Greater rifts

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Greater rifts

Příspěvek od Mlok » 01.09.2014, 10:27 hod.

Vylepšování je omezené pouze tím do jak vysokých GR se dokážeš dostat. S každým dalším lvl gemu navíc oproti lvl GR klesá šance na upgrade na polovinu. Reálně tedy můžeš gemy dostat na cca 3-4 lvl výše než jsi schopný zvládnout lvl GR.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Greater rifts

Příspěvek od Seton » 01.09.2014, 10:37 hod.

Dík.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Greater rifts

Příspěvek od Martin888 » 01.09.2014, 16:45 hod.

Čauky, sem tu novej a taky se trochu zapojím do diskuse o GR.

Moc se mi nelíbí, že jsou GR dělány na rychlost, podle mě to nevyuže celý potenciál hráče, ale pouze to jaký má eq a build, v tomhle ohledu mají docela dobrou výhodu WD se svými pety a také trochu DH s Marauder setem 4/6, kde mají každého peta.
Jinak jsou GR docela povedené, s vyjimkou několika map, které jsou docela dost spletité a často mají spoustu slepých konců, takže se musíte pak vracet a ztrácíte čas.
Zatím s mým DH zvládnu t24+, ale od některých mobů už dostávám celek mslušně naloženo...
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Greater rifts

Příspěvek od Seton » 01.09.2014, 16:54 hod.

Tak výhodu jo, ale dá se to se vším ;-). Včera jsem ve dvou zvládli lvl 30, a to sem tam šel se svým monkem :). Navíc Pet WD začíná hodně,ale opravdu hodně ztrácet nad cca 33lvl, kde peti chcípají jak slepice ve velkochovu....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Greater rifts

Příspěvek od Mlok » 01.09.2014, 17:19 hod.

Martin888 píše:Moc se mi nelíbí, že jsou GR dělány na rychlost, podle mě to nevyuže celý potenciál hráče, ale pouze to jaký má eq a build, v tomhle ohledu mají docela dobrou výhodu WD se svými pety a také trochu DH s Marauder setem 4/6, kde mají každého peta.
Ono je to přitom v reálu úplně jinak. Platí akorát tak část o buildu. Tam je jen poměrně malý výběr i když také nějaký je. Třeba u Wiz. musíš mít FB set, ale s tím se hraje několik buildů, které jsou dobré, jak je vidět z žebříčku.

O potenciálu hráče to je ale především. Je to krásně vidět v žebříčku i na zahraničních fórech. Těch dotazů, kdy se někdo ptá, že má zcela totožný build včetně equipu (a to ještě mírně lepší) jako hráči z první dvacítky žebříčku. A přitom dotyčný má problém i o 10 lvl GR níže...
A to samé když si prohlídneš žebříček. Stejná výbava i build (nebo podobná) a velmi různě umístění hráči a o dost lvl. Teď už to není tak dobře vidět, i když pořád je první a tisící hráč rozdíl kolem 8-10lvl GR.

Problémy jsou někde jinde. Hodně je to o štěstí na konkrétní GR. To ale dost eliminuje větší množství pokusů.

Pet WD je naopak na vysoké GR nepoužitelný, protože peti hned chcípnou. Všichni na prvních místech žebříčku hrají Jade build.

A pak máš pravdu s DH. To je jediná postava, která je o kus vepředu oproti všem ostatním.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Greater rifts

Příspěvek od Tyckin » 02.09.2014, 06:49 hod.

Pet WD na vyšší GR fakt není, sólo už vůbec ne. V GR34 s monkem a 2x DH jsem byl často platnej akorát tak na totem (BBV) a rybičky (piraně) čímž jsem pomáhal partě, moje mateřská školka (fetišárna) se často poděla kdo ví kam, prostě zhebli jak odolnější FA, tak slabší FS, psíci rovněž - stačí drsnější elitka a moje armáda je fuč, já přežíval často jen díky pasivce.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Greater rifts

Příspěvek od Dava_C » 02.09.2014, 07:29 hod.

Gear je pořád nejdůležitější část, ale na vysokých GR už záleží na tom, jak se to zahraje, chce to zkušenosti a někdo je lepší hráč a někdo horší. U mě třeba nehrozí 38+ protože bych asi už ve svým herním důchodu nestíhal obsluhovat vše efektivně ve variantě s Teleportem (hraju jen na myši) a jiní to zvládají, jsou prostě lepší.

Jinak ještě taková poznámka ke Greater rifts. Podle mě tím Blizzard opět zabil diversitu, o kterou se (údajně) snaží. Wiz mohl mít build diversitu alespoň v rámci Fire elementu (ale i pro ostatní by bylo místo), kdyby tu nebyly GR. T6 dneska utáhnou 2 lidi v čtyřčlenné partě a tak by byl prostor pro "alternativní" buildy. Tím, že Blizzard přidal nadstavbu v podobě GR a podsouvá jí jako endgame, tak lidi opět tlačí do 1-2 buildů.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Greater rifts

Příspěvek od Darkness » 02.09.2014, 09:30 hod.

jo, to se mi taky nelibi, ale slibovali, ze po vydani patche zacnou pracovat na novych itemech - prave pro podporeni jinych buildu, tak uvidime
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater rifts

Příspěvek od Gold Eagle » 02.09.2014, 11:07 hod.

Jestli by jen nestačilo posílit skilly a % v setech na itemech pro ty alternativní buildy než vytvářet zase nový legendárky a setovky. Se mi zdá se Blizzard to radší udělá složitě, hlavně aby to nebylo tou jednodušší cestou. Viz např. 2H zbraně, kde to složitou cestou nešlo a pak nakonec skončili u jednoduché rozumné a okopírovali řešení z D2 poté co vyplácali interně řešení složitější a horší. Jsou jak politici. politik taky nakonec udělá správné řešení poté co vyplácá všechna špatná.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Greater rifts

Příspěvek od Darkness » 02.09.2014, 11:58 hod.

O tom ted mluvili v nejakem videu na kterem jsem koukal, prave ze posileni skilu neni cesta. Ono jde zhruba o to ze, skily musi byt vybalancovane bez itemu - tj kdyz cerstve vylevelis a nic nemas ... nasadis zlute itemy ...

A pak s dropem se musi otevrit buildy, ktere by mely byt taky trochu vybalancovane - ale to zas uz hlavne na zaklade itemu ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater rifts

Příspěvek od Gold Eagle » 02.09.2014, 16:08 hod.

Jasne příklad jejich Pr řečí Wall of Zombie + k tomu hellltooth set. Skill i set za prd a nepoužitelnej.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Greater rifts

Příspěvek od Seton » 02.09.2014, 16:12 hod.

Ale no taaaak. Vážně vám to připadá tak strašný? vždyť 2.1.0 je zase o krok dál, mě se líbí moc, dokonce i ten monk už nedělá jen support !
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater rifts

Příspěvek od Gold Eagle » 02.09.2014, 16:28 hod.

Pokud je to na mě, tak reaguji jen na to, že boost skillů není dle nich řešení. přitom aby zachránili barbara, tak to u něj nakonec ve 2.1 udělali. To samý u explodujících psů. Nejprve byla exploze kolem 450%, pak ji nerfli na 160 % a nyní ve 2.1 ji boostli kolem 1000%. Tak ať si to nechaj.
Za pet WD říkám, že je přechodem z PTR na live moc nerfli (Enforcer), tak že je to vidět i dle zveřejněných statistik GR.

Mimochodem hoďte sem někdo odkaz na ofíko statistiku GR s rozlikem na detaily postav, kdo to má furt tahat z převzatých inf.
Znám jen tohle http://www.diabloprogress.com/ladder_stats

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Greater rifts

Příspěvek od Seton » 02.09.2014, 16:41 hod.

Ofiko je normalne na diablo3.com ne? jestli myslíš Ladder tak ten tam je, jak solo,tak 1,2,3,4 parta. a u postavy jde zobrazit profil. ;-).
http://eu.battle.net/d3/en/rankings/era ... -barbarian
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater rifts

Příspěvek od Gold Eagle » 02.09.2014, 16:52 hod.

Ooooo díky vílo. :D

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Greater rifts

Příspěvek od marian_r » 02.09.2014, 16:55 hod.

Problém s tým profilom je ten, že nevieš s ktorou postavou to spravil ak má dve rovnaké. A často nie je equip.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater rifts

Příspěvek od Gold Eagle » 02.09.2014, 17:03 hod.

Je tam jméno, tak to najdeš dle jména postavy. Ne?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Greater rifts

Příspěvek od Mlok » 02.09.2014, 19:05 hod.

Je tam název účtu, ne jméno postavy. Jinak ale myslím, že je to vždy zcela jasné s jakou postavou to dal podle výbavy. Jedině, že by měl někdo dvě postavy skoro stejné a přicházelo v úvahu to dát u obou. To jsem ale ještě neviděl.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Greater rifts

Příspěvek od marian_r » 02.09.2014, 19:07 hod.

No, pozeral som prvého crusadera a mal asi polovicu equipu...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Greater rifts

Příspěvek od Seton » 02.09.2014, 20:27 hod.

nz ;-).
No postavu tam nevidíš přímo, ale většinou to poznáš hned, na postavách co se nehrajou nejsou gemy,občas chybí equip a tak....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“