Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od dawemorraless » 08.08.2014, 06:08 hod.

To si lucker Hulku já ted drtim wd jak o život a zatim padla pouze ta pet helma :roll: ono to poslední dobou padá hodně málo se mi zdá :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 08.08.2014, 06:10 hod.

wh belt je nadlooouho sledoval jsem streamera GiGa a ten týdny nedělal nic jinýho než cpal desetitisíce shardů do kadaly

pak mu nějakej konečně padl a roll nic moc :D, já jsem zvědavej kdy mi dá tu helmu protože to už tak 5000 shardů dostala.. a TaT ruky to bude porod

ale na nějaký T6 stejně nepolezu, to wd mi připadá dost papírové, jasně že to hraju nadálku už jsem se to docela naučil, ale přeci jen jak včera brutus lag mi ho podle mě jednou pohřbí


edit: tu helmu právě nemám :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od dawemorraless » 08.08.2014, 06:13 hod.

Je krapet papír ale s BT setem a amuletem na imunitu proti arcane se hraje líp >:D kluci prcali pasivky včera a jen stál a pršel žáby :twisted:
edit ..jasná..já zase nemam zuni ani kousíček :(
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 08.08.2014, 06:19 hod.

@Hulk: mno do 2.1 moc hrát nebudu, protože mě u té hry nic nemotivuje ji hrát dál. Takže když si k tomu sednu jednou na týden, když mám chuť, tak je to moc. Takhle si zahraju hodinku watch dogy a pak se jdu vyspat na 7+ hodin :))))
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 20.08.2014, 14:08 hod.

... u Mrtvolek je nějak mrtvo, a to jak na fóru tak ve hře :-)) ... každopádně včera jsme dali asi 2,5h naprosto luxusní T6 rifty v sestavě Sukvos ( pet WD ), Petr ( sentry DH ),Reve ( cold barb ) a já se suport monkem a byla to asi nejlepší hra za hóóódně dlouhou dobu ... jednak to byl neskutečnej masakr jak to padalo ( teda myslím monstra, drop padal všem jenom né mě, ale já byl podarován :-)) a navíc jsme měli štěstí na dobrej roll riftů, protože tam byl párktát luxusní hřbitov, kde to byl double pack vedle double packu ... no prostě by to zase chtělo trošku rozjet party hru na T6, protože v dobré partě to padá jak na normalu, drop je pěkněj a je to docela sranda .-) ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Darkness » 20.08.2014, 14:50 hod.

Kdyby jste to davali uz moc rychle a chybel vam support barbar s buffem na max movement speed pro celou partu, tak doladim a muzu nekdy skocit :)

ale dmg mu chybi ...

(carodejky zahaleji zatim na PTR)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 20.08.2014, 14:56 hod.

... tak dmg není potřeba , dmg má sukvos, petr a palma:-) ... a já barbara vůbec neznám, ale Reve tam měl něco co je na chvíli mrazilo, což bylo v kombinaci s palmou naprosto nechutný, protože vůbec nic neutíkalo z palmy a co ta s nima dělala bylo celkem zajímavý ... tzn. vítaná je každá bárbí, která toto umí a dmg může mít klidně nulovou :-)) ... a je fakt, že na čas jsem se nedíval, ale byly to asi nejrychlejší t6 rifty to jsem zažil, takže fakt super ...
EDIT : jen pro představu jsem byl skoro permanentně bez mlíka ( moc rychle to umíralo ) a bez dashing striku ( quick silver ) , abych vůbec stačil běžet první :-))) ...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 20.08.2014, 17:34 hod.

Je to klasický eq klokan alias mrazák, který má runu do cold dmg. Bílé moby mrazí perma a elity téměř perma (občas si dají pár pohybů). Jednoho plnokrevníka do cold mám ve stáji, přičemž eq skill jsem ještě doplnil o mrazicí avalanche.

Včerejší hra byla opravdu svižná a kdejaká parta na SC by nám naše vražedné tempo záviděla :D Taky jsem byl rád, že jsem mohl pořádně protáhnout DHunterku, která sóluje T6 bez unity. Měla klasický sentry build (combo arsenal a Loaded for Bear), ale místo 2h jsem v plné partě použil 1h calamitku. 20% dmg navíc za omarkovaný cíl je pro partu prostě výhodnější.

Co dodat závěrem, snad jen „více takových riftů“.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 21.08.2014, 06:00 hod.

jo mrazáka bych chtěl udělat v 2.1 kdy už bude mít i nějakou DPS... momentálně je to spíš support takže jedu fire

jinak se t6 nebráním jen bohužel nějak není kdy, málokdy se mi povede že mám čas večír :( když je stará v práci tak odpoledne není nikdo online, docela mi chybí naše t6 orgie (a s nostalgií vzpomínám na MP10)

ale dokud funguje palma určitě bych rád t6 chodil už jen proto že nemám žádný goldy, ty nové postavy sežerou všechno :D

jinak mám pocit že ativně hrají snad 4 lidi v klanu momentálně je to docela slabé, snad se to s 2.1 zlepší
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 21.08.2014, 09:17 hod.

... no on to není pocit, nejvíc hrají sukvos a petr a řekl bych že já a ty tak stejně, ale každej jindy:-) ... frozen se sem tam ukáže, v průměru tak na 1-10 minut ( 1 když jsme full a 10 když s náma hraje a přestane ho to bavit :-))))) ... mám obavu, že 2.1 v tom moc nezmění, teda doufám, že frozen začně hrávat víc, ale to nás pořád bude jen 5 :-(( ...

EDIT - 2-3 měsíce zpět bych nevěřil, že to někdy napíšu --- ale nepřidáme se k nějakýmu jinýmu klanu, ale myslím tím jako všichni co ještě hrajeme, ne že by někdo šel, někdo ne a celkově se to rozpadlo, to bych hrozně nerad, ale kdyby nás všech 5 šlo někam jinam, tak můžeme dál hrávat spolu a navíc bude šance odchytnou někoho dalšího? ... nebo sehnat aspon 2-3 aktivní lidi, ale to už je malý sci-fi :-(( ...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 21.08.2014, 10:37 hod.

já sem v klanu sám (teda s dejvosem, ale ten už dva měsíce nehraje) a nějak nepociťuju, že by nebylo s kým hrát. Stačí mít ve FL pár aktivních hráčů...poslední týdny spíš pociťuju, že bych si i rád zahrál solo občas něco vyzkoušel a jsem pořád v partě :) takže rozkládat klan, kde se znáte "léta" a jít jinam, kde to za měsíc bude podobné mi nepřijde moc v pořádku, ale nerad bych do toho nějak "kecal" jen mi to nedalo tohle nenapsat :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 21.08.2014, 10:41 hod.

... jj Shadou však proto jsem to psal tak jak jsem psal, že by se o tom dalo uvažovat jen v případě, že by jsme šli všichni, tzn. o nějaký rozložení by se určitě nejednalo ... a jo je fakt, že se dá docela dobře domlouvat přes FL, ale třeba já to mám tak, že FL mám poměrně málo lidí ( online většinou tak 5 ) , protože primárně chci hrát s lidma, který dobře znám, tzn. s lidma z klanu :-) ... takže cesta asi bude jiná, zkusím si rozšířit FL o pár aktivních lidí a bude po starostech :-)) ...

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 21.08.2014, 11:18 hod.

to je správná cesta :) neudělá to zlou krev a ty budeš moci hrát v partě na pohodu a když kluci z klanu náhodou dorazí, tak si budeš hrát s nimi...dokud nebudou v diablu klany "k něčemu", což znamená v překladu, že se budou moci mezi členy klanu, který tam budou třeba měsíc dva(aby se toho nezneužívalo) moci měnit itemy, gemy, nebo jen předávat, tak nemá cenu přecházet někam jinam a stačí hrát s friendama z FL...protože jak sám píšeš, někteří jsou neaktivní, objeví se jednou za čas a to by jste odešli bez nich? Jak by se na to asi tvářili? Můj parták dejv taky nenalogoval měsíc a půl a mě by ani nenapadlo někam přecházet, aniž bych šel s ním, nebo mu to aspon řekl...takže sem těch pár nabídek co sem dostal musel odmítnout i když bych třeba šel...vím jak by bylo mě, kdybych nalogoval po měsíci dvou a byl v klanu sám...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 21.08.2014, 11:39 hod.

... jj nezbývá mi než souhlasit s tím co píšeš :-)) ... každopádně aktuálně je to u nás tak, že je nás cca 10 a z toho 5 hrajeme ( někdo víc, někdo míň ) a zbývajích 5 se neukázalo už cca půl roku ... ale to nic nemění na tom, že máš pravdu v tom co píšeš :-)) ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 21.08.2014, 11:39 hod.

U nás 19 a aktivních 5.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 21.08.2014, 11:50 hod.

... njn ono je to logický a všude asi stejný, ten úbytek hráčů je velkej ...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Reve » 21.08.2014, 13:04 hod.

mdmT píše:... tak dmg není potřeba , dmg má sukvos, petr a palma:-) ... a já barbara vůbec neznám, ale Reve tam měl něco co je na chvíli mrazilo, což bylo v kombinaci s palmou naprosto nechutný, protože vůbec nic neutíkalo z palmy a co ta s nima dělala bylo celkem zajímavý ... tzn. vítaná je každá bárbí, která toto umí a dmg může mít klidně nulovou :-)) ... a je fakt, že na čas jsem se nedíval, ale byly to asi nejrychlejší t6 rifty to jsem zažil, takže fakt super ...
EDIT : jen pro představu jsem byl skoro permanentně bez mlíka ( moc rychle to umíralo ) a bez dashing striku ( quick silver ) , abych vůbec stačil běžet první :-))) ...
jojo byl to dobrej masark...musime zopakovat... :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Shadou » 21.08.2014, 13:31 hod.

u nás jsme dva a já aktivní, takže konkurujem většim klanům :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 21.08.2014, 13:35 hod.

... njn, je to smutný, ale je to tak :-) ...

EDIT: btw vzhledem k tomu kolik vás je aktivních ve vašem klana tak to "Privát u Shadouka" dostává nový rozměr:-) .

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 21.08.2014, 16:08 hod.

Mno mě solo hrát nebaví a čekat taky ne :D. Začal jsem běhat a cvičit a tak jsem po večeru trošičku více unaven :), do toho jsem dělal ještě dvoje webovky. Dneska mám po včerejšku odpočinek a malou uspává manželka, takže se ukážu v cca 20:00, ale jinak na PC jsem už nebyl docela dlouho a naposled co jsem na něm byl, tak bylo na 10 minut... podívat se na hockeyarenu, skočit do diabla, zjistit, že jste full a vypnout ho :)

arigovi co vím, tak odešla grafika, ale jinak mu diablo ani nechybí a zjistil kolik má najednou času a na heroese (3) a net mu prý stačí integrovaná.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“