Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 15.08.2014, 11:27 hod.

Tak to jsi asi jedinej, já hraju jen wize a mám všech 15 postav zacpaný legendárkama. Nikdy nevíš, co se bude hodit, jsou to samé zajímavé kousky, žádné crapy. Jenom materiál mi zabírá jeden stash + půlku stashe u jedné postavy.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 15.08.2014, 12:34 hod.

Já se taky víceméně věnuji jen WD a s místem nemám problém :) Co přebývalo visí na druhé WD postavě (Jade), něco jsem vrazil na wizzardku a v truhle poloprázdno, a že tam skladuji leccos, co kdyby třebas takový Gidbin jednou k něčemu byl :D
Ovšem mít všechny chary, tak je to vážně v prd... :twisted:

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 15.08.2014, 18:46 hod.

Ja uz moc opravdu zajimavych itemu schovanych nemam :(, ale stejne mam plnou bednu veci co se mozna nekdy boudou hodit :)

na postavach vetsinou nic nemam - mozna tak na dvou nebo trech - kdyz me napadne, ze chci zkusit jinou postavu, tak chci zmenit bez toho abych resil vyprazdnovani inventare
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 18.08.2014, 22:56 hod.

Hro neser a naval pořádný TaT pro mýho WD. Koukám, že ze zoufalství mi už rotuješ legend pásky jak u blbejch. Jo a Hellgoth bo jak se ten set na pikaču jmenuje si strč do Diablovi zadnice!

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 19.08.2014, 01:03 hod.

Pridavam se k tobe GE :( TaT jsem videl jen jednou a myslim,ze dlouho neuvidim :D Vsechny shardy valim do rukavic.Mno a ta mrska sype same zluto-modre.Kdyz uz mi padnou rukavice,tak to jsou Magefisty nebo jiny odpad.A co se tyce zbrani?Denne schytam tolik 2h,ze mi je az do place :D Chce to pevne nervy a vydrzet.Dockame se!!!

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Zeď nářků

Příspěvek od azaxsyndrom » 19.08.2014, 02:31 hod.

Tak si také musím pobrečet.Od té doby co do Diabla byl dán Thunderfury nepadl mi za žádnou z postav.S monkem ho farmím od začátku ROS , Kakala mi sežrala snad nad 20 k Shardů jen tím že jsem riskoval a doufal že ho tam ta vypasená Jolanda frkne.Nejhorší je že včera začal hrát kámoš (mimochodem první zkušenost s D3 ROS) a co se nestalo doexpil dvě 70tky otevřel cache a vypadne mu TF (wizzard) jde rift , dokončího (logne barbara) a jde zkusit štěstí ke Kakale za přetěžce vydolované BS .... ta jedna píp mu dala ten píp meč a já myslel že v tu dobu toho píp rozmačkám .Abnormální rage :D:D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 19.08.2014, 06:27 hod.

to Eagle: moc nerejpej do Helltooth setu, už sem začal expit čtvrtýho doktora, kterýho do toho oblíknu a uvidíš ten mazec :) jinak taskery mi padají jak s kadaly, tak i z trashe celkem často, pár sem jich už i rozložil...skoč na HC, když to už není to pravý HC a něco skočíme a já ti je dropnu :)

Co se týče thunderfury, mám v bedně tři, jednu sem rozdal, dvě rozložil a jednu mám na monkovi. Neustále padá, ale kukri ani jedna...

Ale jeden grál už padl, můj první drop WH pásku o víkendu, to bylo radosti a ještě víc včera, když sem ho zařadil do gearu a boost jako blázen :) Tak by teď už mohl padat časteji, abych do něj oblík i ostatní postavy :D

Jediné co mě nutí do breku je fakt, že neustále padají 2h zbraně pro mé WD...vidím to jako namalovaný. Až ty zbraně posílí po patchi, tak mi nepadne žádná pořádná, až to budu chtít nahodit na jadea...prostě zas přestanou padat...
Taky mi vadí v riftech málo mobků, včera sem šel T6 rifty a člověk by si řekl, že na nejvyšší obtížnost bude přemobováno a já se v tom riftu i docela bál, jak tam bylo ticho a ani mobek :( Když už se má hra patchnout, tak by měli prvotně opravit "chyby" které jsou ve hře současné a ne vymýšlet novinky, který stejně po týdnu dvou nikdo hrát nebude...navíc nás na něco navnadí a pak to brutálně nerfnou, že to ani nemá cenu farmit...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 19.08.2014, 06:55 hod.

já si taky pobrečím jestli nahodí příští tejden patch akorát mě to naštve, protože nebudu mít čas na hraní béééééééééééé

ale co už zas to pak doženu, aspoň se vyladí všechny masařky
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 19.08.2014, 07:25 hod.

hm to tu miliardu už asi nestihnu, jestli to nahodí už příští týden, ale jak známe blizz tak to bude tak o týden dva později...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 19.08.2014, 07:37 hod.

no pokud řekli do konce měsíce tak to tak bude, ty odstávky jsou v úterý US a ve středu EU ne??? mám pocit že hlavně chtějí stihnout termín konkurence (POE)

podobný to bylo s PTR, řekli do konce měsíce a poslední možnej termín to bylo nahozený

tak máš co dělat :D kolik ti ještě chybí nafarmit??? (btw závidím já jsem totálně švorc včera jsem to všechno nastrkal do dh)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 19.08.2014, 08:06 hod.

co je PoE? že bych si zkusil konkurenci :D Tak jestli to bude příští středa, tak to bude krušnej víkend, jak otrok questy na prachy...chybí mi ještě 600mega, kdybych včera nekraftil a nemystifikoval, tak by chybělo jen 400m :( Ale tak ono se to dá, ale je to otročina...nesmim utrácet, všechno prodávat a dělat questy na prachy a ono to půjde...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 19.08.2014, 08:56 hod.

Poe se ti líbit fakt nebude.
Path of exile. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 19.08.2014, 12:56 hod.

Shadou: Mám ten set komplet a ano plánuji ho na jednoho WD na SC zkusit. Nevím zda bude ve 2.1. boostlej. Byl by OK pro komplet poison WD jen se psem jako tankem a gargou. Bez fetišů. Ty vole teď mě napadlo, jestli by byl OK s tou maskou na klony co mám, že by ty wally taky flusaly jed i od nich. Ještě mám vybavení na build na atmádu pavoučích královen.

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tbro » 19.08.2014, 13:50 hod.

Question, Why is Helltooth not getting touched when firebirds got redesigned?
Because at the moment we're not completely happy with Wall of Zombies. We'd like to get Wall of Zombies to a place we're happy with first, and then we can properly evaluate Helltooth within that context.
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 19.08.2014, 15:54 hod.

nééé, ja ho už rozložil :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 19.08.2014, 17:03 hod.

Jen aby ta úprava skillu za něco stála. A u setu byla i retrospektivní.
Koukal jsem na videa a dle rychlosti zabíjení na T6. Fakt potřebuje předělat skill a i set. Proti ostatním buildům WD je to slabý. Nechám ho v truhle. Chce 6 kusů nebo 5+royal ring. To by za tihle cenu měl dávat šlupky nebo výhody jako ostatní 6kusový sety u všech postav.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 20.08.2014, 06:42 hod.

já ho mám komplet v bedně, včera sem začal expit čtvrtýho wd, dotáhnu si ho průběžně tak do týdne(nechci se nechat vylevlit) v mezičase a pak to nasadím. Podle toho co sem koukal na ty bonusy si myslím, že to nebude úplně marný, uvidíme, každopádně to bude změna, včera sem valil jadea a dával T6 na pohodu, jen buchera a kinga trošku dýl krájí, protože je to nastavený, že nedokáže jim dát IK, ale elitky s tím jade na T6 sou směšný. S pet WD s dvakrát tak dobrým equipem to krájím o pár vteřin dýl, takhle jedna šlupka a konec...ale u těch hlavních bossů je zas ten pet WD produktivnější...každopádně Jade a peta mám a hraju a je to pořád dokola, jiné postavy a chary mě nelákaj, takže mi zbývá složit čtvrtýho z helltoothu a udělat z něj pořádnýho killera :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 20.08.2014, 18:39 hod.

U bossů jejade nerfnutej. Nevím proč, zmetci blizzí. Je to jen opruz u bossů.

Chlapci z Blizzardu, tak co bude?! Však vy víte co chci. Jen 1 blbou věc co je na ruce pro WD! :OXO

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 21.08.2014, 06:53 hod.

tak po přečtení sézon na stránkách dfans sem se rozhodnul, že toho čtvrtýho wd který bude helltooth zase smažu. Docela chci ten nový transmog co bude za dokončení 70lv postavy v sezoně. Ta postava se stejně pak přesune do nesezonních, takže jí průběžně během těch tří měsíců co bude trvat sezona vyexpím na sedmdesátku a nechám stát, budu mít transmog a až se přesune do nesezonních a naskočí truhla, tak jí oblíknu do helltoothu a bude hotovo :) Blbý je, že takhle budu muset začít a vyexpit postavu každou sezonu, abych měl transmog dalších částí :D

Včera runy na kukri a zas nic...padaly opět obouručky, to by taky mohli poladit, aby se tak nedělo...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 21.08.2014, 08:08 hod.

Tak si musím také postěžkovat:
- do paragonu 491 mi padnuly jediné Vyr's rukavice s mizerným rollem (z dvou náhodných statů 5% AS + crap stat), které jsem do teď nosil
- včera během 2 paragonů (do 493) jsem získal troje Vyr's rukavice, dvoje mi dala Kadala (jel jsem pouze rifty, takže expy lezly pomaleji, ale bylo to 2000 shardů) a jedny droply z monstra (pro možné konspirační teorie, nebylo to v jedné hře, ale každé v jiné)
- ani jeden z těch 3 kousků neměl potřebný roll, přitom to zase tak malá pravděpodobnost není když jsou garantované dva správné staty (int a ChC) a ze zbylých dvou potřebuju jednu ze dvou variant (ChD nebo 8% CDR)
- dvoje úplně k ničemu (obě náhodné vlastnosti nepoužitelné)
- a aspoň ty jedny mírně lepší roll než jsem měl; opět to rollnulo 5% AS, k tomu ale aspoň vitalitu
- takže jsem si sice mírně polepšil ale pořád nemám takové jaké potřebuju

Ale aspoň to mírné zlepšení:
- 5% AS rerollnuto na 8% CDR
- díky vitalitě jsem mohl vyhodit vitalitu na offhandu, tzn. zase si vzít triumvirate místo Mirroballu
- a to znamená ztráta 3% dmg pro jeden ze současně používaných skillů Archonu (druhý nezávisí na AS vůbec, takže ten neztratil nic)
- a získání 5,5% dmg pro všechny skilly (8% light dmg v mojem buildu znamená + 5% dmg; těch 0,5% je pak lepší roll trimuvirate než Mirroballu co mám)
- získání 8% dmg pro úvodní výbuch Archonu (konečně jsem si sám otestoval jak to je s elementál bonusem úvodního výbuchu Archonu pro non fire buildy, přičítá se bonus opravdu jen fire, proto z Triumvirate zlepšení o celých 8% když nemám nikde jinde žádná % fire dmg)

Příště ale ať už kouká Kadala navalit ten správný roll Vyr's rukavic :-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“