Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 12:28 hod.

o tak vím že tě to moc netankuje ale aspoň jsi měl postavu a nějakej gear... jen přemejšlím nahlas co udělat jako za starejch časů 2x support a 2x dmg dealer

mám klokana kterej skáče každou chvilku s asi 42% cdr teoreticky bez dps bych se mohl docela rychle dostat na cca 60% jdu to hodit do kalkulačky :D

tak mě napadlo udělat čistej support, buf/ debuf + mrazík akorát to bude jen do party sám nic nesejmu

edit tak by mělo jít cca asi každý 3 sekundy leapovat, teda 2 sekundy skáču sekunda jsem bez leapu a zas hopsám :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 29.08.2014, 12:34 hod.

barbara bych viděl asi takto: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... UeX!cYZaZc
monka: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... hWU!ZbZaZa
WD: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... eVa!YYYYZc

ostatní jsem zatím neprojížděl a v DH se vůbec nevyznám, ale ten měl turret tuším.

jinak co se týká monka, tak bude zase must have na vyšší (což určitě rád slyší mdmT) a bude muset jet klasiku se stunovací paličkou.
Naposledy upravil(a) Frozen dne 29.08.2014, 12:51 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 12:39 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... VcT!Zccbcc nějak takto mi to vyšlo tak uvidím třeba to někdy poskládám
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 29.08.2014, 12:50 hod.

barbara bych bych nehrál bez CotA - Together as One a doporučuju Azurewrath, dalších až 25% šance na freeze per hit... prostě http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/40515031 :-D jen mám takovou kombinaci divnou, asi bych si vyhodil ten maradur a dal si tam ten shout :-)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 13:12 hod.

to má bejt support barb bez dps... všechno do toughness tak snad to bez barbů ustojím však kdyžtak bude další jméno na náhrobku

kouakal jsem ty sestavy co vedou žebříčky, klasickej support monk jak jsi to jel s stun fistkou, jen všici teďka honí i dost cdr jinak nic extra nového u support monka, občas je vidět mantra na +35% dodge
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 29.08.2014, 13:23 hod.

no však řikam, dps spelly pryč, ale týpkové tankujou fakt hodně ... výbuch moltenu při 40 M tough mi u cruse bere 140 000 v GR 25 :shock:
Navíc barbar nemá pasivku poslední záchrany ( a že se hodí :D max automatické redukovní dmg ale radši bych tu dmg měl redukovanou pořád z týpků :D ) + týpkové něco naberou sami na sebe :twisted:
líbí se mi ten cold WW jak natahuje, ale tak to asi nemusí bejt úplně no :) a nějakej defenzivní gem, existuje někde už pěknej seznam všech gemů? mi jich padlo aspon 12 už a každej je jinej zatim :shock:

packy jsou stejně mrchy a nezůstanou pod vlivem CC moc dlouho... jakpa by asi fungoval ten amulet co prodlužuje stuny s tim aoe dupnutím(stunem) od barabra :twisted:

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 29.08.2014, 13:33 hod.

Mno fistu mám i já, takže budu muset splašit nějaký více def gear a taky budu moci tankovat.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 13:41 hod.

seznam gemů jsem viděl hezkej na df.com

http://www.diablofans.com/forums/diablo ... ndary-gems

právě to chce vyskoušet jak je to mrazení, stuny z leapu a stompu dokáže držet, no uvidíme jak toto dopadne :D

koukněte kdyžtak na žebříčky je tam moc hezky vidět jak vedou party monk + 3x DH :D, je to ale uhubu dost těch lidí už zrakvilo, koukám gabynatora a potkal thunderstorm pack na lvl 40 jednen blesk a proc pasivky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 29.08.2014, 13:49 hod.

hmm, už mi chybí jen ten Wreath of Lightning .... zvažuju na brokovnici Gogok of Swiftness ... jestli mam mít na ringu narolovano +8% CDR nebo tenhle gem ... tak bych asi bral ten gem, ale napřed bych ho musel vyhnat na rank 25 :D
Jinak už vymakávám Bane of the Powerful, pak ej to na 55 sec a to do ty doby jistě další pack či dva potkáš

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 14:48 hod.

... tak to mražení je 100x lepší jak monkova fista ... barbar zmrazí, monk stáhne a jade vysaje :-) ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2014, 14:59 hod.

Jade na větších lvlech už taky nedává ik ...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 15:03 hod.

... jj to je fakt, ale ta kombinace je prostě super:-) ... ale jinak na vyšších lvl dává IK kde co :-)))) ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2014, 15:07 hod.

Jo ale tobě.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 15:30 hod.

... neboj, na Tebe taky někde čeká :-))) ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2014, 15:34 hod.

Lol si dostal ik?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 29.08.2014, 15:52 hod.

... jasan, včera jsem pohřil po 100+ hodinách cruse :-)) ... ale ona si to vícéméně zasloužila :-) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2014, 07:02 hod.

jak to frčí mrtvolky???

koukal jsme že sezóny vedou pomalu u všech lidí, zatím nemám nějak čas že bych to taky rozjel

mám blbej pocit že jsme asi zůstal jeniná socka v rosku protože ani před mnohahodinovou snahu se mi neotevřel portál k nenažrancovi :( snad se povede někdy jindy
Obrázek Obrázek

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 02.09.2014, 07:43 hod.

Včera jsem zdárně s DH pokořil level 30 GR. Jak je u mě zvykem, tak sólo hraní si neulehčuji pomocí unity. Po RG bosse šlo zabíjení dobře, nebyl žádný nepřijemný okamžit. Naproti tomu u bosse, byl tam Rakanoth, jsem už pocítil skutečnou sílu monster. Při jeho teleportu (skoku) mi vzal téměř 500 k life. Bylo to opravdu plnotučné. Na tomto levelu se prozatím zastavím a pojedu jej opakovaně. Je třeba zjistit a hlavně otestovat různé kombinace elit a bossů. Hlavně s ohledem na to, jakou dávají dmg. Nelze to hrát stylem pokus-omyl. Někdy se může zdát, že monstra na těchto levelech nejsou příliš nebezpečná, ale pravda je jiná, jsou a jedna špatná kombinace affixu a ani pasivka nepomůže. Když jsem u té pasivky, tak jí mám, ale zatím nevím, jak vypadá. S DH hraju tak, abych jí nemusel využít.
Také jsem přepracoval mraziče do téměř čístého tanka, tak až se pojedou vysoké levely GR, tak mimo DH můžu vzít i ho.
Hulku ten valut ti vymlátím....

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 02.09.2014, 09:31 hod.

pěkný tak gz k 30 protože byl jsem na 29 a to bylo už docela maso, právě ty ojedinělé pecky jsou strašné jdeš celej rift v poho a naráz prásk a jsi dole, na sc by se nato člověk vykašlal ale u HC je to horší, pasivka funguje podobně jak u wd už jsem to viděl na streamech

valut klidně vymlátíme jen se do něj dostat, fakt jsem tomu věnoval hooodně dokonce i ženuška chápala že jsou dva goblini a že to se nedá odmítnout a seděla semnou u komplu a nic :( zabil jsem kvanta goblinů codil jsem dokola věžku +hihglands udělal jsem takovej spped build s bárbí, hlavně mě to sere když čtu že někdo má 2 mild nahamtěný a já nemám pomalu ani na unsoket :D

o víkendu si snad zahraju, v sobotu skočím s autem na technickou a pak se budu věnovat jak GR tak skusím i dovybavit DH ať mužu jet konečně sentry
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 02.09.2014, 09:53 hod.

Hulku ty ses az taková socka?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“