Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 01.09.2014, 11:26 hod.

Zdarec 8-)

Tož jsem tu s fotkama :) To Mojo se mi líbí asi nejvíc :) Rawmene ring taky chci a moooc :D

PS : Kadala se mi začíná hnusit :D Nechce dat Taskry ani na PC a ani na PS4 :(

Obrázek
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 01.09.2014, 11:44 hod.

Pěkné, pěkné. :)
Co máš vůbec za zbraň? Já mám furt toto: http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=16140899151212 . Už to mám dlouho a nic lepšího nepadlo.

Jinak moji hadi, které momentálně nenosím - http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=16140899151212 . Nosím žábů, ale tam mám +- stejné staty (dává asi o 5k větší dmg). Já blbec mám asi 3 moja a na žádním jsem si nenaroloval vitku, pak nemám padat na T5. :lol: Dneska snad padne ten ring, tak to všechno splácám dohromady.

Ať to padá. :wave:

PS: já měl radost, když ty taskry padly, trochu mě naštvaly ty staty, ale nakonec jsem si řekl, že nebudu blbej, YT je plné videí, kde lidi utratily tisíce shardů než jim padly. Na druhou stranu mě fakt štve ten ring, doufám, že do těch 2K padne, jinak asi budu točit něco jiného.

PS2: štve mě, že nejde nabrat neomezeně shardů (ale jen 500) a taky mě štve, že když se spawne "boss", tak u něj je elita a ještě se objeví ten "Killfer of nickname", to je pak radost na T5. :OXO
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 01.09.2014, 13:38 hod.

Ja bych ty ringy u ni nezkousel.Moc drahe za 20 shardu :( Cekal bych,az padne.Jenze jak dlouho budem cekat :( Ja mel radost,ze jsem ho videl 2x na ceste za 70tkou.Jenze ta uz davno opadla.Velmi brzy mi ho hra dala :(

V tehle pro me top itemech jsem rad za jakekoliv narollovani.Taskry a ten Rorg co mas nejsou sice idealni,ale jsou ;) To je dulezite :)

No zbran mam porad zlutou s dmg ani ne 2k.Je to bida.Kdyz padne zbran,tak bud 2h nebo kdyz uz 1h,tak stoji za prd.Musim se obalit trpelivosti.

PS: Misto toho hada mas zas obrazek te zbrane :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 01.09.2014, 17:14 hod.

Sakra, 20? Já myslel že 10 shardů, teď nevím z hlavy. Ale je fakt, že i na netu, na US forech jsem četl, že se to moc nevyplatí, že je to drahé + je hodně ringů, které Ti Kadala může dát, takže ta šance není tak vysoká.

No ty Taskry mohly být lepší, ale jak píšeš, jsou to prostě Taskry, počítám, že mě trochu uberou dmg, ale snad to petům pomůže. Tak ten RORG snad není konečný a padne třeba jednou lepší z krabičky - asi mnohem větší šance, než že mi padnou další Taskry.

Ta zbraň Ti snad padne, já měl hned zezačátku celkem slušnou žlutou s 2K. Později padnul ten meč a pořád se drží. Jednuručky padají ( různá kopí, Ceremonial knife, meče - vše legendy - např. Sun Keeper, ten červený meč co má bonus s Physical skills atd, ale hodně to ubíralo dmg). :(

Hadi v letadle zde: http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1214089916588 :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 01.09.2014, 17:58 hod.

Mno mozna kecam,ze tech 20.Ted si taky prave nevzpominam.Jen je to proste drahe.Asi malo hraju,tak proto nemam jeste lepsi kver :) Dneska jsem hodku zahral,ale to jsem dropoval jen same planky :D Zkusim jeste par krabicek z A1.At jich je aspon 10,pak je otevru hromadne :D

Mno kdybys videl Taskry od jedne holky z klanu na PC,tak si ucvrnknes :D jak skoro ja.Mely asi okolo 600 int pak As 7% CD 47% CC myslim,ze 9%.No proste narez!!!

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 01.09.2014, 18:05 hod.

No já v týdnu tomu moc nedám, ale o víkendu u toho sedím x hodim v kuse.... není do čeho píchnout,. :lol:

Já si ucvrknul z toho, že paříš s holkou Diablo. Taky bych bral. :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 01.09.2014, 19:09 hod.

Ted mam odpoledni.Takze po sichte si muzu aspon dat tak 3-4 hodky.Do Patku cca 20 h.Je to moc malo,ale zase si nemuzu dovolit sedet denne u toho treba 8h. podle toho by vypadal muj WD :) Ale nikam nespechame,ze?

Jsem rad,ze aspon ty tu postujes itemy a probirame nas postup :)

Mno sem tam s ni zahraju :D Zkousel jsem manzelku jestli by nehrala tez se mnou na plejku,neklaplo to.Musim pockat,az syn vyroste :D

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 01.09.2014, 19:27 hod.

No já hraju občas po práci (pokud nejdu do fitka), ale převážně ty víkendy. To nahraji dost. Občas si už říkám, proč to hraju pořád dokola (když jsem chodil bounties v prvním aktu kvůli ringu). Rifty se tak nějak dají, těch jsem se zatím nepřehrál.

No ženský ty hry moc celkově neberou (pár se jich najde, ale není to asi žádná sláva). Když přijdu ke švagrovi, že zapaříme, tak se ségra do pár minut přesune do ložnice koukat na TV. Zezačátku trochu blbla na kinectu (senzor k xboxu), hrála zumbu a bowling, ale po chvilce jí to omrzelo.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 01.09.2014, 19:58 hod.

Ono stejne te to dozene k tomu,ze zas pojedes tu fajnou A1 ( lepsi RORG ).Na PC se mi z toho chtelo,az brecet :D Na plejku zatim pohoda :) Na T2 mi to jde docela rychle ty krabicky.A zkousim to na preskacku.Jednou jedu tak,ze zbytecne nikoho nezabijim a neotviram truhly apod.Udajne se tim zvysi sance na lg z krabicky.Ikdyz tez to nemusi byt pravda.Snad se mi postesti a brzy se tez pochlubim tim ringem.Vic me ale zajima kdo driv dropne ring na doga.

No radsi do toho plest zeny nebudem :D Nahodou se jim to zalibi a my dohrajem :D

Edit : Tak pomalinku se to začíná formovat.Včera padly Zuni botky a vykraftil jsem aspoň bracery Aughild :) RORG ještě nic.10 krabiček a ani lg :D No začnu po něm teď tvrdě jít,už je ho třeba :D

Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 02.09.2014, 10:38 hod.

Pěkné botky. Mě ani ťuk. Žádná setová legenda pro WD, pokud nepočítám CK + slépku. Dneska jsem chvilku hrál a vůbec to nepadá, dal jsem několik riftů a nic. Když už něco padne (což je málokdy), tak je to crap.

Na zombie dog ring kašlu, stálo mě to přes 2K shardů a nic. Takže budu hrát a ono to snad přijde. Ale nevím do čeho dávat shardy, nějaký tip?

Kdo spíš dřív dropne RHEN'HO FLAYER nebo STARMETAL KUKRI. :lol:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 02.09.2014, 11:49 hod.

Dneska jsem si chvilku dal před odpolední :) A z první krabičky vypadl ring na sety :D No málem jsem radostí vyskočil.Fotku dávat nebudu,jeho kvalita je podobná tomu tvému.Ani jsem nedoufal,že se mi na 1 RORG narollují potřebné věci.Tak tam aspoň zkusím hodit CC ( Ten matroš mě zabije >:'( ).Též se mi stává,že za celý rift nic :( je to kapku frustrující,snad se to rozpada mno a Kadala to je děs a hrůza.Zase jsem ji dal asi 500 shardu a ona niiiic,tak jak na PC :D

Tip :) ? Zkus chesty.Mozna vygemblis Zuni :)

Ty dvě zbraně to bude na ještě víc dlouho než ring na doga :D

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 02.09.2014, 12:34 hod.

GZ k ringu. :)

No já na netu právě četl, že Kadala tyhle věci nedává - Zuni apod.

Super - 10 otoček a je to tam : https://www.youtube.com/watch?v=Ru2GDjEM06k
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 02.09.2014, 13:25 hod.

Diky diky :) s tim ringem se uz da cosik robit :)

Tos mi ani nemel ukazovat :D Ja budu doufat,ze ho dropnu a budu dal vsechno cpat do rukavic!!! :D Na PC mi kolikrat Kadala soupla treba Zuni boty.Chce to zkouset ;)

Lovu zdar :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 02.09.2014, 15:53 hod.

Obrázek
Rift - AKT 2. T5 - konečně něco co snad udělá v budoucnu trochu radost, nevím co konkrétně u toho setu sledovat, ale jsem rád za každý kus (toto je první :lol: )

Tak jsem cca 600 shardů zainvestoval do ramen, na prvních 400 mi Kadala hodila asi 4 nebo 5 legend - Snaha byla o Jade ramena
Obrázek
Obrázek - chodím s tím T4 a T5. Teď jsem poprvé zkoušel T6. Dá se, ale problém je Guardian, fetishe sejme, čokly sejme hned - chtělo by to ring no.


Na ring tedy prdím a budu zkoušet točit ten Jade Harvester.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 02.09.2014, 16:17 hod.

Mno na Jade WD je potreba tez spousta itemu :)

Ja zatim vic nez T3 nedam.Blokuje me docela ten ring na doga a hlavne lepsi kver :D Urcite bych bral Blackthrone gate a pasek.No uvidime co zasviti v dalsich hrach :)

Tak aspon ti hra soupla cosik pro zlepseni nalady :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 02.09.2014, 17:35 hod.

Já vím, že ten Jade WD je náročný, ale jsem deprimovaný z ringu. Navíc došli klíče a nějak se mi nechce ani farmit nové. Radši bych chodil jen Rifty. :D

Ramena dobrý, ale stejně budu přecházet na setovku, ty co mají reducki a zvýšení dmg vůči elitám o 15%.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 03.09.2014, 11:41 hod.

Zdarec Rawmene 8-) ,

tak jsem tomu po šichtě parádně naložil až do 2 rána :D Konečně i uchazející zbraň padla,ikdyž stále je to na prd.Pár věcí se podařilo vykraftit a rollnout na to co jsem potřeboval.Takže T3 je už v cajku.Ring na doga stále nikde a ty Taskry u Kadaly asi kašlu,ona nedává ani jiné lg rukavice,mrcha jedna :DJinak přidávám sem 2 kousky ke zhlédnutí.Rukavice včera a gatě dnes :)

Obrázek
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 03.09.2014, 14:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Chriss
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Chriss » 03.09.2014, 13:36 hod.

Takže hodím aj ja sem svoju postavu :)
Hrám prevažne Public T3+
PS: tie goldy si nevšímajte nejaký blázon mi ich dal na public :)

Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 03.09.2014, 14:36 hod.

WTF :D ? Skoro 2 miliardy :D Ja se pohybuji tak na hranici tech 10 milionu.A to jeste nemam vsechny gemy na max.Jen do zbrane jsem si udelal ten predposledni emerald a to uz me stalo asi 3-4M :D No je hezke kdyz musim hospodarit...

Kokky
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Kokky » 03.09.2014, 14:43 hod.

Tak to se dobře rozdává, když si to někdo nacheatuje.... Se divím, že to pak někoho ještě baví hrát. Jsem viděl videa na YT, kde mají borci triliony zlata a dmg několik miliónů, to pak nemůže bavit ani hrát... Celkově to je na pytel. že se dají konzolové verze takhle upravovat...

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“