Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2014, 06:04 hod.

Klan bych nerušil ani nepřecházel, když nejste nikdo online tak Shadou to jistí, případně často hraju se Serafinama, kde mám hodně lidí popřidávanejch

už se známe dost dlouho z doby kdy klany ještě nebyly a já bych to nechal jak to je, jsem rád že se k nám iPetr přidal, nějaký 1 - 2 lidi by k zahození nebyly zatím sem nikoho neukecal :D

pro mě je blbý že hrávám často v netradiční čas mrtvolek, takže jsem často online sám, rozhodně je ale lepší tenhle stav než bejt v nějakým CZ obecným klanu kde 90% lidí ani nebudu znát a nevím co od nich čekat
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.08.2014, 07:44 hod.

včera to bylo docela fajn, ale musím říct, že mě bavilo více T1 s hulkem ve 2, protože to hra šla hezky než pak ve 4, kdy ty fps padaly zase na extrémně nízké hodnoty. Což je fakt nepříjemné a mě to tu hru dokáže vždy dost znechutit.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.08.2014, 07:50 hod.

... včera jsem měl neplánovaný Áčko:-(, ale vyžádala si mě manželka :-)) ... nedáme dneska večer něco většího? třeba nějaký T6 only 20-24h?:-) ... jsem se na dnešek pěkne vyspal, tak dneska to vidím přes půlnoc... a jinak s klanem je to fakt, problém je spíš ten, že mám ve FL extrémně málo lidí, takže zkusím rozšířit FL :-) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2014, 08:01 hod.

souhlasím že s tím fps to byla fakt tragedie, jediný co mě potešilo byly expy jinak bych to dlouho nevydržel takto běhat, s ww barbem se to dalo ale s tímhle hopsálkem je 5 fps prostě blbý, osobně mě chytlo dělat další postavy a to gearování postupně abych dělal aspoň t1 je prostě sranda

uvidím jak si bude žena nárokovat mojí přítomnost na gauči ale předplatil jsem jí nějaký programy na skyinku tak třeba bude koukat telku :D, s vyspáním to vidím ale blbě takže uvidíme kolik vydržím

osobně každej tejden probírám FL a kdo dlouho nehraje letí a dělá místo aktivním hráčům, pouze staré známé a členy klanu tam udržuju ikdyž měsíc nehráli

kdybych tam měl jen klan tak si nezahraju
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.08.2014, 08:48 hod.

dneska nevím. S největší pravděpodobností budu uspávat malou, pokud ne, tak bych mohl být okolo 20:30, ale nevím jestli se nebudeme s manželkou koukat na film. Takže u mě to spíše vypadá na 30:70 (ano : ne).
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.08.2014, 08:58 hod.

... s tím fps je to fakt škoda, hlavně u frozena to nechápu:-(( ... mě fps padnou tak že to poznám max. 1-2x za večer na pár vteřin, jinak si fakt nemůžu stěžovat ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2014, 09:16 hod.

btw kdo jste neviděli tak http://www.csfd.cz/film/210164-zloba-kr ... rne-magie/ sklidilo v rodině dost velký úspěch...

fps problémy hlavně stále ve full partě 3 lidi jsou OK, se ani nedivím kopec bordelu 2x per wd + 1x dh taky s kopcem petů, nestíhá jak kompl tak asi i net je toho už prostě moc
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 22.08.2014, 09:43 hod.

casto pomuze snizeni kvality zvuku alespon na 32....hlavne v urcitych lokacich, ktere jsou sekanim proslaveny uz od Vanilly

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.08.2014, 10:02 hod.

@Reve: jenže už to je obtěžující.... proč bych si u hry nemohl vychutnat 128 kanálový zvuk? když to má zvukovka i sluchátka podporují? proč by kurnik těch pár pixelů nemohlo běhat normálně když i watch dogs na ultra detaily běhají bez jediného seknutí i v těch největších rychlostech při jízdě autem za deště?? proč může běhat splinter cell blacklist na ultra detaily s teselací bez jediného škobrtnutí...

to je to co mě děsně štve, že místo toho, aby udělali opravdu něco s hrou, tak se hrabou s prominutím v pí..ovinách, kde akorát ničí lidem jejich poskládané buildy. Naposledy jsem měl pocit, že bude diablo opravdu pecka, když jsme s klukama běhali MP10 a připřavoval se patch 2.0.0 na PTR, protože jsme tam šli ve 4 a ta hra tak krásně běhala, až jsem si říkal, že to není snad možný, hra byla plynulá a bavila. Pak přišlo nahození na ostrý server a 14 dní to makalo úžasně a po 14ti dnech, buch.... a vše se vrátilo, tam kde bylo a od tý doby marně vyhlížím, kdy blizzard konečně hru zase opraví... pokud to ovšem není poddimenzováním serverů, kde na ostrý start patche byly připraveny jiné stroje, aby se nezesměšnili a po 14ti dnech flexování jaký jsou borci, zjistili, že jim teče spoustu peněz za energie a tak stroje vrátili za původní železo, ono taky proč ne že? když 95% lidí hraje v 3 a méně lidech a těch 5%? ať si klidně jdou... až vyjde datadisk, tak si ho koupí a zase budou hrát tak 2-3 měsíce a pak půjdou...

Nevím zda je to záměr či ne, ale na to aby s tím něco dělali měli už spoustu času a pokud už to fungovalo, tak je evidentní, že to "něčím bylo" a rozhodně ne zásadní věcí, bez které by hra nemohla jít, či se nedá ta věc nějak obejít, či odstranit...
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 22.08.2014, 10:25 hod.

to ja stebou naprosto souhlasim..mel by to bliz opravit, ale bohuzel se tak nedeje takze aspon radim reseni...i kdyz ani ja znej nejsem nadsenej tak je to porad lepsi nez kdyz se hra skoro nehybe

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 22.08.2014, 11:27 hod.

mdmT píše:... njn, je to smutný, ale je to tak :-) ...

EDIT: btw vzhledem k tomu kolik vás je aktivních ve vašem klana tak to "Privát u Shadouka" dostává nový rozměr:-) .
no však právě odsud se vzal ten název :) Zní to dvojsmysleně, ale myšleno to bylo ironicky takto :D

já dneska budu od šesti cca tak do dvou do rána(většinu teda afkovat v menu), tak kdyby vám člověk chyběl tak zkusit napsat, když budu u kompu tak zaskočím...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.08.2014, 12:19 hod.

@Reve: jo díky za radu, ale já jsem s nastavením diabla už strávil x desítek hodin, koupil si kuli němu i 2x SSD, zvukovku atp. když to vezmu tak jsem vlastně upgradoval celý PC a to zprvu hlavně kuli diablu... Zkoušel jsem všechny možné návody i s fleshkou (ještě před SSD). Největší vliv na výkon má nastavení zvuku, pokud máte integrovanou zvukovku, tak si tam dejte rovnou 16 kanálů, společně s Hardware class v dokumentech/diablo/D3Pref (nevím přesně název), ale čím nižší číslo, tím hra vypadá hůře (ochuzená o efekty), ale běhá daleko lépe. Rozmezí je tuším 1-6, ale...

bliz promine, píše se rok 2014 a HardwareClass 1 a nastavení na low detaily jen proto, abych si zahrál hru, která pak vypadá skoro hůře jak její předchůdce, kterému je cca 16 let...
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.08.2014, 12:42 hod.

... tak hrozně to zase nevypadá :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2014, 12:45 hod.

mám vše na low a nedávno jsem nainstaloval D2 a je to docela podobný :D

trochu víc kostiček tam je holt 800x600 jenom
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.08.2014, 12:47 hod.

... běžte do háje oba :-))) , moje diablo je docela pěkný a spíš naopak - vadí mě , že je tam nesmyslně moc efektů a je tam zbytečněj borel na obrazovce ... ale jinak osobně jsem s grafickou stránkou absolutně spokojenej, DC nemám vůbec, lagy minimálně, tzn. prostě technická stránky hry u mě naprosto v pohodě :-))) ...

EDIT : ale jako je fakt, že jsem starej, slepej a hluchej ( blbej taky čím dál víc, ale to bude ještě gradovat, tak to neuvádím :-)) ... A my co pařily stovky hodin soccer, decathlon na atari 800XL, warcraft 1, dunu, civilizaci 1, kolonizaci a pod. na PC, tak nemůžeme být aktuálně nespokojeni :-))) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2014, 13:02 hod.

tak taky žiju a hraju jak to je, jen občas kouknu na nějakej stream nebo video ze hry kde je to na full všechno a chce se mi plakat

většina streamerů jeden stejně solo, navíc mají 1000x lepší komp a net než mám já takže jim nějaký fps problémy nehrozí ani omylem

jooo starý hry to byla pařba, hlavně duna II, i warcraft to byla paráda..., kdysi stačil člověku ke štěstí i pong že :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.08.2014, 13:05 hod.

tak já si taky pamatuju ještě saboteura na comodoru a atx na didaktiku, ale dříve byly hry o zábavě (hlavně). Pamatuju si jak jsme s klukama hráli kostičkované olympiády na commodoru 64, bušili do čudlíků jak blbý, to samé pak na PS1, kde jsme hráli i sezóny v NHL98/99 ve 4 lidech celé sezóny! Hráli olympiády na PC o to kdo bude pít půllitr vína s kolou na exáč, protože skončil poslední atd. Byla to zábava a na ty časy rád vzpomínám. Stejně tak k nim patří doby, kdy jsme se chlubili gearem v D2 a pařili HoMaM 2 a 3 (toho hrajeme dodnes)

Bohužel hry se ubírají směrem, že stačí dělat jedno a to samé a pokud má značka už jméno, lidi jí koupí... a je jedno jestli je hra plná chyb či nikoli. Momentálně se hlavně moc těším až bude hotová čeština na Divinity: Original Sin. Hra mi ve své podstatě dost připomíná Vandal Hearts, které jsme měl opravdu rád.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.08.2014, 13:13 hod.

... jj Divinity mám už taky připravený, dokonce kousek odehraný, ale na to je moje angličtina slabá, takže taky čekám na češtinu :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.08.2014, 06:17 hod.

tak klokan č 2 je už na světě, jen mi stále chybí EQ gatě abych mohl nahodit IK + EQ dokupy a mohl tak na t5+ a blbý je že mám kliku na ještě horší roly než jsem měl o nějakým allres někde si můžu nechat jen zdát takže se pohybuju kolem 900 což se mi fat nelíbí

skoušel jsem udělat cold eq když mám na něj ty bracery ale s tou runou na cold je ta dmg prostě poloviční než fire, takže jsem nechal stále oheň uvidíme po patchi tam už to bude jen 4000% VS 5000%

včera se boužel nějak nekonala Hulkova neděle, padalo velký kulový

míří k nám švagrová ze Scotlandu takže tenhle týden budu asi dost pauzírovat, tak 2.1 v zdar a zdechněte :)

PS: Prosím dopsat Moariana na náhrobek ať tam něco máme, měl asi 50 hodin sice málo ale byl to main :(
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 25.08.2014, 07:00 hod.

Jo dopíšu, i Lea, ale asi až zejtra :) dneska jsem extrémně línej :D

ps. měl si hůlkovu sobotu!
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“