Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 29.07.2014, 14:01 hod.

Darkness píše:pokud se nepletu, tak bonus z Mask of Jeram se pricita k elemental damage (dmg bonus se nenasobi, jak by to intuitivne melo byt), tj je to jakoby 75-100% fire dmg navic .. ale je uz dlouho co jsem o tom nekde cetl, tak me kdyztak opravte, ted fakt nevim
Myslím že ne. Prostě peti dávají o tolik vyšší %DMG kolik říká maska, nezávisle na elementu.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 29.07.2014, 14:16 hod.

tak pak se to asi scita s jinymi dmg bonusy, jako prirane, apod
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 29.07.2014, 15:56 hod.

Mask of Jeram dává obecně + % dmg petům. Že je to nezávisle na elementu je jasný už z podstaty, protože mezi pety se počítá i hydra, všechny typy + avataři křižáka a od barbara ancients. MAJ + TaT používají specilizovaní wizardi na hydry spolu s unikátem na 2 hydry současně a mastěj T6 v pohodě.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 29.07.2014, 17:25 hod.

to si s necim asi pletes Masky muzou nosit jen WDcka, ne?

nedalo mi to, tak jsem hledal kde jsem to videl, ze dmg z Mask of Jeronam se pricita k elemental dmg a nasel:
For some unknown reason, Mask of Jeram pet damage bonus has been grouped together with %Element.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12412051196
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 29.07.2014, 18:02 hod.

Gold Eagle píše:Mask of Jeram dává obecně + % dmg petům. Že je to nezávisle na elementu je jasný už z podstaty, protože mezi pety se počítá i hydra, všechny typy + avataři křižáka a od barbara ancients. MAJ + TaT používají specilizovaní wizardi na hydry spolu s unikátem na 2 hydry současně a mastěj T6 v pohodě.
To musí být hodně ultimátní Wizard, když dokáže nasadit MoJ :D. Nebo "specializovaný wizard" je název pro WD? :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hoparikus » 29.07.2014, 20:02 hod.

Ahoj,mate taky nekdo v posledni dobe silene lagy a pak to skonci vetsinou DC a chybovou hlaskou 3007?Celkem cloveka nasere jak mu to udela na konci bounty nebo riftu uz nekolikrat po sobe...

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: Zeď nářků

Příspěvek od thomas_ » 29.07.2014, 20:11 hod.

Chtěl jsem si vyzkoušet vždy DH s dvěma ručníma kušema... nikdy mi nepadly kuše co by za něco stály... znáte nějaký použitelný?

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Zeď nářků

Příspěvek od easyyy » 29.07.2014, 21:33 hod.

natalka kuš - snadno se dá získat setovej bonus 7% crit šance, 250dex a nějaká ta disciplína.. jako druhou určitě calamity. Natalka může mít i 2800dps, u calamity nevím ale tipuju, že to bude podobný.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 06:58 hod.

to Leo : to je nějaký divný. Dyt na tý masce je přímo napsáno cituji "Pets deal 70% more damage."(třeba, nebo osmdesát, nebo devadesát atd.) Z toho logicky vyplývá, že když pet dává bez masky za 10m aby se to dobře počítalo, tak s maskou by měl dávat 17m jestli dobře počítám. Schválně to odpoledne zkusím, kolik dávám ted vím, na jeden run sundám masku a nasadim jinou a uvidím kolik budu dávat, pak to bude jasné...

protože kdyby to bylo z celkový elementární dmge ještě o třeba 99 procent víc jak mám ted masku, tak by to bylo krutý...navíc by se tu určitě ukázalo ve statech ne? Jak tam máš bonus z physical xy bonus k elitkám xy atd....kdyby to bylo jak píšeš, tak by se tam ukázalo ne 40 ale třeba 130 ne?

ALE TOHLE PATŘÍ VŠE JINAM, TADY SE PLÁČE PŘECI :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 30.07.2014, 11:42 hod.

Jasně, že ultimátní. Jsem už myslel hlavně na TaT, na ty platí to zrychlení MOJ samozřejmě nasadí jen WD. Ale že jsem vám udělal radost co? Klucí zlatí boubelatí. :D

Jdeme brečet: Kadala mi protočila zase legendárky, který nechcu. Magefisty jsou pro mě už crap na materiál kolik jsem jich viděl, ale TaT ne a ne ane. Ale jo a jo a jo. Kadalu znásilním hrubou silou, i kdybych jí měl zadusit miliónem shardů. Statistika se vždy porazí při nekonečném množství pokusů. :twisted:

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 30.07.2014, 12:02 hod.

@Shadou: popisky jsou kolikrat divne, na te strance co jsem odkazal jsou komplet vzorecky pro vypocty dmg fetishu i nejake videa, kde to je nazorne ukazane jak k tomu dosli, nekoukal jsem na to, jen jsem to zbezne proletel jak jsem hral chvili wd, ale prave, ze to bylo divne tak mi to utkvelo v hlave
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 30.07.2014, 12:25 hod.

Gold Eagle píše:Jasně, že ultimátní. Jsem už myslel hlavně na TaT, na ty platí to zrychlení MOJ samozřejmě nasadí jen WD. Ale že jsem vám udělal radost co? Klucí zlatí boubelatí. :D

Jdeme brečet: Kadala mi protočila zase legendárky, který nechcu. Magefisty jsou pro mě už crap na materiál kolik jsem jich viděl, ale TaT ne a ne ane. Ale jo a jo a jo. Kadalu znásilním hrubou silou, i kdybych jí měl zadusit miliónem shardů. Statistika se vždy porazí při nekonečném množství pokusů. :twisted:
No udělal, to víš že jo :D.
Breč breč, ono to příjde...mě je dala až po 150 PL....čistej čas nevím...Ale zatím to byl nejobtížněji získanej předmět. Myslel sem, že mi prasne šu*in když sem je vygambloval :D. Teď se blížím počttem pokusů u WH pásku. Ještě chvilku a dám do něj víc BS než na TaT :/ :/ bééééé :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 12:41 hod.

to Leo: no já anglicky umím blbě a překladač to přeloží ještě blběji, takže to vyřeším jednoduše, jak odpoledne naloguju, tak místo mask of jeram nasadím zuni masku co mám v bedně, která mi neubere ani zrnko dps. tudíž stejná startovní čára, jen tam není ten bonus k petům....skočim do lokace, bouchnu pár mobek a pak už je to jednoduchá trojčlenka :) Jelikož mám masku s 99% což je skoro sto, tak se to bude i dobře počítat, když se zuni maskou budu dávat za deset místo za dvacet, tak je to tak jak sem myslel já a všichni, jestli to bude jinak, tak na tý stránce nekecali :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď nářků

Příspěvek od marian_r » 30.07.2014, 13:05 hod.

Nie.

Odoslané ťapkami z PC.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 30.07.2014, 16:05 hod.

tak jsem to akorát zkoušel, na vzorečky z té stránky sem se vyprd, protože to je moc čísel a hledání a stejně to není tak jak tam asi píší, protože když sem měl mask of jeram, která má 99% zvýšení dmge petů tak sem dával za 14-16m fetišem. Když sem masku sundal a nasadil tu zuni, kdy mi zůstalo dps co sem měl i s jeramem, tak sem dával za 7-8,5m. Není to ani složitý vypočítat, prostě s tou maskou dávám dvojnásobek, tudíž o těch 99% více dmge jak je tam oranžově napsané..
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 30.07.2014, 17:52 hod.

Zkus to až budeš mít toho ohnivýho nebo jedovýho fetišáka a psa, jestli to platí taky. Zatím na ohnivce farmím modrej crap na craft +% fire a poison skill výbavy. GRRRRR

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 30.07.2014, 18:01 hod.

platí to taky ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 31.07.2014, 06:47 hod.

@Shadou: sry, vyprdnout na nejakou stranku se klidne muzes, ze ti to nahodou vychazi (od oka) na dvojnasobek je taky pekny, ale nic to nemeni na tom, jak to funguje a ze se ty % z masky pricitaji k elemental dmg ..., nenapsal jsi vubec nic k tomu s jakymi staty jsi to zkousel, kolik elemental dmg% jsi mel, jake skily, atp, tudiz tvuj pokus vubec nic nedokazuje, jen te utvrzuje ve vlastnim omylu ....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 31.07.2014, 07:11 hod.

Leo to se neomlouvej, já si nejsem žádného vlastního omylu vědom. Nejsem takovej nimral abych to řešil takhle do detailů. Kdyby si četl všechny předchozí příspěvky, tak bys věděl, že jsem psal, že odpoledne zkusim prohodit masku a uvidím. To přesně sem udělal, prohodil masky a s jednou sem dával X s druhou X*2 a na masce je o 99 procent zvýšená dmg. Tak sem jen napsal že ti peti dávají dvojnásobek, tudíž si myslím, že je to zvýšení dmge petů a tečka. Já sem nepsal, že budu celé odpoledne přepisovat čísla, počítat vzorečky jako blbec. Já nemám na hraní tolik času abych ho takhle ztrácel :)

to GoldEagle: to pak taky zkusím, nebo bych to možná mohl vyzkoušet hned odpoledne, když přeházim krámy z ohnivý wizny na doktora, uvidím podle času..
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Reve » 31.07.2014, 07:18 hod.

tohle je spis opak narku, ale vcera mse prizval Shadou na jednu krabicku na T6 ja ji otevrel a tam ring :)....

Odpovědět

Zpět na „Obecně“