Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 04.08.2014, 13:47 hod.

Dava_C píše:
Seton píše:hlavní DMG skillem dávají neuvěřitelných 2 Mega crit, pokud zrovna nežerou hlínu :/ :/.
Né každej hraje za doca...
Nehraju jen za doca....
V podpisu mám Cruse, na profilu Marauder DH a i na tom monkovi, kterej je největší šrot z těch postav co mám, tak dávám 3 mega generátorem a né Main DMG dealer skillem !! Nesměju se lidem co dávájí málo,taky sem tím prošel, se*ou mě lidi, co dávají málo,málo vydrží, a mají tu drzost lognout do T6 riftu a značně tím stížit situaci zbytku party!. O to tady šlo Dave ;-).
Pac a pusu :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 04.08.2014, 13:58 hod.

Doc, sader a M6 DH, to je vybraná společnost, ruku na srdce ... :). Ale jinak chápu co myslíš, já sám na T6 taky nelezu, pokud není dobrá parta, mě spíš zas šlo o to, že dobrý doc utáhne na T6 celou partu, aniž by ostatní něco museli dělat.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 04.08.2014, 14:04 hod.

No, je to taková aristokracie, nepopírám :D. Ale sem rád že víš o co mi šlo. Jak říkám, každej sme tím prošly/procházíme a srandu si z nikoho nedělám. Jen kdyby se tam prostě necpali,když jim musí být jasný, že to nedají :/. Moby se nastaví podle 4 hráčů a kosí to reálně 3. To je prostě naprd. No utáhne, ale tak to si můžu dát solo, to potom ten MP trošku ztrácí smysl, mít v partě 3 folowery a myslím, že ani ostatní to nebaví,když jen sbírají a běhají. Ale já už public stejně neřeším, raději pomůžu kamošovy na T3, nebo hrabu goldy v solo T6 bounties.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 05.08.2014, 05:00 hod.

firdecek píše:
Shadou píše:na HC je aktivních lidí pořád dost....
No bodejť, člověk to pořád rakví a rakví a gear furt nikde, tak je motivace pořád farmit a farmit :)
no nevím, mě za poslední rok a půl zrakvil jednou blizzard :) když hraješ normálně tak to nerakvíš, ale ten pocit z toho, že když se to stane je konec je právě ten adrenalin , který ty lidi u toho drží...a když se to stane, tak vše získávat znovu je právě ta hra...ted mám všechno a už to není taková zábava, jako když sem něco potřeboval a doufal, že to padne...

jinak včera mi padly lepší taskery než sem měl a amulet odolnost na arcane trifecto, takže super runy :) ale to není moc pláč :D

to Eagle: na exkrement v gatích si vezmeš plínku a když si HC dlouho nezapl, tak to vždy hodně padá, takže ti napadá spousta věcí při prvních pár runech a T3 je na pohodu, tam to padá nejvíc, vyšší obtížnost nemá moc cenu...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 05.08.2014, 07:27 hod.

No z mých celkem 3 HC charakterů zrakvil dva právě disconnect serverů Blizzu..tehdy jsem si řekl, že to prostě nemá cenu. Je to jak pěstovat kytičky vedle hospody - je jen otázkou času, než se ti v nich někdo vyválí a pak musíš začít znovu :) (asi špatný příklad no..)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 05.08.2014, 07:38 hod.

dobrý příklad :D máš pravdu, ale hra je prostě o něčem jiným no, musíš víc u toho přemýšlet a víc to baví, ale asi jak koho..mě když naposledy blizz a pády serverů zrakvili toho potuněnýho doktůrka, tak sem s tím chtěl seknout...ale na SC sem vydržel jeden run bounty a jeden paragon a už byl zpět na HC no...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Alesh
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alesh#2167

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Alesh » 05.08.2014, 09:01 hod.

já třeba přes den mám takových starostí, že u hry rád vypnu mozek. dát si ještě večer po devíti hodinách v práci HC, kde bych měl být v napětí "bít či nebít" ten elite pack, je to lag, nebo disconnect, tak bych se nezrelaxoval. nejsem tenhle druh masochisty (bez urážky, není mířeno na nikoho). naopak, vletím do toho jak utrženej vagon a děj se, co děj.

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 05.08.2014, 09:21 hod.

Souhlas s Alesem, rambostyl je nej

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 05.08.2014, 09:33 hod.

Kadale dal někdo zákaz dropovat lege??? už 2. den do ní sypu BS a ani jedna lege? ani jedna? jako chápu, když vyhodí Leoric crown,nebo Invoker set, 50. magefisty atd atd ale ani jednu? asi ji jebnu.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 05.08.2014, 09:59 hod.

Já měl taky takový dny....ona se rozchodí a bude dávat..třeba já měl lajnu, že na pásek jsem utratil 2k shardů (to je 400 pásků) a ani jedna tupá lege nepadla..no a druhý den mi dala (Ka-dala):)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 05.08.2014, 10:21 hod.

taky myslím, kadala dá jen když má dobrej den, musíš s ní i pokecat a ne jen jí znásilňovat o itemy :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 05.08.2014, 11:04 hod.

Nebudu s ní provozovat takovou bezduchou a nemorální věc jako rozhovor. Znásilnění zní lépe :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Zeď nářků

Příspěvek od DeathHero » 05.08.2014, 20:46 hod.

Tak neco pro pobaveni drop graundeur ringu a golden gorget amuletu najednou staly za prd :lol: :wave:

Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 06.08.2014, 06:09 hod.

Já si jdu pobečet: dle aktuálních patch notes (datamined) to vypadá, že nerfnuli legendární gem na pety - už nebudou nesmrtelní a dokonce ani nebude zvýšena jejich crit chance - pouze se zvýší damage a budou odolnější... Béééé - bylo to sice OP, ale moc jsem se na to těšil :)

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Hamman » 06.08.2014, 06:11 hod.

Ja si pobrecim, ze datamined kravinec je moc dlouhej a neni kdo by mi ho predcital :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 06.08.2014, 07:34 hod.

já si taky pobrečím, sice to nepatří do hry, ale je to zed nářků. Stáhnul sem si endomondo na běhání do telefonu, i na chůzi a kolo a můj gps modul v sony xperia je tak dementní, že sem dneska dřív došel do práce, než mi to našlo ty satelity a začlo to fungovat bééé, to abych šel vždy o čtvrt hodiny dřív, čuměl před barákem, než se to milostivě načte a pak vyrazil, to bych blil...

co se týče toho gemu na pety to se dalo čekat :D

jo a taky nemůžu najít program, který mi bude snímat hru a ukládat do avi třeba. Včera sem zkoušel čtyři a všechny naprd, jeden se zdál být solidní, ale pěkně mi rozjebal hru, že sem málem chcíp, jak se mi to sekalo a pak ve finále to stejně nahrálo jen bílou obrazovku...takže sem nas...ale nic s tím nenadělám..
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 06.08.2014, 08:09 hod.

Uplakánci :D

Shadoue, já mám osobně výtečnou zkušenost s programem od twitche .. OBS -> http://obsproject.com/

nastavíš a jedeš :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 06.08.2014, 08:19 hod.

no ten sem včera zkoušel a prostě nenastavil, dole jak byly ty dvě okénka, tak sem do toho jednoho dal nahrávání ze hry, automaticky mi tam skočilo diablo 3 a tak sem si říkal, že super....když sem chtěl nahrávat, tak mi to hodilo chybovou hlášku že nemám nastavený nějaký server, kam to chci přenášet nebo co, jenže já to přenášet nikam nechci, chtěl sem jen videjko v avi, který pak dám třeba na youtube...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 06.08.2014, 08:25 hod.

Tak se pořádně podívej do nastavení ;)

Tak je totiž možnost, bud "streamovat" nebo dělat jen záznam do formátu, kterej pak už dáš na YT ... zkomprimovanej.

Já zkoušel natáčet nějaké video ze hry a osobně mi to jede perfektně. Video má uspokojivou velikost, žádné GBajty.. a taky když to nahrávám během hraní, nijak to nesnižuje FPS ve hře, nahrává to hru a já jakobych o tom nevěděl :)

poradil bych ti víc, ale nejsem u PC .. :/
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 06.08.2014, 08:28 hod.

já taky nejsem doma a nemám to zaplý, tak třeba odpoledne :) Já měl fps 45 a latency 50ms a stejně se mi to tak nějak sekalo a vše bylo opožděné i logování do hry bylo docela dlouhé a přechody mezi lokacemi přes portály taky, to sem se vždycky modlil, jestli tam není elita třeba...možná sem tam měl něco blbě nastaveného teda, tak to může být, tak bych tomu dal ještě šanci, pač nic jiného asik není, mám win8.1 totiž :(
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Obecně“