hraju jedine barbara, ikdyž vyexpené mám vše : ) ale když deš s 2 DH a jednim crusem a melee pořád na zádech v GR 35, vypadáš jak lama= /// oni hodí sentry a schovají se... Já musim skočit aspoň na okraj a stejně dostanu onehit a ... Ikdyž jedu cold,. z nich litaj blesky a ja nvm co ještě.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 05.09.2014, 15:41 hod.

To je asi ono. Tyhle problémy nemám. S dvěma DH nikdy nejedu :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Cartman » 05.09.2014, 21:02 hod.

Tak sem testnul toho reakora,. Už mi padla ta heda, tak sem měl 40% redukci, ale chtělo by to tak 60 = / jinak pořád čekám na CD= / Kdyby se to dalo klikat pořád, tak se to ničemu asi nevyrovná : )) Do větších skupinek k nezaplacení, na solo bosse ztm tápu = /

EDIT: Jinak asi neklíp se farmi trials s cold EQ+ww+ cold antíky místo ingnore pain, který se hodí až na samotný GR, s tim nemám potíže dát sólo 35, nikam to neutíká a přitáhne to vše z 35 yardů ; )-

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 07.09.2014, 15:50 hod.

ja s cold EQ nedokazem dat GR32, pridem k guardianovi aj s 2.5 minutovou rezervou a proste nemam dmg aby som to stihol. skusal som aj tu obojrucku s cold dmg a je to horsie ako s furnace a to o dost. nechapem blizzard dizajnerov. tam malo byt aspon 40-50 to cold dmg aby sa to aspon priblizilo k furnace. takto vlastne neni alternativa. jednoznacne cold EQ je zabavny build spolu s cold ww len dmg stoji za figu. budem musiet ist fire. no je jasne ze nemoze mat cold dmg ako fire, kto by potom isiel na ohen, asi nik. bane of the trapped je vlastne aj bez toho aby som ja mal akykolvek CC skill, aktivne stale lebo to ma na 25lvl slow na 15 yardov co by mal by CControl nie?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od HELLERcz » 07.09.2014, 17:10 hod.

No, taky by mě zajímalo, jak cold skákači dáváte na GR30+ guardiany :) je to imho "pižlačka" a je potřeba dost rezervy, kterou moc nemám :/
Obrázek

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 07.09.2014, 17:28 hod.

31 ide uplne v pohode. zaklad je cold WW aby som nemusel kazdeho moba mimo EQ davat dalsim EQ + bane of powerful + bane of trapped. Cold WW pouzivam aj ked idem fire EQ, by som dokonca povedal ze vtedy je este uzitocnejsi kedze fire nezmrazuje. No a samozrejme bez furnace by som nesnival ani o GR30.
Akurat teraz som dal 32 ale s fire EQ. este dam sancu tomu coldu ale nevidim to moc nadejne. pri dobre generovanom GR sa 32 asi s odretymi usami bude dat, no dobre generovany GR32 som este nemal.

Oglojoo
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oglojoo#2623

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Oglojoo » 08.09.2014, 08:16 hod.

Ahoj,

Jedna taková technická? Jaký nejvyšší rift dáváte bez Unity? Přijde mi, že bez tohodle prstenu na sobě a na followerovi se snad nedá přelézt GR30?

Podle mě by ten prsten měli nějak oslabit, nebo aspoň zakázat fungování s followerem. Případně udělat žebříček s/bez prstenu :). Ale to je spíš jen můj názor.


Jinak já s mým weapon throw buildem, o kterém jsem už tady psal ve vedlejším topicu, dávám GR28 a pomaličku pracuju na 29, ale je to tam nakládačka.
(P.S. 2xUnity vlastním, ale vůbec se mi s tím nechce hrát. Přijde mi to jako "exploit")

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 08.09.2014, 08:54 hod.

já dělal včera 27 bez unity a už to bylo docela maso

chtěl sem taky jet bez unity je to takový "srabský"
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Fidols
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mplus#2447

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Fidols » 08.09.2014, 10:07 hod.

Bez Unity jedu zatím max 24-26.

Fakt záleží na typech mobů a jejich hustotě.
ObrázekObrázek

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 08.09.2014, 10:13 hod.

bez unity asi 30+ nepojde. nie je to exploit ked si uvedomis ze v partii mozes mat support monka ktory udrzi vsetkych nakope a v stune + cold EQ barb... ved je to specialne navrhnute pre hru solo.
akurat sa mi podarilo dat s fire EQ rift 33. uplne som sa vykaslal na healing a vypustil som aj bloodthirst pasivku. vsetko slo do dmg. 3x leap a necham ancientov nech sa trapia, ja sa schovam ako spravny barb za roh :) proste ked idem tak aby som mohol aj bojovat tak zasa nemam dmg. a ked mam dmg neprezivam. tak som tam dal berserker rage a ja sa s plnou fury schovavam kde mozem.

Oglojoo
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oglojoo#2623

Re: 2.1.0 Greater Rift a Barbaři

Příspěvek od Oglojoo » 08.09.2014, 10:52 hod.

No já tu nemám v plánu rozpoutávat nějakou debatu o tom co exploit je a co není, na to ať si udělá názor každý sám.

Já jen považuju item, který permanentně sníží veškerou obdrženou dmg po všech redukcích ještě o 50%, za něco nepřiměřeně silného co já používat nechci a nebudu.

Myslím si, že je právě navržený pro hru ve více hráčích a proto by u followera neměl fungovat, ale to je jen můj názor.

Proto mě zajímalo kdo kam došel bez tohoto prstenu abych měl nějakou inspiraci co se dá dokázat. Rift 33 je moc pěkný, ale s prstenem mi to nepřijde moc zajímavé.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“