KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 29.07.2014, 21:52 hod.

Jo, pohoda vidím.
Klidně můžeš zahodit všechny šutry menší jak Marq. Už je nikdy nebudeš potřebovat :D (divný co?) Šutry nejsou omezený levelama, takže je u druhé postavy můžeš používat od LvL1. Místo v truhle bude cenný :wave:

Matroš super, už nějakej máš, tak ok. :) Rozhodně stačí na pár užitečnejch rerollů žlutejch Itemů.

Zejtra ti zkontroluju změny :green: ;) Tak ať to padá :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2014, 22:16 hod.

DrSma píše:Klidně můžeš zahodit všechny šutry menší jak Marq. Už je nikdy nebudeš potřebovat :D (divný co?) Šutry nejsou omezený levelama, takže je u druhé postavy můžeš používat od LvL1.
No, to je teda hodně divný :D Ale je pravda, že mi padaj už jen Marquise.
DrSma píše:Místo v truhle bude cenný :wave:
Buď rád, že nevidíš, co je v těch ostatních báglech :green:
DrSma píše:Zejtra ti zkontroluju změny :green: ;) Tak ať to padá :wave:
Si připadám zase jak na střední, když člověk dostal domácí úkol :green:

Jinak padly nový gaťata, který byly 2 soc :) Ten ring furt nechce :(

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.07.2014, 06:28 hod.

Kontrola :green:

CC 43% za jeden večer? To ujde! :wave:
Koukal jsem že pomohly hlavně amu a ruce. Gatě s dírama taky lepší. 100k DPS nahoře a půl mega do Elit. APOC hlava.
Dokonce i CD 259% je solidní základ. (když připočtu Emerald, co bude ve zbrani, je to nejmíň +110% = 369% CD)

Myslím, že už teď musí bejt cejtit rozdíl :wave: ..dobrá práce.

A s tím Ringem? Raději se na něj moc neupínej, jinak ti může prasknout žilka :green:
Někomu nepadnul za stovky kešek :) - jednou to přijde ;) 8-)


PS: doufám, že jsi neprojel všechny zásoby na rolly :dead: :P

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2014, 07:23 hod.

Všechny zásoby jsem neprojel. Třeba na ten Sword jsem se vyprdl úplně. Prostě počkám, až padne nějakej lepší nebo až na to bude víc uniq materiálu. Zatím mám té lávy 5 ks, což není nic extra.

No jako znát to jde hafo. Už bych se nebál skočit zas o obtížnost dál, ale radši ještě chvilku počkám :) Critical Hit lítá co chvila :)

Dost mě začíná štvát, že mi neustále padaj Fire itemy. Furt na něčem je 15-20 % :D

Taky jsem přeházel body v PL. Vykašlal jsem se na Movement Speed a nacpal to všechno do Inteligence a místo Life jsem zvolil All Resist.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.07.2014, 08:56 hod.

S mečem souhlas. Klidně se ho neboj prozatím nahradit žlutou zbraní, když bude mít Socket.
Ty ohnivý věci, když budou pěkný si raději všechny schovej. Kdyby ti ruplo v kouli a chtěl jsi jít do ohně, tak ať máš už z čeho vyjít. (to je celkem normání stav :D ) Místa v bedně máš zatím dost :)
AR v Paragonu je dobrá volba. Ale pamatuj, že Wizna čerpá AR z INT a obvykle inteligentům chybí Armor. Rozhodně si odzkoušej, jak se ti bude zdát, když budeš mít v Paragonu vše v AR a pak v Armor. - to už tak dálkově neodhadnu, chce to testnout :wave:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 08:09 hod.

jinak DD musím říct že je to sranda se takto vybavovat

sice nejedu solo takže občas dostanu nějakej ten item ale rozjel jsem WD, nemám suroviny na craft ani peníze a když najdu žlutej item kterej mě boostne tak to je prostě něco co se mi už tak rok nestalo :D

tato fáze hry když hledáš gear je prostě nejlepší a o tom ta hra je, jak už budeš mít všechno začíná nuda takže si to hezky užívej
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2014, 09:03 hod.

Tak o tom taky celý je, že jo. O hledání gearu :) Člověk když to takto frčí sám, tak z té postavy a každého nově equpinutého itemu má ještě větší radost, než když mu to někdo hodí na zem :) Ale zas každýho to může bavit jinak.

Já třeba občas zanadávám, že něco zaboha nechce padnout, ale to k tomu prostě patří :) Kdyby všechno padlo za týden, tak by to byla ještě větší nuda, než když to nechce padnout vůbec :)

Jinak bych ocenil malej tip...Mám 497 Bloodshardů a nějak nevím, co kupovat. Bižuterii...?

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 31.07.2014, 09:40 hod.

Já osobně doporučuju prsteny. Všechno ostatní se dá najít podle mě relativně rychle. Zatím jsem hrál jen za Crusadera a za 300PL mi padlo vše z Class-Specific itemů krom štítu Akarat's Awakening, ale třeba ten proklatej Unity mi zatím nepadl ani jednou a to jsou potřeba dva. Právě na Solo hru je ta 50% redukce obrovská pomoc, takže bych to zařadil asi k nejdůležitějším End Game itemům, jinak z prstýnků ti může hodit i třeba Stone of Jordan, který taky není vůbec k zahození, případně se dá využít i Oculus Ring.

Záleží co ti konkrétně chybí, ale prostě věci do ostatních slotů, se dle mě dají najít "rychle" a nebo je za ně dostatečná náhrada a není potřeba na ně plýtvat shardy. U Kadaly by teď měly jít nakoupit i Sety, co padají na T1+, ale toho jsem nikdy nevyužil, protože ve hře padají dost.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 10:00 hod.

tak za co utrácet je právě velká otázka na tvůj build, protože nestavíš build podle toho co ti padlo ale naopak chceš nějakej konkrétní a na něj sehnat itemy

pokud by jsi se držel toho jak to máš teďka bych řekl že si vlastně celej gear můžeš vycraftovat - sety u kováře aughild, captain, asheara

jedině bych asi hledal u kadaly je:

http://us.battle.net/d3/en/item/mirrorball ten by se ti hodil přímo k primárnímu skilu

ze zbraní pak

http://us.battle.net/d3/en/item/serpents-sparker nebo http://us.battle.net/d3/en/item/wand-of-woh ty by ti ale změnili build (jeden slot)

pokud by jsi chtěl jet třeba archona je to zase o Vyr setu... jinak kadala dává vše co si jen bzpomeneš a třeba blackthorne set by se ti taky docela hodil (třeba chesta a pásek)

so se týče unity jasně je to super pomoc ale myslím že ten source nebo zbraň nějaká by tě posunula zase úplně jinde
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 31.07.2014, 10:26 hod.

Xentere, já se nechal od tebe namotivovat a taky jsem začal kupovat v několikadenní (probíhající) Riftovačce prsteny kvůli druhýmu Unity. :wave:
(po tom, co jsem měsíc zbytečně nakupoval boty a doufal v Ice Climberky)



Ale nemůžu se zbavit pocitu, že stejně tak hra i Kadala rozlišuje TOP legendárky od druhořadýho smetí na Souly.

Kadala i hra mi pořád dokola dává cca 20 Leošek pořád doklola. Už jsem z toho trochu zoufalej. Padne legoška a se mnou to ani nehne, protože na 85% vím, co to bude a na 14% vím, že to bude Lege bez specky) Měl jsem asi 450 klíčů do Riftu, to je okolo 90 vstupů, přičemž na T4 dostávám cca 80 Shardů. 80x90:10 mi velmi hrubě říká, že jsem nakoupil více jak 700 Ringů a všechny Lege byly max. tří druhů :!: :{ Všechny z kategorie Soul. :{

To samý se v podstatě opakuje u Itemů ve hře. Zbraně padaj zásadně bezsocketový a bez specek (oranžový písmo). Brnění zas opasky a Ringy dokola stejný. Barbaří sety padly všchny 10x (to už je taky k ničemu) ale krom toho vůbec nepadají Lege Itemy se speckama :-|

Myslím, že všichni už tu ví, že jsem opravdu trpělivej, ale tohle začíná bejt trochu moc i na mě. Stovky Lege rovnou drtit, protože jsou všechny stejný, zlepšení Gearu za poslední měsíc nulový a to jsem se teď opravdu neflákal,... :cry:



Sorry, že jsem to tu musel říct, ale už jsem si asi opravdu potřeboval upustit páru...
No nic, jede se dál :)


Musím se vzmužit sakra...tohle je ale nějaká chyba - už to má dokonce i jméno,...říkám tomu Zaseknutej Drop :{

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 10:39 hod.

už asi nenajdu odkaz ale nějací korejci dali dokupy šance na drop

unity má myslím jen 4% šanci - tedy pokud dropne lege ring je jen 4% šance že to bude unity

všechno je takto nastavený, tím že u kadaly gamblím jen tu určitou věc je ta šance teda jakovy větší než celé rng co mi vlastně padne

zase je to klasika náhoda, občas se mi stane že dá za pár shardů to co chci (měl jsem 5 shardů a dala BT opasek) ale třeba na setové kalhoty jsem utratil asi 7000 shardů než dala
edit: koukejte a plačte

http://diablo.incgamers.com/forums/thre ... op.858143/
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 31.07.2014, 10:45 hod.

No, k tématu:
DD: prostě kupuj Cokoliv, co tě nejvíc trápí. Souhlasím s Hulkem i Xenterem, chtělo by to zbraň i Ring. Ale u Kadaly jsou drahý.


Já bych ze začátku kupoval věci za pět kaček, nebo Ringy. A hodně silný jsou přilby. Kupoval bych asi Andarielu..
Taky by sis měl rozhodnout, jestli budeš Craftit ten Aughild, jak ti doporučujem. Jestli jo, tak abys věděl kam a to pak nekupoval u Kadaly. Takže příklad: Kdybys zkoušel tu helmu, ucraftil bych Aughild Ramena, Bracery a tělo. (apod.)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 31.07.2014, 10:49 hod.

Tak ona i tak je ta šance u Kadaly na Unity mizivá. Dal jsem za ringy možná 5-10K shardů a zatím nic. Ale alespoň můžu tu šanci nějak zacílit.

Co se týče dropu těch lepších legendárek jak píšeš, tak to je prostě Diablo. Kdesi byly i nějaké tabulky s šancí na drop (pokud se tomu dá věřit nebo to už 10* nezměnili, toť otázka) a i Blizz potvrdil, že lepší legendárky budou padat málo.

Hodím sem pár příkladů:

The Furnace - 1.79% - 2.78%

Akarat's Awakening - 2.17%

Wand of Woh - 1.52%

Unity - 2.24% - 2.40%

Takže je krásně vidět, proč ty vzácný kousky skoro nepadají.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 31.07.2014, 10:51 hod.

hulkxxxl:

no teda nevim, jestli kluci žlutí zlatí neudělali někde chybu.. :)

jestli to dobře chápu, tak podle tabulky je např. na všechny class sety 0% pro ostatní chary. To ale určitě není pravda. Padly mi při hře s barbem i class only lege i Set Itemy pro DH a Wize..(možná i jiné, ale tyhle vím na 100% z hlavy..)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 11:18 hod.

jo tak ta 0 určitě není 0, však mi taky padl source pro wize s crusem, a IK helmu mi dal mdmt coby monk

stane se :D (asi bug?)

je to jasně vidět že jsou prostě nastavený šance na drop u každého itemu jinak, něco je prostě super vzácný jako třeba ice climbery který jsem nenašel fakt nikdy (ty co mám jsem dostal)

unity jsem našel dva, soj asi 3x, jinak mi padají samé eq ruky a helmy, ramena je jednou a kalhoty taky jednou - RNG je holt náhoda že

občas do toho koukám abych se podíval jaká je šance že mi ten item dá kadala, teba brokovnici pro cruse ale musím říct že na ni jsem měl rpostě kliku a dala

s tím jak zvedli šance na sety kdo shání set bych volil i kadalu protože můžu utrácet třeba jen za ramena a jednou je dá, ringy a zbraně jsou drahý to bych gamblil až naposledy (a spíš prvně zbraň)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2014, 11:31 hod.

Nedávno black s barbem kusi, já toulec a včera black fistku na monka.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2014, 11:46 hod.

Díky za návrhy :) Zkusil jsem zatím jen tak z lehka protočit 100 shardů na Offu. Výsledek je jasnej :ble: :green: Ten SoJ by určitě bodl :) Nad Archonem taky občas přemýšlím, ale vadí mi tam velká mezera, když je v normal podobě. Časem třeba uvidíme...
Andy Visage mi včera padla v rámci plnění Bounties z Butchera, ale výsledek zklamal :roll:

Teď prostě budu furt jak ocásek lítat po A1, dokud ten ring nepadne. Snad se ho do Vánoc dočkám :green:

Taky mi včera padlo něco, co se mnou nesouvisí => nějaký setový mlátící ruce...Shenlong's Relentless Assault :)

Jakmile má něco i 0,00001% šanci na drop, tak to prostě časem padne.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od hulkxxxl » 31.07.2014, 12:37 hod.

lol no aspoň máš další šrot na craft

hele kolikrát utratíš 500 shardů a nepadne ti nic pak tam přijdeš a dá jak mě včera helmu na poison šipky a zuni hnedka po sobě

archon bejval super za dob D3v, momentálně je tam strašná díra, když máš set a kvanta cdr na gearu dá se dostat na pár sekund kdy ho nemáš nahozenýho, je to ale za cenu že ti chybí ty staty který jsi musel kvůlo cooldownu obětovat

osobně to mám v plánu někdy v příští pětiletce, když ti padne vyr set tak to je ono tak ten nezahazuj a hezky ulož do truhly

jinak kdysi jsem koukal streamera GiG, a když se už nudil tak přes rift it forward sbíral shardy a vybavoval postavy přes kadalu, jedna komplet postava v setu mu trvala cca 6 hodin hraní, to je ale extrém a halvně když jedeš solo tak asi RIF nebudeš chodit, alespoň si ale prodloužíš hru a nebudeš za tejden nadávat že všechno máš a není co dělat :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2014, 12:51 hod.

Tak hotovson 1+2 a nakonec to ani tak nebolelo :green: :green:

Teď se můžu konečně vrhnout na ty sety, když mám miliardu ingrediencí :D

Říkáte teda Aughild's a Asheru jo? No já uvařím možná všechno, co mi nabízí a nějak se v tom prohrabu :D

hulkxxxl: Uvidím, co se mi teď podaří nakombinovat přes kovářa a podle toho pak asi budu kšeftovat u Kadaly :)

Teď si musím najít další propadliště času, kde nějaká ta hodina hraní v zmizí v nekonečnu :D Asi mrknu, co se děje v Riftech.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 31.07.2014, 13:17 hod.

Dark_Deamon: Gratulace, ten prstýnek není Zod, takže padá celkem dobře :D.

Jinak Aughild a Ashera je takovej základ, dá se k tomu přihodit i Blackthorne a hned máš slušnou survivabilitu. Potom to chce akorát vybrat vhodné legendárky, co ti sedí do buildu a rozmyslet se, co nakonec budeš nosit.

Ještě bych doporučil ucraftit Reaper's Wraps, mají pěknej bonus, který ti dá až 30% "many", když sebereš health globe.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“