KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 07.08.2014, 08:59 hod.

Hunter :love:
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.08.2014, 12:31 hod.

Jj :) Jen mě mrzí, že skilly DH víceméně nutí člověka hrát only fire. Má milovaná Cold Ama z D2 se konat nebude :cry:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 07.08.2014, 12:39 hod.

ještě se dá hrát Physical, tak to hraju já. A když sem ho expil, tak sem zkoušel Poison DH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.08.2014, 13:45 hod.

Já zkusím ten fire :) Jen mě krapet znervózňuje, že nemá žádnou pasivku na záchranu života. Něco jak třeba u Wize "Unstable Anomaly". Celkově mi ty pasivní skilly u DH přijdou takový nijaký...asi krom 3-4.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Stanley » 07.08.2014, 14:42 hod.

Záchranou pasivku by mel dostat s patchem 2.1 ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 07.08.2014, 15:39 hod.

DD: tak já třeba nejedu DH na nějaký úrovni, ale nedávno jsem Futru trochu poposunul (Lemure :green: ) a jako DMG dealer používám Elemental Arrow právě s Cold. EA jsem teda vždycky nejraději jezdil bleskovej, ale ten Cold mě při testování fakt zaujal 8-) (už jsem natočil i nějaký ty % do Cold)
EA se mi líbil vždycky (a většinou jsem používal), že se s ním nemuselo mířit :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2014, 17:00 hod.

Lightning hunterrrrrr :!: >:D Physical taky nejni špatnej ale nejvíc se mastí fire no....
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.08.2014, 14:04 hod.

Tak jak čtu, tak se P 2.1 kvapem blíží. Docela bych ještě počkal, protože dokud nebudu mít druhej Unity, nemůžu na T6. Ještě nejsem připravenej. Každopádně jsem se osmělil a s IK bubákama jsem začal chodit T5. Dokonce už se nebojím ani do Riftů :green:

Docela mě překvapuje, že se svojí výbavou ani moc nevidím rozdíl mezi T4 a T5. (T4 už vyžaduje v podstatě stejnou pozornost jako T5) Největší strašidlo je jednoznačně mráz. Zmražení je na T5 jistá smrt. (imunity Amulety samozřejmě nikde..)

Za celou dobu, co se tu nic neobjevilo jsem bez tří dnů pořád hrál. Ale bohužel, nepadlo nic, čím bych se mohl pochlubit. Prostě nic nepadá. (ani toho TR Monka jsem nesložil) Takže snad s 2.1 se to zase trochu probere (až Blizz zase navýší drop a než ho začne zase pomalu "tajně" utahovat :ble: )

Snad se vám daří líp jak mě..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 20.08.2014, 14:32 hod.

nebyly by lepší IC místo amuletu na imunitu? ty tě nemusej zachránit
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.08.2014, 14:46 hod.

..to asi ne, Lemure,
jednak mi ještě ani jediný IC nepadly (šly by asi TR Monkovi) a hlavně barbíci jsou v RoS takový šmucky, že bez trojskoku neumlátím ani muchu :ble: :( :D

Ale máš to jedno, já nemám ani ten Amulet..natož takovej, jakej by se dal srovnat s tím, co nosím, to už je asi fakt ski-fi..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 20.08.2014, 18:25 hod.

pravda, já zapomněl, že bez těch svých botiček by si nastydl a pak už by to nebylo ono :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.08.2014, 20:59 hod.

No jo no, bez hopsání to prostě moc nefrčí,..
Ale tvoje poznámky o nachlazení mě přiváděj k myšlence udělat si Cold hopsáka. Mám na něj dost věcí. Jen nevím, koho převlíknout. Raekeor se mi moc dobře nehraje, ale kompletní set rušit nechci a Histerka je docela unikátní stavba. Frenzy build bez Fury spenderu slušně hratelnej na T4 považuju za úspěch a rušit se mi nechce. Novýho barba teď taky nechci.
Asi svlíknu do bedny Lobotora. (Raekor)
O víkendu bych měl mít docela dost času hrát, tak to asi zkusím, ať se něco děje. Navíc už i matroš nemám kam dávat jak poctivě škudlím,.. :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.08.2014, 14:07 hod.

HA! Víkendovej bonus na Goldy mi přišel jak na zavolanou :love:
Uvalil jsem za Cold klokana 70M a 120 lávy :ble: :D
(a ani tak jsem neměl vůbec štěstí na roll, však můžete juknout, co z toho pro začátek vylezlo http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/49906092)

Chladí a mrazí to parádně, ale kvůli rychlýmu dualu silně pokulhává Fury. Největší zlo je, že přes moje chlazení není vidět mrazák od Elit :ble: (a to jsem myslel, že to není vidět přes Fire EQ - omyl :green: )
I tak je to na T5 jako s DrSmákem :wave:


Je to trochu úchylný, ale já dostal pár suprovejch nápadů na Bleskovýho klokana. Lut Socksy ještě jedny mám, ale zatím neposkládám třetí IK a EQ set. Tak uvidíme časem.. :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.08.2014, 14:12 hod.

Xentere, koukal jsem na tu aktualizaci Grálu, co jsi udělal. Pěkná práce. :)
Já na tohle shromažďování dat z netu moc nejsem, ale pořád se nám tu ten Grál tak zjevuje a mizí, až mě napadlo ti navrhnout, jestli by jsi nechtěl tady pro Sekci vyrobit Téma "Grál", který bych tu pak připíchnul k oznámením jako je Třeba Follower Special.

Určitě by se to sem do Sekce skvěle hodilo a každej, kdo by měl zájem by si jen "čistej Grál" vykopíroval z tohoto Topicu a mohl to zkusit.
Podle tvého Topicu myslím, že to pěkně sestylizovat není pro tebe velkej problém.

Jde v podstatě o jednu jedinou věc - mít chuť se na to takovým způsobem (jako jsi to udělal teď po 2.1) podívat a Grál doplňovat, aby byl aktuální.
Co ty na to?..
(mě by se tu takový Topic moc líbil ;) )






EDIT: no a tak bokem - jsem ve 2.1 zatím dost zmatenej :green: Zase jsem si nechával všechno jako překvápko do hry. Zatím jsem pochopil, že jsou vlastně tři druhy Riftu a všude padaj nějaký šémy do pomníku. Tak zatím postupně zkusím každej klíčošutr co najdu a snad se to brzo vyjasní :wave:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.08.2014, 14:34 hod.

DrSma: Jasně, klidně pro něj založím téma. Ještě se to chce domluvit na zpracování, jde mi hlavně o tohle.

1) Mám tam vše vypsat jako je to u Dark_Deamona a přidat tabulku ke stažení?

2) Plánky jsem z grálu odstranil, protože to je v podstatě garantovaný drop, takže bych je tam znovu nepřidával.

3) Zatím váhám, jestli má smysl nechávat tam Ramaladni's Gift, ale počítám že jo - pokud vím nemá to nijak garantovaný drop.

4) Legendární gemy - nevím jestli mají z GR Guardianů nějak garantovaný drop nebo ne, pokud bys to časem zjistil a dal mi vědět, tak bych je případně odstranil. Ale podle mě tam bude spíš jen určitá šance na jejich drop, takže bych je v tabulce nechal.
Naposledy upravil(a) Xenter dne 27.08.2014, 15:09 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.08.2014, 14:45 hod.

Super :)
Já bych to asi nechal na tvým uvážení, co se týče obsahu a souhlasím s tím, co navrhuješ v 2-4.

Co se týče provedení (bod1) tak bych si to představoval v nějaké zhuštěnější verzi, aby to nebylo tak strašidelně dlouhý. (určitě víš, jak jsem to třeba zkrátil ve svým Topicu, ale nemusí to bejt tak) - jinak Itemy všechny, jako u DD, aby se to dalo skopčit a pak probarvovat, jak to děláme.

I do té formy ti nechci moc zasahovat. Spíš něco vyrob podle sebe a pokud tě bude zajímat názor, tak to pak poladíme.

Ale jednu věc bych tam chtěl. Určitě to rozdělit v časové posloupnosti, takže aby byl základní grál RoS, pak k tomu dodatek 2.1, pak třeba season Items jak půjdou za sebou a to proto, aby si každej mohl vybrat, jestli chce sbírat komplet grál, nebo třeba jen RoS, nebo jen Lege (jako já :D ) atd,..
(pokud je to blbej nápad, řekni)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.08.2014, 14:56 hod.

Viděl bych to takhle - určité rozdělení tam bude. Třeba u setů mám Vanilla sety a RoS sety. Ale dělení na patche je podle mě zbytečnost a dělalo by to akorát slušnej zmatek. Legendárky nechám rozdělené na kategorie stejně jako v tabulce, s tím že pokud se někde změní jméno legendárky nebo nějaká přibude mimo sezónu, tak ji tam normálně přidám, s tím že vždycky do dalšího příspěvku dopíšu změny jako jsem to psal teď. Určitě nechám zvlášť Season itemy, aby bylo jasné, co je v aktuální sezóně a co už se dá najít v normální hře. Souhlas?

Já to kdyžtak nějak sesmolím a postnu. Doladíme to až to bude vidět ;).

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.08.2014, 15:02 hod.

Souhlas.
Jsem rád, že jsi se zapojil. :)



No a ke hře. Už to chňápu. Obtížnost už není v Tormentu (T6 sranda), ale v GR. Proto je tam před tím ten měřák a GR je pak s obtížností ušitej na míru.
Moc pěkný :wave:
EDIT: minidotaz - má Torment vliv na to, co se děje v měřáku, nebo je to buřt?

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.08.2014, 15:08 hod.

Pokud vím na jaké obtižnosti hraješ, nemá na GR vliv.

Jinak je to jak píšeš, co jsem pochopil, tak T6 už nebude taková výzva kvůli legendárním gemům a dalším buffům, ale nahradí to ty GR.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.08.2014, 15:16 hod.

Jsem to asi blbě napsal. GR má svoji obtížnost nastavenou tím měřícím kolem před GR, to chápu.
Ale jak se nechávám změřit před GR, jestli toto měření je ovlivněné Tormentem.

No nejen tím už není T6 zdaleka taková výzva. Ve hře je víc healu a posílené Itemy (2H :love: ), takže já, aniž bych musel cokoliv na DrSmanovi upravit, chodím v 2.1 T6 Rifty dost rozumně. Heal mi šel ve 2.1 z 18k na 29k, získal jsem 1,5M tuhosti a cca 100k DPS bez jediné úpravy..tak asi tak..

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“